4,7



Na základe 57 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml6 054,00 €/1l
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M1 884,00 €/1l
188,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Labdanum Dusk - EDP - objem: 100 ml1 282,70 €/1l
128,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml700,25 €/1l
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml
334,45 €/1l
66,89 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska, 50 ml
827,00 €/1l
41,35 €
Predajca: somnia24

Abercrombie & Fitch - Fierce EDC 30ml
648,33 €/1l
20,39 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda 100 ml pre mužov
558,40 €/1l
59,17 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,84 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie & Fitch Fierce darčeková sada pre mužov kolínska voda 50 ml + kolínska voda 10 ml
6 553,00 €/1l
65,53 €
Predajca: Glamperfeu

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda 10ml sprej
2 093,00 €/1l
20,93 €
Predajca: somnia24

Berdoues 1902 Vetiver EDC 125 ml UNISEX
82,00 €/1l
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

Prastara Woda kolońska, 150 ml
129,27 €/1l
19,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Halston - Z-14 EDC 236ml
111,69 €/1l
26,36 €
Predajca: Glamperfeu

Nabeel Jassar Edp 100ml
590,50 €/1l
59,05 €
Predajca: Scentist

Jovan - Musk EDC 59ml
318,81 €/1l
18,81 €
Predajca: somnia24

Baldessarini Baldessarini Concentree Woda kolońska, 50ml
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Eladaria EDP 30 ml W
4 376,67 €/1l
131,30 €
Predajca: PerfumTraders

Molinard Vétiver EDP 75 ml UNISEX
992,53 €/1l
74,44 €
Predajca: somnia24

Halston Z-14 Eau de Cologne 125 ml (muž)
168,72 €/1l
21,09 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Abercrombie and Fitch Fierce Eau de Cologne Spray 100 ml – pánska toaletná voda – 100 ml
Abercrombie & Fitch Fierce je výrazná pánska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2002 a je známa svojou sviežou, drevitou a aromatickou kompozíciou. Začína osviežujúcou zmesou citrusových tónov a pikantných akcentov, po ktorej nasleduje kvetinové srdce a teplá, drevitá základňa.
Vrchné tóny spájajú citrusové tóny s pikantnými akcentmi. V srdci sa rozvíjajú kvetinové tóny, zatiaľ čo základňa predstavuje teplé, drevité prvky.
Detaily produktu
- Značka: Abercrombie & Fitch
- Produkt: Abercrombie and Fitch Fierce Eau de Cologne Spray 100 ml
- Určené pre: pánov
- Objem: 100 ml
- Charakter vône: Svieža, drevitá
- EAN: 0085715169587
Kolínska voda pre mužov
petitgrain, kardamón, citrón, pomaranč, jedľa
jazmín, rozmarín, ruža, konvalinka
vetiver, pižmo, slivková vetvička (dubový mach), brazílske ružové drevo
Zažite esenciu mužnosti s kolínskou vodou pre mužov Abercrombie & Fitch Fierce. Táto ikonická vonná kreácia stelesňuje silu a sebavedomie a je dokonalým spoločníkom moderného muža, ktorý chce svoj osobný štýl doplniť o nádych sofistikovanosti. / / Táto stručná a zároveň elegantná kompozícia zaujme dokonalou rovnováhou sviežich citrusových akordov a drevitých základných tónov, ktoré zanechávajú trvalý dojem. Vrchná nóta sa otvára osviežujúcou vôňou citrónov, pomarančov a sviežej vône jedle, ktorá plynule prechádza do srdcovej nóty korenistých kvetinových a bylinných esencií. Základné tóny charakterizuje hrejivé santalové drevo, pižmo a nádych vetiveru, ktoré vôni dodávajú dlhotrvajúcu hĺbku a hrejivosť. / / S veľkorysým objemom 100 ml ponúka kolínska voda Abercrombie & Fitch Fierce nú voľbu vône na každodenné nosenie i výnimočné príležitosti. Jej štýlový dizajn v charakteristickom flakóne odráža nadčasovú estetiku značky, vďaka čomu je ideálnym darčekom na akúkoľvek príležitosť / / Rozšírte svoju zbierku vôní o túto výraznú a dynamickú kolínsku vodu, vhodnú na každodenné dobrodružstvá aj výnimočné životné okamihy. Objavte silu, ktorá vychádza z jediného postreku, a cíťte sa nepremožiteľne s Abercrombie & Fitch Fierce.
Abercrombie & Fitch Fierce je drevito-aromatický parfém pre mužov predstavený v roku 2002. Je to neuveriteľne svieža kompozícia, ktorá zvýrazní mužskú silu a charizmu. Otvára sa citrusmi s balzamovým nádychom jedle a sladkokorenistým kardamónom v sprievode osviežujúcich morských tónov. V srdci sa svieže kvety so zelenými akcentmi dokonale miešajú s bylinnými akordmi šalvie a rozmarínu a vytvárajú úžasnú vôňu. Drevitý základ s dubovým machom a vetiverom je pretkaný zmyselným pižmom, ktoré udržiava sviežu a osviežujúcu vôňu. Je to vôňa, ktorá dodáva energiu a silu do akcie. Skvele sa hodí pre mužov, ktorí majú radi výzvy, a pre tých, ktorí posúvajú svoje hranice a idú sebavedomo za cieľom.
Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov Edc Spray
[b]Vôňa:[/b] svieža, citrusová[br][br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] citrón, jedľová živica, kardamón, pomaranč, petitgrain[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] rozmarín, konvalinka, ruža, jazmín[br][br][b]Základné tóny:[/b] dubový mach, ružové drevo, pižmo, vetiver[br][br][br]Jeho charakter je nebojácny a vzrušujúci. Je ideálna pre tých, ktorí sa bezhlavo a plní radosti zo života vrhajú do každého dobrodružstva.
- Model
- Fierce
- Hmotnosť
- 0.41 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 857151695870085715169587085715169587
- Model
- Fierce
- Hmotnosť
- 0.41 kg
- Druh vône
- drevité, aromatické
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 857151695870085715169587085715169587
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda 100 ml pre mužov
558,40 €/1l
59,17 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,84 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml
334,45 €/1l
66,89 €
Predajca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska, 50 ml
827,00 €/1l
41,35 €
Predajca: somnia24

Abercrombie & Fitch Fierce kolínska voda pre mužov 50 ml
795,00 €/1l
39,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Abercrombie & Fitch - Fierce EDC 30ml
648,33 €/1l
20,39 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Abercrombie & Fitch Fierce darčeková sada pre mužov kolínska voda 50 ml + kolínska voda 10 ml
6 553,00 €/1l
65,53 €
Predajca: Glamperfeu

Abercrombie&Fitch Authentic Woman Woda perfumowana, 100ml
424,50 €/1l
42,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
137,00 €/1l
27,40 €
Predajca: PerfumTraders

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,42 €
Predajca: velmontask

Travelhouse - Londýn - Príručná batožina Trolley S strieborná - hliníkový polykarbonát - tvrdé kufre
149,00 €
Predajca: Travelhouse

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, biele,
550,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Kostým bláznivej klobučníčky pre ženy, farebný – XL
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pánske hodinky s chronografom - Seiko Model: SSB379P1
209,00 €
Predajca: SolarCosa

Philips 3000 series NT3650/16, Šedá, Nerezová oceľ, Batérie, AA, 101 mm, 196 mm
21,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Sonicare ProResults HX6018/07, 1 kusov, Biela, Stredná, FlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, HydroClean, EasyClean, DiamondClean
856,47 €/1kg
128,47 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Apple Silikon Case iPhone 13 bu mit Magsafe, abyssblau - Apple MM293ZM/A - (Smartphone Zubehör / Aufbewahrung / Schutz)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Ploonk

BaByliss Air Power Pro, Keramický, Digitálny, 56 m/s, Zlato, Zelená, Jednofarebné, 2,5 m
225,29 €/1kg
90,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,99 €
Predajca: esiteo

ochranná fólia na fotoaparát iPhone 12 sklenená fólia pancierová fólia ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Stanley The AeroLight, Zelená, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Káva, Šťava, Čaj, 6 h, 8 h
71,42 €
Predajca: ADI_Global_Store

Philips HX9054/33, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, Guma, 2 Series plaque defence; 3 Series gum health; DiamondClean; DiamondClean Smart; EasyClean;...
45,35 €
Predajca: evomag

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rozhodne originálne
Objem 0,1 l
Dodávka bola rýchla a veľmi dobre zabalená. Vôňa bola originálne zabalená a označená americkým čiarovým kódom (12 číslic začínajúcich nulou). V skutočnosti som bola trochu skeptická, pretože nie som oboznámená s tým, že by sa vône Abercrombie predávali mimo spoločnosti. Teraz ich však skutočne môžete nájsť na rôznych online platformách, takže vždy existuje podozrenie, že by mohlo ísť o plagiát. Túto vôňu milujem a používam ju od roku 2007, vždy kúpenú v obchodoch v USA. Naposledy som si ju objednala priamo od A&F DE v marci 24, bohužiaľ som si uvedomila (a podľa recenzií na ich stránke asi aj mnohí ďalší), že vôňa stratila kvalitu a charakter, zloženie bolo zrejme natiahnuté, aby sa zvýšili zisky, bohužiaľ. Napriek tomu som to riskla a objednala som si ju tu a môžem povedať, že samotná vôňa sa nijako nelíši od posledných vôní, ktoré som si kúpila od A&F. Jediné, čo som si všimla, je trochu žltkastejšia farba, zatiaľ čo EdC bývala číra ako voda. Neviem povedať, či je to dôsledok zjavnej zmeny zloženia.
Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá dodávka
Objem 0,1 l
Samotný produkt už poznám. Zľava pri väčšom nákupe je skvelá možnosť. Ďakujem predajcovi
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
„Senzačne rýchle doručenie“
Objem 0,1 l
Už som tu nakupoval viackrát! Vždy rýchle doručenie, ale tentoraz bleskovo rýchle! Skvelý produkt! Určite znova!
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a bezchybné doručenie
Objem 0,1 l
Tovar, dodávka aj celý proces prebehli rýchlo, bez komplikácií a môžeme ich bez výhrad odporučiť
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.it.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Výborné
Objem 0,1 l
Darček k narodeninám môjho syna
Hodnotenie z 22. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,1 l
Veľmi dobré
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasná vôňa
Objem 0,1 l
Super vôňa – mám vyše 60 rokov a môžem ju len odporučiť.
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Objem 0,1 l
Voní veľmi pekne, klasicky!!!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
700,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 202,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,00 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,00 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l