5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,40 €
Predajca: KUBISPORT
liatina 1kg - 30mm
3,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
3,20 €
Predajca: KUBISPORT
chróm 5kg - 25mm
3,86 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,30 €
Predajca: KUBISPORT
Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(170)Počet hodnotení: 170
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
MOVIT sada závažia na činky s úchytom - 1,25 kg, liatina
2,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,39 €
Predajca: Kokiska
Hop-Sport Profi Studio Ø 50 mm Olympia pogumovaná liatinová záťažová doska 15 KG
3,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
53,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(115)Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Zipro posilňovacia lavica s odkladacou plochou na činku Core – skladateľná lavica na tlaky na lavičke Plochá lavica s dip barami Nosnosť do 230 kg Úspora miesta
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Dr. Oetker Cake Cream Vanilla je istý úspech a pevný na rezanie 140g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Gorilla Sports Sada činkových kotúčov s úchopom, 17,5 kg
1,93 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(34)Počet hodnotení: 34
34,99 €
Predajca: Kokiska
40W 52cm stropný ventilátor s osvetlením a diaľkovým ovládaním, LED stropné svetlo s ventilátorom malý stropný ventilátor E27 spálňa kuchyňa jedáleň
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(181)Počet hodnotení: 181
38,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home
Sztangielki HMS 15 kg z walizką do treningu domowego
92,58 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
chróm 0,5 kg - 30 mm
3,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,90 €
Predajca: KUBISPORT
Sada činiek Gymtek 20 kg s puzdrom - 2x rukoväte činiek - závažia: 4x 2,5 kg, 4x 1,25 kg, 4x 0,5 kg - chrómová sada činiek na silový tréning, fitness, cvičenie - gymnastické činky pre domácu posilňovňu
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Súprava káblových ťahov SucceBuy, 2 kusy, nosnosť do 150 kg, tréningové zariadenie s tyčou na ťahanie a lanovým ťahom, ideálne na cvičenie rúk, chrbta a ramien, DIY kladkový systém pre domáce trenažéry a posilňovne
41,99 €
3% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Worqout Sada Závažia Paint Dumoell Set 10kg 675571
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sport_and_Fashion
Kotúč MASTER 5 kg kov (pár)
3,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(29)Počet hodnotení: 29
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop
Bestseller
Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(161)Počet hodnotení: 161
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(218)Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
chróm 1,25 kg - 30 mm
4,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,50 €
Predajca: KUBISPORT
Najlepšie športové činky Dumbbell PRO I Sada činiek 1,25 kg až 10 kg 30/31 mm pre činky a činky I Sada činiek pre úspešný tréning s činkami I Sada činiek pre domácnosť
3,85 €/1kg
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,80 €
5% poukaz
Predajca: Enero
Bestseller
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(76)Počet hodnotení: 76
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
GORILLA SPORTS® Stojan na činky - 4-smerne výškovo nastaviteľný, 52 x 46 x 56-71 cm, protišmykové nohy, nosnosť do 130 kg, z ocele, čierny - stojan na činky, stojan na drepy, stojan na drepy
77,48 €
Predajca: Kokiska
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 2 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.