5,0



Na základe 3 hodnotení
Hmotnosť:
0.15 kg- 0.03 kgZobraziť dostupné možnosti
- 0.04 kgZobraziť dostupné možnosti
- 0.15 kg
Model:
Zamioculcas Pflegedünger Starker Applikator- Compo Conditioner 30mlZobraziť dostupné možnosti
- Zamioculcas Pflegedünger Starker Applikator
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Ďalšie informácie o reklame
Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 1000 ml pre 1000 m252,99 €/1l
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Organifer

Ďalšie informácie o reklame
BioBizz LEAFCOAT, 1 l.57,55 €/1l
57,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Plagronový kvet rias 5 L23,18 €/1l
115,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hnojivo pre rastliny Lucky Feather Zamioculcas Zamiifolia Tekuté hnojivo 500ml
21,74 €/1l
10,87 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Agrecol Green Strong Hnojivo pre izbové rastliny 30 ml
139,80 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BOPON Elixír pre zelené rastliny 40ml - Starostlivosť o živiny
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COMPO 23270 COMPO Orchideová regeneračná kúra, 30 ml
222,22 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,22 €/1l
10,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
17,04 €/1kg
20,45 €
Predajca: somnia24

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Bonsai Strong kondicionér 30ml intenzívna regenerácia a posilnenie stromov
299,67 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BOPON - DUO elixír pre orchidey, vyživuje a regeneruje 35 ml - dávkovač - 1 kus
0,99 €
Predajca: PAKOGROUP

COMPO 1405932004 COMPO Orchideendünger 250,0 ml
27,09 €/1kg
9,21 €
Predajca: Dragtek-com

Agrecol Orchid Strong Regenerum Kondicionér na orchidey 30 ml
266,33 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tekuté hnojivo pre kaktusy a sukulenty 350 ml
29,71 €/1l
10,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Biohumusové hnojivo pre orchidey a kvitnúce rastliny 0,5 l
19,90 €/1l
10,45 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,95 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

SUBSTRAL® 73940 SUBSTRAL® Orchideen-Nahrung Orchideendünger 250,0 ml
40,04 €/1l
10,01 €
Predajca: M_plus_L

Hnojivo pre palmu juku a dracénu 250ml gélový kondicionér
41,88 €/1l
11,97 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zamioculcas Strong 30ML 1ks AGRECOL Zamioculcas Conditioner.
Zamiokulkas Strong - je špecializovaný, mimoriadne inovatívny prípravok na regeneráciu zamiokulkasov, ako aj iných zelených črepníkových rastlín. Špeciálne zloženie uľahčuje vstrebávanie zložiek a posilňuje rastliny. Pravidelná aplikácia prispieva k dobrému stavu koreňového systému, zabezpečuje odolnosť listov a ich šťavnaté zelené sfarbenie. Profesionálne a estetické aplikátory sa ľahko používajú.
Spôsob použitia:
Zamioculcas Strong Conditioner bol navrhnutý tak, aby dokázal posilniť rastliny počas celého roka. Zamioculcas a iné zelené črepníkové rastliny potrebujú náležitú starostlivosť počas všetkých 12 mesiacov. Pre dosiahnutie najlepších pestovateľských výsledkov by sa mal prípravok aplikovať každý 1 mesiac, pričom na jednu rastlinu sa vyčlení jeden aplikátor. Jednoduchá aplikácia v troch krokoch:
Zamioculcas Strong Conditioner bol navrhnutý tak, aby dokázal posilniť rastliny počas celého roka. Zamioculcas a iné zelené črepníkové rastliny potrebujú náležitú starostlivosť počas všetkých 12 mesiacov. Pre dosiahnutie najlepších pestovateľských výsledkov by sa mal prípravok aplikovať každý 1 mesiac, pričom na jednu rastlinu sa vyčlení jeden aplikátor. Jednoduchá aplikácia v troch krokoch:
1. Odlomte špičku aplikátora v mieste rezu.
2. Umiestnite špičku aplikátora do substrátu tak, aby prípravok mohol voľne prúdiť do substrátu. Aby ste sa uistili, že hrot aplikátora nie je po vložení do substrátu zablokovaný
aby ste sa uistili, že hrot aplikátora nie je pri umiestnení do substrátu zablokovaný, odporúča sa aplikátor raz ľahko stlačiť, aby sa odblokoval.
3. Aplikátor sa vyprázdni sám. Po vyprázdnení vyberte aplikátor zo substrátu. Pri správnom zalievaní bude roztok, ktorý sa dostal do substrátu, pôsobiť na rastliny nepretržite až 4 týždne. Účinnosť živiny nezávisí od toho, ako dlho sa aplikátor vyprázdňuje.
Spoločnosť AGRECOL je najväčším domácim výrobcom špecializovaných hnojív, kondicionérov a produktov pre profesionálne a hobby pestovanie a starostlivosť o rastliny. Spoločnosť AGRECOL je tiež konfekcionárom prípravkov na ochranu rastlín.
Nečakajte, objednajte si ešte dnes a zabezpečte zdravý rast svojich zamioculcas! Kúpte si ich teraz a vychutnajte si krásu svojich rastlín!
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 0.03 l
- Model
- Zamioculcas Pflegedünger Starker Applikator
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 5902341004493
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_5902341004493
- Výrobca
- Agrecol
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 0.03 l
- Model
- Zamioculcas Pflegedünger Starker Applikator
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 5902341004493
- Číslo od výrobcu
- GSHB_domodomo_5902341004493
- Výrobca
- Agrecol
Varovanie
P220 Uchovávajte mimo odevov a iných horľavých materiálov.
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Dodatočné informácie
Výstražné upozornenia
H315 Dráždi kožu.Nie je potrebný žiadny údaj
Hodí sa k tomu

Hnojivo pre rastliny Lucky Feather Zamioculcas Zamiifolia Tekuté hnojivo 500ml
21,74 €/1l
10,87 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Substral tyčinkové hnojivo pre zelené rastliny - 60 kusov
447,40 €/1l
22,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

BOPON Elixír pre zelené rastliny 40ml - Starostlivosť o živiny
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bonsaj brest ?ínsky - Ulmus parviflora - približne 6 rokov
27,99 €
Predajca: Exotenherz

Bonsai Strong kondicionér 30ml intenzívna regenerácia a posilnenie stromov
299,67 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Karl Krüger 21628D, Kolo, Viacúčelová panvica, Čierna, Hliník, Hliník, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska
33,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Veľká pletená vlnená deka 180 x 120 cm - sivá
59,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Vôňavé tyčinky Palo Santo | BERK
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

2X ochranné sklo (displej + fotoaparát) pre iPhone 15 Pro pancierová fólia na celý displej 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Silné hnojivo na kaktusy, aplikátor, 30 ml
306,67 €/1l
9,20 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pre ženy 100 ml
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

COMPO 1444142004 COMPO Grünpflanzendünger 1,0 l
17,04 €/1kg
20,45 €
Predajca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Compo kondicionér pre zelené izbové rastliny 30ml viaczložkový
299,33 €/1l
8,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,98 €/1l
7,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
10,22 €/1l
10,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,89 €/1l
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Agrecol Green Strong Hnojivo pre izbové rastliny 30 ml
139,80 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COMPO 23270 COMPO Orchideová regeneračná kúra, 30 ml
222,22 €/1kg
10,00 €
Predajca: somnia24

Záhradnícky perlit 10 l kypria osivové lôžko
9,64 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Agrecol OrchidStrong Hnojivo pre orchidey 30 ml
307,33 €/1l
9,22 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Pôdny substrát pre kaktusy a sukulenty 5 l
1,83 €/1l
9,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Tovar je v poriadku
Hodnotenie z 18. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,15 kg
Hodnotenie z 31. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,15 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (24x = 480 kg – na 4800 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1 069,99 €
Predajca: Organifer
2,23 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 1000 litrov – na 1000 m2)
819,99 €
Predajca: Organifer
0,82 €/1l

Topdressing trávnika – zmes s mykorízou a rizobaktériami (Veľká taška 500 litrov – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Zlepšovač pôdy – aktivačná zmes (veľké vrece 500 l – na 500 m2)
719,99 €
Predajca: Organifer
1,44 €/1l

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (12x = 240 kg – na 2400 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
789,99 €
-80,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Predajca: Organifer
2,96 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 10 l pre 2500 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
229,99 €
Predajca: Organifer
23,00 €/1l

Koncentrát proti trávnym hmyzom – 1000 ml pre 250 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
54,99 €
Predajca: Organifer
54,99 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 10 l na 10.000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
199,99 €
Predajca: Organifer
20,00 €/1l

Koncentrát proti chorobám listov – 5 l pre 5.000 m2



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Nematódy – Koncentrát pôdnych nematód – 5 L pre 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnym plesniam – 5 l na 5000 m2



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti pôdnemu hmyzu – 5 l na 5000 m2



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Koncentrát proti listovému hmyzu – 5 l na 5000 m2
129,99 €
Predajca: Organifer
26,00 €/1l

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(61)Počet hodnotení: 61
11,00 €
Predajca: fair-play91
1,10 €/1kg

Bentonitový íl – zlepšovač piesočnatej pôdy (20 kg – na 200 m2)



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
49,99 €
Predajca: Organifer
2,50 €/1l

Hnojivo Pro Turf & Lawn – kontrolované uvoľňovanie (20 kg – na 665 m2) - Organifer
99,99 €
Predajca: Organifer
5,00 €/1l

Hnojivo na trávnik All-In-One (20 kg – na 400 m2)
61,99 €
Predajca: Organifer
2,07 €/1l

Hnojivo na rozchodníky a zelené strechy - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Organifer
2,85 €/1kg

Hnojivo na pastviny All-In-One (20 kg – na 400 m2)
56,99 €
Predajca: Organifer
1,90 €/1l

Hnojivo na báze síranu amónneho (20 kg – na 400 m²) - Organifer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,99 €
Predajca: Organifer
2,75 €/1l