4,6



Na základe 11 hodnotení
BAZKO oplátkové poháriky malé | s dvojitým okrajom | polosladké kornútky na zmrzlinu 6 cm / 5,6 cm | 570 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu na jemnú zmrzlinu, gelato | vegánske
67,40 €
5,62 € / 1kg
plus 4,90 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Vafle a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BAZKO Vafľové košíčky na dezerty | sladké vafľové košíčky na zmrzlinu 4 cm / 13,5 cm | 144 ks | chrumkavé vafľové košíčky na zmrzlinové poháre, zmrzlinové dezerty, zmrzlinové guľôčky | vegánske5,76 €/1kg
109,40 €
Predajca: Bazko

Ďalšie informácie o reklame
Stredne veľké zmrzlinové poháre BAZKO | polosladké zmrzlinové kornútky 6,2 cm / 7,6 cm | 204 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky na jemnú zmrzlinu, gelato, sorbet | vegánske3,88 €/1kg
69,90 €
Predajca: Bazko

Ďalšie informácie o reklame
BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske12,58 €/1kg
50,30 €
Predajca: Bazko

Ďalšie informácie o reklame
Sonko Wafle ryżowe 130 g131 076,92 €/1kg
17,04 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
22,14 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sonko Ryžové vafle v jogurtovej polevy 65 g (4 ks)
255,71 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Eurowafel Prírodné cereálno-ryžové oplátky 70 G (12 kusov)
32 000,00 €/1kg
2,24 €
Predajca: Katomix

Sušienky Manner citrón plátok 14411000 12ks
18,64 €/1kg
16,78 €
Predajca: Store-Germany

Loacker Citrónová zmrzlina v kornútku Chrumkavé oblátky s citrónovým krémom 150g
26,07 €/1kg
3,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové oplátky - zázvor 67g
29,71 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Špaldové oplátky - horká čokoláda 125g
37,60 €/1kg
4,70 €
Predajca: taleoo

Ryžové koláčiky - Čokoláda 100g
31,80 €/1kg
4,98 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: taleoo

Neapolské chrumkavé oblátky s lieskovo-orieškovým krémom 65g
11,85 €/1kg
0,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Špaldové oplátky - plnotučné mlieko 65g
29,71 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Rosengarten, cereálne plátky s tmavou čokoládou, 65 g (balenie 24 kusov)
28,43 €/1kg
47,76 €
Predajca: taleoo

Mini vafle - karamel 150g
23,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Ryžové koláčiky - s horkou čokoládou 100g
38,70 €/1kg
3,87 €
Predajca: taleoo

Chrumkavé ovocné čerstvé vafle Manner s citrónovou náplňou 75g
18,67 €/1kg
1,40 €
Predajca: CORWELL

Daelmans Jumbo Stroopwafels, karamelové oblátky, oblátky, Gaufres, 36 kusov, jednotlivo balené, 1404g
32,83 €/1kg
50,59 €
Predajca: Kleinkantoor

Špaldové chrumkavé oplátky - plnotučné mlieko 100g
95,80 €/1kg
9,58 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
KRÁTKY ZOZNAM ZLOŽIEK: Naše vafľové poháre sú s láskou ručne vyrábané z vybraných surovín podľa tradičnej receptúry, ktorá sa nemení už 40 rokov - obsahujú veľmi málo cukru, takže si môžete vychutnať chuť svojho detstva bez výčitiek svedomia.
EXTRA KRUHKÉ A STAVEBNÉ: Vďaka moderným formám na pečenie zostávajú zlatohnedé upečené zmrzlinové oblátky príjemne chrumkavé a dokonale dopĺňajú chuť jemnej mliečnej zmrzliny a osviežujúceho sorbetu. Vďaka zosilnenej vnútornej štruktúre sú naše jedlé vafľové poháre ideálne na jemnú zmrzlinu - poskytujú dodatočnú stabilitu a zaručujú bezpečné držanie.
NA KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ: Polosladké kornútky na zmrzlinu sú nevyhnutnou súčasťou každej zmrzlinárne, kaviarne a cukrárne - rovnako nepostrádateľné sú aj u vás doma, aby ste si mohli kedykoľvek vychutnať svoju obľúbenú zmrzlinu - v horúcom dni, ako dezert po obede alebo ako sladké spestrenie detskej oslavy.
KVALITA DO POSLEDNÉHO KUSU: Naše zmrzlinové kornútiky spĺňajú najvyššie štandardy kvality potvrdené normami HACCP. Tradičné zmrzlinové kornútky sú zároveň ekologickou alternatívou plastových alebo papierových pohárov. Nemusia sa recyklovať a sú pripravené na okamžité použitie - stačí ich naplniť obľúbenou zmrzlinou.
STAROSTLIVÉ BALENIE: Je pre nás veľmi dôležité, aby ste mäkké zmrzlinové poháre dostali presne v takom stave, v akom boli pre vás zabalené v našom závode. Z tohto dôvodu robíme všetko pre to, aby sme minimalizovali riziko mechanického poškodenia.
- Zloženie
- Pšeničná múka, emulgátor: sójový lecitín, zemiakový škrob, soľ.
- Výživové údaje
- Energia 401kcal / 1702kJ Tuky 3,2g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4g Sacharidy 83,4g z toho cukor 2,3g Bielkoviny 9,7g Soľ 0,2g
- Alergény
- LepokŽiadne
- Hmotnosť
- 12000 g
- Potravinársky podnik
- Madren
- Obchodný názov
- Zmrzlinový kornútok
- Výrobca
- Bazko
- Model
- Klein
- Číslo od výrobcu
- KUBMAL24KAR
- EAN kód
- 5906688859051
- Zloženie
- Pšeničná múka, emulgátor: sójový lecitín, zemiakový škrob, soľ.
- Výživové údaje
- Energia 401kcal / 1702kJ Tuky 3,2g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4g Sacharidy 83,4g z toho cukor 2,3g Bielkoviny 9,7g Soľ 0,2g
- Alergény
- LepokŽiadne
- Hmotnosť
- 12000 g
- Potravinársky podnik
- Madren
- Obchodný názov
- Zmrzlinový kornútok
- Výrobca
- Bazko
- Model
- Klein
- Číslo od výrobcu
- KUBMAL24KAR
- EAN kód
- 5906688859051
Hodí sa k tomu

PAPSTAR 89152 PAPSTAR drevená lyžica na zmrzlinu "pure", voskovaná, dĺžka: 94 mm
16,79 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Pivný set KLASIK, 170cm, prírodná hnedá
99,80 €
Predajca: Jurhan

Čokoládová dánska jemná zmrzlina v prášku 333 g
60,03 €/1kg
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

IceBär prášok na soft zmrzlinu vanilka 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1kg
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

VEVOR komerčný stroj na výrobu nealkoholickej zmrzliny, kapacita 21-31 l/h, voľne stojaci stroj na výrobu nealkoholickej zmrzliny s 3 príchuťami, 2 x 5,5 l valce z nehrdzavejúcej ocele, LED panel, automatické predchladenie, pre reštauračné bary
4 721,70 €
Predajca: BlissShopping

IceBär prášok na soft zmrzlinu jahoda 1 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
11,95 €/1l
11,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

De Beukelaer waflový pohár 16s
66,83 €/1kg
4,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

IceBär prášok na soft zmrzlinu čokoláda 1,25 kg pre stroj na soft zmrzlinu & doma
17,95 €/1l
17,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
12,58 €/1kg
50,30 €
Predajca: Bazko

Vanilková dánska jemná zmrzlina v prášku 333 g
60,03 €/1kg
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Bestway 54009, Nafukovací bazén, 1161 L, Obdĺžnikový, 6 rok / roky, Vinyl, Modrá, Biela
80,40 €
Predajca: Aga24

VEVOR Zmrzlinové stroje Komerčný stroj na jemnú zmrzlinu 2200 W 22-30 l/hod 3 príchute s LCD displejom Zmrzlinový stroj Zmrzlinový stroj
1 156,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Papstar Eisbecher 100ml
4,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Decor on DeBeukelaer Decor on Ice kornútky na zmrzlinu 8 kusov 112g
22,14 €/1kg
2,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAZKO classic wafer cup | polosladké kornútky na zmrzlinu 7 cm / 6,6 cm | 340 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu mäkké kornútky na zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,86 €/1kg
54,00 €
Predajca: Bazko

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
5,78 €/1kg
57,80 €
Predajca: Bazko

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BAZKO oplátkové poháriky veľké | polosladké zmrzlinové kornútky 7,8 cm / 7,5 cm | 192 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky | zmrzlinové poháriky na zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,89 €/1kg
50,60 €
Predajca: Bazko

BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
5,45 €/1kg
59,90 €
Predajca: Bazko

Bazko Klasický vaflový pohár | polosladké zmrzlinové vafle 7 cm / 6,6 cm | 143 kusov | chrumkavé zmrzlinové vafle na mäkkú zmrzlinu, vhodné na gelato a sorbet | vegánske
2,39 €/1kg
35,90 €
Predajca: Bazko

BAZKO Vafľové košíčky na dezerty | sladké vafľové košíčky na zmrzlinu 4 cm / 13,5 cm | 144 ks | chrumkavé vafľové košíčky na zmrzlinové poháre, zmrzlinové dezerty, zmrzlinové guľôčky | vegánske
5,76 €/1kg
109,40 €
Predajca: Bazko

Stredne veľké zmrzlinové poháre BAZKO | polosladké zmrzlinové kornútky 6,2 cm / 7,6 cm | 204 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky na jemnú zmrzlinu, gelato, sorbet | vegánske
3,88 €/1kg
69,90 €
Predajca: Bazko

Pohár na likér De Beukelaer s vafľami
13,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmrzlinové poháre BAZKO veľké | polosladké kornútky na zmrzlinu 6,5 cm / 9 cm | 135 kusov | chrumkavé kornútkové poháre na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
3,76 €/1kg
64,00 €
Predajca: Bazko

BAKO Talianske zmrzlinové kornútky "Tulipán" | Polosladké zmrzlinové kornútky, tvarované ako tulipán, 12,6 cm / 4,9 cm | 546 kusov | Chrumkavé zmrzlinové poháriky vhodné na mäkkú zmrzlinu a gelato
211,33 €/1kg
63,40 €
Predajca: Bazko

BAZKO Európsky kornútok na zmrzlinu | chrumkavý kornútok so zvlneným okrajom 13 cm / 6,6 cm | 260 kusov | polosladké kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet |
16,97 €/1kg
50,90 €
Predajca: Bazko

VEVOR komerčný zmrzlinovač, kapacita 10 l/h, 900 W, výrobník mäkkej zmrzliny na jednu príchuť, na pracovnej doske, so zásobníkom 4 l, valec 1,6 l, LCD displej, predchladzovanie
1 244,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Klarstein Sweet Sundae - Zmrzlinovač 1,5 l, kompresor, 200 W, auto-clean, biely
302,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

BAZKO oplátkové rožky na krém 19 cm / 2,6 cm| 100 kusov | chrumkavé sladké oplátkové rožky bez náplne | ako poleva na zmrzlinu, na plnenie | vegánske
101,80 €/1kg
50,90 €
Predajca: Bazko
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%18% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
18%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutia dobre
Chutia dobre
Hodnotenie z 27. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré zmrzlinové kornúty
Veľmi dobré, vafle mi prišli bez rozbitia, čo je nezvyčajné, pretože Amazon mal vždy aspoň 10% až 15% rozbitia.
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá chuť, ale bohužiaľ veľa odpadu.
Samotné oplátkové košíčky naozaj nie sú zlé, čo sa týka chuti, a sú pekné a chrumkavé. Bohužiaľ, veľa košíčkov v mojom balení bolo roztrhaných alebo značne poškodených. Na vlastné použitie to môže byť v poriadku, ale takto rozbitú zmrzlinu nemôžete podávať hosťom - jednoducho to nevyzerá pekne. Je to veľká škoda, balenie alebo prepravu treba urýchlene zlepšiť. Kvôli vysokej rozbitosti dávam len 3 hviezdičky.
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BAZKO Vafľové košíčky na dezerty | sladké vafľové košíčky na zmrzlinu 4 cm / 13,5 cm | 144 ks | chrumkavé vafľové košíčky na zmrzlinové poháre, zmrzlinové dezerty, zmrzlinové guľôčky | vegánske



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,40 €
Predajca: Bazko
5,76 €/1kg

BAZKO oplátkové poháriky malé | s dvojitým okrajom | polosladké kornútky na zmrzlinu 6 cm / 5,6 cm | 570 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu na jemnú zmrzlinu, gelato | vegánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
67,40 €
Predajca: Bazko
5,62 €/1kg

BAZKO classic wafer cup | polosladké kornútky na zmrzlinu 7 cm / 6,6 cm | 340 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu mäkké kornútky na zmrzlinu, sorbet | vegánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
54,00 €
Predajca: Bazko
3,86 €/1kg

BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
57,80 €
Predajca: Bazko
5,78 €/1kg

BAZKO Kanadský oplátkový pohár strednej veľkosti | polosladké kornútky na zmrzlinu 7,8 cm / 5,6 cm | 450 kusov | chrumkavé kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,90 €
Predajca: Bazko
5,45 €/1kg

Stredne veľké zmrzlinové poháre BAZKO | polosladké zmrzlinové kornútky 6,2 cm / 7,6 cm | 204 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky na jemnú zmrzlinu, gelato, sorbet | vegánske
69,90 €
Predajca: Bazko
3,88 €/1kg

Zmrzlinové poháre BAZKO veľké | polosladké kornútky na zmrzlinu 6,5 cm / 9 cm | 135 kusov | chrumkavé kornútkové poháre na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske
64,00 €
Predajca: Bazko
3,76 €/1kg

BAZKO oplátkové poháriky veľké | polosladké zmrzlinové kornútky 7,8 cm / 7,5 cm | 192 kusov | chrumkavé zmrzlinové kornútky | zmrzlinové poháriky na zmrzlinu, sorbet | vegánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
50,60 €
Predajca: Bazko
3,89 €/1kg

BAZKO klasické kornútiky na zmrzlinu | polosladké kornútiky na zmrzlinu 14,2 cm / 6 cm | 270 kusov | chrumkavé kornútiky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet | vegánske



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,30 €
Predajca: Bazko
12,58 €/1kg

BAZKO Európsky kornútok na zmrzlinu | chrumkavý kornútok so zvlneným okrajom 13 cm / 6,6 cm | 260 kusov | polosladké kornútky na zmrzlinu, zmrzlinu, sorbet |



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
50,90 €
Predajca: Bazko
16,97 €/1kg

Sonko Ryžové vafle v jogurtovej polevy 65 g (4 ks)
17,90 €
Predajca: SuperMerchant
255,71 €/1kg

Sonko Wafle ryżowe 130 g
17,04 €
Predajca: SuperMerchant
131 076,92 €/1kg

Jules Destrooper tradičné belgické maslové vafle 100g balenie 12



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
40,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,12 €/1kg

Karlsbader Schnitten - oplátky s lieskovoorieškovou náplňou (65 %) - vanilková príchuť.
18,99 €
Predajca: LaProve
108,51 €/1kg

Oplatkové rolky 170g
11,95 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
47,00 €/1kg

Neapolské chrumkavé oblátky s lieskovo-orieškovým krémom 65g
0,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,85 €/1kg

Byodo Bio Kichererbsenwaffeln Zartbitter 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,01 €
Predajca: Biogo
61,69 €/1kg

Schulte oblátky s jahodami a vanilkou 175g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,20 €/1kg

Schulte vanilkové oplátky 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,15 €/1kg

oplatkové rožky "Konafetto" s krémovou náplňou s príchuťou lieskových orieškov 140g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
135,64 €/1kg