4,2



Na základe 22 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Deodo levanduľová vôňa - 750 g7,05 €/1kg
31,74 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Podstielka pre mačky Leo - Peach5,20 €/1kg
17,58 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Silikónová podstielka pre mačky - 3,8 litra - Antibakteriálna, bezprašná
5,00 €/1l
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
1,31 €/1l
6,55 €
Predajca: Katomix

HILTON Bentonitová podstielka s aktívnym uhlím biela 4x5l
2,39 €/1l
11,96 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Barry King | Bentonitové stelivo pre mačky | levanduľa 5L
2,77 €/1l
13,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

HUGS by Akinu Silikátová podstielka pre mačky 20 l
0,68 €/1l
13,54 €
Predajca: Akinu

Bentonitová podstielka pre mačky levanduľa LAVENDER 10l
0,70 €/1l
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Bentonitové stelivo pre mačky 5 l, levanduľové, hrudkujúce, jemnozrnné a málo prašné
2,20 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

DIAMENTIQ 4 kg PRÍRODNÉtofu hrudkujúce stelivo pre mačky
5,35 €/1kg
21,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

FUKUMARU, stelivo do mačacej toalety, tofu stelivo, 2,7 kg, hrudkujúce stelivo pre mačky, bezprašné
9,59 €/1kg
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Arquivet, stelivo pre mačky, silikagél, vôňa ruže, 3,8 l
7,48 €
Predajca: WellStoreJTS

DIAMENTIQ Ocean Breeze - Mačacia toaleta - 3,8 L
6,69 €/1kg
10,17 €
Predajca: Dragtek-com

CERTECH Super Benek Standard Lavender – zhlukujúca mačacie stelivo, 5 l
3,99 €/1kg
16,37 €
Predajca: Dragtek-com

Podstielka pre mačky Inodorina Bez vône 6 litrov
5,90 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
8x silikátová podstielka pre mačky Mersjo Lavender 3,8 l
Mersjo Lavender stelivo pre mačky je pre majiteľov mačiek zmenou!
Ponúka bezproblémové a bezzápachové riešenie na udržiavanie čistoty podstielky.
Tu je dôvod, prečo je stelivo pre mačky Mersjo Lavender dokonalou voľbou pre vášho chlpatého priateľa:
VÝHODY:
- 100% prírodné zložky
- 100 % biologicky odbúrateľné
- Ideálne pre citlivé mačky
- Bezprašné
- Šetrný k labkám - zaoblené kryštáliky sú mäkké pre labky vašej mačky a poskytujú maximálne pohodlie počas používania
- Antialergické a antibakteriálne - ideálne pre alergické mačky
- Extrémne savé
- Neutralizuje nepríjemné pachy
PREMIUM CLASS
Naše pokročilé zloženie absorbuje a zachytáva vlhkosť a pachy, takže váš domov bude voňať sviežosťou a čistotou. Vnútri nášho silikagélu sa nachádza štruktúra s výnimočne veľkým počtom mikropórov, vďaka čomu má Mersjo Lavender vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť a pachy ako väčšina podobných výrobkov na trhu.
BEZPEČNOSŤ
Silikátová podstielka Mersjo je najvyššej kvality: žiadne alergie, baktérie ani šírenie prachu po dome.
Mačka aj jej majiteľ sú spokojní.
HYGIENA A MIMORIADNA ABSORPČNÁ SCHOPNOSŤ
Čo je dôležité pri každodennom používaní, podstielka má elegantný vzhľad pred aj po použití a prípadné pachy sú čo najrýchlejšie odstránené vďaka mimoriadne vysokej absorpčnej schopnosti kryštálov.
ŠETRNÉ K MAČKÁM A PRÍRODE
Mersjo je úplne prírodná podstielka vyrobená z minerálov: šetrné k prírode.
APLIKÁCIA
- Pred vysypaním podstielky do misky ju dôkladne umyte a vysušte.
- Potom naplňte misku 5 cm vrstvou podstielky.
- Približne po niekoľkých dňoch sa odporúča podstielku vymeniť a misku dôkladne umyť.
Nezabudnite: Mačacie stelivo zahrabané v podstielke by sa malo pravidelne odstraňovať pomocou vhodnej lopatky. Podstielka po navlhčení zožltne, čo vám umožní sledovať jej opotrebovanie; podstielka absorbuje tekutiny a neutralizuje pachy.
Sme si istí, že vy a váš chlpatý priateľ si zamilujete pohodlie a výhody podstielky Mersjo Lavender!
VÝROBCA
Mersjo je značka výrobkov pre domáce zvieratá a ich opatrovateľov vrátane majiteľov nádherných mačiek: čistokrvných, domácich a všetkých medzi nimi. Záleží nám na ekológii a hospodárnosti. Výrobky Mersjo majú byť prospešné pre zdravie mačky, peňaženku zákazníka a planétu, na ktorej mačka a zákazník žijú.
Vítame všetky mačky a ich majiteľov!
ŠPECIFIKÁCIE VÝROBKOV
- Názov: Silikátové stelivo
- Variant : Mersjo LAVENDER
- Značka: Mersjo
- Objem : 8x3,8l
- Farba: bezfarebná s fialovými škvrnami
- Vôňa : levanduľa
- Zloženie: prírodný silikagél (kremičitan)
- Hmotnosť s obalom: 12,75 kg
- Rozmery škatule: Rozmery balenia: 29x39x30 cm
- Dĺžka
- 39 cm
- Hmotnosť
- 12.75 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Lavender
- EAN kód
- 5904553963254
- Číslo od výrobcu
- Mersjo LAVENDER
- Výrobca
- Mersjo
- Dĺžka
- 39 cm
- Hmotnosť
- 12.75 kg
- Objem
- 30.4 l
- Model
- Lavender
- EAN kód
- 5904553963254
- Číslo od výrobcu
- Mersjo LAVENDER
- Výrobca
- Mersjo
Hodí sa k tomu

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

Silikátová podstielka pre mačky Neutrálna Mersjo 8x3,8L
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Calitti Crystals Silicone Literate Dust Free 3,8 l
2,37 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Poly-ratanová súprava HWC-F56, balkónová/záhradná/obývacia súprava Sedenie ~ čierna, vankúše tmavosivá
192,98 €
Doprava zdarma
Predajca: heute-wohnen

Komoda ESTELA M6 120 - biela
123,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Samočistiaca podstielka s veľkou kapacitou, automatická podstielka s otvorenou konštrukciou pre viac mačiek s bezpečnostnou ochranou
14,74 €/1kg
199,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Čalúnená rohová pohovka CARLOS Poso 100
585,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

Súprava balkónového a záhradného nábytku Allibert Rosario vrátane sedacích vankúšov, farba grafitová
180,30 €
Predajca: VESPAGARDEN

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok záhradná súprava 1x stôl + 2x stoličky + 1x lavica + 2x stoličky - sivá
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive – Bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,79 €/1l
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

5x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá
0,74 €/1l
13,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
1,22 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
1,22 €/1l
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l
1,33 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

3.8L silikónová podstielka pre mačky Mersjo neutrálna - krištáľová podstielka, bez vône, bez prachu a extrémne savá
1,99 €/1kg
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriálne stelivo pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
1,38 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | Sada 2 x 3,8 l = 7,6 l
2,10 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo
1,89 €/1l
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podstielka pre mačky
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Mojim dvom králikom sa mačacia podstielka veľmi páči, hneď ju prijali
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Lavender
Super
Hodnotenie z 22. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podstielka pre mačky
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Podstielka v porovnaní s ostatnými nebola taká dobrá. Zápach zostáva, ale áno... robí, že niečo treba urobiť. Bohužiaľ by som neodporúčal
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je hospodárne
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Neutral
Nepáčila sa mi kvalita výrobku. zápach sa objavil už na druhý deň
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Táto podstielka je pre mačky nebezpečná; obsahuje veľa jemného prachu. Moja mačka čoskoro začala silno kašľať.
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Jemný prach sa mačke zanáša do pľúc. Hneď som nepochopila, čo sa deje, a snažila som sa mačku liečiť, ale jej stav sa stále zhoršoval. Potom som zmenila značku podstielky a hrozný kašeľ ustúpil (ale odvtedy uplynuli dva mesiace a pľúca mačky sa stále úplne nezotavili).
Doručenie, ako vždy, bolo rýchle a efektívne, bez akýchkoľvek problémov.
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Lavender
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kgObjem 3,8 lModel Sensitive
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 7,5 kgObjem 19 lModel Lavender
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l