4,7



Na základe 116 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Hmotnosť:
250 g- 500 gZobraziť dostupné možnosti
- 250 g
- 1000 gZobraziť dostupné možnosti
- 1250 gZobraziť dostupné možnosti
- 2000 gZobraziť dostupné možnosti
- 3000 gZobraziť dostupné možnosti
- 5000 gZobraziť dostupné možnosti
- 8000 gZobraziť dostupné možnosti
Počet kusov:
96- 25Zobraziť dostupné možnosti
- 50Zobraziť dostupné možnosti
- 96
- 100Zobraziť dostupné možnosti
- 300Zobraziť dostupné možnosti
- 500Zobraziť dostupné možnosti
- 800Zobraziť dostupné možnosti
Objem:
250 l- 0.5 lZobraziť dostupné možnosti
- 1 lZobraziť dostupné možnosti
- 1.25 lZobraziť dostupné možnosti
- 2 lZobraziť dostupné možnosti
- 3 lZobraziť dostupné možnosti
- 5 lZobraziť dostupné možnosti
- 8 lZobraziť dostupné možnosti
- 250 l
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Akinu Bravčové sušené uši pre psov 10 ks18,09 €
Predajca: Akinu

Ďalšie informácie o reklame
Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g784,43 €/1kg
54,91 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Animille, králičie ušká, s kožušinou, 1 kg, sušené pochúťky pre psov, monoproteínové16,09 €/1kg
18,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: Animille_com

Ďalšie informácie o reklame
Animille, kuracie labky, 500g, prírodné žuvacie pochúťky pre psov, sušené psie občerstvenie16,08 €/1kg
8,04 €
Predajca: Animille_com

50 ks Sušené prasačie uši žuvacia pochúťka pre psov žuvacia pochúťka pre psov
41,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

250g králičie uši bez kožušiny psie občerstvenie žuť psie krmivo sušené
53,96 €/1kg
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

Dokas Kaninchenohren mit Fell getrocknet 100 g
275,80 €/1kg
27,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

PETMEX žuvacie uši pre psov, 100 g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Králičie uši plnené kuracím mäsom 250g
8,48 €
Predajca: palkar

3 kg sušených kuracích labiek, žuvacia hračka pre psov, psie občerstvenie, psie krmivo, sušená žuvacia pochúťka
10,50 €/1kg
31,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

PETMEX Králičie uši - pochúťka pre psov - 500 g
23,43 €/1kg
11,95 €
Predajca: velmontask

Dokas psie maškrty – kuracie prsia s kačacou pečeňou 220 g
141,50 €/1kg
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

BULT – Psie maškrty zo sušeného hovädzieho mäsa – Psie maškrty – Hovädzie mäso – Sušené mäso – Žuvacie maškrty pre psov
50,90 €/1l
5,09 €
Predajca: Bult-Store

Králičie uši s kožušinou 4DOGS - 10 kusov
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PETMEX Trenerki mięsne z jelenia 500g
22,24 €/1kg
11,34 €
Predajca: velmontask

Akinu Králičie uši s kuracím mäsom pre psov 200 g
20,65 €/1l
5,98 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Akinu

PETMEX Losová koža - pochúťka pre psov - 500g
21,83 €/1kg
11,35 €
Predajca: velmontask

Pochúťka pre psov - Mersjo králičie kabanosy 500g
9,98 €/1kg
4,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

PETITTO Sušená hovädzia koža - pochúťka pre psov - 1 kg
19,65 €/1kg
19,85 €
Predajca: Dragtek-com

PETITTO Králičie ucho plnené kačacím pochúťkou pre psa - 500g
40,30 €/1kg
21,36 €
Predajca: Dragtek-com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
SUŠENÉ KRÁLIČIE UŠI SO SRSŤOU 15CM-20CM
Rozmaznávajte svojho psa touto sušenou pochúťkou pre psov BUNNY EARS!
Technické špecifikácie:
Veľkosť: cca 15-20 cm
Hmotnosť jedného kusu ucha: 8-10 g
Počet kusov v balení:
250g - približne 25 kusov
Zloženie: 100 % králičie uši.
Analytické zložky: Hrubé bielkoviny 61,06 %, hrubý tuk 23,93 %, hrubá vláknina 0,6 %, hrubý popol 2,79 %, vlhkosť 8,35 %
Vlastnosti:
Uši sú k dispozícii s kožušinou a v rôznych veľkostiach od 250 g do 8 kg na iných aukciách
Bohaté na mikroprvky, ktoré dopĺňajú bakteriálnu flóru psa
Uši neobsahujú žiadne umelé príchute ani farbivá
Je ideálny ako krúžok na prerezávanie zubov, pretože zabraňuje tvorbe bakteriálneho povlaku a podporuje odstraňovanie zubného kameňa
Hryzátko je vhodné pre psov rôznych veľkostí
Žuvačka sa vyrába v Poľsku
Žuvačka sa skladá zo 100 % králičích uší
Tento suchý mäsový snack je ideálny ako pochúťka alebo odmena pre vášho štvornohého priateľa
Králičie uši sú mimoriadne dobre znášané a stráviteľné
Králičie uši ponúkajú vášmu psovi zdravú zmenu v strave.
POZOR! Uistite sa, že váš pes má prístup k čerstvej vode.
Objednajte si toto vysokokvalitné hryzátko hneď teraz a doprajte svojmu obľúbencovi niečo dobré!
Na výrobu našich žuvačiek používame len prírodné suroviny z krajín EÚ a vždy dbáme na ich najvyššiu kvalitu. Aby sme zachovali ich jedinečný charakter a všetky nutričné hodnoty, žuvacie krúžky iba sušíme. V každej fáze zabezpečujeme aj mikrobiologickú bezpečnosť, preto sme zaviedli a udržiavame systém HACCP v celom výrobnom reťazci.
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 l
- Model
- GETROCKNETE KANINCHENOHREN MIT FELL
- Obsah vlhkosti
- 8,35
- Obchodný názov
- 250 G SUŠENÝCH KRÁLIČÍCH UŠÍ SO SRSŤOU
- Zloženie krmiva
- 100 % králik
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Králik
- Prídavné látky
- NIE
- Počet kusov
- 96
- Pokyny pre použitie
- uistite sa, že váš pes má prístup k čerstvej vode.
- EAN kód
- 5905489900009
- Výrobca
- Eco Natural
- Registračné číslo
- 14258303
- Hmotnosť
- 250 g
- Objem
- 250 l
- Model
- GETROCKNETE KANINCHENOHREN MIT FELL
- Obsah vlhkosti
- 8,35
- Obchodný názov
- 250 G SUŠENÝCH KRÁLIČÍCH UŠÍ SO SRSŤOU
- Zloženie krmiva
- 100 % králik
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Králik
- Prídavné látky
- NIE
- Počet kusov
- 96
- Pokyny pre použitie
- uistite sa, že váš pes má prístup k čerstvej vode.
- EAN kód
- 5905489900009
- Výrobca
- Eco Natural
- Registračné číslo
- 14258303
Hodí sa k tomu

50 ks Sušené prasačie uši žuvacia pochúťka pre psov žuvacia pochúťka pre psov
41,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Hundesnacks

Animille, králičie ušká, s kožušinou, 1 kg, sušené pochúťky pre psov, monoproteínové
16,09 €/1kg
18,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: Animille_com

Rinti Chicko Plus Leberwurstschnitte 80 g
57,00 €/1kg
54,72 €
Predajca: e-zooo_com

HILTON Kuracie ryžové tyčinky - pochúťka pre psov - 500 g
10,44 €
Predajca: VISO

Petstyle Living žuvacia tyčinka s kuracím a hovädzím mäsom - snack pre psov - 100 kusov
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Petstyleliving

Classic Dog Dörrfleisch 1kg
0,03 €/1kg
30,72 €
Predajca: e-zooo_com

BULT – Hovädzia kosť z prednej nohy – Žuvacia kosť a hryzacie krúžky 100 g – Psie kosti – Hovädzie kosti – Žuvacie hračky
27,90 €/1l
2,79 €
Predajca: Bult-Store

Pochúťky pre psov - Kabanosy s kačacinou a ryžou, zdravý doplnok stravy, prírodné mäkké pochúťky ideálne pre malé a veľké zvieratá 500g
7,98 €/1kg
3,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Maškrty pre psov a mačky Kiwi Walker mrazom sušené králik 75 g
9,17 €
Predajca: VISO

GimCat Malt-Soft-Extra Paste 200 g
49,83 €/1kg
11,46 €
Predajca: VISO

Dokas Kaninchen-Rippen mit Fleich 100 g
159,90 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Bravčové uši 4DOGS - 10 kusov
30,99 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

AniForte kĺbový snack pre psov 300g - so zelenoústou mušľou pre kĺby a kosti, vysoký obsah mäsa, funkčný snack bez obilnín
230,03 €/1kg
69,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pedigree Dentastix Daily Oral Care Multipack Medium 15x7 Stück
23,31 €/1kg
62,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nobby STARSNACK Gril "WRAPPED CHICKEN" 375 g
15,58 €
Predajca: VISO

Volský kel 12 cm - 500 g cca 18 ks. - Prírodné hryzadlo pre psov - 100 % hovädzie mäso - starostlivosť o chrup a aktivita - sušený žuvací produkt
67,98 €/1kg
33,99 €
Predajca: mascota

Alpha Spirit 8437013576116, Snack, Pes, Univerzálne, Bravčové, 150 g
13,45 €/1kg
2,22 €
Predajca: STREFA

Hovädzie kúsky Delicacy Plus 230 g
27,66 €/1kg
6,61 €
Predajca: STREFA

Delikatesa Plus uzlíky sendvič s kuracím mäsom 230 g
28,74 €/1l
6,61 €
Predajca: STREFA

Sušené ryby sušené ryby 100g
2,83 €
Predajca: palkar

3 kusy á 12,5 cm - Garden Bites Fruity Friends - vegetariánske zubné žuvačky s kúskami ovocia
38,64 €/1kg
10,82 €
Predajca: VISO

Vitakraft 23029, Snack, Pes, Dospelý, Bravčové, Hovädzie mäso, Hydina, 12 g
0,79 €/1l
1,98 €
Predajca: STREFA

Pochúťka Perrito jahňa, mäkké pásiky 100g
30,66 €/1kg
3,25 €
Predajca: STREFA

Akinu Bezlepkové mini sušienky pre psov 120 g
2,75 €
Predajca: Akinu

Pedigree 56 St DentaStix Daily Oral Care10-25kg M
17,97 €/1kg
25,87 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tubi Dog Delikatess - Leberwurst 75g
144,93 €/1kg
10,87 €
Predajca: e-zooo_com

Vital Snackies – zdravé maškrty pre psie zuby
7,49 €
Predajca: Ghoda

Dokas 150gx6 Kaurolle & Hühnerbrust Medium
280,73 €/1kg
42,11 €
Predajca: e-zooo_com

Fleischeslust 20079, Dospelý, Kôň, 80 g
119,38 €/1l
9,55 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%9% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
9%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super predajca, špičkové produkty
Hmotnosť 1,25 kgPočet kusov 25Objem 1,25 l
Pri objednávke prasacích uší (25 ks) a konských koží (1kl) : Najprv bol problém s mojou objednávkou (balík sa stratil), ale keď som kontaktovala predajcu, okamžite sa postaral o to, aby mi ho poslal späť (s fotografiou sledovania balíka) a bol doručený veľmi rýchlo. Výborný predajca, veľmi pohotový. Aj môjmu psovi veľmi chutili prasacie uši (konské kože ešte neochutnal). Aby som to zhrnula: tohto predajcu odporúčam na 100 %, a to pre jeho ústretovosť aj pre jeho výrobky (veľmi dobrý pomer ceny a kvality).
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita
Hmotnosť 2 kgPočet kusov 100Objem 2 l
Veľmi dobrá kvalita, môj pes je nadšený, sú to jeho obľúbené maškrty. Cena je primeraná a dodanie bolo rýchle. Rád si ich kúpim znova
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá psia maškrta
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 100Objem 1 l
Každý večer pamlsek pred spaním a nech sa mi to len zabudne. Milujú ich, majú skvelú veľkosť a sú krásne chrumkavé.
Hodnotenie z 8. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší pomer ceny a kvality
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 100Objem 1 l
Tu v obchode ich dostanete v tejto veľkosti za najvýhodnejšiu cenu. Nikto iný ich neponúka. Preto odo mňa 5 hviezdičiek
Hodnotenie z 28. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý pomer ceny a kvality.
Hmotnosť 1 kgPočet kusov 100Objem 1 l
Kvalita zodpovedá očakávaniam a je úplne porovnateľná s podstatne drahšími výrobkami.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Hmotnosť 2 kgPočet kusov 100Objem 2 l
Super kvalita nezapáchajú a sú čisté Objednávam ich už po tretíkrát... Aj našim psom sa veľmi páčia...
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie bravčové uši
Hmotnosť 1,25 kgPočet kusov 25Objem 1,25 l
Skvelé bravčové uši, určite ich kúpim znova. Náš pes ich miluje.
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Králikové uši s kožušinkou
Hmotnosť 0,5 kgPočet kusov 50Objem 0,5 l
Veľmi dobrá kvalita, pomer ceny a kvality je vyvážený.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Petstyle Living Twisted Stick s kuracím mäsom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
27,95 €
Predajca: Petstyleliving

Rinti 250gx9 Chicko Maxi Wild
85,65 €
Predajca: e-zooo_com
342,60 €/1kg

RINTI 38339, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, 500 g, Bez cukru
87,12 €
Predajca: e-zooo_com
34,85 €/1kg

Rinti Sensible Snack Huhn - 120 g
79,82 €
Predajca: e-zooo_com
665,17 €/1kg

Rinti 150gx9 Chicko Dental Chew Sticks Duck MEDIUM
76,90 €
Predajca: e-zooo_com
512,67 €/1kg

PEDIGREE Markies - pochúťka pre psov - 12,5 kg
63,99 €
Predajca: SuperMerchant
5,12 €/1kg

Rinti Extra Bitties Huhn & Käse 75 g
69,32 €
Predajca: e-zooo_com
990,29 €/1kg

Christopherus Snack Kausandwich 70g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
65,14 €/1kg

Dokas Lammfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

Dokas Rindfleisch getrocknet 70 g
54,91 €
Predajca: e-zooo_com
784,43 €/1kg

RINTI 91444, Snack, Pes, Dospelý, Kuracie mäso, Losos, 80 g
54,72 €
Predajca: e-zooo_com
57,00 €/1kg

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Tréningové lososové kocky pre psov 400 g
8,36 €
Predajca: Akinu
20,90 €/1l

Akinu Masíčka pochúťka pre psov hovädzie prúžky 300 g
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Training Hovädzie mäso a tresky - pochúťka pre psy 400 g
8,36 €
Predajca: Akinu
20,90 €/1l

Akinu MASÍČKA Kocka s kuracím mäsom pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Kuracie prúžky pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu Mäsové pochúťky pre psy Kuracie kocky s mrkvou 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Akinu MASÍČKA Jahňací twister pre psov 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,23 €
Predajca: Akinu
27,43 €/1l

Dokas 150gx6 Kaurolle+Entenbrust Medium



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,55 €
Predajca: e-zooo_com
310,33 €/1kg