Hmotnosť:

1028 g

Kvet ibišteka 1kg Brat.pl

6,19 €

6,02 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Sypané čaje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €/1kg
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WINOSZARNIA
Bestseller
Obrázok produktu pre Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl
Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl
28,61 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Gomphrena Ballflower - 50g Jedlé kvety
Gomphrena Ballflower - 50g Jedlé kvety
420,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
Obrázok produktu pre Pajarito Seleccion Especial 0,5kg
Pajarito Seleccion Especial 0,5kg
47,98 €/1kg
23,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Ibištek celé kvety krásne sekunduje čerstvé 100g Royal Brand
Ibištek celé kvety krásne sekunduje čerstvé 100g Royal Brand
0,04 €/1kg
3,99 €
Predajca: PHRoyal
Obrázok produktu pre Ovocný čaj - Pretty Woman 100g
Ovocný čaj - Pretty Woman 100g
37,18 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Lapacho 500g Brat.pl
Lapacho 500g Brat.pl
15,08 €/1kg
7,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Citrónová tráva 200g Brat.pl
Citrónová tráva 200g Brat.pl
11,58 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mäta pieporná 100g Brat.pl
Mäta pieporná 100g Brat.pl
13,30 €/1kg
1,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Medovka lekárska 200g Brat.pl
Medovka lekárska 200g Brat.pl
18,94 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Matcha 100g Brat.pl
Matcha 100g Brat.pl
40,98 €/1kg
4,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Laurka ovocný a bylinný čaj 100g Brat.pl
Laurka ovocný a bylinný čaj 100g Brat.pl
41,81 €/1kg
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Bylinný čaj - Bylinný čaj 100g Brat.pl
Bylinný čaj - Bylinný čaj 100g Brat.pl
38,17 €/1kg
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Sušená levanduľa 50 g
Sušená levanduľa 50 g
54,36 €/1kg
2,99 €
Predajca: BRAT_PL
HERBATKA HIBISKUS DEMETER BIO 50 g - LEBENSBAUM
Ovocný čaj - ibištek 50g
124,80 €/1kg
6,24 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Herbata Rooibos 100g Brat.pl
Herbata Rooibos 100g Brat.pl
26,07 €/1kg
2,79 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Herbata zielona Yunnan 50g Brat.pl
Herbata zielona Yunnan 50g Brat.pl
39,52 €/1kg
2,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Cedron Peasant 0,5kg
Cedron Peasant 0,5kg
13,78 €/1kg
6,89 €
Predajca: Matea24
Obrázok produktu pre Ovocný čaj - Purple Rain 100g Brat.pl
Ovocný čaj - Purple Rain 100g Brat.pl
40,65 €/1kg
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Koreň ženšenu 100g
Koreň ženšenu 100g
37,18 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Kvet ibišteka 1kg

Výrobok je zabalený v doypacku so šnúrkou, vďaka čomu si dlho zachováva čerstvosť, pretože sa dá mnohokrát otvoriť a zatvoriť a samotný obal je odolný, čo je dôležité pri preprave.

Ibišek (ketmia) je bylina z čeľade plumériovité, ktorá rastie v oblastiach ovplyvnených teplým podnebím, najmä v Ázii a Afrike. Kvety ibišteka sa používajú na prípravu osviežujúceho kyslého nápoja s vlastnosťami podporujúcimi zdravie. Kvet ibišteka: obsahuje cukry, bielkoviny a pektín a poskytuje veľké množstvo vlákniny a karoténu.

Je bohatým zdrojom vitamínu C a vápnika, fosforu a železa.

Vlastnosti:

  • má osviežujúci a antioxidačný účinok;
  • negatívny vplyv voľných radikálov na bunky, čím okrem iného brzdí proces ich starnutia;
  • reguluje trávenie;
  • urýchľuje pohyb čriev, čím napomáha vylučovaniu strávenej potravy;
  • má stimulačný účinok na imunitný systém;
  • urýchľuje účinný boj proti prechladnutiu a zápalom;
  • má antiseptické a tonizujúce vlastnosti;
  • pomáha v boji proti hypertenzii;
  • má vlastnosti znižujúce plodnosť v dôsledku estrogénneho účinku;
  • posilňuje pečeň;
  • pomáha telu očisťovať sa od toxínov; má močopudné vlastnosti
  • má močopudné vlastnosti, čím zabraňuje stagnácii vody v tele.

Obsah:

Balenie obsahuje 1 kg kvetov ibišteka.

Zloženie: 1:

  • 100% sušený kvet ibišteka (oxalis ketmia)

Uchovávanie: Vhodné na skladovanie:

Skladujte výrobok na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Ďalšie informácie:

V závode sú tiež balené: mandle, rôzne orechy, sezam, sója, výrobky obsahujúce lepok. Preto napriek snahe môže predkladaný výrobok obsahovať stopy lepku.

Zloženie
Zahrnuté v opise
Hmotnosť
1028 g
Potravinársky podnik
Brat.pl
Obchodný názov
Kvet ibišteka 1kg Brat.pl
Výrobca
BRAT.PL
EAN kód
5906721136583

Zloženie
Zahrnuté v opise
Hmotnosť
1028 g
Potravinársky podnik
Brat.pl
Obchodný názov
Kvet ibišteka 1kg Brat.pl
Výrobca
BRAT.PL
EAN kód
5906721136583
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kvet ibišteka 500g Brat.pl
Kvet ibišteka 500g Brat.pl
7,67 €/1kg
3,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ibištek celé kvety krásne sekunduje čerstvé 100g Royal Brand
Ibištek celé kvety krásne sekunduje čerstvé 100g Royal Brand
0,04 €/1kg
3,99 €
Predajca: PHRoyal
Obrázok produktu pre AREBOS pekáreň chleba 1500g s 15 programami 2 háky na cesto 850W čierna
AREBOS pekáreň chleba 1500g s 15 programami 2 háky na cesto 850W čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 117
79,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Kvet ibišteka 250g
Kvet ibišteka 250g
9,19 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ovocný čaj - Pretty Woman 100g
Ovocný čaj - Pretty Woman 100g
37,18 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Matcha cajový ceremoniálny set "Magnolia" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
Matcha cajový ceremoniálny set "Magnolia" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – japonská súprava pre zaciatocníkov
32,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
27,99 €
-16%
23,49 €
Predajca: Goodwei
Obrázok produktu pre Banquet 27061501, Obdĺžnikový, Priehľadná, Drevo, Akrylový, 124 mm, 62 mm
Banquet 27061501, Obdĺžnikový, Priehľadná, Drevo, Akrylový, 124 mm, 62 mm
10,38 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre DETOXICKÝ ČAJ (17 x 1,8 g) 30,6 g - JOGI ČAJ
DETOXICKÝ ČAJ (17 x 1,8 g) 30,6 g - JOGI ČAJ
418,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
12,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Sušený ibištek 1 kg Kvetov ibišteka Prírodný malinový čaj Čerstvá kvalita
Sušený ibištek 1 kg Kvetov ibišteka Prírodný malinový čaj Čerstvá kvalita
119,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,99 €
Predajca: PHRoyal
Obrázok produktu pre želatína Dr. Oetker 23 g – kvalitná želatína do dezertov a želé
želatína Dr. Oetker 23 g – kvalitná želatína do dezertov a želé
138,70 €/1kg
3,19 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Umývadlo s jedným umývadlom a výlevkou Stradour
Umývadlo s jedným umývadlom a výlevkou Stradour
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 21
130,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Obrázok produktu pre Rotho Miska na čerstvé maslo biela/priehľadná
Rotho Miska na čerstvé maslo biela/priehľadná
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
2,71 €
Predajca: Eoshop
Obrázok produktu pre Loyd Earl Gray čierny listový čaj s bergamonovým olejom Best Plantations Premium Leaf Tea 100g
Loyd Earl Gray čierny listový čaj s bergamonovým olejom Best Plantations Premium Leaf Tea 100g
24,58 €/1kg
3,69 €
-20%
2,95 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
OLVITA Olej z pestreca mariánskeho lisovaný za studena 500 ml
25,18 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 69
12,59 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre BANQUET Sada riadu s nepriľnavým povrchom BLACK STONE, 7 ks
BANQUET Sada riadu s nepriľnavým povrchom BLACK STONE, 7 ks
65,34 €
Predajca: VISO

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Doprava zdarma
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Kvet ibišteka 1kg Brat.pl
Kvet ibišteka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,02 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha
Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg
Obrázok produktu pre Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl
Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
28,61 €/1kg
Obrázok produktu pre Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
50,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
500,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla
Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_
50,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská
Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
64,99 €
Predajca: Goodwei
129,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal
Obrázok produktu pre Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg
Obrázok produktu pre Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g
Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
159,92 €/1kg
Obrázok produktu pre Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju
Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
17,59 €
Doprava zdarma
Predajca: RB_Trade
140,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g
Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1kg
HERBATA ZIELONA MATCHA TRADYCYJNA JAPOŃSKA BIO 30 g - MOYA MATCHA
TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,08 €
Predajca: Biogo
0,64 €/1kg
Obrázok produktu pre Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha
Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 7
34,99 €
-15%
29,49 €
Predajca: Goodwei
23,48 €/1kg
Obrázok produktu pre Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
79,99 €
-62%
29,99 €
Predajca: AllYouNeed
199,93 €/1kg
Obrázok produktu pre Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické
Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Goodwei
349,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Gomphrena Ballflower - 50g Jedlé kvety
Gomphrena Ballflower - 50g Jedlé kvety
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
420,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská
Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 16
29,99 €
Predajca: Goodwei
149,95 €/1kg