4,2



Na základe 22 hodnotení
3.8L silikónová podstielka pre mačky Mersjo neutrálna - krištáľová podstielka, bez vône, bez prachu a extrémne savá
2,99 €
1,99 € / 1kg
plus 5,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
10h 02m 54s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Naše najlepšieponuky
Podstielky pre mačky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Ďalšie informácie o reklame
DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov43,13 €/1kg
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg1,40 €/1l
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

Silikónová podstielka pre mačky - 3,8 litra - Antibakteriálna, bezprašná
5,00 €/1l
18,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

DUVO+ Premium silikónová podstielka s vôňou levandule 5l, 65070236
1,98 €/1l
9,88 €
Predajca: VISO

Bentonitová podstielka pre mačky NEUTRAL 10l
0,70 €/1l
6,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Hygienická podstielka Catsan 9L
4,20 €/1l
37,81 €
Predajca: e-zooo_com

CERTECH Super Benek Compact Natural – zhlukujúca mačacie stelivo – 10 l
2,20 €/1l
22,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Certech Super Benek CORN, 7 L
4,85 €/1kg
21,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hilton Cat Litter Lavender - levanduľová bentonitová podstielka pre mačky 5l
2,93 €/1kg
12,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Certech Super Benek White Antibacterial - mačacia toaleta 5 l
3,31 €/1kg
18,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Certech Super Benek COMPACT, hlina, 10 L
2,53 €/1l
25,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Podstielka pre mačky Inodorina Bez vône 6 litrov
5,90 €/1l
35,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Podstielka Biokat's Micro Fresh 14l
1,18 €/1kg
19,04 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,09 €
Predajca: STREFA

od Amazon Zhlukujúca sa kukuričná podstielka pre mačky, bez zápachu, 25 l
1,88 €/1l
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Arquivet mačacie stelivo Silica Crystal 7,6 l
33,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mersjo Neutrálna podstielka pre mačky je skutočným krokom vpred pre majiteľov mačiek!
Ponúka bezproblémové riešenie na udržiavanie čistoty v podstielke bez zápachu.
Zistite, prečo je Mersjo Neutral Cat Litter dokonalou voľbou pre vášho chlpatého priateľa:
VÝHODY:
- 100% prírodné zložky
- 100 % biologicky odbúrateľné
- Ideálne pre citlivé mačky
- bezprašný
- Šetrný k labkám - zaoblené kryštáliky sú šetrné k labkám vašej mačky a poskytujú maximálne pohodlie počas používania
- Antialergické a antibakteriálne - ideálne pre alergické mačky
- Vysoko absorpčné
- Neutralizuje nepríjemné pachy
PREMIUM CLASS
Naše pokročilé zloženie absorbuje a viaže vlhkosť a pachy, takže váš domov bude voňať sviežosťou a čistotou. Vo vnútri nášho silikagélu sa nachádza štruktúra s výnimočným počtom mikropórov, vďaka čomu má Mersjo Neutral vyššiu absorpčnú schopnosť pre vlhkosť a pachy ako väčšina podobných výrobkov na trhu.
BEZPEČNOSŤ
Silikónové stelivo Mersjo je najvyššej kvality: žiadne alergie, žiadne baktérie a žiadna tvorba prachu v domácnosti.
Spokojná je tak mačka, ako aj jej majiteľ.
HYGIENA A MIMORIADNA ABSORPČNÁ SCHOPNOSŤ
To, čo je dôležité v každodennom živote: podstielka vyzerá elegantne pred aj po použití a prípadné pachy sú čo najrýchlejšie odstránené vďaka mimoriadne vysokej absorpčnej schopnosti kryštálov.
ŠETRNÉ K MAČKÁM A PRÍRODE
Mersjo je úplne prírodná podstielka pre mačky vyrobená z minerálov: k prírode po použití a bezpečná výroba.
APLIKÁCIA
- Pred vložením steliva do podstielky ho dôkladne umyte a vysušte.
- Potom naplňte podstielku 5 cm hrubou vrstvou podstielky.
- Po niekoľkých dňoch sa odporúča podstielku vymeniť a podstielku dôkladne umyť.
Nezabudnite: mačacie stelivo zahrabané v podstielke by sa malo pravidelne odstraňovať pomocou vhodnej lopatky. Podstielka sa zafarbí na žlto, keď je mokrá, takže môžete sledovať jej opotrebovanie; podstielka absorbuje tekutiny a neutralizuje pachy.
Sme si istí, že vy a váš chlpatý priateľ si zamilujete pohodlie a výhody podstielky Mersjo Neutral!
VÝROBCA
Mersjo je značka výrobkov pre domáce zvieratá a ich opatrovateľov vrátane majiteľov úžasných mačiek: Kočky s rodokmeňom, domáce mačky, strešné mačky a všetko medzi tým. Záleží nám na ekológii a hospodárnosti. Výrobky Mersjo sú navrhnuté tak, aby boli prospešné pre zdravie mačky, peňaženku zákazníka a planétu, na ktorej mačka a zákazník žijú.
Vítame všetky mačky a ich majiteľov!
ŠPECIFIKÁCIE VÝROBKOV
- Názov: Silikónové stelivo
- Variant: Mersjo NEUTRAL
- Značka: Mersjo
- Objem : 3,8 litra
- Farba: bezfarebná s modrými škvrnami
- Vôňa: bez vône
- Zloženie : prírodný silikagél (kremičitan)
- Hmotnosť
- 1.5 kg
- Objem
- 3.8 l
- Model
- Neutral
- EAN kód
- 5904553963247
- Výrobca
- Mersjo
- Hmotnosť
- 1.5 kg
- Objem
- 3.8 l
- Model
- Neutral
- EAN kód
- 5904553963247
- Výrobca
- Mersjo
Hodí sa k tomu

3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive – Bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,79 €/1l
2,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

5x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá
0,74 €/1l
13,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Silikátová podstielka pre mačky Neutrálna Mersjo 8x3,8L
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

CATCLIN 8 l
2,01 €/1l
16,09 €
Predajca: VISO

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá
0,72 €/1l
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Vitakraft 14035, granuly, 2,2 kg, 5 L, Modrá, Zelená, Biela
6,23 €/1l
31,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l
1,15 €/1l
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
49,94 €
Predajca: e-zooo_com

Calitti Crystals Silicone Literate Dust Free 3,8 l
2,37 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l
1,22 €/1l
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15,2 l
1,51 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

KERBL Postroj pre mačky s vodítkom, modrý 34-44x28cm
46,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Prepravná taška pre psov/mačky Purlov 20940
11,40 €
Predajca: Dareknaklik

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriálne stelivo pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
1,38 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Grspl01Sw
194,89 €
Predajca: Kokiska

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Police na práčku Police na toaletu 160x47 cm Police do kúpeľne Stojan na WC Police do kúpeľne Otvorené police Ľahko montovateľné Multifunkčné Biela, Retoo
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Zásobník na podstielku pre mačky WISFOR s výsuvnou miskou, zásobník na podstielku s lopatkou, skladací, prenosný, dvojdverový, ružový
15,46 €/1kg
39,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Dtboom

Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Predný košík na bicykel s držiakom Kôš na riadidlá s klipom Mestský košík s adaptérom Drôtený Nákupný košík Úzke pletivo Bicykel Čierna oceľ Retoo
17,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

5x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna
0,74 €/1l
13,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM

Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
44,80 €
Predajca: Jurhan

HOROW Inteligentné inteligentné bidetové sedadlo so sprchovacou funkciou Vyhrievané sedadlo Nočné svetlo Sušenie teplým vzduchom Nastaviteľná teplota a tlak vody
209,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HOROWbathseller
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
73% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
73%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%5% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
5%14% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
14%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podstielka pre mačky
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Mojim dvom králikom sa mačacia podstielka veľmi páči, hneď ju prijali
Hodnotenie z 26. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Lavender
Super
Hodnotenie z 22. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podstielka pre mačky
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Podstielka v porovnaní s ostatnými nebola taká dobrá. Zápach zostáva, ale áno... robí, že niečo treba urobiť. Bohužiaľ by som neodporúčal
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je hospodárne
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Neutral
Nepáčila sa mi kvalita výrobku. zápach sa objavil už na druhý deň
Hodnotenie z 22. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Táto podstielka je pre mačky nebezpečná; obsahuje veľa jemného prachu. Moja mačka čoskoro začala silno kašľať.
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Sensitive
Jemný prach sa mačke zanáša do pľúc. Hneď som nepochopila, čo sa deje, a snažila som sa mačku liečiť, ale jej stav sa stále zhoršoval. Potom som zmenila značku podstielky a hrozný kašeľ ustúpil (ale odvtedy uplynuli dva mesiace a pľúca mačky sa stále úplne nezotavili).
Doručenie, ako vždy, bolo rýchle a efektívne, bez akýchkoľvek problémov.
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 12,75 kgObjem 30,4 lModel Lavender
Hodnotenie z 3. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hmotnosť 1,5 kgObjem 3,8 lModel Sensitive
Hodnotenie z 16. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 7,5 kgObjem 19 lModel Lavender
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

DIAMENTIQ Neutrálna, silikagél, netvorivá mačacia steliva - 6x5 litrov
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
43,13 €/1kg

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

15 kg drevenej steliva pre mačky, stelivo, drevené granule, prírodný produkt, stelivo pre zvieratá, hygienické stelivo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(18)Počet hodnotení: 18
113,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1,89 €/1l

PETKIT 5 v 1 Tofu stelivo pre mačky 2 vrecká 7,2 kg - aktívne uhlie, splachovateľné
107,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
15,00 €/1l

Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Antibakteriálne stelivo pre mačky so sviežou levanduľovou vôňou | 16-balenie 16 x 3,8 l = 60 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
69,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,15 €/1l

GoldenOdour 14kg Odour ohne Duft biologisch abbaubar



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
62,69 €
Predajca: e-zooo_com
4,48 €/1kg

CATSAN Ultra plus, hlina, 10 L, Béžová, Hnedá, Papierová taška



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
53,07 €
Predajca: e-zooo_com
0,01 €/1kg

Super Benek Prírodná kukuričná podstielka 35l / 22kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,40 €/1l

HILTON Super hrudkujúca podstielka pre tofu 5x2,5 kg
48,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,21 €/1kg

DIAMENTIQ Tofu Matcha Ultra hrudkujúci - podstielka pre rastliny - 6x2,5 kg
47,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,20 €/1kg

Thomas Klumpstreu 20 Liter



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
50,43 €
Predajca: e-zooo_com
2,52 €/1l

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypu.+Silikat



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
50,06 €
Predajca: e-zooo_com
5,01 €/1kg

Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
4,99 €/1kg

Katzenstreu Super Benek Compact Natural 25 l
40,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,64 €/1l

8x3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Sensitive - podstielka pre mačky, bez parfumov a farbív, hypoalergénna



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 ks 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
36,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,22 €/1l

Cats Best 10kg Inteligentné pelechy pre mačky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,50 €/1l

CATSAN Smart Pack, granuly, Biela



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
41,65 €
Predajca: e-zooo_com
20,83 €/1l

8x 3,8 l Mersjo Silikátová podstielka pre mačky Levanduľa – S vôňou, bezprašná & savá



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
0,72 €/1l

Calitti - Lavenda Silikátová podstielka pre mačky Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 8 8 x 3,8 l = 30 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
39,99 €
Predajca: Home-and-Fashion
1,33 €/1l