Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
DAHUA NVR2108HS-4KS3 IP REKORDÉR
Kľúčové vlastnosti
- IP sieťový rekordér 8 kanálov 1U 1HDD Lite
- Podporuje kompresiu Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 a MJPEG.
- Maximálna kapacita dekódovania: maximálna kapacita: 6 × 1080p pri 30 fps.
- Max. priepustnosť 80/80/60 Mb/s pri príchode/zázname/odchode.
- Podpora pre IP kamery s rozlíšením až 12 MP.
- AI prostredníctvom DVR podporuje 4-kanálovú technológiu SMD Plus.
- AI prostredníctvom kamery podporuje ochranu perimetra a technológiu SMD Plus.
- Podporuje zapnutie a vypnutie stráženia jedným kliknutím.
Technické špecifikácie
| Hlavný procesor | Procesor priemyselnej triedy |
| Operačný systém | Zabudovaný systém Linux |
| Prevádzkové rozhranie | Sieť, miestne grafické používateľské rozhranie |
| AI | |
| Umelá inteligencia prostredníctvom DVR | SMD Plus |
| Umelá inteligencia prostredníctvom kamery | Ochrana perimetra; SMD Plus |
| Ochrana perimetra | |
| Umelá inteligencia výkon perimetra prostredníctvom kamery (počet kanálov) | 4 kanály |
| SMD Plus | |
| SMD Plus prostredníctvom DVR | 4 kanály: Sekundárne filtrovanie osôb a motorových vozidiel, ktoré počet falošných poplachov spôsobených lístím, dažďom a zmenami svetelných podmienok |
| SMD Plus prostredníctvom kamery | 4 kanály |
| Zvuk a obraz | |
| Video kanály | 8 kanálov |
| Priepustnosť siete | 80 Mb/s prichádzajúca, 80 Mb/s nahrávacia a 60 Mb/s odchádzajúca |
| Rozlíšenie | 12 MP; 8 MP; 5 MP; 4 MP; 3 MP; 1080p; 720p; D1 |
| Schopnosť dekódovania | AI vypnutá: 1-kanál 12 MP@30 fps; 1-kanál 8 MP@30 fps; 2-kanál 5 MP@30 fps; 3-kanál 4 MP@30 fps; 6-kanál 1080p@30 fps Zapnutá AI: 1-kanál 8 MP@30 fps; 1-kanál 5 MP@30 fps; 2-kanál 4 MP@30 fps; 4-kanál 1080p@30 fps |
| Výstup videa | 1 zásuvka HDMI, 1 zásuvka VGA HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Viacdisplejový | 1/4 |
| Prístup ku kamerám tretích strán | Kompatibilný s ONVIF |
| Kompresný štandard | |
| Kompresia videa | Inteligentný H.265+; H.265; Inteligentný H.264+; H.264; formát MJPEG |
| Kompresia zvuku | G.711a; G.711u; PCM; G726; |
| Sieť | |
| Sieťový protokol | Protokol HTTP; Protokol HTTPS; Protokol TCP/IP; Protokol IPv4; Protokol IPv6; UDP; NTP; Protokol DHCP; DNS; SMTP; IP filter; DDNS; IP vyhľadávanie (podporuje IP kamery, DVR, NVS atď.); P2P; Automatická registrácia |
| Prístup k mobilnému telefónu | Ios; Android |
| Interoperabilita | ONVIF 22.12 (profil T; profil S; profil G); CGI; SDK |
| Prehliadač | Chrome; IE; Safari; Shore; prehliadač Firefox |
| Prehrávanie záznamov | |
| Viackanálové prehrávanie | Až 8 kanálov |
| Režim nahrávania | Všeobecný; Detekcia pohybu; Inteligentný; Alarm |
| Spôsob zálohovania | Zariadenie USB a sieť |
| Režim prehrávania | Okamžité prehrávanie; všeobecné prehrávanie; prehrávanie udalostí; prehrávanie značiek; inteligentné prehrávanie |
| Alarm | |
| Všeobecný alarm | Detekcia pohybu; alarm externej kamery; PIR alarm |
| Alarm výnimky | Chyba (žiadny disk, chyba disku, málo miesta, nízky limit miesta; odpojenie siete; konflikt IP adries; konflikt MAC adries); strata videa; neoprávnená manipulácia s videom; kamera offline |
| Inteligentný alarm | Ochrana perimetra; SMD Plus |
| Pripojenie alarmu | Nahrávanie; Snímka; Bzučiak; Protokol; Predvolené nastavenia; E-mail; Obchádzka |
| Rozhrania | |
| Zvukový vstup | 1-kanálový RCA |
| Zvukový výstup | 1-kanálový RCA |
| Vstup alarmu | NA (2 kanály sú voliteľné) |
| Výstup alarmu | NA (1-kanálový 12 V 1 A výstup je voliteľný) |
| Rozhranie pevného disku | 1 port SATA. Každý disk môže obsahovať až 20 TB. Tento limit sa mení v závislosti od teploty okolia. |
| USB | 2 (1 port USB 2.0 vpredu, 1 port USB 2.0 vzadu) |
| Konektor HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Sieťový port | 1 (Ethernetový port 10/100 Mb/s, RJ-45) |
| Všeobecné | |
| Napájanie | 12 V DC, 1,5 A |
| Spotreba energie | <10 W (bez pevného disku) |
| Čistá hmotnosť | 0,85 kg |
| Hrubá hmotnosť | 1,39 kg (3,06 libry) |
| Rozmery výrobku | 260,0 mm × 232,5 mm × 47,6 mm (10,24" × 9,15" × 1,87") (Š × H × V) |
| Rozmery obalu | 334,0 mm × 89,0 mm × 314,0 mm (13,15" × 3,50" × 12,36" (š × h × v) |
| Teplota | -10 °C až +55 °C (14°F až +131°F) |
| Teplota skladovania | -20°C až +60°C (-4°F až +140°F) |
| Vlhkosť | 10% až 93% (relatívna vlhkosť), nekondenzujúca |
| Certifikácie |
- Vstupné video kanály:
- 4 kanály/kanálov
- Maximálne rozlíšenie:
- 3840 x 2160 px
- Režimy nahrávania videa:
- 720p, 960p, 1080p
- Podporované rozlíšenia:
- HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720
- Video detekcia pohybu:
- Áno
- Podporované zvukové formáty:
- G.711 A-law, G.711 μ-law, G.726, PCM
- Podporované video formáty:
- H.264, H.264+, H.265, H.265+
- Podporované obrazové formáty:
- MJPEG
- Poskytovaný OS:
- Embedded LINUX
- Šírka vstupného pásma:
- 80 Mbit/s
- Šírka výstupného pásma:
- 60 Mbit/s
- Wi-Fi:
- Nie
- Maximálna kapacita úložiska:
- 20 TB
- Rozhranie pevného disku:
- SATA
- Počet portov Ethernetu (RJ-45):
- 1
- Podpora napájania cez Ethernet (PoE):
- Áno
- Prenosová rýchlosť Ethernet LAN:
- 10,100 Mbit/s
- Počet portov Power over Ethernet (PoE):
- 8
- Počet HDMI portov:
- 1
- Výstupné porty VGA (D-Sub):
- 1
- Počet USB 2.0 portov:
- 2
- Audio RCA vstupy:
- 1
- Audio RCA výstupy:
- 1
- Počet eSATA portov:
- 1
- Sieťový štandard:
- IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
- Podporované sieťové protokoly:
- HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; IPv6; UDP; NTP; DHCP; DNS; SMTP; IP Filter; DDNS; IP Search (Supports IP camera, DVR, NVS, etc.); P2P; Auto Registration
- Inštalácia do Racku:
- Áno
- Kapacita racku:
- 1U
- Farba:
- Čierna
- :
- Zabudovaný procesor:
- Áno
- Spotreba energie (max):
- 10 W
- Výstupný prúd:
- 1,5 A
- Podporované mobilné operačné systémy:
- Android, iOS
- Podporované webové prehliadače:
- Chrome; IE; Safari; Edge; Firefox
- Prevádzkový rozsah teplôt (T-T):
- -10 - 55 °C
- Odporúčaná prevádzková vlhkosť:
- 10 - 93%
- Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T):
- -20 - 60 °C
- Šírka:
- 260 mm
- Hĺbka:
- 232,5 mm
- Výška:
- 47,6 mm
- Hmotnosť:
- 850 g
- Šírka balenia:
- 334 mm
- Hĺbka balenia:
- 89 mm
- Výška balenia:
- 314 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 1,39 kg
Funkcie
- Farba produktu:Čierna
- Upevnenie do racku:Nie
Výkon
- Spotreba energie (typická): 10 W
- Výstupné napätie: 12 V
- 1,5 výstupného prúdu A
Prevádzkové podmienky
- Prevádzková relatívna vlhkosť (HH):10 - 93 %
- Prevádzková teplota (TT):-10 - 55 °C
- Skladovacia teplota (TT):-20 - 60 °C
rozmery
- Výška balenia: 314 mm
- Hĺbka: 232,5 mm
- Hĺbka balenia: 89 mm
- Šírka balenia: 334 mm
- Výška: 47,6 mm
- Hmotnosť: 0,85 gWidlith:3.>
- balenie mm
Výkon
- Podporované zvukové formáty: G.711a,PCM,G.711u,G.726
- Vstupné kanály alarmu: 2
- Maximálne rozlíšenie: 3840 x 2160 pixelovInštalovaný systém videa: LINUXO
- kanály
- Výstupné kanály alarmu: 1
Funkcie bezdrôtovej siete LAN
- Wi-Fi:Nie
Úložisko
- Rozhranie HDD:SATA III
- Maximálna úložná kapacita &>Porty 30 TB rozhrania
- Počet portov HDMI: 1
- Rýchlosť prenosu dát Ethernet LAN: 10 100
- Počet portov USB 2.0: 2
- Porty Ethernet LAN (RJ-45): 1
- Audio RCA vstupy: 1
- HDMI výstupVGA výstup:Áno
- Audio výstupy RCA:1
Bezpečnostné upozornenie
- Upozornenia:Nevystavujte zariadenie vlhkosti ani extrémnym teplotám.
DAHUA IP RECORDER NVR2108HS-4KS3
- Hmotnosť
- 0.85 kg
- Vodotesné
- Nie
- Možnosť otáčania
- Nie
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 6923172575548
- Pripojiteľné k wi‑fi sieti
- Nie
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_6923172575548
- Výrobca
- Hmotnosť
- 0.85 kg
- Vodotesné
- Nie
- Možnosť otáčania
- Nie
- Farba
- Čierna
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 6923172575548
- Pripojiteľné k wi‑fi sieti
- Nie
- Číslo od výrobcu
- GSHB_action_6923172575548
- Výrobca
Bezpečnostné pokyny
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame