4,3



Na základe 171 hodnotení
Krmivo na podstielku | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo po celý rok | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo 4 ročné obdobia | krmivo na podstielku pre voľne žijúce vtáctvo (10 kg)
25,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €-32%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Základné krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Ďalšie informácie o reklame
ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Ďalšie informácie o reklame
ZIVELA 30kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.42,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Ďalšie informácie o reklame
5 kg slnečnicových semien lúpaných | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 5 kg slnečnicových semien lúpaných krmivo pre voľne žijúce vtáky25,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
2,33 €/1kg
58,35 €
Predajca: boni-shop

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
4,60 €/1kg
51,54 €
Predajca: boni-shop

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
2,41 €/1kg
60,30 €
Predajca: boni-shop

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov so sieťkou
3,24 €/1kg
58,35 €
Predajca: boni-shop

Slnečnicové semená 25 kg čierne prírodné divoké vtáky kone malé zvieratá GiDeli
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

25 kg krmivo pre voľne žijúce vtáctvo na zimu | krmivo pre voľne žijúce vtáctvo tukové krmivo premium mix | podstielka pre voľne žijúce vtáctvo na chladné dni 25 kg
36,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,18 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Dehner Natura Premium krmivo pre voľne žijúce vtáky, zrnité krmivo / mäkké krmivo, celoročné krmivo s vysokým obsahom bielkovín / vysokým obsahom energie, vysokokvalitné krmivo pre voľne žijúce vtáky, 5 kg
55,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Čierne slnečnicové semená 20 kg, krmivo pre vtáky
2,61 €/1kg
65,16 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

POSH Krmivo pre voľne žijúce vtáky 25 kg - prémiová 4-sezónna zmes
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Univerzálna zmes pre holuby 25kg Krmivo pre holuby
2,30 €/1kg
57,38 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené múčne červy pre vtáky a ježkov I Sušené múčne červy, krmivo pre vtáky - krmivo pre záhradné vtáky
79,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
8,15 €/1kg
8,15 €
Predajca: VISO

Dehner Natura Premium guľôčky pre sýkorky bez sieťky, celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky s vysokým obsahom bielkovín a energie, krmivo pre voľne žijúce vtáky, 100 kusov po 90 g (9 kg), kartón z výroby s certifikátom FSC®
71,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Menu Nature 4 Seasons Blend - 20 kg
3,95 €/1kg
84,47 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,94 €
Predajca: e-zooo_com

Dehner Natura Premium krmivo pre voľne žijúce vtáctvo, slnečnicové semienka, celoročné krmivo s vysokým obsahom bielkovín / vysokým obsahom energie, vysokokvalitné krmivo pre voľne žijúce vtáctvo, 20 kg
76,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Erdtmanns 030021, Zmes, 1 kg, Univerzálne
50,79 €/1kg
50,79 €
Predajca: NeuertsShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZIVELA prémiová zmes krmiva pre voľne žijúce vtáky na každé ročné obdobie
ZIVELA je jedinečné rozptýlené krmivo, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám voľne žijúceho vtáctva. Bez ohľadu na ročné obdobie poskytuje táto výživná a pestrá zmes vašim opereným priateľom energiu a živiny, ktoré potrebujú, aby zostali zdraví a vitálni po celý rok.
Dôležité vlastnosti krmiva pre vtáky ZIVELA:
- Zloženie bohaté na živiny: zmes ZIVELA pozostáva zo starostlivo vybraných zložiek, ako je lúpaný ovos, rôzne druhy prosa (žlté, biele, červené, zelené), ľanové semeno, cirok (červený a biely) a čierne slnečnicové semeno. Toto bohaté zloženie poskytuje vtákom nielen energiu, ale aj bielkoviny, vitamíny a minerálne látky, ktoré sú nevyhnutné pre ich zdravý vývoj.
- Ideálne počas celého roka: krmivo ZIVELA je určené na podporu voľne žijúceho vtáctva počas celého roka. Či už je mrazivá zima alebo horúce leto, ZIVELA poskytuje vtákom nepretržitý zdroj výživy a pomáha im prosperovať v náročných poveternostných podmienkach.
- Vysoká čistota: Krmivo s 95-97 % čistotou neobsahuje zbytočné nečistoty a plnidlá, takže je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa starajú o zdravie svojich vtákov.
Zloženie:
- Zloženie: lúpaný ovos
- Žlté proso
- Biele proso
- Červené proso
- Zelené proso
- Ľanové semeno
- Červený cirok
- Biely cirok
- Čierne slnečnicové semeno
Prečo si vybrať krmivo pre vtáky ZIVELA?
ZIVELA nie je len krmivo pre vtáky, je to záväzok pre zdravie a pohodu voľne žijúcich vtákov vo vašom okolí. Výberom tejto zmesi im ponúknete kompletnú stravu, ktorá podporuje ich prirodzené nutričné potreby. Ponúknite svojim opereným priateľom to najlepšie výživné a chutné krmivo, ktoré do vašej záhrady priláka rôzne druhy vtákov a vytvorí skutočnú vtáčiu svätyňu.
ZIVELA vám za to vaši operení priatelia poďakujú.
- Hmotnosť
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Typ krmiva
- Zmes krmiva
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009170046
- Výrobca
- Zivela
- Registračné číslo
- PL000ZIV
- Hmotnosť
- 10000 g
- Obsah vlhkosti
- 12
- Typ krmiva
- Zmes krmiva
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009170046
- Výrobca
- Zivela
- Registračné číslo
- PL000ZIV
Hodí sa k tomu

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
2,33 €/1kg
58,35 €
Predajca: boni-shop

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
4,60 €/1kg
51,54 €
Predajca: boni-shop

Krmivo pre vtáky 25 kg, krmivo pre vtáky, krmivo pre vtáky, krmivo pre voľne žijúce vtáky, zmes pre voľne žijúce vtáky
2,41 €/1kg
60,30 €
Predajca: boni-shop

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Slnečnicové semená 25 kg čierne prírodné divoké vtáky kone malé zvieratá GiDeli
43,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

5 kg slnečnicových semien lúpaných | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 5 kg slnečnicových semien lúpaných krmivo pre voľne žijúce vtáky
25,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,78 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov so sieťkou
3,24 €/1kg
58,35 €
Predajca: boni-shop

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené múčne červy pre vtáky a ježkov I Sušené múčne červy, krmivo pre vtáky - krmivo pre záhradné vtáky
79,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,79 €
Predajca: somnia24

Slnečnicové semená 10 kg čierne prírodné divoké vtáky kone malé zvieratá GiDeli
34,08 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

10 kg lúpaných slnečnicových semien | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 10 kg lúpaných slnečnicových semienok - krmivo pre voľne žijúce vtáky
39,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

10 x gombíkové batérie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 priemyselný tovar
29,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
12,39 €
Predajca: eu-bay_de

Kamera pre voľne žijúce zvieratá s detektorom pohybu Nočné videnie 12MP 1080P Trail Camera IP66 Vodotesná lovecká kamera
29,39 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,79 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
15,98 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
3,67 €/1kg
66,14 €
Predajca: boni-shop

Krmítko pre vtáky 57142 Haushalt- International
2,39 €
Predajca: Proki

Čierne slnečnicové semená 20 kg, krmivo pre vtáky
2,61 €/1kg
65,16 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Domový bezdrôtový zvonček 98098 70974
15,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

3 kg slnečnicových semien lúpaných | Ideálne pre mladé vtáky | Celoročné krmivo pre voľne žijúce vtáky | 3 kg slnečnicových semien lúpaných krmivo pre voľne žijúce vtáky
22,99 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Intenso 7501511, Batéria na jedno použitie, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 1250 mAh
27,42 €
Predajca: somnia24

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
360,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: ScorpionElektro

Solárny font s LED osvetlením a batériou, solárna čerpadlo do rybníka, solárna vodná pumpa 10W, určené na vonkajšie použitie, vhodné do rybníka, záhrady alebo ako kŕmne miesto pre vtáky
37,99 €
Predajca: foreverspeed-eu

Dehner Natura Premium krmivo pre ježkov, zmes pre ježkov, kompletné krmivo pre ježkov, s vysokým obsahom bielkovín / bez obilnín / prírodná výživa, 2 kg
61,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Country's Best GOLD 4 Mix - 20 kg
3,51 €/1kg
70,20 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%2% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
2%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lahodná dobrota pre Tweetyho a spol.
Hmotnosť 30 kg
Toto krmivo na posýpanie je tej najvyššej kvality! Vtáčikovia ho milujú a susedia sa hnevajú, lebo operenci teraz chodia na jedlo už len ku mne! Čoskoro si budem musieť objednať ďalšiu zásobu!
Hodnotenie z 6. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
najlepšia kvalita
Hmotnosť 20 kg
Všetky vtáky jedia toto krmivo s nadšením. Ráno prilietajú sýkorky a brhlíky, potom kosy, vrabce a pinky a nakoniec pred zotmením prilietajú sýkorky a brhlíky.
Hodnotenie z 18. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
objednané + zaplatené + dodané = spokojný
Hmotnosť 25 kg
Po prvé: vrabce atď., boli na ňom hneď! Tovar prišiel rýchlo - chudák prepravca balíkov! - Tovar podľa opisu. Veľmi sa mi uľavilo! Žiadna pšenica ani kukurica, ktoré by sa dali rozpoznať!
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Hmotnosť 5 kg
Divoké vtáky ho milujú. Ideálne na letné kŕmenie a bolo dodané rýchlo a bezpečne zabalené. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Hmotnosť 25 kg
Ak cena zostane taká istá, kúpim to znova, ročne toho spotrebujeme asi 200 kg
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krmivo pre vtáčiky
Hmotnosť 10 kg
Som spokojná, zásielka prišla v poriadku, krmivo vláčikom chutí, za mňa super.
Hodnotenie z 27. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krmivo pre voľne žijúce vtáky
Hmotnosť 10 kg
Kvalitné a veľmi cenovo výhodné krmivo pre vtáky, ktoré vtáky radi jedia. Rýchle doručenie
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúce
Hmotnosť 30 kg
Naše vtáky sú nadšené. Najlepšie krmivo na celoročné kŕmenie.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
67,11 €
Predajca: boni-shop
3,27 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
66,14 €
Predajca: boni-shop
3,67 €/1kg

Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
49,60 €
Predajca: boni-shop
5,51 €/1kg

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
67,11 €
Predajca: boni-shop
3,73 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
51,54 €
Predajca: boni-shop
4,60 €/1kg

Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
36,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
19,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
29,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
23,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
16,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
11,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(135)Počet hodnotení: 135
9,58 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Posh

Beduco 15kg Pappagalli Supreme Frutta Nr. 64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg

Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg

Country's Best DUCK 3 Pellet - 20 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,56 €
-6,12 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
87,44 €
Predajca: e-zooo_com
4,37 €/1kg