4,5



Na základe 21 hodnotení
Crest | Bieliaca zubná pasta, gélová zubná pasta, mätová pasta, zubná pasta s fluoridom, svieži dych, na zubný kameň | Mätový gél - 161g
6,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €-14%
37,20 € / 1l
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Zubné pasty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g128,18 €/1l
49,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2 balenia300,62 €/1l
78,16 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia299,72 €/1l
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom
42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bieliaca zubná pasta - Pepermint - Proti zubnému kameňu
82,92 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Marvis Cinnamon mint, 85 ml, Dospelý, Škorica
175,29 €/1l
14,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Halita | Zubná pasta Halitosis - 75 ml - Svieži dych - Antibakteriálna - Ochrana zubnej skloviny
92,13 €/1l
6,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sensodyne - Zubná pasta - Svieža mäta - Svieži dych - 75 ml - 1 kus
466,00 €/1l
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Curasept ADS 712 gélová pasta s chlórhexidínom
41,55 €/1kg
8,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Zubná pasta Pronamel Mint 75 - Sensodyne
69,87 €/1kg
5,24 €
Predajca: LAVONIO

Lacer Junior zubný gél mäta 75ml
107,47 €/1l
9,98 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,06 €
Predajca: Scentist

Curasept ADS 705 gélová pasta s chlórhexidínom
377,60 €/1l
28,32 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Zubná pasta Dabur s organickým zázvorom a mätou - svieži dych
65,90 €/1l
6,59 €
Predajca: medpak_shop

Lacer Chlórhexidín Bioadhezívny zubný gél 50ml
322,80 €/1l
17,88 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,14 €
Predajca: Scentist

HALITA zubná pasta s fluoridom 75 ml
212,53 €/1l
15,94 €
Predajca: somnia24

Zubná pasta - Mäta s fluoridom 75ml
69,73 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

Parodontax Whitening Toothpaste wybielająca pasta do zębów, 75ml
67 400,00 €/1kg
6,74 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Crest | Bieliaca zubná pasta, gélová zubná pasta, mätová pasta, zubná pasta s fluoridom, svieži dych, na zubný kameň | mätový gél - 161g
Bieliaca zubná pasta Crest Mint Gel ponúka osviežujúce gélové zloženie, ktoré jemne bieli a osviežuje dych. Obohatená o fluorid posilňuje zubnú sklovinu a chráni pred zubným kazom. Jej špeciálne zloženie tiež pomáha predchádzať tvorbe zubného kameňa, čím udržiava vaše zuby čisté a zdravé.
Vlastnosti výrobku: - Zubný kameň je vhodný na čistenie zubov, ale aj na čistenie zubov:
Rozjasňuje a čistí zuby: Jemne odstraňuje povrchové zafarbenie a zaisťuje žiarivý úsmev.
Ochrana pred zubným kazom: Obsahuje fluorid, ktorý posilňuje a chráni zuby.
Ochrana pred zubným kameňom: tvorbu zubného kameňa a podporuje ústnu hygienu.
Osviežujúce gélové zloženie: Mätová príchuť pre dlhotrvajúci svieži dych a pocit čistých úst.
Denné použitie: Dostatočne jemný na každodenné použitie.
Podrobnosti o produkte:
Obsah: 161 g
Účinná látka: Fluorid na posilnenie zubnej skloviny a ochranu pred zubným kazom
Príchuť: Svieži mätový gél pre dlhotrvajúcu sviežosť
Zloženie: Zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta:
Neaktívne zložky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid kremičitý, laurylsulfát sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aróma, fosforečnan sodný, sacharín sodný, karbomér, modrá 1.
- Rozmery
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Hmotnosť
- 161 g
- Objem
- 161 ml
- Zloženie
- Aktívna látka: fluorid sodný 0,15 %, Neaktívne zložky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid kremičitý, laurylsulfát sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aróma, fosforečnan sodný, sacharín sodný, karbomér, modrá 1.
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 37000512035037000512035
- Rozmery
- 161 g
- Model
- Mint Gel Whitening Zahnpasta
- Hmotnosť
- 161 g
- Objem
- 161 ml
- Zloženie
- Aktívna látka: fluorid sodný 0,15 %, Neaktívne zložky: sorbitol, voda, hydratovaný oxid kremičitý, laurylsulfát sodný, fosforečnan trisodný, celulózová guma, aróma, fosforečnan sodný, sacharín sodný, karbomér, modrá 1.
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 37000512035037000512035
Hodí sa k tomu

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g
30,13 €/1kg
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, proti zubnému kazu, na zubný kameň | Ochrana proti zubnému kazu - 232g
42,90 €/1l
4,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,29 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Bielenie zubov - Dlhodobá sviežosť
109,90 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Osviežujúca zubná pasta, na cesty, do lietadla, mini pasta, svieži dych, proti zubnému kazu | Ochrana proti zubnému kazu - 24g
82,92 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bielenie - Frischer Atem - S fluoridom
102,04 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Mäta - Bielenie a ochrana pred kazmi
103,75 €/1l
2,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
159,90 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Mätová zubná pasta, fluoridová zubná pasta, svieži dych, proti zubnému kameňu | Vibrant Mint - 65g
19,90 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g
59,90 €/1l
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Auto Ferrari SF-24 F1
179,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland

Crest | Bieliaca zubná pasta s jedlou sódou a peroxidom - 161 g - Svieža mätová príchuť - Odstraňuje škvrny
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | zubná pasta pre deti, zubná pasta pre deti, bez cukru, biele zuby, proti zubnému kazu, svieži dych | Detský kaz - 62g
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubná pasta Gel - Ochrana proti kazom - 232 g - Svieža a ochranná - S fluoridom
34,44 €/1l
7,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bieliaca zubná pasta - Pepermint - Proti zubnému kameňu
82,92 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
299,72 €/1l
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom
42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Čiernym Uhlím 130g - Charcoal Deep Clean
130,69 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | zubná pasta pre deti, zubná pasta pre deti, biele zuby, proti zubnému kazu, svieži dych | Detský zubný kaz - 130g
49,90 €/1l
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2 balenia
300,62 €/1l
78,16 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula
138,38 €/1l
17,99 €
Predajca: Lemonbite

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM vstavaná kuchyňa tmavá sonoma, farba:sonoma, farba stolovej dosky:biela
299,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g
49,90 €/1l
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné!
Objem 0,1 l
Všetko je skvelé! Veľmi rýchle doručenie a perfektné balenie! Moja obľúbená zubná pasta, jediná, ktorá mi cez noc nevysušuje ústa! ĎAKUJEM!!
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zubná pasta Crest
Objem 0,1 l
Skvelý článok! Super rýchlo! Bezpečné balenie! Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá chuť
Objem 0,161 l
Super
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný
Objem 0,1 l
Objednávka mi prišla iná, ako som si objednal. Chcela som presne takú zubnú pastu, aká je na obrázku. Som sklamaná.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,093 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l