4,5



Na základe 21 hodnotení
Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g
41,40 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €-83%
30,13 € / 1kg
plus 5,50 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Zubné pasty a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch699,87 €/1l
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2 balenia300,62 €/1l
78,16 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Ďalšie informácie o reklame
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia299,72 €/1l
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
176,47 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom
42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Curaprox 73320644, Univerzálne, 90 ml, Dospelý, Švajčiarsko, Plast, Dodecyl (lauryl) sulfát sodný (SDS (SLS)), Triclosan
272,11 €/1l
26,37 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Crest | 3D White Brilliance 24g - Bieliaca zubná pasta - Pepermint - Proti zubnému kameňu
82,92 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Advance White Arm & Hammer munttandpasta 170 g
49,90 €/1l
5,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite

Colgate Zahnpasta Max White Optic, 75 ml
806,00 €/1l
60,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

blend-a-med 8006540811337 blend-a-med 3D WHITE VITALIZING FRESH Zahncreme 75 ml
35,73 €/1l
2,68 €
Predajca: Katomix

Marvis Classic Strong Mint, 85 ml, Dospelý
117,29 €/1l
9,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Crest | Zubná pasta - Mini Scope - 24g - Bieliaca zubná pasta - s fluórom - proti zubnému kazu
82,92 €/1l
3,49 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Colgate Total Original, 75 ml, Dospelí / deti, Sodium Fluoride Glycerin Aqua Hydrated Silica Calcium Pyrophosphate Sodium Methyl Cocoyl Taurate..., Brush thoroughly at least twice a day Brush thoroughly at least twice a day or as directed by a...
456,00 €/1l
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

BLANX Neabrazvna bieliaca pasta 75ml
37,52 €/1kg
4,69 €
Predajca: Glamperfeu

Pasta del Capitano - Sóda bikarbóna - Zahnpasta 100ml
363,10 €/1l
36,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
287,74 €/1l
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Aquafresh Active White Wybielająca pasta do zębów, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
86,10 €/1l
8,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g
ŠPECIFIKÁCIE:
Zubná pasta
Typ: bieliaca
Objem: 232 g
Značka:Crest
Zloženie: - Zložka Crest:Fluorid sodný 0,15 %, glycerín, hydratovaný oxid kremičitý, voda, propylénglykol, hydrogenuhličitan sodný, pyrofosforečnan tetrasodný, sorbitol, peg-12, aróma, hydroxid sodný, laurylsulfát sodný, sacharín sodný, poloxamer 407, xantánová guma, celulózová guma, peroxid vápenatý, oxid titaničitý, modrá 1.
Túto zubnú pastu môžu používať deti staršie ako 2 roky a dospelí.
Upozornenie: Deti mladšie ako 6 rokov: Aby sa minimalizovalo riziko prehltnutia, použite množstvo pasty veľkosti hrášku pod dohľadom dospelej osoby.
Označenie na obale v angličtine.
Pasta na odstraňovanie škvŕn
VÝHODY:
Odstraňuje povrchové zafarbenie a chráni pred vznikom nového zafarbenia,
obsahuje fluorid na prevenciu zubného kazu,
šetrná a bezpečná pre zuby,
poskytuje ochranu pred tvorbou zubného kameňa,
zanecháva príjemný pocit hladkosti na zubnej sklovine,
Svieža mätová príchuť.
Zubná pasta Crest Baking Soda poskytuje pocit čistoty s príjemnou sviežou mätovou príchuťou. Za zmienku stoja najmä zložky vyžadované zubnými lekármi pre správnu starostlivosť o zuby, ako sú fluoridy, ktoré posilňujú zubnú sklovinu a môžu výrazne znížiť aktivitu zubného kazu. Crest Baking Soda má príjemnú chuť a zanecháva ústa a dych svieži.
Zubná pasta odstraňuje odolný zubný povlak a robí vaše zuby belšie, pričom Crest Baking Soda je šetrná k zubnej sklovine.
- Model
- Whitening Mint
- Hmotnosť
- 232 g
- Stupeň oderu
- Stredná
- Objem
- 232 ml
- Zloženie
- Fluorid sodný 0,15 %, glycerín, hydratovaný oxid kremičitý, voda, propylénglykol, hydrogenuhličitan sodný, pyrofosforečnan tetrasodný, sorbitol, peg-12, aróma, hydroxid sodný, laurylsíran sodný, sacharín sodný, poloxamér 407, xantánová guma, celulózová guma, peroxid vápenatý, oxid titaničitý, modrá 1.
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 003700032025837000320258037000320258
- Číslo od výrobcu
- 3700030757
- Model
- Whitening Mint
- Hmotnosť
- 232 g
- Stupeň oderu
- Stredná
- Objem
- 232 ml
- Zloženie
- Fluorid sodný 0,15 %, glycerín, hydratovaný oxid kremičitý, voda, propylénglykol, hydrogenuhličitan sodný, pyrofosforečnan tetrasodný, sorbitol, peg-12, aróma, hydroxid sodný, laurylsíran sodný, sacharín sodný, poloxamér 407, xantánová guma, celulózová guma, peroxid vápenatý, oxid titaničitý, modrá 1.
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 003700032025837000320258037000320258
- Číslo od výrobcu
- 3700030757
Hodí sa k tomu

Lovely Smile 28 WHITE-STRIPS bieliace pásiky s No-Slip technology, Profesionálne bielenie zubov doma, pre biely úsmev Bielenie zubov od Ray of Smile
539,80 €/1kg
26,99 €
Predajca: LovelySmile

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Crest | zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, proti zubnému kazu, na zubný kameň | Ochrana proti zubnému kazu - 232g
42,90 €/1l
4,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,29 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Bieliaca zubná pasta, gélová zubná pasta, mätová pasta, zubná pasta s fluoridom, svieži dych, na zubný kameň | Mätový gél - 161g
37,20 €/1l
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Blumtal® prestieradlo 140x200 cm - Prestieradlo 140x200 z mikrovlákna - Oekotex -
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Everbrent

Crest | Bieliaca zubná pasta s jedlou sódou a peroxidom - 161 g - Svieža mätová príchuť - Odstraňuje škvrny
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Philips 3000 series HD9252/90, Teplovzdušná fritéza, 4,1 L, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Samostarný
187,50 €
Predajca: Dragtek-com

Marvis Whitening Mint, Bieliaca zubná pasta, 85 ml, Dospelý
176,47 €/1l
15,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
650,67 €
Predajca: iSpace

Remington CI9532, Kulma, Teplé, 150 °C, 210 °C, Čierna, 3 m
38,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.
216,11 €/1kg
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom
42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta Tartar Schutz Whitening 232 g - Ochrana proti sfarbeniu - Svieži dych
23,96 €/1kg
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Multifunkčný čistič bielych povrchov 750ml - Astonish
5,05 €/1l
3,79 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g
59,90 €/1l
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Antiperspirant pre podpazušie a dlane Odorex Biotrade 40ml
273,86 €/1kg
19,17 €
Predajca: Zeitburg

SONGMICS Sada činiek, sada činiek 12 kg, šesťhran, neoprénové činky
75,99 €
Predajca: Lumarko

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Crest | Zubná pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Bielenie zubov - Dlhodobá sviežosť
109,90 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bielenie - Frischer Atem - S fluoridom
102,04 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

vidaXL Vankúš 2 ks Výplň páperie/peří Ťažký 80x80 cm Biely
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7-rýchlostný, 250W motor a 25km/h, MileCity1
605,00 €
-13,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
592,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Verk 01443 Nerezová slamka 10 ks rovná + 1x kefka na čistenie
4,82 €
Predajca: dekoraciedobytu

Yorbay 210cm umelý vianočný stromček Luxusný jedľový stromček s osvetlením Biele snehové vločky LED pre vianočné dekorácie
451,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné!
Objem 0,1 l
Všetko je skvelé! Veľmi rýchle doručenie a perfektné balenie! Moja obľúbená zubná pasta, jediná, ktorá mi cez noc nevysušuje ústa! ĎAKUJEM!!
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zubná pasta Crest
Objem 0,1 l
Skvelý článok! Super rýchlo! Bezpečné balenie! Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá chuť
Objem 0,161 l
Super
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný
Objem 0,1 l
Objednávka mi prišla iná, ako som si objednal. Chcela som presne takú zubnú pastu, aká je na obrázku. Som sklamaná.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,093 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l