4,4



Na základe 72 hodnotení
ZIVELA 3 kg krmivo pre kurčatá Zrnité krmivo pre hydinu Zrnité krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnitá zmes 3 kg
21,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,18 €-40%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Základné krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pre hydinu, kurčatá, husi a kačice1,27 €/1kg
31,76 €
Predajca: boni-shop

Ďalšie informácie o reklame
ZIVELA 30kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.42,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Ďalšie informácie o reklame
Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 694,69 €/1kg
93,75 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Krmivo pre sliepky 30 kg Krmivo pre nosnice Kompletné krmivo Produkcia vajec Bez genetických modifikácií GiDeli34,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Leimüller Krmivo pre kačice – zrná 25 kg
1,48 €/1kg
36,99 €
Predajca: Agrarzone

Beduco 20 kg, krmivo pre kanáriky, vhodné na chov, bez obsahu rýb. Číslo produktu: 80
5,24 €/1kg
104,79 €
Predajca: e-zooo_com

Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
0,64 €/1kg
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN

GiDeli krmivo pre sliepky 20 kg v vedre – kompletné krmivo pre nosnice pre optimálnu znášku
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Slnečnicové semená 30 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli
76,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vitapol zvp-2100, Semienka, 500 g, Papagáj
9,77 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Krmivo pre voľne žijúce vtáky Zima 10 kg Krmivo na rozsypanie Celoročné krmivo pre sýkorky Prírodná zmes GiDeli
25,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Krmivo pre sliepky 10 kg Krmivo pre nosnice Kompletné krmivo Produkcia vajec Bez genetických modifikácií GiDeli
22,78 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

CEZZOO Natura Premium Veľký papagáj 15kg
1,67 €/1kg
25,00 €
Predajca: CEZZOO

Beduco 20 kg veľký papagáj bez slnečnicových semien č. 68
4,71 €/1kg
94,15 €
Predajca: e-zooo_com

VETAFARM- Udržiavacia diéta - celoročné pelety pre VŠETKY PAPUHY 2kg
49,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Vetafarm NeoCare - Ručné krmivo pre kurčatá 2,5 kg
87,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

GiDeli krmivo pre sliepky 5 kg v vedre – kompletné krmivo pre nosnice, optimálna znáška
17,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Vitapol zvp-0272, Semienka, 750 g, Papagáj, vitamín E
9,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Krmivo pre sliepky 20 kg Krmivo pre nosnice Kompletné krmivo Produkcia vajec Bez genetických modifikácií GiDeli
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Konopné semená 25 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Produkt: Prémiová obilná zmes pre kurčatá Prírodné krmivo z lúpaného ovsa, rôznych druhov prosa, ľanového semena, ciroku a čiernych slnečnicových semien Popis produktu: Doprajte svojim kurčatám tú najlepšiu možnú výživu s našou vysokokvalitnou prémiovou obilnou zmesou! Táto starostlivo vybraná zmes prírodných zložiek podporuje pohodu a zdravie vašich kurčiat. Ideálna pre všetky druhy hydiny. Kľúčové vlastnosti: Vynikajúci zdroj energie a vlákniny, ktorý podporuje tráviaci systém vašich kurčiat. Rôzne druhy prosa (žlté, biele, červené, zelené): Poskytujú vyvážený prísun živín, bohatý na vitamíny a minerály. Ľanové semeno: Bohaté na omega-3 mastné kyseliny, podporuje zdravé perie a kvalitu vajec. Cirok (červený a biely): Poskytuje základné sacharidy a bielkoviny na podporu rastu a vitality. Čierne slnečnicové semeno: Cenný zdroj zdravých tukov, ktoré podporujú imunitný systém a zdravie kože. Výhody: 100 % prírodné zložky bez umelých prísad. Podporuje pohodu a vitalitu vašich kurčiat. Podporuje optimálnu produkciu vajec a zdravé perie. Vhodné pre všetky typy kurčiat vrátane voľného chovu. Použitie: Kŕmte svoje kurčatá denne našou vyváženou zmesou obilnín, aby ste im poskytli bohatú a zdravú stravu. Ideálna pre nosnice, brojlery a kurčatá vo voľnom výbehu. Zloženie: Lúpaný ovos, proso (žlté, biele, červené, zelené), ľanové semeno, cirok (červený a biely), čierne slnečnicové semeno.
- Hmotnosť
- 3000 g
- Obsah vlhkosti
- 8
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009172293
- Výrobca
- Zivela
- Registračné číslo
- ZIV8549
- Hmotnosť
- 3000 g
- Obsah vlhkosti
- 8
- Typ krmiva
- Základné krmivo
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5907009172293
- Výrobca
- Zivela
- Registračné číslo
- ZIV8549
Hodí sa k tomu

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 25 kg
32,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 5 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 5 kg
23,98 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,37 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 1kg krmivo pre kurčatá Zrnité krmivo pre hydinu Zrnité krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnitá zmes 1 kg
19,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,98 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 10 kg krmivo pre kurčatá Zrnité krmivo pre hydinu Zrnité krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnitá zmes 10 kg
26,98 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,67 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 20 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 20 kg
30,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 30 kg krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Obilné krmivo | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Zrnová zmes 30 kg
38,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

30 kg Pšenica čistená Krmivo pre kurčatá Krmivo pre hydinu Kŕmna pšenica Krmivo pre vtáky Úroda 2023 DML
34,99 €
Predajca: Lagento_GmbH

ZIVELA 30kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
42,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

25 kg Prémiové obilné krmivo PLUS pre hydinu, kurčatá, husi a kačice
1,27 €/1kg
31,76 €
Predajca: boni-shop

ZIVELA 20 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
35,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,58 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Kurník s výbehom
142,35 €
Predajca: metragmbh

JR Farm Grainless Drops 140g - Karotte
15,98 €/1kg
17,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Automatický inkubátor Wiltec na 24 vajec, inkubátor s plne automatickým systémom otáčania, inkubátor s reguláciou teploty a vlhkosti, inkubátor na násadové vajcia
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

wildtier liebe Edel Mehlwürmer sušené 800g I Sušené múčne červy pre vtáky a ježkov I Sušené múčne červy, krmivo pre vtáky - krmivo pre záhradné vtáky
79,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZIVELA 10 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
28,98 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,87 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

ZIVELA 25 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu, kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
38,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Kurník Wiltec 1360 x 740 x 700 mm červenohnedý s drevenou hniezdnou búdkou, kurníkom s prístreškom, izolovanou strechou a pozinkovaným zásobníkom na trus
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

ZIVELA 5 kg krmivo pre kurčatá Obilné krmivo pre hydinu Obilné krmivo na zimu | Krmivo pre hydinu pre kurčatá, husi, kačice Bez GMO, 100% prírodné | Vhodné na jeseň a zimu.
24,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,48 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky
2,41 €/1kg
27,03 €
Predajca: boni-shop

Yakimz 3x2x2m Kurník Výbeh pre zvieratá Výbeh pre voľne žijúce zvieratá s PE tieniacou strechou, pozinkovaným oceľovým rámom, vonkajším oplotením Používa sa pre kurčatá, hydinu, malé zvieratá
190,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

SONGMICS Klietka pre malé zvieratá, vonkajší výbeh s podlahovými panelmi, 143 x 73 x 46 cm, biela
32,92 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,08 €
Predajca: TR8

Mucola kurník pre kurčatá kurník pre králiky drevená klietka klietka pre králiky klietka pre hydinu vonkajší výbeh voľný výbeh malá zvieracia klietka
406,80 €
-17,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
389,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

WISFOR kurník pre kurčatá strešný kurník pre hydinu malé kurníky pre zvieratá voľný výbeh s 2 uzamykateľnými dverami, 393 x 312 x 156 cm
167,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Kerbl Futtertrog für Hühner L x B x H 50 cm x 10 cm x 13 cm, aus Eisen, silber
48,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ichzapfe

Kurník 3x6x2m Kurinec Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre hydinu Pozinkovaný
281,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Automatické napájačky pre sliepky a hydinu 6 ks – samospádové, proti rozliatiu, univerzálny závit do vedra - ChickenBowl
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Netscroll

Kurník 3x8x2m Kurník pre sliepky Kurník pre malé zvieratá Výbeh pre malé zvieratá Voliéra Výbeh pre voľne žijúce zvieratá Klietka pre kurčatá Pozinkovaný
368,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Country's Best GOLD 4 Mix - 20 kg
3,51 €/1kg
70,20 €
Predajca: e-zooo_com
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%8% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
8%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vybraná zmes
Hmotnosť 30 kg
Sliepkam určite chutí zrno, preto som krmivo kúpil už druhýkrát. Túto zmes kŕmim spolu so zimným obilným krmivom pre optimálne zásobovanie.
Hodnotenie z 14. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super kvalita
Hmotnosť 30 kg
Konečne krmivo pre kurčatá, ktoré sa neskladá prevažne z kukurice. Krmivo tohto zloženia a kvality je zvyčajne podstatne drahšie. Som nadšený a prispelo k tomu aj rýchle dodanie. Ešte raz s radosťou!
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé krmivo
Hmotnosť 30 kg
Veľmi dobré krmivo. Moje sliepky a kačice ho majú veľmi rady. Mohlo by tam byť len viac slnečnicových semien a menej strukovín.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Hmotnosť 25 kg
Sliepky sa naň hneď vrhli, vo vnútri je dobré zrno, nielen kukuričný šrot. Rýchle dodanie.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednané, dodané a zaplatené - tak funguje obchod.
Hmotnosť 25 kg
Super kvalita - najmä preto, že podiel kukurice ako prídavku je pomerne nízky. Kedykoľvek znova.
Hodnotenie z 15. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nemecké krmivo Zivela pre kuriatka
Hmotnosť 20 kg
originálne krmivo pre kuriatka. neobsahuje pšenicu, je na báze iných obilnín - proso,slnečnica,cirok, veľmi zaujímavé, vyskúšame, o chvílu sa budú liehnut
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Radosť pre sliepky
Hmotnosť 25 kg
Tento produkt je absolútne skvelý. Moje sliepky a husi ho milujú.
Hodnotenie z 11. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku a znova a znova.
Hmotnosť 25 kg
Článok je podľa popisu kvalitný super suchý na okamžité použitie. Ďakujem a vždy ho rád použijem znova.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
64,19 €
Predajca: boni-shop
3,13 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
2,21 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg

Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
26,19 €
Predajca: boni-shop
2,91 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
36,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
19,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
29,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
23,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
16,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
11,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
9,58 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Posh

NutriBird Lori - 3 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop

Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg

Konopné semená 15 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
64,99 €
Predajca: Posh

Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,64 €/1kg

Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg

Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg

Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
61,99 €
Predajca: Posh