Séra Guerlain Abeille Royale Scalp & Hair Youth Oil-In-Serum
107,43 €
2 148,60 € / 1l
plus 9,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Creme Skincare Abeille Royale Intense Repair Oil-in-Balm502,31 €/1kg
132,61 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml2 314,20 €/1l
115,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Abeille Royale Daily Repair Serum, Ženy, 50 ml2 363,40 €/1l
131,30 €
-13,13 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 30 ml
2 390,33 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain sérum Guerlain Skincare Abeille Royale Double R Advanced Serum
3 505,00 €/1l
105,15 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Abeille Royale UV ochrana pleti SPF50
1 111,00 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Nacomi Youth Serum przeciwzmarszczkowo-regenerujace do twarzy, 40 ml
296,75 €/1l
11,87 €
Predajca: MANADA

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
1 054,00 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Sensilis Skin Glow Glycolic Gel Illuminating Smoothing 50ml
818,60 €/1l
40,93 €
Predajca: Parfumtoi

Endocare C Ferulic Edafence sérum 30ml
1 560,00 €/1l
46,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cetaphil Redness Control Cream z Symptom Treatment 30 ml
740,33 €/1l
22,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Babor Ampułki wzmacniające barierę skórną, 14ml
582 500,01 €/1kg
34,95 €
Predajca: Friseurtotal

Alcina spevňujúci krém Pre-Aging Cream 50 ml
923,80 €/1l
46,19 €
Predajca: VISO

L'orEal Paris Revitalift Filler Eye Serum 20 ml
1 795,00 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Sérum s retinolom Skin Renewing, 30 ml, CeraVe
992,00 €/1l
29,76 €
Predajca: NutraBestBG

Eucerin Hyaluron-Filler Moisture Booster 30ml
1 051,67 €/1l
31,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Seren Sisley Hair Rituel Revitalizačné posilňujúce sérum
2 909,67 €/1l
174,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Serum do twarzy z kolagenem Equilibra 30 ml
19,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Neutrogena - Retinol Boost Serum 30ml
658,33 €/1l
19,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inhaltsstoffe: aqua (Wasser) , Propandiol , Butylenglykol , Pentylenglykol , Glycerín , materská kašička , Mel (Honig) , ppg-26-buteth-26 , sacharid izomerát , panthenol , pca zinok , peg-40 hydrogenovaný ricínový olej , chlorfenezín , polyquaternium-51 , fruktóza , maltodextrín , Cassia alata Blattextrakt , Xanthangummi , Parfum (Duft) , Aesculus hippocastanum (Rosskastanie) Extrakt , Saccharomyces cerevisiae Extrakt , Simmondsia chinensis (Jojoba) Samenöl , citric Säure , Natriumcitrat , Tocopherol , 1,2-Hexandiol , Caprylylglycol , Kaliumsorbat.
Guerlain Abeille Royale Olej na pokožku hlavy a vlasy pre mladosť v sére
Guerlain Abeille Royale Olej na pokožku hlavy a vlasy pre mladosť v sére
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, PROPÁNDIOL, BUTYLÉNGLIKOL, PENTYLÉNGLIKOL, GLYCERÍN, KRÁĽOVSKÁ MARINGA, MED, PPG-26-BUTETH-26, SACHARIDOVÝ IZOMÉR, PANTHENOL, ZINK PCA, PEG-40 HYDROGENOVANÝ RIKINOVÝ OLEJ, CHLÓRFENESÍN, POLYKVATERNIUM-51, FRUKTÓZA, MALTODEXTRÍN, EXTRAKT Z LISTOV CASSIA ALATA, XANTOVÁ GUMA, PARFÉM (ARÓMA), EXTRAKT Z KONÍKA LESNÉHO (AESCULUS HIPPOCASTANUM), EXTRAKT Z DROŽDIE (SACCHAROMYCES CEREVISIAE), OLEJ ZO SEMIEN JOJOBA (SIMMONDSIA CHINENSIS), KYSELINA CITRÓNOVÁ, CITRÁT SODNÝ, TOKOFEROL, 1,2-HEXÁNDIOL, KAPRYLYLGLYKOL, SORBÁT DRASNÝ 16085
- Výrobca
- EAN kód
- 3346470616653
- Číslo od výrobcu
- G061665
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- VODA, PROPÁNDIOL, BUTYLÉNGLIKOL, PENTYLÉNGLIKOL, GLYCERÍN, KRÁĽOVSKÁ MARINGA, MED, PPG-26-BUTETH-26, SACHARIDOVÝ IZOMÉR, PANTHENOL, ZINK PCA, PEG-40 HYDROGENOVANÝ RIKINOVÝ OLEJ, CHLÓRFENESÍN, POLYKVATERNIUM-51, FRUKTÓZA, MALTODEXTRÍN, EXTRAKT Z LISTOV CASSIA ALATA, XANTOVÁ GUMA, PARFÉM (ARÓMA), EXTRAKT Z KONÍKA LESNÉHO (AESCULUS HIPPOCASTANUM), EXTRAKT Z DROŽDIE (SACCHAROMYCES CEREVISIAE), OLEJ ZO SEMIEN JOJOBA (SIMMONDSIA CHINENSIS), KYSELINA CITRÓNOVÁ, CITRÁT SODNÝ, TOKOFEROL, 1,2-HEXÁNDIOL, KAPRYLYLGLYKOL, SORBÁT DRASNÝ 16085
- Výrobca
- EAN kód
- 3346470616653
- Číslo od výrobcu
- G061665
Hodí sa k tomu

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 50 ml
1 777,60 €/1l
88,88 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bounce, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačné, Svietiace, Pučanie, Ochrana, 50 ml
1 802,40 €/1l
90,12 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Clarins Extra-Firming, Nočný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti vráskam, Zjasnenie, Spevňujúce, Pučanie, regeneračné, Revitalizačný, Vyhladenie, Tónovanie, 45+ rok / roky
1 543,20 €/1l
77,16 €
Predajca: VISO

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pre ženy 80 ml
2 209,50 €/1l
176,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
2 375,00 €/1l
196,46 €
-53,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
142,50 €
Doprava zdarma
Predajca: BunkerBV

La Mer pre ženy 100
713,73 €/1kg
364,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Radiant White Brightening Youth, Ženy, 50 ml, Krém, Univerzálne, Deň a noc, Proti únave, Proti vráskam, Hydratačné, Lesk
3 548,00 €/1l
201,65 €
-24,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
177,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml
5 402,17 €/1l
324,13 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale YOUTH WATERY OIL SERUM, Unisex, Univerzálna pleť, 30 ml
2 390,33 €/1l
71,71 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Lekka rewitalizująca emulsja do twarzy, 100ml
820,90 €/1l
82,09 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge gélový krém 100H Auto-Replenishing Hydrator 125 ml
467,44 €/1l
58,43 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie, 15ml
1 861 000,05 €/1kg
55,83 €
Predajca: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

La Mer Micro Peeling 30 ml
9 318,67 €/1l
279,56 €
Predajca: somnia24

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 444,20 €/1l
122,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Dune, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Pivonka, Vanilka
1 517,40 €/1l
151,74 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Profumeriaideale

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Regeneračný krém na tvár, 50ml.
4 540,00 €/1l
227,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

Clarins Super Restorative SPF 15, Denný krém, Ženy, Zrelá pokožka, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50+ rok / roky
1 754,40 €/1l
87,72 €
Predajca: Parfumtoi

La Mer Koncentrát 15ml
9 584,67 €/1l
143,77 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

L'Occitane Immortelle Divine, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 486,00 €/1l
74,58 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Odżywcza esencja do twarzy, 100ml
282 799,99 €/1kg
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Liftingové spevňujúce sérum
10 369,33 €/1l
155,54 €
Predajca: PerfumTraders
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

La Prairie Skin Caviar Liquid Lift
411,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
13 711,67 €/1l

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
95,20 €
Predajca: Uniqstone
1 904,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 517,00 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Christian Dior, Capture Totale Dreamskin Care & Perfect, Anti-Aging, Serum, For Face, 75 ml
134,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 788,67 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
137,14 €
-2,82 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,32 €
Predajca: PerfumTraders
1 343,20 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
216,67 €/1l

JUVENA Master Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 467,87 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l