4,8



Na základe 21 hodnotení
Hermes Barénia, Ženy, 30 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
53,55 €
1 785,00 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Oud Alezan, unisex parfém, 100 ml5 002,00 €/1l
500,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...703,93 €/1l
105,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Terre d'Hermès Eau Givree, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - DIPROPYLENE GLYCOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov1 096,57 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Barénia Intense, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA/WATER/EAU - POGOSTEMON CABLIN OIL - TETRAMETHYL...
1 314,83 €/1l
78,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes H24 Herbes Vives, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Limonene, Benzyl Salicylate,..., Francúzsko, 1 kusov
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Jour D'Hermes Absolu parfémovaná voda pre ženy Refillable 50 ml
1 801,40 €/1l
90,07 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Caleche Soie De Parfum - parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 780,60 €/1l
89,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hermes Tutti Twilly, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Liči
1 171,67 €/1l
35,15 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hermes H24, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 021,77 €/1l
178,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermes Terre d’Hermès, Muži, 200 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - DIBUTYL ADIPATE -...
769,35 €/1l
153,87 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Absolus Allegoria Florabloom, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Sprej, #21405 INGREDIENTS : - ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL -..., 1 kusov
1 130,40 €/1l
92,92 €
-8,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,78 €
Predajca: PerfumTraders

Byredo Inflorescence, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl...
2 161,40 €/1l
216,14 €
Predajca: PerfumTraders

Burberry Goddess, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Fľaša, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 kusov
661,87 €/1l
99,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 159,38 €/1l
92,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes 24 Faubourg parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 708,40 €/1l
85,42 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Doplňovacia fľaša
- Model:
- Tekutý parfém
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - GERANIOL - HEXYL CINNAMAL - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE - PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE - LINALOOL - CITRONELLOL - BENZYL ALCOHOL - BENZYL BENZOATE - FARNESOL - ISOEUGENOL - CITRAL - TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE - EUGENOL
Značka Barenia, uvedená na trh v roku 2024, je majstrovským dielom kultového francúzskeho výrobcu Hermes. Zmes Christine Nagel je zmyselnou kombináciou jedinečnosti a každodennej, nevnucovanej elegancie.
Tónyvône:
Hlava: bergamot, zázračné bobule
Srdce : biely zázvor ľalia
Základ: dub, akigalawood, pačuli
Dámska parfumovaná voda - naplniteľná
zázračné ovocie,bergamot
motýlí veniec
pačuli,akigala drevo,dub
Hermes - Barénia EDP 30ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Barénia od Hermes je stelesnením nadčasovej elegancie. Evokuje prirodzenú sofistikovanosť s fascinujúcou dualitou, ktorá spája silu a jemnosť. Vytvorená pre inštinktívnu, podmanivú ženu, Barénia je poctou slobode a sebavedomej ženskosti. Vôňa spája opojnosť kvetov ľalie motýľovej s jemnosťou bobúľ Miracle Berry a zahaľuje ich do dubového dreva a hlbokých tónov pačuli. Vzrušujúca, prekvapujúca a prchavá chypre vôňa so zmyselnou textúrou.
Parfumovaná voda Hermès bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.
Hermes Barenia Edp Spray Refillable
Hermes Barenia parfumovaná voda, 30 ml
Plniteľná parfumovaná voda
- Model
- Barénia
- Hmotnosť
- 0.125 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346130431800
- Číslo od výrobcu
- 65214682
- Model
- Barénia
- Hmotnosť
- 0.125 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- NEPLATÍ
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3346130431800
- Číslo od výrobcu
- 65214682
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,95 €/1l
27,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Hermes Barénia, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
911,00 €/1l
91,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
960,70 €/1l
96,07 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
416,70 €/1l
41,67 €
Predajca: Sykz

Paris Corner - Pear Potion EDP 100ml
232,50 €/1l
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Burberry Her, Ženy, Letné, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čierne ríbezle, Raspberry, Jazmín, Fialový
1 711,67 €/1l
51,35 €
Predajca: PerfumTraders

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
167,00 €/1l
41,75 €
Predajca: NutraBestBG

Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 30ml
1 127,33 €/1l
33,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask čistiaca ílová pleťová maska v tyčinke 27 g
595,93 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes toaletná voda 50ml
728,60 €/1l
36,43 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
566,56 €/1l
50,99 €
Predajca: Sykz

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Barénia, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
1 178,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Hermes Barénia Refill, Ženy, 125 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - BENZYL SALICYLATE - LIMONENE - ETHYLHEXYL...
840,32 €/1l
105,04 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Hermes Barénia Intense, Ženy, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA/WATER/EAU - POGOSTEMON CABLIN OIL - TETRAMETHYL...
1 314,83 €/1l
78,89 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie!
Objem 0,06 l
Som veľmi spokojný s veľmi rýchlym dodaním a kvalitou výrobku. Ďakujem veľmi pekne a vrátim sa znova!
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa, bezchybná dodávka
Hodnotenie z 26. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bezkonkurenčná cena!
Objem 0,06 l
Môj obľúbený parfém, vrelo odporúčam!
Hodnotenie z 4. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa vo fľaštičke s náplňou, jednoducho skvelá*****
Objem 0,125 l
Perfektná vôňa pre mňa*****
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol !
Objem 0,03 l
Cena bola skvelá ! Produkt perfektný !
Hodnotenie z 28. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Veľmi pekná vôňa, kúpila som si ju pre seba
Hodnotenie z 24. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nie je to ten parfém
Objem 0,06 l
Vôňa je na nepoznanie. Viac ma k tomu nenapadá
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,06 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l