4,9



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Bezdrôtové slúchadlá Sennheiser Accentum biele134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Beyerdynamic Amiron wireless, Bezdrôtový, Hudba, 5 - 40000 Hz, Slúchadlá, Čierna718,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Edifier WH950NB, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 40000 Hz, 296 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna333,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Edifier WH950NB, Bezdrôtový, 20 - 40000 Hz, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna109,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SixaleEU

Bose QuietComfort Ultra, Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá s mikrofónom, Modrá
318,33 €
Predajca: M_plus_L

Bose QuietComfort, Káblový a bezdrôtový, Hudba / bežné, 235 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
244,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bose 884367-1100, Káblový a bezdrôtový, 240 g, Slúchadlá s mikrofónom, Piesková
298,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Slúchadlá Bose Cancelling Headphones 700, s potlačením šumu, čierne
675,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bose QuietComfort, Káblový a bezdrôtový, Hudba / bežné, 235 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
261,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Bose QuietComfort, Káblový a bezdrôtový, Hudba / bežné, 235 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
256,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

JBL Tune Buds 2, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 10,1 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
74,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bezdrôtové slúchadlá Bose QuietComfort Ultra 2.Gen, TWS, nastaviteľné potlačenie hluku, BT 5.3, vodotesné IPX4, čierna EU
323,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Bose QuietComfort Ultra Earbuds - 2nd Gen - True Wireless-Kopfhörer mit Mikrofon
300,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Green_Country

Bose 887612-0300, Bezdrôtový, Piesková, IP67, Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion), 3100 mAh
223,68 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sony WHULT900NB, Káblový a bezdrôtový, 5 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 255 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
120,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Preptique

Bezdrôtové slúchadlá Sennheiser Momentum 4, čierna
213,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JBL Live 660NC, Káblový a bezdrôtový, Hovor / hudba, 16 - 20000 Hz, 265 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
226,01 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom Powerlocus - Moonfly 2024, ANC, čierne
69,17 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,45 €
Predajca: BEBELUC

Skullcandy Hesh ANC, Káblový a bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 228 g, Slúchadlá, Čierna
129,00 €
Predajca: i-Rewardshop

JBL Tune 520BT, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 20000 Hz, 157 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
50,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Bose 888507-0100 Typ produktu: Slúchadlá. Technológia prenosu: Bezdrôtová, Bluetooth. Dĺžka kábla: 0,3 m. Hmotnosť: 70 g. Farba výrobku: čierna
Všeobecné informácie: Čierna
Typ výrobku: Čierna
Slúchadlá
Technológia prenosu
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth
Áno
Dĺžka kábla
0,3 m
Hmotnosť
70 g
Farba výrobku
Čierna farba
Výkon
Typ výrobku
Slúchadlá
Štýl nosenia
do ucha
Typ náhlavnej súpravy
Binaurálne
Farba výrobku
Čierna farba
Dĺžka kábla
0,3 m
Medzinárodná trieda ochrany (kód IP)
IPX4
Krajina pôvodu
Čína, Vietnam
Pripojenia a rozhrania
Technológia prenosu
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth
Áno
Verzia Bluetooth
5.3
Batéria/batéria
Napájanie z batérie
Áno
Typ dobíjacej batérie/batérie
Integrovaná batéria
Nabíjateľná batéria/batériová technológia
Lítium-iónová (Li-ion)
Kapacita dobíjateľnej batérie/batérie
70 mAh
Nabíjateľná batéria/napätie batérie
3,85 V
Rozsah dodávky
Nabíjacie puzdro
Áno
Karta bezpečnostných údajov
Áno
Priložený kábel
USB typu A na USB typu C
Príslušenstvo v súprave
3 veľkosti silikónových špuntov do uší
Materiál špuntov do uší
Silikón
Slúchadlá
Poloha reproduktora slúchadiel
V uchu
Hmotnosť a rozmery
Šírka
70,1 mm
Hĺbka
48,3 mm
Výška
35,1 mm
Hmotnosť
70 g
Logistické údaje
Číslo colného sadzobníka tovaru (HS)
8518300090
Šírka palety (brutto)
121,9 cm
Dĺžka palety (brutto)
101,6 cm
Výška palety (brutto)
112,5 cm
Šírka prepravného kartónu
302 mm
Dĺžka prepravného kartónu
240 mm
Výška prepravnej škatule
112 mm
Hmotnosť prepravnej škatule
2,17 kg
Technické údaje
Čistá hmotnosť palety
275,7 kg
Údaje o balení
Šírka balenia
111 mm
Hĺbka balenia
84 mm
Výška balenia
57 mm
Hmotnosť balenia
180 g
Charakteristika dodávateľa
Odporúčaný vek v rokoch (min.)
3 roky
- Typ produktu:
- Slúchadlá s mikrofónom
- Štýl nosenia:
- Do ucha
- Typ slúchadiel:
- Stereofónne
- Farba:
- Čierna
- Dĺžka kábla:
- 0,3 m
- Kód medzinárodnej ochrany (IP):
- IPX4
- Krajina pôvodu:
- Čína, Vietnam
- Technológia prepojenia:
- Bezdrôtový
- Bluetooth:
- Áno
- Verzia Bluetooth:
- 5.3
- Typ slúchadiel:
- Vnútrosluchové
- Prevádzka na batériu:
- Áno
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Typ batérie:
- Lithium-ion (Li-ion)
- Kapacita batérie:
- 70 mAh
- Napätie batérie:
- 3,85 V
- Šírka:
- 70,1 mm
- Hĺbka:
- 48,3 mm
- Výška:
- 35,1 mm
- Hmotnosť:
- 70 g
- Šírka balenia:
- 111 mm
- Hĺbka balenia:
- 84 mm
- Výška balenia:
- 57 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 180 g
- Pribalený AC adaptér:
- Nie
- Nabíjacie puzdro:
- Áno
- Karta bezpečnostných údajov:
- Áno
- Dodávané káble:
- USB Type-A až USB Type-C
- Dodávané príslušenstvo v sade:
- 3 veľkosti silikónových štupľov do uší
- Materiál koncoviek do uší:
- Silikón
- HS kód:
- 8518300090
- Celková šírka palety:
- 121,9 cm
- Celková dĺžka palety:
- 101,6 cm
- Celková výška palety:
- 112,5 cm
- Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu:
- 302 mm
- Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu:
- 240 mm
- Výška hlavného (vonkajšieho) obalu:
- 112 mm
- Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu:
- 2,17 kg
- Čistá hmotnosť palety:
- 275,7 kg
- Nabíjací port USB Type-C:
- Áno
- Požadovaný nabíjací výkon (min):
- 2,7 W
- Požadovaný nabíjací výkon (max):
- 3,25 W
- Odporúčaný vek (min):
- 3 rok / roky
Všeobecné
Typ produktu
Bezdrôtové slúchadlá – Bluetooth – bez kábla
Farba
Čierna
Materiál puzdra
Plast, kov
Odporúčaná aplikácia
Prenosná elektronika
Vlastnosti
Multipoint párovanie, dotykové ovládanie
Ochrana
Odolné voči vode, IPX4
Audio výstup
Konfigurácia slúchadiel
Do uší
Technológia pripojenia
Bezdrôtové
Bezdrôtová technológia
Bluetooth
Bluetooth profily
Profil rozšíreného audia (E2VP), Profil diaľkového ovládania audia/videa (AVFSP), Handsfree profil (HFP)
Zvukový režim
Hi-Fi Stereo
Aktívne potlačenie hluku
Áno
Technológia aktívneho potlačenia hluku
Nastaviteľné potlačenie hluku
Zvláštne vlastnosti
Ovládanie hlasom, Tichý režim, Režim Aware
Mikrofón
Konštrukcia
Integrované
Potlačenie hluku
Áno
Ostatné
Obsah balenia
Nabíjacie puzdro, kábel USB-C na USB-A (30,5 cm), 3 páry silikónových náušníkov (malé, stredné, veľké), 3 páry stabilizačných pásov (1, 2, 3)
Detaily kábla
Kábel USB-C - odnímateľný - 30,5 cm
IPX4, ICES-3(B)/NMB-3(B), CAN, FCC Part 15, ISED, Directive 2014/53/EU, UKCA, RCM, NOM, NYCE, RoHS, KC
Špecifická absorpčná miera (SAR)
0,97 W/kg (uši (ľavé))
0,59 W/kg (uši (pravé))
0,59 W/kg (uši (pravé))
Napájanie
Batéria
Batéria slúchadiel - nabíjateľná - lítiovo-iónová
Výdrž batérie (až)
8,5 hodín
Detaily výdrže batérie
Nepretržité prehrávanie: až 8,5 hodín
Nepretržité prehrávanie (s 20 minútami nabíjania): až 3 hodiny
Nepretržité prehrávanie (s nabíjacím puzdrom): až 30 hodín
Nepretržité prehrávanie (s 20 minútami nabíjania): až 3 hodiny
Nepretržité prehrávanie (s nabíjacím puzdrom): až 30 hodín
Doba nabíjania
1,5 hodín
- Krištáľovo čistý zvuk s aktívnym potlačením hluku
- Bezdrôtová sloboda s Bluetooth 5.3
- Prispôsobte si zvuk pomocou aplikácie Bose QCE
- Až 31,5 hodiny hudobného zážitku s nabíjacím puzdrom
- Pohodlné nosenie s ochranou IPX4 - ideálne na šport a každodenné používanie
So slúchadlami Bose QuietComfort Earbuds III získate bezdrôtové slúchadlá do uší, ktoré spĺňajú najvyššie nároky na zvuk. Vďaka pokročilému aktívnemu potláčaniu hluku (ANC) sa môžete plne sústrediť na hudbu - rušivý okolitý hluk je spoľahlivo blokovaný. Dynamická, uzavretá konštrukcia poskytuje silný, vyvážený zvuk s bohatými basmi a čistými výškami.
Aplikácia Bose QCE umožňuje prispôsobiť zvuk - sami sa rozhodnete, či preferujete basy zvýraznené, neutrálne alebo mimoriadne čisté. Praktické: Režim priehľadnosti vám umožňuje pustiť vonkajší svet späť do vnútra jediným dotykom prsta bez toho, aby ste museli vybrať slúchadlá. Jediným ťuknutím môžete prepnúť z úplného ponorenia do hudby na venovanie plnej pozornosti okoliu.
Slúchadlá ukážu svoju silu aj pri telefonovaní: tri integrované mikrofóny v každom slúchadle zabezpečujú vynikajúcu kvalitu hlasu aj v hlučnom prostredí. Ovládacie prvky sú pohodlne umiestnené priamo na slúchadlách - všetko tak máte pod kontrolou bez toho, aby ste museli brať do ruky smartfón.
Slúchadlá QuietComfort Earbuds III sú stvorené na každodenné používanie: Bluetooth 5.3 vám zaručí rýchle a stabilné pripojenie s rýchlosťou až 9Metrovým dosahom- či už so systémom Android alebo iOS. Vďaka funkcii MultiPoint môžete dokonca spárovať dve zariadenia súčasne a flexibilne medzi nimi prepínať.
S výdržou batérie až 8,5 hodiny na jedno nabitie a celkovou dobou prevádzky 31,5 hodiny s nabíjacím puzdrom o vás bude dobre postarané počas celého dňa. A ak sa ponáhľate:
Pohodlie pri nosení nie je zanedbané: vďaka rôznym vložkám do uší a stabilizačným pásikom si môžete slúchadlá nastaviť tak, aby vám dokonale padli do uší - pre bezpečné nosenie a hodiny pohodlného nosenia. IPX4 chráni pred striekajúcou vodou a potom - ideálne na cestovanie, tréning alebo do každého počasia.
Poznámka: Výrobok sa dodáva v neutrálnom obale.
Novinka
Typy produktov
Slúchadlá Bluetooth, slúchadlá s potlačením šumu, slúchadlá do uší, štuple do uší
Typy
Dynamické, uzavreté
Spôsob nosenia
do uší
Funkcia
Typ prenosu
bezdrôtové
vhodné pre
smartfón, Šport
Funkcie
Funkcia hands-free, MultiPoint
Vlastnosti
Mikrofón
Slúchadlá kompatibilné s
Android, iOS
Režim zvuku
Stereo
Funkcia zvuku
Režim priehľadnosti
Tlačidlá Umiestnenie
na slúchadlách
Funkcie Bluetooth
Verzia Bluetooth
Bluetooth 5.3
Dosah
9 m
Batéria
Výdrž batérie
8 h
Čas nabíjania batérie
1,5 h
Typ batérie
Lítium-iónová
Celková výdrž batérie (vrátane nabíjacieho puzdra) 31,5 hod.Nabíjacie puzdro)
31,5 h
Dizajn
Farba
čierna
Trieda ochrany
IPX4
Ochranné prvky
Odolný proti striekajúcej vode, potu
Mikrofón
Funkcia mikrofónu
3 mikrofóny
Umiestnenie mikrofónu
v slúchadlách
Ďalšie funkcie
Uvedenie na trh
2024
Bose 888507-0100. typ výrobku sk: Slúchadlá. Technológia pripojenia sk: Bezdrôtové pripojenie, Bluetooth. Dĺžka kábla en: 0,3 m. Hmotnosť: 70 g. Farba výrobku: čierna
Bose QuietComfort Earbuds - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie hluku - čierne
- Model
- QuietComfort Earbuds
- Rok uvedenia modelu
- 2024
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Rozhrania
- 1x USB-C
- Farba
- Čierna
- Potlačenie hluku
- Áno
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Číslo od výrobcu
- 888507-0100
- EAN kód
- 001781785346017817853460
- Model
- QuietComfort Earbuds
- Rok uvedenia modelu
- 2024
- Výrobca
- Bluetooth
- Áno
- Rozhrania
- 1x USB-C
- Farba
- Čierna
- Potlačenie hluku
- Áno
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Číslo od výrobcu
- 888507-0100
- EAN kód
- 001781785346017817853460
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Bestway 58497, Pieskový filter, Čierna, Oranžová, Biela, Nadzemný bazén, 5700 L, 1100 L, 42300 L
292,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Bose 888507-0200, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 70 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
188,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Turistický spací vak 2v1 Trizand 21084
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Memfis

Žiletky Gillette ProGlide, balenie 8 kusov
26,99 €
Predajca: Ston-shop

Sony Playstation 5 Pro, PlayStation 5 Pro, Čierna, Biela, 120 Hz, SSD, 2 TB, 10,100,1000 Mbit/s
1 323,97 €
Predajca: KasperCollectables

Relaxdays – krabička na tabletky na 7 dní, 2 priehradky, ráno, večer, týždenná krabička na tabletky pre použitie doma aj na cestách, bielo-modrá
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

JBL CHARGE 5, 1,91 cm (0.75"), 2 cm, 10,2 cm (4"), 9 cm, 30 W, 40 W
326,89 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Sony Console Ps4 Slim 1 Tb
Generálne opravený
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: REFURBICA

MSI Cyborg 15 A13VE-1613XPL i5-13420H 15,6" FHD 144Hz panel na úrovni IPS 16GB DDR5 SSD512 RTX 4050 6GB NoOS
1 138,13 €
Predajca: BalticVaris_DE

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gardena 1948-20, Rozprašovač vody, 225 m², Čierna, Červená
37,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Matrac Tribesigns 140x200 cm výška 25 cm, H3, 7-zónový, taštičkový matrac s certifikátom Oeko-TEX, pružinový matrac s gélovou pamäťovou penou
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Tribesigns

SWAREY 680ml Mini ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička Ultrazvuková čistička
58,81 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Teleskopická rohová polica Bremermann, 4 košíky, ty? do max. cca 290 cm, ?ierna
37,99 €
Predajca: eluno24

Sada riadu WMF, 4 diely, Alicante
129,06 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Automatická práčka LG F-11WM17TS2 / FH
948,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Etrona

Beats by Dr. Dre Studio Buds, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 5 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
139,84 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Apple iPad , 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Strieborná
549,75 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Vehe_Shop_DE

FISCHER 85898 FISCHER reťazový zámok na bicykel, dĺžka: 900 mm, čierny
28,45 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,38 €
Predajca: TR8

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm Čalúnená posteľ so zásuvkou, úložná posteľ s lamelovým rámom a úložným priestorom, manželská posteľ zo zamatu, sivá
339,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPad , 25,9 cm (10,2"), 2160 x 1620 pixelov, 64 GB, iPadOS 15, 487 g, sivá
Generálne opravený
277,07 €
Doprava zdarma
Predajca: iPaddy
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%15% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
15%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkové zariadenie
Farba Biela
Po tom, čo moje predchádzajúce slúchadlá do uší vypovedali službu, som hľadal náhradu. Chcel som kvalitné slúchadlá s potlačením šumu. Spoločnosť Bose tu ponúka špičkovú kvalitu. Perfektne sedia v uchu, nastavujú sa takmer automaticky a majú dobrú aplikáciu. Zatiaľ absolútne odporúčanie na kúpu.
Hodnotenie z 1. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem ich len odporučiť
Farba Čierna
Nedávno som si kúpil Bose QuietComfort a som naozaj ohromený. Potlačenie hluku je skvelé, zvuk je čistý a príjemne vyvážený (basy sú tiež dobré). Sú super pohodlné aj po dlhšom nosení. Za tú cenu dostanete naozaj veľa kvality.
Hodnotenie z 6. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi prispôsobiteľné
Farba Biela
Okrem bombastickej kvality zvuku sa mi obzvlášť páčia rôzne gumičky na prispôsobenie náušníkov. Veľmi dobré odhlučnenie. Absolútne bezpečné proti vypadnutiu aj pri veľkých ušiach.
Hodnotenie z 27. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Efektívna technológia
Farba Čierna
Veľmi dobrý zvuk. Ak chvíľu nevysielate siganle (maliest alebo robiť nicker), slúchadlá prejdú do pohotovostného režimu a spotrebujú veľmi málo energie Veľmi jednoduché používanie
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt za veľmi priaznivú cenu
Farba Biela
Článok je top a presne to, čo očakávate od Bose
Hodnotenie z 28. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednané... zaplatené... doručené
Farba Biela
Cena/výkon je skvelá
Hodnotenie z 25. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt a vynikajúca kvalita zvuku, ale s malou nevýhodou.
Farba Biela
Skvelý výrobok a vynikajúca kvalita zvuku, ale s malou nevýhodou. Aktívne potláčanie hluku (v tichom režime) funguje perfektne, kým sa nezvýši vietor (alebo kým nechodíte pešo či nejazdíte na bicykli). Potom zosilňuje stredné a vysoké tóny nárazov vetra. Je to tak nepríjemné, že tento režim musíte deaktivovať.
Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bowers & Wilkins Px7 S3, Bezdrôtový, Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Modrá
608,11 €
Predajca: Macservice

Bowers & Wilkins Px7 S2-E, Káblový a bezdrôtový, Hudba, 307 g, Slúchadlá, Zelená
466,35 €
Predajca: Macservice

Bowers & Wilkins Px7 S2, Káblový a bezdrôtový, Hudba, 307 g, Slúchadlá s mikrofónom, Modrá
466,35 €
Predajca: Macservice

Edifier WH950NB, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 20 - 40000 Hz, 296 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
333,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Edifier WH950NB, Bezdrôtový, 20 - 40000 Hz, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Slonovinová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
129,99 €
Predajca: SixaleEU

Slúchadlá U19, káblové, univerzálne, Hi-Fi, 3,5 mm, určené na počúvanie hudby, s káblom, pre mobilné telefóny (ružové)
16,99 €
Predajca: Ladenza

Edifier WH950NB, Bezdrôtový, 20 - 40000 Hz, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
109,99 €
Predajca: SixaleEU

Bezdrôtové slúchadlá Sennheiser Accentum biele



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Retekess TA004 Silent Disco Starter Kit, bezdrôtové slúchadlá pre TV, 3 kanály, dosah 200 m, sada slúchadiel na silent disco párty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
549,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA004 Silent Disco Starter, bezdrôtové slúchadlá k televízoru, 3 kanály, dosah 200 m, sada slúchadiel Silent Disco na párty (5 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
269,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA004 Silent Disco Starter Kit, bezdrôtové slúchadlá k televízii, dosah 200 m, zvuková kvalita HIFI, 20 slúchadiel, slúchadlá na párty, do posilňovne, na jogu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1 099,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA004 Silent Disco Starter, bezdrôtové slúchadlá k televízoru, 3 kanály, dosah 200 m, slúchadlá Silent Disco na párty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
69,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA004 Silent Disco Starter Kit, bezdrôtové slúchadlá k televízii, 3 kanály, dosah 200 m, sada slúchadiel na párty, do posilňovne, na jógu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
319,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA005P Bezdrôtové slúchadlá k TV, druhá generácia náušníkov, kvalita zvuku s vysokým rozlíšením, so stojanom na slúchadlá, pre rodiny



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(80)Počet hodnotení: 80
69,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA005 Bezdrôtové slúchadlá, vstavaná nabíjateľná batéria, podpora stereo, AUX a RCA vstup, slúchadlá pre seniorov, rodičov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(80)Počet hodnotení: 80
55,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Retekess TA008 Bezdrôtové slúchadlá do uší s podporou sluchu, 2,4 GHz, nízka latencia, nezávislé ovládanie hlasitosti pre ľavé a pravé slúchadlá, slúchadlá pre seniorov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(80)Počet hodnotení: 80
93,99 €
Predajca: Retevis_Official_Shop

Philips Taa6606Bk/00



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

JBL Quantum One, Kábel, Hranie, 20 - 20000 Hz, 369 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
192,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bose 888507-0200, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 70 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
188,20 €
Predajca: NetworkTechnologies