4,5



Na základe 21 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Crest | Zubná pasta - Mini Scope - 24g - Bieliaca zubná pasta - s fluórom - proti zubnému kazu82,92 €/1l
3,49 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest Pro-Health Gum Detoxify & Restore Bieliaca zubná pasta 130 g, Gum Detoxify & Restore
403,69 €/1l
52,48 €
Predajca: Eurosmart-Solutions

Pasta na zuby Elmex s fluorom 75ml - Ochrana pred zubnou kazou
72,13 €/1l
5,41 €
Predajca: Visage

Halita | Zubná pasta Halitosis - 75 ml - Svieži dych - Antibakteriálna - Ochrana zubnej skloviny
92,13 €/1l
6,91 €
Predajca: AbisZ-Markt

Elmex, Zubná pasta proti zubnému kazu, 75 ml
117,47 €/1l
11,53 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,81 €
Predajca: TR8

Aquafresh Zubná pasta Coolmint - Svieža a ochranná - Hodnotné balenie - 5 túb - Hodnotné balenie - 6 kusov
38,87 €/1l
113,95 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Ziaja, Mintperfekt Sensitiv, Zubná pasta proti zubnému kazu, 75 ml
71,73 €/1l
5,38 €
Predajca: MANADA

Vitis | Zubn pasta - Zubn pasta proti zubnmu kazu - 100 ml - Hydroxyapatit - Regenercia - Ochrana zubov
159,80 €/1l
15,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pasta na zuby Theramed proti zubnej sklovine 100 ml
40,00 €/1l
4,00 €
Predajca: MANADA

Zubní pasta Ochrana proti zubnému kazu 75 ml
65,60 €/1l
4,92 €
Predajca: LAVONIO

Lacer Chlórhexidín Bioadhezívny zubný gél 50ml
322,80 €/1l
17,88 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,14 €
Predajca: Scentist

Zubná pasta proti zubnému kazu Duopack 2 x 75 ml
46,20 €/1l
6,93 €
Predajca: LAVONIO

Biorepair | Zubn pasta Sensitive Repair - 75 ml - bez fluru - pre citliv zuby - ochrana skloviny
67,40 €/1kg
6,74 €
Predajca: LAVONIO

Zubná pasta Lacer Fresh Gel 75ml
179,87 €/1l
13,49 €
Predajca: somnia24

Gum+ zubní pasta Breath & Sensitivity Whitening 75 - Parodontax
85,60 €/1l
6,42 €
Predajca: LAVONIO

Biorepair | Zubná pasta Peribioma - 75 ml - Ochrana ďasien - Probiotiká - Citlivé zuby
60,13 €/1l
4,51 €
Predajca: Lemonbite

elmex PL05176A, Zubná pasta proti kazom, Dospelý, pasta
96,80 €/1l
9,85 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,26 €
Predajca: TR8
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Crest | Zubná pasta Gel - Ochrana proti kazom - 232 g - Svieža a ochranná - S fluoridom
Zubná pasta s vysokou ochranou pred kazmi a osviežujúcou chuťou mäty!
Zabezpečuje silné zuby a zdravý úsmev
- Crest zubná pasta Gel ponúka komplexnú ochranu proti kazom, vďaka čomu sú vaše zuby silnejšie a zdravšie. S obsahom fluóru 0,15 % posilňuje zubnú sklovinu a chráni zuby pred škodlivými baktériami a kyselinami. Táto jedinečná formule nielenže zanecháva váš úsmev žiarivý, ale zabezpečuje aj dlhodobé zdravie vašich zubov. Vďaka gélovej textúre sa pasta ľahko aplikuje a efektívne odstraňuje zubný povlak a nežiaduce škvrny.
Osvežujúca chuť pre dlhodobú sviežosť
- Svieža chuť mäty zabezpečuje príjemný pocit v ústach a dlhodobý osviežujúci efekt. Bez ohľadu na to, či používate pastu ráno alebo večer, Crest vám dodá sebadôveru potrebnú na zvládnutie celého dňa. Pocítite osvieženie vo svojich ústach a zároveň zabezpečíte optimálnu ochranu svojich zubov.
Ideálne pre celú rodinu
- Crest zubná pasta je vhodná pre dospelých a deti od 2 rokov. Pre deti mladšie ako 6 rokov sa odporúča používať množstvo veľkosti hrášku a aplikáciu vykonávať pod dohľadom dospelej osoby. Týmto spôsobom zabezpečíte, že zubná pasta bude bezpečne a efektívne aplikovaná bez rizika prehltnutia.
Product Advantages:
- Silná ochrana proti kazom: Obsah fluóru posilňuje zubnú sklovinu a účinne predchádza vzniku kazov.
- Efektívne odstraňovanie zubného povlaku: Gélová formula dôkladne čistí a odstraňuje povlak a škvrny pre žiarivý úsmev.
- Dlhodobá sviežosť: Osviežujúca chuť mäty zabezpečuje dlhotrvajúci dych a príjemný pocit v ústach.
- Bezpečné pre celú rodinu: Šetrné použitie pre deti od 2 rokov, pod dohľadom dospelých.
- Rýchla a jednoduchá aplikácia: Gélová konzistencia sa ľahko nanáša a zabezpečuje dôkladné čistenie bez veľkého úsilia.
Najlepšie výhody používania produktu
- Crest zubná pasta Gel poskytuje nielen silnú ochranu proti kazom, ale aj dlhodobú sviežosť a žiarivý úsmev. S jej efektívnou formulou odstraňuje zubný povlak a škvrny, pričom zároveň posilňuje zubnú sklovinu. Tento produkt je skvelou voľbou pre celú rodinu a ponúka jednoduchú a rýchlu aplikáciu, ktorú môžete bez problémov integrovať do svojej každodennej ústnej hygieny. Dôverujte Crest pre zdravie vašich zubov a užívajte si pocit sviežosti, ktorý trvá celý deň!
- Model
- Cavity Protection Mint
- Hmotnosť
- 250 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 232 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 003700000311303700000311337000003113
- Model
- Cavity Protection Mint
- Hmotnosť
- 250 g
- Stupeň oderu
- Nízka
- Objem
- 232 ml
- Zloženie
- n/a
- Výrobca
- CREST
- EAN kód
- 003700000311303700000311337000003113
Hodí sa k tomu

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g
30,13 €/1kg
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | zubná pasta, zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, proti zubnému kazu, na zubný kameň | Ochrana proti zubnému kazu - 232g
42,90 €/1l
4,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,29 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Bielenie zubov - Dlhodobá sviežosť
109,90 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White
19,90 €/1l
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Bieliaca zubná pasta, gélová zubná pasta, mätová pasta, zubná pasta s fluoridom, svieži dych, na zubný kameň | Mätový gél - 161g
37,20 €/1l
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g
59,90 €/1l
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
159,90 €/1l
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - s fluoridom - bieliaca formula - bezpečná pre zubnú sklovinu
117,10 €/1l
10,89 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 24 g - Mäta - Bielenie a ochrana pred kazmi
103,75 €/1l
2,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Fluoridom 153g - Whitening Scope - Proti Zubnému Kazom
42,42 €/1l
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Radiant Mint - 93 g - Bielenie - Frischer Atem - S fluoridom
102,04 €/1l
9,49 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Osviežujúca zubná pasta, na cesty, do lietadla, mini pasta, svieži dych, proti zubnému kazu | Ochrana proti zubnému kazu - 24g
82,92 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta Tartar Schutz Whitening 232 g - Ochrana proti sfarbeniu - Svieži dych
23,96 €/1kg
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Biomed | Zubná pasta Sensitive - 100 ml - citlivé zuby - bez fluoridu - prírodné zložky
45,90 €/1l
4,59 €
Predajca: Lemonbite

Banana Boat | Opaľovací krém Spray SPF 100 - 170g - Vodoodolný - Ultralehká formula
117,59 €/1l
19,99 €
Predajca: Lemonbite

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
99,94 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Marvis Jasmin mint, 85 ml, Dospelý, Jazmín
118,59 €/1l
10,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Formadent

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie
71,99 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Splat Professional Sensitive zubná pasta 100 ml
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Ardell DUO Brush-On Striplash Adhesive lepidlo na mihalnice Dark Tone 5 g
5,49 €
Predajca: Lemonbite

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
111,71 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Banana Boat | Sprej na opaľovanie SPF 50 - 170g - Vodoodolný - Ideálna ochrana pre aktívnych ľudí
99,94 €/1l
18,89 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: Lemonbite

GUM Original White, Bieliaca zubná pasta, 75 ml, Dospelí / deti, pasta
165,47 €/1l
12,41 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Crest | Zubná pasta - Mini Scope - 24g - Bieliaca zubná pasta - s fluórom - proti zubnému kazu
82,92 €/1l
3,49 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Mätová zubná pasta, fluoridová zubná pasta, svieži dych, proti zubnému kameňu | Vibrant Mint - 65g
19,90 €/1l
1,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest - Bieliaca Zubná Pasta s Čiernym Uhlím 130g - Charcoal Deep Clean
130,69 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Splat Zahnpasta 75 ml Blackwood Special
61 250,00 €/1kg
7,35 €
Predajca: Lemonbite

RODAN | Kúpeľňová skrinka - 136 cm - Hnedá matná - Čierna - Kupelnova Skrinka Vysoka - Moderný dizajn - Praktický úložný priestor - LOFT
250,69 €
Doprava zdarma
Predajca: RodanFurniture

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta, vedro
5,52 €/1kg
4,69 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Úžasné!
Objem 0,1 l
Všetko je skvelé! Veľmi rýchle doručenie a perfektné balenie! Moja obľúbená zubná pasta, jediná, ktorá mi cez noc nevysušuje ústa! ĎAKUJEM!!
Hodnotenie z 25. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zubná pasta Crest
Objem 0,1 l
Skvelý článok! Super rýchlo! Bezpečné balenie! Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 25. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá chuť
Objem 0,161 l
Super
Hodnotenie z 23. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sklamaný
Objem 0,1 l
Objednávka mi prišla iná, ako som si objednal. Chcela som presne takú zubnú pastu, aká je na obrázku. Som sklamaná.
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,232 l
Hodnotenie z 31. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Objem 0,093 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


Doprava zdarma






Bestseller








Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, pasta na posilnenie skloviny, svieži dych, proti zubnému kazu | Bielenie zubného kameňa - 161g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
9,99 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Bioniq® Repair-Zahncreme 75ml 6er Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,00 €/1l

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
17,99 €
Predajca: Lemonbite
179,90 €/1l

Lacalut Flora pasta do zębów 75 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,38 €
Predajca: Serica
178,40 €/1l

Bieliaca zubná pasta pre dospelých Essenta Whitening Action, obsahujúca 1400 ppm fluóru, 75 ml
9,35 €
Predajca: EDANTI
124,67 €/1l

Fixodent | Krém na zubné náhrady - 3 × 68 G - Krém na zubné náhrady - Lepidlo na zubné náhrady



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: Lemonbite
181,32 €/1l

Crest | Bieliaca zubná pasta, zubná pasta s fluoridom, biele zuby, proti zubnému kazu | Whitening Mint - 232g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
41,40 €
-83%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
30,13 €/1kg

Crest 3D White Brilliance Bieliaca Zubná Pasta Peppermint – Sada 3 kusov - 3x130g
49,99 €
Predajca: Lemonbite
128,18 €/1l

Crest | Zubná pasta - žiarivá mäta - 24 g - bieliaca zubná pasta - Crest 3d White



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Lemonbite
19,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Deep Stain Remover Ultra White, 2,1 oz (59 g), balenie po 4 kusoch
104,98 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
699,87 €/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 oz (93 g), 3 balenia
74,93 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
299,72 €/1l

Crest | Zubná pasta - 130g - 3DWhite Brilliance - mäta - s fluoridom - bieliaca formula - bezlepková formula



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,99 €
Predajca: Lemonbite
138,38 €/1l

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(21)Počet hodnotení: 21
15,99 €
Predajca: Lemonbite
159,90 €/1l

Zubná pasta Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 oz (107 g)
57,73 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
577,30 €/1l

Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (2 balenia)
53,52 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
287,74 €/1l

BIOMED Superwhite Bieliaca Zubná Pasta Bez Fluoridu – Sada 3 kusov - 3x100g
15,29 €
Predajca: Lemonbite
50,97 €/1l

Zubná pasta Crest Pro-Health Sensitive & Enamel Protection, 4,3 oz (121 g)
42,81 €
Predajca: Eurosmart-Solutions
428,10 €/1l

Rocs | Zubná pasta - Remineralizačná - 75 ml - Bez fluoridu - S aktívnym horčíkom - Svieža chuť
9,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

R.O.C.S. Whitening zubná pasta 75ml | Bez fluoridu | S vápnikom pre biele zuby
8,99 €
Predajca: Lemonbite
119,87 €/1l

Elmex zubná pasta bez mentolu, bez príchute 150 ml, balenie 2 ks
15,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
101,93 €/1l