5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Moët & Chandon Champagne ICE IMPÉRIAL Demi-Sec 12,5% obj. 0,75l
136,95 €
182 600,00 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Šampanské a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4337185467912, 200 g, 100 g, D, 187 kcal, 0,5 g, 0,5 g521,22 €/1l
7 313,07 €
-1 058,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6 254,67 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
MOËT & CHANDON IMPÉRIAL Salmanazar 9 L v drevenej debne Veľká fľaša353,38 €/1l
3 718,56 €
-538,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3 180,38 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut BRIGHT NIGHT Edition 12 % obj. Jéroboam 3 l v drevenej krabici927,99 €/1l
3 255,07 €
-471,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2 783,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Moet & Chandon Brut Imperial214,51 €/1l
643,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moet und Chandon Ice Imperial Demi Sec Champagner halbtrocken 750ml
67,87 €/1kg
101,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët und Chandon Ice Imperial Rose Demi Sec Champagner 750ml
135,21 €/1l
101,41 €
Predajca: AllYouNeed

Moet&Chandon Brut Imperial
135,55 €/1l
50,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët & Chandon Impérial brut Champagner | 12 % obj. | 0,75 l
84,15 €/1l
63,11 €
Predajca: Ambiente-3000

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5 % obj. 0,75 l v darčekovom balení
167 013,33 €/1l
125,26 €
Predajca: PitnemiodyPL

Šampanské Dom Perignon Blanc Vintage Brut v darčekovom balení 750ml
447,92 €/1l
335,94 €
Predajca: Store-Germany

Moët & Chandon Champagne ICE IMPÉRIAL Demi-Sec, 12 %, 0,75 l.
156,56 €/1l
117,42 €
Doprava zdarma
Predajca: italia-genuss

Moët & Chandon Rosé Impérial Mini Champagner | 12 % obj. | 0,2 l
349,90 €/1l
69,98 €
Predajca: AllYouNeed

Moet and Chandon Brut Imperial Champagne šumivé 750ml 6 balení
102,76 €/1l
462,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dom Pérignon Champagne Brut Vintage 2013 12,5% obj. 0,75l
716 773,33 €/1l
537,58 €
Predajca: PitnemiodyPL

Moët & Chandon Nectar Imperial Champagner Sec | 12 % obj. | 0,75 l
165,33 €/1l
124,00 €
Predajca: PitnemiodyPL

Šampanské Veuve Clicquot Brut – 0,75 l
149,85 €/1l
131,40 €
-19,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,39 €
Predajca: AllYouNeed

Pommery Brut Royal Champagner | 12,5 % obj. | 0,75 l
63,99 €/1l
52,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: AllYouNeed

Veuve Clicquot Champagne Brut Yellow Label 12,5% obj. 0,75l
178 760,00 €/1l
134,07 €
Predajca: PitnemiodyPL

Šampanské Moët & Chandon Brut Imperial – Šampanské Moët & Chandon
119,89 €/1l
89,92 €
Predajca: italia-genuss

G.H. Mumm Champagne GRAND CORDON Brut 12,5% obj. 0,75l
135,77 €/1l
95,04 €
Predajca: PitnemiodyPL
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Šumivé víno Moët & Chandon Champagne ICE IMPÉRIAL Demi-Sec s obsahom alkoholu 12,5 % objemu, vo fľaši objemu 0,75 litra, je inovatívnou interpretáciou šumivého vína od renomovanej spoločnosti Moët & Chandon. Ako prvé šumivé víno, ktoré bolo špeciálne vytvorené na vychutnávanie s ľadom, spája klasickú eleganciu značky s moderným, letným štýlom pitia. Cuvée je založená na odrodách viniča Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay, ktoré sú pre Moët typické, a v rovnovážnom pomere prinášajú štruktúru, plnosť, sviežosť a aromatickú rozmanitosť.
Jeho charakteristický štýl Demi-Sec zvýrazňuje ovocnú intenzitu a perfektne sa hodí k jemnému zriedeniu ľadom – je to koncept, ktorý bol úmyselne vyvinutý tak, aby zvýraznil arómy a umožnil ný, zároveň osviežujúci zážitok z šumivého vína. Výberom obzvlášť zrelých rezervných vín a cielene vyššou dávkou cukru vzniká šumivé víno s intenzívnou ovocnosťou, jemnou sladkosťou a letnou atmosférou. ICE IMPÉRIAL Demi-Sec tak predstavuje jasný, moderný charakter, ktorý prekladá štýl Moët do novej, všestranné formy pitia a zároveň si vďaka svojej elegantnej štruktúre zachováva dlhotrvajúci dojem na jazyku.
Vo fľaši má žiarivo zlatistú farbu s živou perlánkou. Vôňa je intenzívna, tropicky ovocná, s arómami manga, guavy, kandizovanej pomaranče, nektarínky a nádechu vanilky. Chuť je plná, jemná a ovocná, sprevádzaná harmonickou sladkosťou a jemnou sviežosťou. Záverečná chuť je hladká, aromatická a dlhotrvajúca, s exotickým ovocím a jemnou citrusovou notou.
Zvyškový cukor: 45 g/l
ICE IMPÉRIAL Demi-Sec je ideálny pre letné chvíle, večery na terase a slávnostné príležitosti. Perfektne sa podáva s ľadom alebo v kombinácii s čerstvou mätou, kôrou z limetky alebo bobuľami. Vynikajúco sa hodí k exotickým ovociam, dezertom na citrusovej báze, sorbetu, ľahkej pečive, pikantne-sladkým jedlám ázijskej kuchyne alebo krémovým variantám syrov. Podávané dobre vychladené pri 6–8 °C, odhaľuje svoju ovocnú, elegantnú a dlhotrvajúcu štýlovosť.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.001 l
- Pestovateľská oblasť
- Champagne
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1610 g
- Obsah alkoholu
- 12 % vol.
- Potravinársky podnik
- Moet Hennessy Deutschland GmbH, Seidlstr. 23 80335 München
- Obchodný názov
- Moët & Chandon
- Výrobca
- Moet & Chandon
- Pôvod
- Francúzsko
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3185370773017
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom mieste.
- Objem
- 0.001 l
- Pestovateľská oblasť
- Champagne
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfityŽiadne
- Hmotnosť
- 1610 g
- Obsah alkoholu
- 12 % vol.
- Potravinársky podnik
- Moet Hennessy Deutschland GmbH, Seidlstr. 23 80335 München
- Obchodný názov
- Moët & Chandon
- Výrobca
- Moet & Chandon
- Pôvod
- Francúzsko
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 3185370773017
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Chladiaca súprava Moet & Chandon Ice Imperial
79,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Moet und Chandon Ice Imperial Demi Sec Champagner halbtrocken 750ml
67,87 €/1kg
101,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët und Chandon Ice Imperial Rose Demi Sec Champagner 750ml
135,21 €/1l
101,41 €
Predajca: AllYouNeed

Sada 6 akrylových pohárov na šampanské – nerozbitné poháre na šampanské – ľahké, elegantné a opakovane použiteľné – vhodné pre Moët & Chandon
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Moet&Chandon Brut Imperial
135,55 €/1l
50,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hennessy Cognac VS Very Special | 40 % obj. | 0,7 l
100,90 €/1l
70,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Moët & Chandon Impérial brut Champagner | 12 % obj. | 0,75 l
84,15 €/1l
63,11 €
Predajca: Ambiente-3000

Pohár na sekt Stölzle Elements 230 ml, bronzový, 6x
67,83 €
Predajca: NeuertsShop

Grey Goose Vodka destilovaná a plnená do fliaš vo Francúzsku | 40 % obj. | 0,7 l
61,74 €/1l
47,54 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,22 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniels Old No 7 Tennessee Whiskey 40 obj. percent 1000ml
43,54 €/1l
43,54 €
Predajca: Ambiente-3000

Moët & Chandon Champagne ICE IMPÉRIAL Demi-Sec 12% obj. 1,5l
257 453,33 €/1l
386,18 €
Predajca: AllYouNeed

Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey | 40 % obj. | 0,7 l
47,36 €/1l
33,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

6 čiernych pohárov na šampanské 200ml poháre na šampanské prosecco pohár na šampanské prosecco
24,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Moët & Chandon Nectar Imperial Champagner Sec | 12 % obj. | 0,75 l
165,33 €/1l
124,00 €
Predajca: PitnemiodyPL

Sada pohárov na víno s objemom 300 ml v balení po 6 pohároch na čierne červené víno Poháre na biele víno Pohár na víno
26,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5% obj. 0,2l
201,40 €/1l
40,28 €
Predajca: PitnemiodyPL

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%
284,74 €/1l
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed

Sada 2 oranžových pohárov na šampanské z akrylu – nerozbitné poháre na šampanské – ľahké, štýlové a opakovane použiteľné – vhodné pre Veuve Clicquot
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5 % obj. 0,75 l v darčekovom balení
167 013,33 €/1l
125,26 €
Predajca: PitnemiodyPL

Bombay Sapphire London Dry Gin | 40 % obj. | 0,7 l
44,91 €/1l
31,44 €
Predajca: Store-Germany

Sada 2 ružových pohárov na šampanské z plastu – nerozbitné poháre na šampanské – ľahké, štýlové a opakovane použiteľné – vhodné pre Moët & Chandon
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Lillet Rosé Aperitív | 17 % obj. | 0,75 l
26,65 €/1l
21,98 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut 12,5% obj. 0,75l
155 253,33 €/1l
116,44 €
Predajca: PitnemiodyPL

Sada 6 ružových pohárov na šampanské z pravého skla – elegantné poháre na šampanské – kvalitné poháre na víno – vhodné pre Moët & Chandon
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Šampanské Dom Perignon Blanc Vintage Brut v darčekovom balení 750ml
447,92 €/1l
335,94 €
Predajca: Store-Germany

Rohová pohovka s funkciou spania a podnožou PASTI XXL v tvare U, pohovka, rohová pohovka do obývačky, tmavosivá
1 249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ComfortinoFurniture

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
1 279,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
184,97 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Open Food 4337185467912, 200 g, 100 g, D, 187 kcal, 0,5 g, 0,5 g
7 313,07 €
-1 058,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6 254,67 €
Predajca: AllYouNeed
521,22 €/1l

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut BRIGHT NIGHT Edition 12 % obj. Methusalem 6 l v drevenej krabici
6 552,84 €
-948,37 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5 604,47 €
Predajca: AllYouNeed
934,08 €/1l

MOËT & CHANDON IMPÉRIAL Salmanazar 9 L v drevenej debne Veľká fľaša
3 718,56 €
-538,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3 180,38 €
Predajca: AllYouNeed
353,38 €/1l

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut BRIGHT NIGHT Edition 12 % obj. Jéroboam 3 l v drevenej krabici
3 255,07 €
-471,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2 783,98 €
Predajca: AllYouNeed
927,99 €/1l

Moët & Chandon Champagne IMPÉRIAL Brut BRIGHT NIGHT Edition 12% obj. 1,5l



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
367,43 €
-33,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
334,03 €
Predajca: AllYouNeed
222 686,66 €/1l

Moet & Chandon Brut Imperial
643,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
214,51 €/1l

Moet and Chandon Brut Imperial Champagne šumivé 750ml 6 balení
462,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
102,76 €/1l

Moët & Chandon Nectar Impérial, Biele, Šampanské, Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir, 20%, 40%, 50%



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
99,99 €
Predajca: AllYouNeed
133,32 €/1l

Šampanské Veuve Clicquot Brut v darčekovom balení Champagne Francúzsko | 12 % obj. | 0,75 l



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
130,27 €
-18,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
111,42 €
Predajca: AllYouNeed
148,56 €/1l

Piper-Heidsieck Cuvée Brut, 0,75 L, Brut, Biele, Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir, Francúzsko, 12%
107,94 €
-15,62 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,32 €
Predajca: AllYouNeed
123,09 €/1l

Moët und Chandon Ice Imperial Rose Demi Sec Champagner 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
101,41 €
Predajca: AllYouNeed
135,21 €/1l

Šampanské Veuve Clicquot Brut z Francúzska grandiózna klasika 1500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
192,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
128,05 €/1l

Moet&Chandon Rose Imperial Magnum



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
174,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
116,01 €/1l

Pommery Royal Blue Sky Sur Glace polosuché šampanské 750ml
91,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
122,51 €/1l

Moet und Chandon Ice Imperial Demi Sec Champagner halbtrocken 750ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(18)Počet hodnotení: 18
101,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
67,87 €/1kg

Šampanské Taittinger Brut Reserve GP darčeková krabička svetlé šampanské 750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
88,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
118,28 €/1l

Ruinart Blanc de Blanc Gepa.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
153,47 €/1l

Veuve Clicquot Rosé Gepa slávne víno z Francúzska 750ml
86,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
115,29 €/1l

Piper Heidsieck Brut Champagne s darčekovou krabičkou 750ml
54,18 €
Predajca: AllYouNeed
72,24 €/1l

Lanson Black Label Brut - Šampanské v darčekovom balení 750ml
70,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
93,71 €/1l