5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g120,11 €/1kg
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Narezané listy žihľavy 1 kg Naturladen16,99 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Kvety limetky, celé, 500 g, 100 % Naturladen45,98 €/1l
34,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Listy mäty piepornej 1 kg Naturladen15,99 €/1l
27,98 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bylinka žihľava list 200 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: medpak_shop

Artičoková bylina 50 g
27,80 €/1kg
1,39 €
Predajca: medpak_shop

Gichtkraut Gichtkraut 500 g prírodný
31,98 €/1l
27,98 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bobkový list 50 g All Natural Shop
139,80 €/1l
19,99 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bio majoránka, balenie 500g
56,20 €/1kg
28,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Rozmarín - Gastrodose 340g
40,09 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

Sušená sicílska šalvia, 30 g
181,67 €/1l
5,45 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Bylinný balzam 200 g
14,95 €/1kg
2,99 €
Predajca: medpak_shop

Bylinný koreň púpavy 100 g
25,90 €/1kg
2,59 €
Predajca: medpak_shop

Chmeľové šištičky 50g
2 090,00 €/1l
2,09 €
Predajca: BRAT_PL

Bylinné šištičky chmeľu 50 g
37,80 €/1kg
1,89 €
Predajca: medpak_shop

Divoký cesnak18 g Sonnentor
131,11 €/1kg
2,36 €
Predajca: taleoo

Sušené oregano, 50 g
89,00 €/1l
4,45 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Organický ajwain, celý, 20 g
314,50 €/1kg
6,29 €
Predajca: taleoo

Petržlen - Gastrodose 130g
104,85 €/1kg
13,63 €
Predajca: taleoo

Bylinný bodliak, mletý, neodstredený 200 g
7,95 €/1kg
1,59 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prečo kupovať organické lístky bobkového stromu od spoločnosti Kamelur®?
Od spoločnosti Kamelur® získate šetrne sušené celé lístky bobkového stromu z kontrolovaného ho pestovania. Lístky bobkového stromu, známe aj ako korenie, sú zbavené stoniek, ručne vyberané a vyznačujú sa olivovo zelenou farbou a vysokým obsahom éterických olejov, ktoré tomuto koreninu dodávajú jeho typickú arómu.
Zaujímavosti o bobkovom strome (korení).
Na konzumáciu sú vhodné len lesklé, zelené listy skutočného bobkového stromu. Bobkový strom je vždyzelená rastlina, ktorá pochádza z Malého Ázie a môže dorastať až do výšky 10 metrov. Dnes sa bobkový strom pestuje hlavne v krajinách Stredomoria, pretože preferuje mierne podnebie.
V staroveku sa vetvy bobkového stromu používali na zdobenie chrámov alebo ako ozdoba vojvodcov. Známé vence z bobkového stromu zdobili víťazných hrdinov. Ako korenina sa bobkový strom stal známym až v 16. storočí.
Bobkový strom v kuchyni – aromatický a všestranný.
Jemne horká a aromatická chuť lístkov bobkového stromu skvele dopĺňa kyslé, výrazné aj slané jedlá. Bobkový strom sa najlepšie hodí na dochucovanie dusených jedál, ako je guláš alebo plnená hovädzia roláda. Výborne sa hodí aj k divine a môže tiež obohatiť vydatné zeleninové jedlá, ako je červená kapusta, a guláše o stredomorskú chuť. Lístky bobkového stromu sa často používajú na dochucovanie marinád, na nakládanie uhorky alebo na aromatizáciu octu.
Lístky bobkového stromu sú dôležitou súčasťou francúzskej zmesi bylín známej ako Bouquet garni. Rôzne bylinky sa naplnia do bavlnenej sáčku, ktorý sa pridáva do polievok alebo mäsových jedál počas varenia.
Tipy: Na aromatizáciu jedál by sa vždy mali pridať len 1 až 2 lístky bobkového stromu, pretože ich aróma je veľmi intenzívna. Bobkový strom rozvíja svoju lahodnú chuť len postupne. Z tohto dôvodu by sa listy mali variť dlhšie. Pred podávaním jedla je najlepšie listy odstrániť.
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Bobkové listy z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Kamelur®
- Obchodný názov
- Kamelur® bio bobkový list 500 g
- Výrobca
- Kamelur
- EAN kód
- 4251580701726
- Skladovanie a použitie
- skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu svetla
- Zloženie
- Bobkové listy z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Kamelur®
- Obchodný názov
- Kamelur® bio bobkový list 500 g
- Výrobca
- Kamelur
- EAN kód
- 4251580701726
Hodí sa k tomu

Mariendistel Mariendistelsamen 1 Kg 100%
9,99 €/1l
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Chmeľové šišky 500g
10 190,00 €/1l
10,19 €
Predajca: BRAT_PL

Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
120,11 €/1kg
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Prémiový sumachový prášok - koreninový prípravok - sumach - ovocie octovníka - korenie octovníka - 125g
58,64 €/1kg
7,33 €
Predajca: allerFeinst

Bylinky Babka Płesznik 300 g obilnín
20,63 €/1kg
6,19 €
Predajca: medpak_shop

WIBERG 2836566002 WIBERG Kräuter der Provence getrocknet Gewürz, 220,0 g
48,27 €/1kg
18,10 €
Predajca: somnia24

CITRÓNOVÁ TRÁVA 500 g Sušená, nakrájaná, čerstvá kvalita
19,98 €/1kg
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mletý koreň púpavy (Radix Taraxacum), prášok z púpavy, jemne preosiaty, bylinný čaj 900 g
64,39 €/1kg
57,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Švédske kvapky Mária Treben s alkoholom 200ml
0,01 €/1kg
13,99 €
Predajca: Polanatea

Ziółko Mieszanka Heli, 100 g
32 600,00 €/1kg
4,89 €
Predajca: medpak_shop

Casale Paradiso Bouquet Garni / Bylinná kytica 30 gr.
296,67 €/1kg
8,90 €
Predajca: artbook-service

Sense Senness Blatt 1 Kg 100 % Prírodný Obchod
14,99 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Narezaná kopřiva 1 kg Naturladen
13,99 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mäta 100g Brat.pl
15,84 €/1kg
1,79 €
Predajca: BRAT_PL

Kvet harmančeka 100g Brat.pl
35,88 €/1kg
4,09 €
Predajca: BRAT_PL

Bylinné šištičky chmeľu 50 g
37,80 €/1kg
1,89 €
Predajca: medpak_shop

Bylinný bodliak, mletý, neodstredený 200 g
7,95 €/1kg
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Petržlen 500g Brat.pl
11,22 €/1kg
5,89 €
Predajca: BRAT_PL
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalitný tovar
Dobrá kvalita, používa sa na udržanie zdravia, rýchle dodanie, ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kvety limetky, celé, 500 g, 100 % Naturladen
34,99 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,98 €/1l

Sense Senness Blatt 1 Kg 100 % Prírodný Obchod



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Narezané listy žihľavy 1 kg Naturladen



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
16,99 €/1l

Listy mäty piepornej 1 kg Naturladen
27,98 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,99 €/1l

Chmeľové šišky 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,19 €
Predajca: BRAT_PL
10 190,00 €/1l

Mariendistel Mariendistelsamen 1 Kg 100%



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
21,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1l

Narezaná kopřiva 1 kg Naturladen



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
13,99 €
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1l