5,0



Na základe 3 hodnotení
Model:
Hovädzie mäso- Divoký
- Hovädzie mäso
- Hydina
- Hydina v omáčkeZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa s hovädzím mäsomZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa s hydinouZobraziť dostupné možnosti
- Kúsky mäsa so zverinouZobraziť dostupné možnosti
Verzia:
Plechovka- Plechovka
- Sada 6 plechoviek po 415 g
- Sada 12 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
- Sada 24 plechoviek po 415 gZobraziť dostupné možnosti
Krmivo pre psov – Mokré krmivo – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
0,92 €
2,22 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Mokré krmivo pre psa a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – konzervované krmivo pre psov28,12 €/1l
11,25 €
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
BULT | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov28,12 €/1l
11,25 €
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
Bult | Mokré krmivo pre psov – 40 × 100 g – 75 % mäsa – 20 % jahňacieho mäsa – mokré krmivo pre psov298,90 €/1l
29,89 €
Predajca: Bult-Store

Ďalšie informácie o reklame
Bult | Mokré krmivo pre psov – 20 × 500 g – 75 % mäsa – 20 % jahňacieho mäsa – mokré krmivo pre psov86,58 €/1l
43,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pre psov s jahňacím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
16,55 €/1l
6,62 €
Predajca: Bult-Store

Dehner Premium krmivo pre psov, mokré krmivo bez obilnín, pre staršie psy, hovädzie / jahňacie / zemiaky, 6 x 800 g konzerva (4,8 kg)
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – jahňacie – 1250 g – kúsky mäsa – mokré krmivo
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

animonda GranCarno Original, Dospelý, Hovädzie mäso, Jahňacie, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
6,39 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
1,69 €/1l
0,70 €
Predajca: Bult-Store

BULT – Krmivo pre psov s morčacím mäsom – Mokré krmivo v konzervách 400 g – Mokré krmivo pre psov – Mokré krmivo s morčacím mäsom – Mokré krmivo v konzervách
4,65 €/1l
1,86 €
Predajca: Bult-Store

Pedigree krmivo pre psov Hovädzie mäso s kuracím mäsom 4X400G
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Krmivo pre psov s hydinou – mokré krmivo v miske 300 g – mokré krmivo pre psov – mokré krmivo pre psov – krmivo pre psov
3,97 €/1l
1,19 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso – 100 g – kúsky mäsa – krmivo pre psov
8,90 €/1l
0,89 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 24 x 415 g – kúsky mäsa – hovädzie mäso – mokré krmivo pre psov
48,89 €/1l
20,29 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo – 12 × 900 g – 6 príchutí – 70 % mäsa – krmivo pre psov
1,71 €/1l
18,49 €
Predajca: Bult-Store

BOZITA Monoproteínový paštéta z hovädzieho mäsa - mokrá krmivo pre psov - 800 g
16,64 €/1kg
14,14 €
Predajca: Dragtek-com

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Tyčinky s hovädzím mäsom – 900 g hovädzieho mäsa
1,67 €/1l
1,50 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso s tekvicou – 300 g – krmivo pre psov – klobása Mettwurst
3,97 €/1l
1,19 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 20 x 300 g – konzerva s kačacím mäsom a jablkom – mokré krmivo – krmivo pre psov
3,00 €/1l
17,99 €
Predajca: Bult-Store

ARQUIVET Čerstvé mleté morčacie mäso - mokré krmivo pre psov - 400 g
18,98 €/1kg
8,73 €
Predajca: Dragtek-com
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Krmivo pre psov – Mokré krmivo – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
Objavte krmivo pre psov od spoločnosti TufTuf, ktoré bolo vyvinuté špeciálne pre výživu psov. Toto mokré krmivo v praktickej konzervovej plechovke ponúka vášmu psovi šťavnaté kúskyhovädzieho mäsa a zabezpečuje plnohodnotnú výživu. Je ideálne pre všetky plemená psov, nielenže zaručuje spokojnosť pri jedle, ale podporuje aj zdravú výživu.
Prehľad produktu:
Krmivo pre psov TufTuf s príchuťou hovädzieho mäsa je plnohodnotné a chutné krmivo, ktoré sa skladá z kvalitných, šťavnatých kúskov mäsa v lahodnej omáčke. S obsahom vlhkosti 81 % prispieva k hydratácii vášho psa a je ideálne na každodenné kŕmenie. Kombinácia mäsa a vedľajších živočíšnych produktov, vrátane 4 % hovädzieho mäsa, zaisťuje vyvážené a výživné jedlo.
Hlavné vlastnosti a špecifikácie:
Toto mokré krmivo ponúka množstvo výhod pre zdravie a pohodu vášho psa. Tu sú najdôležitejšie vlastnosti:
- Vysoko kvalitné bielkoviny: Podporujú svalstvo a pomáhajú pri regenerácii silných svalov u psov všetkých plemien.
- Zdravá koža a lesklá srsť: Prírodné mastné kyseliny z hovädzieho mäsa podporujú zdravú kožu a dodávajú srsti vášho psa krásny lesk.
- Podpora imunitného systému: Prísady ako zinok a vitamíny posilňujú prirodzenú obranyschopnosť vášho psa.
- Obzvlášť chutné: Aromatická omáčka a jemné kúsky mäsa nadchnú aj tých najvyberavejších jedákov.
- Energia na celý deň: Optimálne zloženie živín zaisťuje vitalitu a radosť z pohybu.
- Ľahko stráviteľná receptúra: Špeciálne vybrané zložky podporujú trávenie a každodenný komfort.
- Hmotnosť: 415 g
- Objem obsahu: 415 ml
- Druh krmiva: Mokré krmivo
- Registračné číslo: -
- Prísady: -
- Obsah vlhkosti: 81 %
- Variant: Hovädzie mäso
- Verzia produktu: Konzerva
- Obsah balenia: 1 x konzerva hovädzieho mäsa
- Schválené druhy: Pes
- Zloženie krmiva: Mäso a vedľajšie živočíšne produkty (z toho 4 % hovädzieho mäsa), obilniny, minerálne látky, cukor.
Kvalita mokrého krmiva je zaručená jeho zložkami a starostlivou výrobou. Neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky a poskytuje vášmu psovi bezpečné a výživné jedlo. Po otvorení by sa konzerva mala skladovať na chladnom a suchom mieste. Okrem toho sa uistite, že váš pes má vždy prístup k čerstvej vode.
Výhody a použitie:Toto krmivo pre psov je ideálne na každodenné kŕmenie a podporuje zdravú výživu. Vďaka kvalitným zložkám a chutným kúskom mäsa v omáčke je vhodné pre všetky plemená psov a zaručuje spokojnosť pri jedle.
Výhody produktu:
- Vysoko kvalitné živiny: Podporujú zdravie a pohodu vášho psa prostredníctvom vyváženej stravy.
- Chutná receptúra: Kombinácia hovädzieho mäsa a omáčky robí z každého jedla zážitok.
- Ľahko stráviteľné: Podporuje zdravé trávenie a je dobre stráviteľné.
- Posilňuje imunitný systém: Obsiahnuté vitamíny a minerály posilňujú obranné sily organizmu.
- Všestranné použitie: Môže sa používať ako hlavné jedlo alebo ako doplnok k suchému krmivu.
Prečo si vybrať tento produkt:Zvoľte krmivo pre psov TufTuf pre plnohodnotnú a zdravú výživu vášho psa. Vďaka kombinácii kvalitných kúskov hovädzieho mäsaa cenných živín zabezpečuje nielen lesklú srsť a zdravú kožu, ale aj optimálnu podporu imunitného systému. Doprajte svojmu psovi to najlepšie!
- Hmotnosť
- 415 g
- Objem
- 0.415 l
- Model
- Hovädzie mäso
- Verzia
- Plechovka
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Hund
- Prídavné látky
- -
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5905342250036
- Výrobca
- Tuftuf
- Registračné číslo
- -
- Hmotnosť
- 415 g
- Objem
- 0.415 l
- Model
- Hovädzie mäso
- Verzia
- Plechovka
- Obsah vlhkosti
- 81%
- Typ krmiva
- Mokré krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Hund
- Prídavné látky
- -
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5905342250036
- Výrobca
- Tuftuf
- Registračné číslo
- -
Hodí sa k tomu

Strihače na srsť, 5 jemných nastavení strihačov na zvieraciu srsť, 12-dielna sada na strihanie psov, 4 hrebene na strihanie hraníc, Retoo
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s divou – 415 g diviny
2,22 €/1l
0,92 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s hydinou – 415 g krmiva pre psov s hydinou
2,22 €/1l
0,92 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – jahňacie – 1250 g – kúsky mäsa – mokré krmivo
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso – 1250 g – kúsky mäsa – 81 % vlhkosti
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov s príchuťou zveri – 1250 g – kúsky mäsa – 81 % vlhkosti – mokré krmivo
1,59 €/1l
2,95 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,99 €
Predajca: Bult-Store

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – konzervované krmivo pre psov
28,12 €/1l
11,25 €
Predajca: Bult-Store

Dehner Premium krmivo pre psov, mokré krmivo bez obilnín, pre staršie psy, hovädzie / jahňacie / zemiaky, 6 x 800 g konzerva (4,8 kg)
34,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

animonda GranCarno Original, Dospelý, Hovädzie mäso, Jahňacie, 800 g, Bez cukru, Neobsahuje sóju
6,39 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hydina – 1250 g – kúsky mäsa v omáčke – krmivo pre psov
1,59 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva 12 x 900 g tyčiniek – zmes krmiva pre psov
20,46 €/1l
18,41 €
Predajca: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pre psov s jahňacím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
16,55 €/1l
6,62 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 12x415 g – kúsky mäsa – zverina – mokré krmivo
2,17 €/1l
10,79 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov s králikom – mokré krmivo v konzervách 800 g – mokré krmivo pre psov – mokré krmivo s králikom – mokré krmivo 800 g
2,49 €/1l
1,99 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov – Mokré krmivo pre psov – Konzerva s hovädzím mäsom – 415 g hovädzieho mäsa
1,69 €/1l
0,70 €
Predajca: Bult-Store

TufTuf | Krmivo pre psov s hydinou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – mokré krmivo pre psov
13,25 €/1l
5,50 €
Predajca: Bult-Store

Propesko konzerva pre psov 1240g hovädzia-kura
9,15 €/1kg
11,34 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 12x400 g – zverina – mokré krmivo – 77 % vlhkosti
33,72 €/1l
13,49 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – 12x415 g – kúsky mäsa s hydinou – mokré krmivo pre psov – 81 % vlhkosti
2,17 €/1l
10,79 €
Predajca: Bult-Store

Pedigree 5900951015830, Dospelý, Hovädzie mäso, 400 g
6,25 €/1kg
2,50 €
Predajca: superbrandshop

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s lamelovým roštom a čelom, rám postele manželská posteľ pre mladých zamat, tmavozelená
168,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

TufTuf | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – hovädzie mäso pre psov
13,25 €/1l
5,50 €
Predajca: Bult-Store

Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – mokré krmivo v konzervách 400 g – krmivo s hovädzím mäsom – konzervované krmivo – mokré krmivo pre psov
2,72 €/1l
1,09 €
Predajca: Bult-Store

Konzerva Gran Carno Junior s morčacím mäsom 800 g
7,14 €/1kg
5,71 €
Predajca: STREFA

Krmivo pre psov s jahňacím mäsom – mokré krmivo v konzervách 400 g – krmivo pre psov s jahňacím mäsom – mokré krmivo s jahňacím mäsom – konzervované krmivo pre psov
2,72 €/1l
1,09 €
Predajca: Bult-Store

Tuftuf | Tuf Tuf Junior – 24 × 415 g – mokré krmivo – hydina v omáčke – krmivo pre šteniatka
87,45 €/1l
36,29 €
Predajca: Bult-Store

Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com

Flieks čalúnená posteľ 160x200cm so 4 zásuvkami, manželská posteľ, posteľ pre mladých s lamelovým roštom, drevená posteľ s úložným priestorom, klasická posteľ, ovčia vlna, biela
440,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Detské hniezdo, cestovná postieľka, detské hniezdo, 100 x 60 x 15 cm, bavlna s motívom lesa a mätovým Minky
92,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model DivokýVerzia Plechovka
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model Hovädzie mäsoVerzia Plechovka
Hodnotenie z 8. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model Kúsky mäsa rôzne príchuteVerzia Sada 48 plechoviek po 415 g
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 30 vrecúšok po 500 g – krmivo pre psov
67,90 €
Predajca: Bult-Store
135,80 €/1l

Bult | Bult Junior mokré krmivo – 24 × 400 g – kuracie mäso a losos – pre šteniatka – mokré krmivo pre psov
55,49 €
Predajca: Bult-Store
5,78 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – mokré krmivo pre psov
67,20 €
Predajca: Bult-Store
84,00 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – treska – 24 × 800 g – 75 % mäsa – prírodná receptúra – hydratácia
67,29 €
Predajca: Bult-Store
84,11 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – konzervované krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 24 konzerv po 800 g – konzervované krmivo pre psov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
47,74 €
Predajca: Bult-Store
59,67 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s hovädzím mäsom – súprava mokrého krmiva 20 x 900 g tyčiniek – kompletné krmivo pre psov
27,95 €
Predajca: Bult-Store
31,06 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – zmes rôznych príchutí – 30 × 100 g – plnohodnotné jedlá – mokré krmivo
22,49 €
Predajca: Bult-Store
7,50 €/1l

BULT | Mokré krmivo pre psov – zmes príchutí – sada mokrého krmiva, 40 vrecúšok po 100 g – krmivo pre psov
28,89 €
Predajca: Bult-Store
288,90 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – rôzne príchute – súprava mokrého krmiva, 10 vrecúšok po 500 g – mokré krmivo pre psov
22,68 €
Predajca: Bult-Store
45,36 €/1l

BULT | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva, 12 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
33,39 €
Predajca: Bult-Store
83,47 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov – 10 × 500 g – 75 % živočíšnych zložiek – 78 % vlhkosti – mokré krmivo – kompletné krmivo
21,69 €
Predajca: Bult-Store
43,38 €/1l

BULT | Krmivo pre psov z tresky – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – mokré krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

BULT | Krmivo pre psov s kačacou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 400 g – kačacie krmivo pre psov
11,25 €
Predajca: Bult-Store
28,12 €/1l

Bult | Vlhké krmivo pre psov s jahňacím mäsom – 10 × 100 g – 75 % mäsa – bez umelých prísad
8,29 €
Predajca: Bult-Store
8,29 €/1l

Bult | Mokré krmivo pre psov s príchuťou zveri – 10 × 100 g – 75 % mäsa – bez umelých prísad – krmivo pre psov
8,29 €
Predajca: Bult-Store
8,29 €/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hydina – 1250 g – kúsky mäsa v omáčke – krmivo pre psov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Bult-Store
1,59 €/1l

Tuftuf | Mokré krmivo pre psov – hovädzie mäso – 1250 g – kúsky mäsa – 81 % vlhkosti



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,99 €
Predajca: Bult-Store
1,59 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov s hydinou – súprava mokrého krmiva, 6 konzerv po 415 g – mokré krmivo pre psov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,50 €
Predajca: Bult-Store
13,25 €/1l

TufTuf | Krmivo pre psov – zmes príchutí – súprava mokrého krmiva 12 x 900 g tyčiniek – zmes krmiva pre psov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
18,41 €
Predajca: Bult-Store
20,46 €/1l