5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sinoz - Glow Tonic, 200 ml - rozjasňujúce tonikum16,90 €
Predajca: Exporgin

Ďalšie informácie o reklame
TIRTIR Milk Skin Toner Light 150 ml21,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Anua Heartleaf 77% tonizačné tampóny 160 ml146,19 €/1l
23,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250 ml
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube PDRN Pink Cica Soothing Toner 250 ml - upokojujúci pleťový toner
19,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Benton Deep Green Tea Toner 150 ml
135,60 €/1l
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Numbuzin No.9 NAD PDRN Glow Boosting Toner 150 ml
98,27 €/1l
14,74 €
Predajca: NutraBestBG

Thayers Cucumber Facial Mist 237 ml
35,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner 30 ml
8,99 €
Predajca: LaRoseCare

ANUA Peach 77% Niacin Essence Toner rozjasňujúci a hydratačný toner 250 ml
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Peach 77% Niacín Essence Toner 250 ml
23,66 €
Predajca: BYSARAH

Thayers Unscented Facial Mist 237 ml
36,26 €
Predajca: somnia24

ISNTREE Tonikum s kyselinou hyalurónovou 400 ml - Hydratačné tonikum
37,13 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,78 €
Predajca: Denpoli-Venda

Abib Heartleaf Calming Toner 200 ml
18,55 €
Predajca: NutraBestBG

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
19,90 €
Predajca: BYSARAH

Skin1004 Madagascar Centella Tónico Equilibrante 400ml
24,19 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Prirodzený rytmus našej pokožky zahŕňa 28-dňový cyklus bunkovej regenerácie a exfoliácie. Ak tento proces brzdia odumreté kožné bunky, môže to viesť k zápalom a mdlému tónu pleti.
Toto jemné tonikum pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a prebytočný kožný maz, ktorý môže zostať po čistení.
Základom tonika je sila výťažku zo slivky, rastlinnej látky, ktorá sa v súčasnosti používa pre svoje vynikajúce účinky pri starostlivosti o štruktúru pleti a odstraňovaní odumretých kožných buniek. V harmónii s výťažkom z mungo fazule a AHA a BHA kyselinami je toto tonikum pripravené oživiť prirodzený lesk vašej pleti.
Exfoliačné tonikum na každodenné použitie
Tonikum je ideálne na použitie ráno a večer, počas prvej fázy starostlivosti o pleť, na odstránenie zvyškových nečistôt a vyhladenie štruktúry pleti. Po navlhčení vatového tampónu tonikom jemne rozotrite pleť zvnútra smerom von. Nielenže sa tým z pleti odstránia nečistoty, ale zlepší sa aj stav pleti, čo uľahčí lepšie vstrebávanie následných produktov starostlivosti o pleť.
Kľúčové zložky
Voda zo zelenej slivky 25 % + výťažok z mungo fazule 2 %
Zložky starostlivosti o pleť, ktoré pomáhajú vyhladiť štruktúru pleti a poskytujú jej hydratáciu.
AHA + BHA
Vďaka zmesi 2 % kyseliny glykolovej a 0,5 % kyseliny salicylovej sa môže používať každé ráno a večer na odstránenie odumretých kožných buniek bez podráždenia pokožky. Má jemné zloženie, ktoré kombinuje nízku koncentráciu exfoliačných kyselín a rastlinných výťažkov.
Ako používať: Po vyčistení pleti navlhčite vatový tampón a jemne zotrite pleť zvnútra von. Prípadne vložte primerané množstvo tonika do dlane a zľahka vklepte, aby sa vstrebalo.
Pleťové tonikum
Beauty of Joseon Osviežujúce tonikum na tvár AHA + BHA, 150 ml
- Hmotnosť
- 170 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Beauty of Joseon Osviežujúce tonikum na tvár AHA + BHA, 150 ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809968130123
- Číslo od výrobcu
- 60346
- Hmotnosť
- 170 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Beauty of Joseon Osviežujúce tonikum na tvár AHA + BHA, 150 ml
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8809968130123
- Číslo od výrobcu
- 60346
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738314678, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Rúra, 100 ml
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,24 €/1l
26,67 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml
540,67 €/1l
16,22 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Ortopedický vankúš z pamäťovej peny – profilovaný vankúš – vankúš s výrezom na krk – ergonomický vankúš pre lepší spánok
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
0,22 €/1l
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809738316993, Ženy, 100 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, 1 kusov
115,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml
132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

SOME BY MI - AHA, BHA, PHA 30 dní Zázračné tonikum
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
318,94 €/1kg
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Anua PDRN Hyaluronic Acid Capsule 100 Serum hydratačné a vyživujúce sérum s kolagénom 30 ml
736,33 €/1l
22,09 €
Predajca: medpak_shop

Skin1004 Madagaskar, Ampulka, Pleťové sérum, 100% extrakt z Centella Asiatica, Na upokojenie citlivej a aknóznej pleti, 100 ml
195,90 €/1l
19,59 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner: AHA + BHA jemný exfoliačný tóner 150 ml
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738312872, Ženy, Univerzálna pleť, Rovnomerná pleť, 1 kusov, Gél, Rúra
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon Hanbang Serum Discovery Kit sada mini verzíí 4 x 10ml
2 750,00 €/1l
27,50 €
Predajca: HMKT
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi príjemný AHA/BHA toner s krásnym leskom
Počet kusov 1
Špeciálne som hľadala tonikum, ktoré kombinuje AHA a BHA - teda kyselinu glykolovú a kyselinu salicylovú. Bolo pre mňa dôležité, aby to nebolo len veľmi jemné tonikum bez výrazného účinku, ale produkt, ktorý dokáže pôsobiť na povrch pleti aj na póry. Po niekoľkých prvých aplikáciách môžem povedať, že moja pleť na tonikum reaguje veľmi priaznivo. Je sviežejšia, hladšia a vyživenejšia a okamžite vidím krásny, zdravý lesk. Na to, aký bude dlhodobý účinok na póry, je ešte trochu priskoro, ale prvý dojem je naozaj veľmi pozitívny. Páči sa mi textúra, pocit na pleti aj účinok po aplikácii. Tonikum mi pripadá kvalitné a dobre premyslené. Zatiaľ som veľmi spokojná a odporúčam ho aj ostatným.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRASKIN Hyalurónová voda - 30 ml
41,95 €
Predajca: Nutralash

Dr. Althea 345 Relief Cream Mist 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,79 €
Predajca: medpak_shop
207,90 €/1l

Biodance First Synergy Toner 150 ml
15,99 €
Predajca: medpak_shop
106,60 €/1l

Sinoz - Glow Tonic, 200 ml - rozjasňujúce tonikum
16,90 €
Predajca: Exporgin

La Mer Revitalizačná hmla
91,55 €
Predajca: PerfumTraders

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
9,23 €
Predajca: MAGUHAAR

Medicube Zero Pore Pads 2.0 70St. 155 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,62 €
Predajca: Azjasklep

MARY KAY Tonikum na tvár TimeWise Moisture Renewing Freshener 147ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
188,44 €/1l

Dr. Melaxin Peel Shot Glow White Rice Toner 200ml
19,46 €
Predajca: Azjasklep
97,30 €/1l

Mary Kay Micellar Water 147 ml
27,70 €
Predajca: lithuaniashop

Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner 200 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
363,60 €/1l

Tonikum SkinCeuticals Blemish + Age
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Dr Sebagh Serum Repair Nawilżające serum rewitalizujące z kwasem hialuronowym, 20ml
58,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

MARY KAY Vyrovnávajúce tonikum Harmonizujúce tonikum na tvár 147 ml
24,61 €
Predajca: lithuaniashop
167,41 €/1l

Dior Sauvage The Toner, Tvárové tonikum, Muži, 100 ml, Proti únave, Energizujúci, Osviežujúce, Upokojujúci, Flakón s pumpičkou, #19046 AQUA (WATER) - PENTYLENE GLYCOL - PROPANEDIOL - GLYCERIN - POLYGLYCERIN-3 -...
60,98 €
Predajca: PerfumTraders

TIRTIR Mliečna pleťová voda - mliečna pleťová voda, 150ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
19,99 €
Predajca: medpak_shop
133,27 €/1l

Caudalie 3522930003434, Pleťová voda, Ženy, 400 ml, Pokožka so sklonom k akné, Mastná pleť, Čistiace, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Fľaša
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Bylinné tonikum bez alkoholu Kiehl's Cucumber 250 ml
31,71 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Water Caudalie Eau De Beaute Fixative 100 ml
40,17 €
Predajca: PerfumTraders
0,40 €/1kg

Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 7 % Exfoliačné tonikum s kyselinou glykolovou 240 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,40 €
Predajca: Kpictiah