4,9



Na základe 22 hodnotení
Model:
Erdsubstrat für Heidelbeeren und BlaubeerenZemný substrát pre čučoriedky a borievky 15l účinný
16,48 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,98 €-9%
1,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Zemina na kvety a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L0,46 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálna pôda pre kvety s osmovitom 50L0,56 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Univerzálna záhradná zemina na zeleninu a kvety 40 l bez rašeliny s kompostom2 641,00 €/1kg
26,41 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CompoZemina na siatie a prešívanie 5l3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Pôda na čučoriedky a brusnice 50 l
1,66 €/1kg
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,89 €/1l
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,98 €/1l
7,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
4,28 €/1kg
16,76 €
Predajca: M_plus_L

Floragard Torfsubstrat Grow Mix 70L
1,14 €/1kg
24,99 €
Predajca: BestBrandShop

Pôda pre ihličnany a kyslomilné rastliny 20 l
0,63 €/1l
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Kyslá záhradná rašelina na čučoriedky 20 l
0,65 €/1l
12,97 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
3,11 €/1kg
15,02 €
Predajca: somnia24

Substrát pre levanduľu a stredomorské rastliny 20l AGRO
6,44 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Keramzit pre záhradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pestovateľské médium ílové granule
2,00 €/1kg
5,99 €
Predajca: botle

Kokosové vlákno na rastliny a kvety 10 mm 5l
1,99 €/1l
9,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Špecializovaný substrát Rose Soil 20L s perlitom
2,08 €/1kg
12,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zemný substrát pre čučoriedky a borievky 15l
Compo Bi zemina na čučoriedky a borievky je vynikajúci substrát vytvorený na pestovanie rôznych odrôd kyslomilných čučoriedok a borievok. Vďaka vysokému obsahu humusu a štartovacej dávke organických hnojív poskytuje dostatok živín na prvé týždne pestovania a podporuje zdravý rast rastlín. suroviny, ako je prírodná rašelina a kompost, spĺňajú najvyššie kvalitatívne normy a kontrola kvality spoločnosti Compo zaručuje najvyššiu kvalitu výrobku. Vďaka hodnote pH prispôsobenej potrebám rastlín (4,0 - 5,0) a nízkej salinite poskytuje tento substrát optimálne podmienky pre bobuľovité kríky a zaručuje bohaté výnosy spôsobom šetrným k životnému prostrediu.
Parametre:
Značka: Compo
Typ: Zemina na čučoriedky a bobuľoviny
O bjem: 15 l
Ph: 4.0-5.0
Product advantages:
Optimálne prispôsobenie potrebám rastlín: Pôda bola špeciálne vyvinutá pre kyslomilné rastliny, ako sú čučoriedky a borievky, a poskytuje im optimálne podmienky pre rast a vývoj.
Vysoký obsah humusu: Vďaka vysokému obsahu humusu pôda zabezpečuje úrodnosť pôdy a prospieva zdravému rastu rastlín.
Organické hnojenie: Štartovacia dávka organického hnojiva poskytuje základné živiny počas prvých 2 až 5 týždňov po výsadbe a zabezpečuje stabilný rast rastlín bez rizika prehnojenia.
Zvýšená biologická aktivita pôdy: Dodatočné organické zložky zvyšujú biologickú aktivitu prospešných mikroorganizmov, čo má pozitívny vplyv na úrodnosť pôdy a správny vývoj rastlín.
Prírodné suroviny: Rašelina z prírodných ložísk, ktorá sa neustále regeneruje, a ďalšie suroviny, ako kompost, guáno a rohovina, zabezpečujú vysokú kvalitu substrátu.
Neustála kontrola kvality: Suroviny spĺňajú prísne výrobné normy spoločnosti Compo a prísna kontrola nezávislými výskumnými ústavmi a oddelením riadenia kvality spoločnosti Compo zaručujú najvyššiu kvalitu výrobkov.
Vhodné hodnoty pH a salinity: Pôda má hodnotu pH (4,0-5,0) prispôsobenú potrebám rastlín a nízku salinitu (< 1,5 g/l), čo zabezpečuje optimálne podmienky pre bobuľovité kríky.
- Hmotnosť
- 15 kg
- Objem
- 15 l
- Model
- Erdsubstrat für Heidelbeeren und Blaubeeren
- Rozsah dodávky
- Zemný substrát pre kyslomilné rastliny 15 l
- EAN kód
- 4008398161774
- Výrobca
- COMPO
- Hmotnosť
- 15 kg
- Objem
- 15 l
- Model
- Erdsubstrat für Heidelbeeren und Blaubeeren
- Rozsah dodávky
- Zemný substrát pre kyslomilné rastliny 15 l
- EAN kód
- 4008398161774
- Výrobca
- COMPO
Hodí sa k tomu

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitná zemina pre kvetináče, 50 litrov
0,99 €/1kg
20,96 €
Predajca: bauschnell

Sada 4 čučoriedok - Vaccinium corymbosum - Výška 30 cm - 9 cm kvetináč - Mix B
25,18 €
Predajca: Schramas

Pôda na čučoriedky a brusnice 50 l
1,66 €/1kg
24,96 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Kôra ihličnatých drevín 20L 10-20mm
0,62 €/1l
12,87 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Primazemina na paradajky a zeleninu 40 l
0,20 €/1l
7,95 €
Predajca: bauschnell

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l
3,04 €/1l
15,20 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L
0,46 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Florovit prírodné hnojivo pre čučoriedky a kyslomilné rastliny granulované 1,1 l
11,52 €/1l
14,17 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,67 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Mairol® 45102 Mairol® Früchtekur Obst- & Gemüsedünger 1,0 l
51,06 €/1l
51,06 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

COMPO 2822702004 COMPOZitruspflanzenerde 10,0 l
3,11 €/1kg
15,02 €
Predajca: somnia24

Neudorff Azet, hnojivo obsahujúce draslík, 2 kg – pre zvýšenie arómy a lepšiu úrodu. Pri použití na jeseň posilňuje odolnosť voči mrazu. Vhodné aj ako hnojivo na trávniky
10,22 €/1kg
20,44 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Záhradnícky perlit 1 l kypriaci záhon
7,98 €/1l
7,98 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

BIOVITA Univerzálna zemina pre všetky izbové rastliny so 4-týždňovým hnojivom 20L Optimálna zemina pre zdravý a intenzívny rast vašich rastlín
2,00 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Pôdny substrát pre palmy yucca a dracény 5L
1,89 €/1l
9,47 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Keramzit pre záhradu a drenáž 10-20 mm 5L Pflanzgranulat pestovateľské médium ílové granule
2,00 €/1kg
5,99 €
Predajca: botle

Záhradnícky perlit 20 l kypriaci záhon
0,69 €/1l
13,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Plastový kvetináč XXL veľký – 58 cm/antracit – okrúhly kvetináč pre exteriér a interiér – kvetináč, kvetináč, kvetináč, obal na kvetináč
40,60 €
Predajca: Special-trends

COMPO 28224 COMPOSubstrát na výsadbu a bylinky, bez rašeliny, 5 litrov
7,19 €/1kg
13,87 €
Predajca: M_plus_L

COMPO 2224512004 COMPOHnojivo na citrusové rastliny, 500 ml
23,20 €/1kg
15,08 €
Predajca: somnia24

Pôdny substrát pre kaktusy a sukulenty 5 l
1,83 €/1l
9,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Konský hnoj granulovaný 10,5 kg vhodný na cca 50-100m²pestovania
4,72 €/1kg
49,60 €
Doprava zdarma
Predajca: boni-shop

Špecializovaný substrát Rose Soil 20L s perlitom
2,08 €/1kg
12,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Balíček potravinového lesa - 20 ovocných rastlín - na 15m2 divokého zberu! - Permakultúra - Zeleninová záhrada - Výhodný balík
136,48 €
Predajca: Schramas

Kvetinový zázrak, 1 liter, špeciálne pre fázu kvitnutia, vysoký výnos, vysokokvalitné vybrané suroviny
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: somnia24

Feigenbaum 'Brown Turkey', výška cca 30 cm – Ficus carica, skutočná figovník vhodná do záhrady, na terasu a balkón
5,90 €
Predajca: Blumen-Senf

Záhradná drenáž z expandovaného ílu 5 l 8-16 mm
2,20 €/1l
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hliníkový slnečník 250 cm kĺbový + kľučka - béžový - Trhový slnečník s kľučkou
39,53 €
Predajca: Special-trends

COMPO 2224822004 COMPOObst- & Gemüsedünger 1,0 l
16,30 €/1kg
20,86 €
Predajca: somnia24

Seramis Špeciálne granule pre orchidey Your Green Thumb 2500ml
2,01 €/1l
5,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%14% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
14%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Compo Sana Stredomorská zemina pre kvetináče
Model Zitrus-Erde
Túto zeminu som nemohla kúpiť nikde, ani v záhradných centrách, ani v obchodoch pre domácich majstrov atď. Preto som bola veľmi rada, že som si ju mohla tak jednoducho objednať v Kauflande. Preto som bola veľmi rada, že som si túto zeminu mohla tak jednoducho objednať v Kauflande. Doručenie bolo rovnako jednoduché a rýchle. Pôda je o.k., Compo Sana!!! Veľmi pekne vám ďakujem.
Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt za nízku cenu
Model Erdsubstrat für Heidelbeeren und Blaubeeren
Ako už naznačuje názov, ide o špičkový produkt za výhodnú cenu. Zemina dorazila rýchlo a bez problémov, bola dobre zabalená a vzhľadom na cenu je podľa mňa bezkonkurenčná.
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie za spravodlivú cenu
Model Erdsubstrat für Heidelbeeren und Blaubeeren
Veľmi dobrá pôda pre bobule, pomer cena-výkon sa hodí, a dodanie a nákupná transakcia bola rýchla a nekomplikovaná, radi znova
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko hore
Model COMPO Bambus und Ziergräser Langzeit-Dünger 850 g
Položka podľa opisu a zodpovedá popisu. Dodacia lehota trochu dlhá, ale stále v rozumnej miere.
Hodnotenie z 25. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a bezproblémové doručenie. Skvelé
Model Pflanzenerde Lavendel
Skvelý produkt – moja levanduľa mi za to ďakuje. Inak sa mi vždy pokazila.
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Levanduľová zemina
Model Pflanzenerde Lavendel
Veľmi dobrá kvalita
Hodnotenie z 27. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Model COMPO Bambus und Ziergräser Langzeit-Dünger 850 g
Super produkt, rýchle dodanie, rád znova.
Hodnotenie z 7. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zemina na kvetináče
Model Zitrus-Erde
Veľmi dobrá kvalita. Odporúčanie!
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 6 x 500 g - 30 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
22,79 €
Predajca: KOTARBAU
0,01 €/1l

KOTARBAU® Prírodná kokosová zemina bez rašeliny pre rastliny a teráriá 2 x 500 g - 10 litrov zeminy z kokosových vlákien



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,99 €
Predajca: KOTARBAU
1,70 €/1l

Pôda do kvetinovej záhrady 50 l
24,51 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Kyslá rašelina na čučoriedky Záhradníctvo 50L



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
22,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,46 €/1l

Univerzálna záhradná zemina na zeleninu a kvety 40 l bez rašeliny s kompostom



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,41 €
Predajca: SuperMerchant
2 641,00 €/1kg

Univerzálna pôda pre kvety s osmovitom 50L
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,56 €/1l

Výsevná pôda s kokosovým vláknom 50L Prírodný prešívací substrát



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,54 €/1l

Zemný substrát pre kyslomilné rastliny 50 l
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,40 €/1l

Univerzálny kvetinový substrát 35 l pre izbové a balkónové rastliny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,46 €/1l

CompoZemina na siatie a prešívanie 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,20 €
Predajca: SuperMerchant
3,04 €/1l

Substrát pre balkónové rastliny 35 l univerzálny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,74 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
0,49 €/1l

Dr.Soil prírodný substrát pre mäsožravce v 1 litrovom vrecku



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,34 €
Predajca: DrSoil
7,34 €/1l

Univerzálna zemina na výsev kvetov 5l
9,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
1,60 €/1l

Univerzálna záhradná zemina s hnojivom 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,00 €/1l

Záhradnícky perlit od Dr.Soil® v 1 litrovom vrecku



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,99 €
Predajca: DrSoil
4,99 €/1l