Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg

21,29 €

4,26 € / 1kg

plus 5,99 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra
Nenechajte si ujsť!
Múky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
Fioreglut bezlepková múka na pizzu 1kg- Caputo
24 680,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
24,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre BEZLEPKOVÁ MÚKA PROSOVÁ 500 g - NATURAVENA
BEZLEPKOVÁ MÚKA PROSOVÁ 500 g - NATURAVENA
8,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,40 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 405
Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MÚKA PŠENIČNÁ (SEMOLINA)500 g -PLANÉTA
MÚKA PŠENIČNÁ (SEMOLINA)500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
2,67 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
1,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Manitoba typu 65 Il Molino 5 kg
Pšeničná múka Manitoba typu 65 Il Molino 5 kg
2,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,51 €
-10%
13,03 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka pszenna do pizzy 10 kg
Mąka pszenna do pizzy 10 kg
1,25 €/1kg
13,25 €
-4%
12,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka pszenna do pizzy Lubella 10 kg
Mąka pszenna do pizzy Lubella 10 kg
1,61 €/1kg
21,70 €
-25%
16,17 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
Mąka pszenna Farina typ 650 5 kg
1,89 €/1kg
12,71 €
-25%
9,53 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
Mąka Tortowa Lubella Typ 450 1 kg
1,51 €/1kg
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,80 €
-46%
1,51 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka pszenna Basia typ 500 1 kg
Mąka pszenna Basia typ 500 1 kg
0,16 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,95 €
-44%
1,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Mąka żytnia typ 720 Melvit 1 kg
Mąka żytnia typ 720 Melvit 1 kg
1,74 €/1kg
1,74 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nie czekaj, zamów już dziś mąkę semolina ROL! Poczuj różnicę w smaku pizzy i makaronu!



Semola Rimacinata di Grano Duro múka 5kg - il Molino Chiavazza

Zoznámte sa s múkou Semola Rimacinata di Grano Duro od il Molino Chiavazza! Táto múka najvyššej kvality, vyrobená z tvrdej pšenice, je skutočným pokladom v kuchyni. Je ideálna na pečenie talianskych špecialít, ako sú ciabatta, focaccia alebo tradičné cestoviny. Vďaka jej jedinečnému zloženiu a štruktúrovanej štruktúre bude každý pokrm autentickejší a chutnejší.

Vedeli ste, že múka Semola Rimacinata di Grano Duro je tajnou ingredienciou mnohých talianskych kuchárov? Vďaka jej jemne zlatistej farbe a jemnej chuti je každé pečivo jedinečné. Okrem toho je semolina ideálna na prípravu domácich cestovín - veď nie je nič lepšie ako čerstvo pripravené cestoviny v pohodlí vlastnej kuchyne.

Balenie s hmotnosťou 5 kg je ideálne nielen pre nadšencov pečenia, ale aj pre reštaurátorov a ľudí, ktorí v kuchyni často experimentujú. Il Molino Chiavazza zaručuje najvyššiu kvalitu a autentickosť, takže vaše jedlá môžu byť rovnako chutné ako tie pripravené v talianskych domácnostiach. Vyskúšajte ju na vlastnej koži a presvedčte sa, koľko môžete z tejto jedinečnej múky získať!

Zloženie: múka z tvrdej pšenice semolina čistá hmotnosť: 5 kg Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1434 kj/ 338 kcal Tuk 1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 70 g, z toho cukry 1 g Vláknina 2,5 g Bielkoviny 11 g Soľ 0 g Krajina pôvodu: Taliansko Skladovanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného svetla Dátum spotreby:
Zloženie
Zloženie: krupicová múka z tvrdej pšeniceNutričné hodnoty na 100 g: Energia 1434 kj/ 338 kcalTuky 1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 gSacharidy 70 g, z toho cukry 1 gVláknina 2,5 gBielkoviny 11 gSoľ 0 gKrajina pôvodu: Uchovávanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného žiareniaDátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
5000 g
Potravinársky podnik
Il Molino Chiavazza
Obchodný názov
Semola Rimacinata di Grano Duro múka 5kg - il Molino Chiavazza
Výrobca
Selgros
EAN kód
8009550007301

Zloženie
Zloženie: krupicová múka z tvrdej pšeniceNutričné hodnoty na 100 g: Energia 1434 kj/ 338 kcalTuky 1 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 gSacharidy 70 g, z toho cukry 1 gVláknina 2,5 gBielkoviny 11 gSoľ 0 gKrajina pôvodu: Uchovávanie: skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu slnečného žiareniaDátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
5000 g
Potravinársky podnik
Il Molino Chiavazza
Obchodný názov
Semola Rimacinata di Grano Duro múka 5kg - il Molino Chiavazza
Výrobca
Selgros
EAN kód
8009550007301
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Caputo Saccorosso 5 kg Talianska pšeničná múka typ 00
Caputo Saccorosso 5 kg Talianska pšeničná múka typ 00
2,74 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
13,94 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
Tomaten 'Vintage San Marzano Peeled Tomatoes'.
15,00 €/1kg
3,90 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
Čerstvý buvolí syr mozzarella 125 g
3,20 €/1kg
4,99 €
-35%
3,20 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
7,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 26
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
Gorenje GS643C90X, Voľne stojaci, Úplná veľkosť (60 cm), Strieborná, Dotyk, 3 košík/košíky, Horný
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 148
633,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Persil 5806369001 Persil UNIVERSAL Waschmittel 4,5 kg
Persil 5806369001 Persil UNIVERSAL Waschmittel 4,5 kg
2,86 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 18
12,85 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Sada pre Saeco Philips Wessper 3 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
Sada pre Saeco Philips Wessper 3 ks, Cleaneo 10tab, CA6700/10 CA6903 CA6704 - Náhradný filter Aquaclean - odvápňovač pre kávovary Philips Saeco
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 173
35,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Paradajkový pretlak 400gr Mutti
Paradajkový pretlak 400gr Mutti
10,95 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre SoBuy Vanity unit - Kúpeľňová skrinka s dvierkami a nastaviteľnými policami - MDF kúpeľňový nábytok, toaletná skrinka do malej kúpeľne Biela BZR18-W
SoBuy Vanity unit - Kúpeľňová skrinka s dvierkami a nastaviteľnými policami - MDF kúpeľňový nábytok, toaletná skrinka do malej kúpeľne Biela BZR18-W
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 37
65,95 €
-3%
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 54
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
0,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre TurboTronic pec na pizzu – PO14 – až 450 °C, na pizzu do 37 cm (14,6 palca), 2200 W, s pizza kameňom, elektrická, interiér/exteriér, stolová rúra na pizzu a flammkuchen
TurboTronic pec na pizzu – PO14 – až 450 °C, na pizzu do 37 cm (14,6 palca), 2200 W, s pizza kameňom, elektrická, interiér/exteriér, stolová rúra na pizzu a flammkuchen
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 18
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24
Obrázok produktu pre Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 359
389,99 €
-10,00 €
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2788
51,90 €
-3%
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4605
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Semolina 1kg
Semolina 1kg
1,87 €/1kg
1,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 405
Pšeničná múka typ 405
1,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
5,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,87 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Finezza dvojito mletá na pizzu a cestoviny 1000g
Pšeničná múka Finezza dvojito mletá na pizzu a cestoviny 1000g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Manitoba typu 65 Il Molino 5 kg
Pšeničná múka Manitoba typu 65 Il Molino 5 kg
2,59 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,51 €
-10%
13,03 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre MÚKA PŠENIČNÁ (SEMOLINA)500 g -PLANÉTA
MÚKA PŠENIČNÁ (SEMOLINA)500 g -PLANÉTA
0,01 €/1kg
2,67 €
Predajca: Biogo

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 3 hodnotení
Hodnotenie z 5. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super pomer cena/výkon
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Stará múka
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sójová múka 500g Brat.pl
Sójová múka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Ryžová múka 1kg Brat.pl
Ryžová múka 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,79 €
Predajca: BRAT_PL
2,75 €/1kg
Obrázok produktu pre Sójová múka 1kg Brat.pl
Sójová múka 1kg Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
4,33 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 1 kg
Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 1kg Brat.pl
Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg
Obrázok produktu pre LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 500g Brat.pl
Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupinová múka 1kg Brat.pl
Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Konopná múka, odtučnená 500g
Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
0,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-1850 Graham 5 kg
Pšeničná múka T-1850 Graham 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
0,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg