Krunchy – Nízkovýkalorické slnečnicové semienka "Silly Seeds", 375 g | BARNHOUSE
8,65 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €-43%
12,90 € / 1kg
plus 12,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Müsli a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GRANOLA KAKAOVÉ KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA48,85 €/1kg
9,77 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Lizis granola s nízkym obsahom cukru 500 g50,02 €/1kg
30,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,01 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÉ ŠKORICE CEREÁLNE ŠKUPKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT16,45 €/1kg
6,17 €
Predajca: superbrandshop

Krunchy, cereálne vločky bez pridaného cukru, prírodné, 375 g | BARNHOUSE
12,87 €/1kg
8,65 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: taleoo

Barnhouse Bio Krunchy Low Sugar Crazy Nuts 1x375g
47,89 €/1kg
18,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
33,60 €/1kg
4,20 €
Predajca: taleoo

OVSENÉ KRUNKY 400 g - BOHLSENER MUEHLE
0,01 €/1kg
5,87 €
Predajca: Biogo

Pšeničné otruby, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
2,98 €/1kg
3,11 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
Predajca: taleoo

B - Müsli Beere Hafer 375g | ANTERSDORFER
13,95 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Lubella Celozrnné raňajkové cereálie 500 g
6,46 €/1kg
3,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,62 €
Predajca: Katomix

Barnhouse 136243, Ovsené vločky, 375 g
11,42 €/1kg
4,34 €
Predajca: taleoo

Barnhouse 136239, Ovsené vločky, 375 g
16,75 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Bakalland BA! Granola 5 owoców tropikalnych 300 g
6 126,98 €/1kg
5,72 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,93 €
Predajca: Katomix

Krunchy – Jahodová príchuť, 700 g | BARNHOUSE
10,37 €/1kg
7,26 €
Predajca: taleoo

Haferflocken Großblatt 500g
4,16 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Barnhouse 136235, Ovsené vločky, 375 g
10,88 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Bauckhof pohánkové vločky demeter 250g
24,08 €/1kg
6,02 €
Predajca: taleoo

Vločky - 5-zrnné bezlepkové 475g
15,37 €/1kg
7,30 €
Predajca: taleoo

Celozrnná pufovaná špalda - nesladená 150g
23,93 €/1kg
3,59 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nízky obsah cukru, veľká chuť. Tu je "nízky" len obsah cukru! Pretože plnú chrumkavú chuť si aj tak môžete vychutnať. "Silly Seeds" vás očarí chrumkavými zrnkami a semenami.ovsené cereálie s tekvicovými semienkami, ľanovými semienkami, slnečnicovými semienkami a sezamom. S nízkym obsahom cukru a zároveň lahodné, s len 3,5 g cukru na 100 g. Bohaté na vlákninu. Vegánske.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Zložky
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 379 g
- Potravinársky podnik
- Barnhouse Naturprodukte GmbH, Edisonstraße 3 a, 84453 Mühldorf am Inn, Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli
- Výrobca
- Barnhouse
- EAN kód
- 4021234101253
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Zložky
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 379 g
- Potravinársky podnik
- Barnhouse Naturprodukte GmbH, Edisonstraße 3 a, 84453 Mühldorf am Inn, Deutschland
- Obchodný názov
- Müsli
- Výrobca
- Barnhouse
- EAN kód
- 4021234101253
Hodí sa k tomu

Krunchy, cereálne vločky bez pridaného cukru, prírodné, 375 g | BARNHOUSE
12,87 €/1kg
8,65 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
Predajca: taleoo

Barnhouse Bio Krunchy Low Sugar Crazy Nuts 1x375g
47,89 €/1kg
18,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Barnhouse Bio Krunchy Low Sugar Very Berry 1x375g
49,21 €/1kg
18,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

5x Dr.Oetker 827267008 Vitalis Crunchy Pure Less Sweet Müsli 600,0 g
17,27 €/1kg
51,80 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Power Granola - oriešky a semienka 350g
37,03 €/1kg
12,96 €
Predajca: superbrandshop

Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g
24,44 €/1kg
12,22 €
Predajca: AllYouNeed
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg

turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg