5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chia semienka250g26,76 €/1kg
6,69 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Pufovaný amarant 100 g21,73 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Pohánkové vločky 250 g PROBIO39,96 €/1kg
12,99 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
POŠKO ROZTAŽENÉ 120 g - NATURAVENA0,02 €/1kg
2,63 €
Predajca: Biogo

Quetschie Mango 100g
9,90 €/1kg
1,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,99 €
Predajca: taleoo

Proso 500g
7,32 €/1kg
3,66 €
Predajca: taleoo

Ovos 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Kuzu 125g
139,84 €/1kg
17,48 €
Predajca: taleoo

Quetschie Kiwi 100g
9,90 €/1kg
1,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,99 €
Predajca: taleoo

Bulgur zo špaldy 500g
7,94 €/1kg
3,97 €
Predajca: taleoo

Sternanis 100g
38,90 €/1kg
3,89 €
Predajca: BRAT_PL

Goldleinsamen, 400 g | SPIELBERGER MÜHLE
9,57 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Pekanové orechy 100g
43,60 €/1kg
4,36 €
Predajca: taleoo

Chiasemienka 250g | PURAL
27,12 €/1kg
6,78 €
Predajca: taleoo

Špaldová krupica - celozrnná 500g
6,26 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Quinoa 500g
14,66 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Celozrnné kukuričné vločky 250g
12,52 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Krupica z hrubej múky, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
12,24 €/1kg
6,12 €
Predajca: taleoo

Špaldová krupica 500g
3,90 €/1kg
1,99 €
Predajca: BRAT_PL

Proso na konzumáciu, 500 g | RAPUNZEL
6,30 €/1kg
3,15 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
akáciová vláknina – vláknina pre vyváženú stravu.
Naša akáciová vláknina je získavaná z vysušenej miazgy akáciových stromov. Vybrané stromy, ktoré sú pestované ekologicky a sú pôvodom z afrického kontinentu, sú na tento účel narezávané a vytekajúca miazga je zachytávaná. Na výrobu ekologickej akáciovej vlákniny preto nie je potrebné žiadny strom pokácať. Aby sa získala kvalitná akáciová vláknina, zachytená miazga je pred spracovaním zbavená nečistôt, ako sú napríklad drevené zvyšky. Následne je šetrne vysušená a pomletá na jemný prášok, ktorý je bohatý na vlákninu.
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Prášok z akáciového vlákna*
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 107 g
- Potravinársky podnik
- Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433 Neustadt an der Weinstraße Deutschland
- Obchodný názov
- Vláknina
- Výrobca
- Govinda Natur
- EAN kód
- 4038507012222
- Objem
- 0.1 l
- Zloženie
- Prášok z akáciového vlákna*
- Výživové údaje
- Výživová tabuľka
- Hmotnosť
- 107 g
- Potravinársky podnik
- Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433 Neustadt an der Weinstraße Deutschland
- Obchodný názov
- Vláknina
- Výrobca
- Govinda Natur
- EAN kód
- 4038507012222
Hodí sa k tomu

Sanatur akáciová vláknina v prášku | 200 g | 90 % vlákniny | organické | vegánske
45,25 €/1kg
9,05 €
Predajca: taleoo

Vôňavé tyčinky Palo Santo | BERK
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

Kühlakku 2-tlg.
23,93 €/1m
3,59 €
Predajca: VISO

Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g
2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Vitadote

Bestway Fast Set 57266, 3638 L, Nafukovací bazén, Modrá, 8,31 kg
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

VASAGLE stojan na oblečenie 2 police 6 háčikov Oceľový rám
112,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Guarová guma 125g
33,28 €/1kg
4,16 €
Predajca: taleoo

Divella Semola, Krupicová múka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Taliansko, 341 kcal, 1448 kJ
7,90 €/1kg
7,90 €
Predajca: Pantry_Intl

Múka - mandľová 200g
63,53 €/1kg
12,96 €
Predajca: taleoo

Halmar Dolná kuchynská skrinka Vento D-25/82 - biela
48,00 €
Predajca: nabbi

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EASYmaxx 05206, Ručná sprchová hlavica, Strieborná, Priehľadná, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Nerezová oceľ, Strop, Box, 220 g
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Mąka jaglana 1kg Brat.pl
2,75 €/1kg
2,79 €
Predajca: BRAT_PL

Incensera držiak na kadidlo - biela šalvia - zväzok kadidla 3 kusy, biela šalvia na kadenie, vysokokvalitná biela šalvia na kadenie
149,00 €/1l
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NMStore

Komoda Malwa M6/140 BIAŁY
148,84 €
Doprava zdarma
Predajca: WellStoreJTS

Merax čalúnená posteľ 140x200 cm s lamelovým roštom a čelom, rám postele manželská posteľ pre mladých zamat, tmavozelená
168,99 €
-9,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Vešiak na kabáty Vešiak na oblečenie Výškovo nastaviteľný Vešiak na oblečenie s držiakom na topánky Nosný Výsuvný z nehrdzavejúcej ocele Retoo
12,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Biovegan organická guarová guma 100g
49,30 €/1kg
4,93 €
Predajca: taleoo

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
![Obrázok produktu pre Sada posilňovacích pásov | 5 kusov posilňovacích pásov na posilňovanie | latexové tréningové pásy | pull-up band [viacfarebné] - gymnastické pásy | elastické pásy na pilates, crossfit, jogu | odporové pásy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/59ceab04188feb269e5bddb31366c7e3.webp)
Sada posilňovacích pásov | 5 kusov posilňovacích pásov na posilňovanie | latexové tréningové pásy | pull-up band [viacfarebné] - gymnastické pásy | elastické pásy na pilates, crossfit, jogu | odporové pásy
13,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Bayli-Online

Ražná múka typ 1370 demeter 1kg
3,28 €/1kg
3,28 €
Predajca: taleoo

Kvetináč Crown - Antracit - Pp-Dcro600A
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
![Obrázok produktu pre [ 454g ] Ryžová múka JADE LEAF BRAND / Reis Mehl / Ryžová múka](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ba448ca77d716de522993de5d07a2ac4.webp)
[ 454g ] Ryžová múka JADE LEAF BRAND / Reis Mehl / Ryžová múka
8,19 €/1kg
3,72 €
Predajca: Pantry_Intl

Hnedá prosná múka - bezlepková 1kg
9,88 €/1kg
9,88 €
Predajca: taleoo

Trojmiestna rozkladacia pohovka PROSPERO - čierna
627,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

HillMiles E Bike, E-bike skladací bicykel s 36V 13Ah batériou do 80-100km, 20 * 3,0 palca, 7-rýchlostný SHIMANO, 250W motor a 25km/h MilePort 1
609,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NordicHome

Komoda do detskej izby, komody, skrine, nábytkové skrinky, komody, drevo
399,00 €
Predajca: JVMShop

Kokosová múka 500g
4,60 €/1kg
2,39 €
Predajca: BRAT_PL

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
385,02 €
-19,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Bio múka z pohánky, 500 g
34,60 €/1kg
17,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Biely mak 1kg Brat.pl
8,09 €
Predajca: BRAT_PL
7,99 €/1kg

Modrý mak 500g Brat.pl
4,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,56 €/1kg

Popcorn 25 kg
69,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,78 €/1kg

Instantné ovsené vločky Polleo Sport, 2,5 kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport
8,00 €/1kg

Vaječný plantain 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,87 €/1kg

Nasiona konopi 1kg Brat.pl
14,29 €
Predajca: BRAT_PL
13,94 €/1kg

Biela Quinoa (Komosa Ryżowa) 1 kg
11,39 €
Predajca: BRAT_PL
11,39 €/1kg

Marhuľové jadrá 1 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,81 €/1kg

Pražené pohánkové krúpy 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
10,49 €
Predajca: BRAT_PL
2,08 €/1kg

AMARANTUS1 kg -PLANÉTA
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
6,23 €/1kg

Tekvicové semienka v škrupine 1kg Brat.pl



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,69 €
Predajca: BRAT_PL
8,46 €/1kg

Lupiny semien psyllia 1kg Brat.pl



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,19 €
Predajca: BRAT_PL
7,08 €/1kg

Nasiona chia 1kg Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
0,01 €/1kg

Tekvicové semienka 1kg Brat.pl
6,19 €
Predajca: BRAT_PL
6,10 €/1kg

Čierna rasca 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

Nasiona konopi 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
14,93 €/1kg

Semená čiernej rasce 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,89 €
Predajca: BRAT_PL
9,59 €/1kg

Poľský mladý jačmeň 1kg Brat.pl
8,39 €
Predajca: BRAT_PL
8,13 €/1kg

Vaječný plantain 500g Brat.pl
7,69 €
Predajca: BRAT_PL
15,08 €/1kg