4,4



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Victoria Vynn 5 Oil Complex 30 ml256,00 €/1l
7,68 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Phyto A+ – Rozjasňujúca pleťová starostlivosť106 359,99 €/1l
110,09 €
-3,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
106,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 065,67 €/1l
125,22 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,97 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,31 €/1kg
15,64 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

ANUA Peach 70% Niacinamide Serum hydratačné a rozjasňujúce sérum 30 ml
687,00 €/1l
20,61 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
0,18 €/1l
19,99 €
Predajca: LaRoseCare

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax Pore+Dark Spot Brightening Cream 35 ml
0,54 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

ANUA Heartleaf 70% Daily Lotion intenzívna hydratačná emulzia 200 ml
77,60 €/1l
17,60 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,52 €
Predajca: Azjasklep

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
506,00 €/1l
25,30 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
886 200,02 €/1kg
44,31 €
Predajca: VISO

KBruShop FARMASI WHITENING + LOTION Rozjasňujúci a vyživujúci balzam proti pigmentovým škvrnám 150 ml
333,27 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: KBruSHOP

Dr.Reju-All PDRN Rejuvenating Cream 20 ml
1,63 €/1l
32,59 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Anua Niacinamide 10 % + TXA 4 % Dark Spot Correcting Serum – tvoje riešenie proti pigmentovým škvrnám
Predstav si, že sa ráno zobudíš s viditeľne rovnomernejšou pleťou – bez rušivých tmavých škvŕn alebo vyblednutých jaziev po akné. Presne to vám umožňuje sérum Anua Niacinamide 10 % + TXA 4 % Dark Spot Correcting Serum. Toto vysoko účinné sérum spája modernú vedu o pokožke s kórejským umením starostlivosti o pleť a pomáha vám cielene zmierniť hyperpigmentáciu, vyrovnať tón pleti a dodať jej nový lesk.
Vysoko koncentrovaná formula účinných látok pre viditeľné výsledky
Srdcom séra je intenzívna kombinácia 10 % niacinamidu, 4 % tranexamovej kyseliny (TXA 4) a 2 % arbutínu. Táto premyslená zmes účinných látok pôsobí priamo na príčiny pigmentových škvŕn tým, že reguluje produkciu melanínu a tým redukuje tmavé škvrny a zafarbenie. Zároveň jemne a upokojujúco ošetruje pokožku – aj citlivú.
Hydratácia a ochrana – spojené v ľahkej textúre
Okrem cieleného účinku proti hyperpigmentáciisérum presviedča aj svojimi hydratačnými vlastnosťami. Obohatené o kyselinu hyalurónovú a ošetrujúce rastlinné zložky dodáva pokožke intenzívnu hydratáciu a chráni kožnú bariéru. Ľahká, nelepivá textúra z neho robí ideálnu voľbu pre vašu dennú starostlivosť o pleť – ráno aj večer.
Pre rovnomerný, žiarivý tón pleti – každý deň
Ak hľadáte vysoko účinné sérum proti tmavým škvrnám, ktoré nielen prináša viditeľné výsledky, ale je aj šetrné k pokožke, sérum Anua Niacinamide 10 % + TXA 4 % Dark Spot Correcting Serum je pre vás to pravé. Vďaka cenným zložkám, ako je niacinamid, TXA 4, arbutín a kyselina hyalurónová, vám pomáha dosiahnuť rovnomernú, žiarivú pleť – deň za dňom.
Rozjasňujúce sérum
Obsah Alfa-arbutínu (2%) ďalej koriguje nerovnomerný tón pleti obmedzením produkcie melanínu. Navyše, zmes Kyseliny hyalurónovej a rastlinných olejov - makadamového, olivového a jojobového, hĺbkovo hydratuje a upokojuje pokožku. Sérum je vhodné pre všetky typy pleti. Použitie: Nanes niekoľko kvapiek séra na oblasti, na ktoré sa chceš zamerať. Aplikuj ráno a večer pred použitím hydratačného krému alebo oleja. Počas dňa nezabudni na ochranný faktor SPF 30 alebo vyšší. Ak spozoruješ akékoľvek podráždenie, preruš používanie. Tento produkt krásne doplnia: 1. Odličovanie → ANUA Heartleaf Pore Control Cleansing Oil 2. Čistenie → ANUA Cleansing Foam 3. Toner/Tonizácia → ANUA Toner 4. Krém → ANUA Heartleaf 70% Intense Calming Cream ANUA Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum zloženie a vlastnosti: Rozjasnenie a korekcia pigmentových škvŕn Niacinamide 10 % a Tranexamic Acid 4 % (TXA) – cielene redukujú pigmentové škvrny a zjednocujú tón pleti Alpha-Arbutin a Arbutin – pomáhajú zosvetliť tmavé miesta a predchádzať ich vzniku Upokojenie a ochrana pleti Centella Asiatica a Artemisia – upokojujú citlivú pleť a podporujú regeneráciu Panthenol a Ceramide NP – posilňujú kožnú bariéru a zvyšujú komfort pokožky Hydratácia a obnova Multi-Hyaluronic Complex a Polyglutamic Acid – intenzívna hydratácia a vypnutý vzhľad pleti Rastlinné oleje a fermenty – vyživujú pleť bez zaťaženia
Sérum na korekciu tmavých škvŕn Anua Niacinamide 10% + TXA 4% obsahuje osvedčené trio zložiek proti pigmentácii: niacínamid, arbutín a kyselinu tranexámovú. Tieto zložky dokážu vyrovnať pigmentáciu, zosvetliť pigmentové škvrny a vyrovnať tón pleti. V kombinácii s upokojujúcim ázijským pupalkom a hydratačnou kyselinou hyalurónovou je toto sérum vhodné pre všetkých, ktorí trpia pigmentovými škvrnami alebo jazvami po akné. Ľahká gélová textúra séra sa ľahko vstrebáva a nezanecháva na pleti mastný film.
[b]Anua Nicainamide 10 % + TXA 4 % 30 ml sérum[/b][br][br]- sérum na tvár [br]- rozjasňuje[br]- Nicainamide 10 %[br]- TXA 4 % [br]- proti škvrnám[br]- hydratuje[br]- kyselina hyalurónová[br][br][br][b]Použitie[/b][br][br]Nanášajte ráno a večer, po očistení a tonizácii naneste niekoľko kvapiek séra na celú tvár alebo postihnuté miesta pleti a jemne sérum vklepte.[br][br]
Sérum na korekciu tmavých škvŕn Anua Niacinamide 10% + TXA 4%
- Hmotnosť
- 30000 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809640735820
- Hmotnosť
- 30000 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809640735820
Hodí sa k tomu

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream krém na obnovu kožnej bariéry 50 ml
0,31 €/1kg
15,64 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

Anua Heartleaf Quercetinol™ Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
14,90 €
Predajca: BYSARAH

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Anua 7 Rice Ceramide Hydrating Barrier Serum 50 ml
375,80 €/1l
18,79 €
Predajca: medpak_shop

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 ml
12,33 €
Predajca: Azjasklep

ANUA Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum upokojujúce a rozjasňujúce sérum 30 ml
887,67 €/1l
26,63 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
93,45 €/1kg
18,69 €
Predajca: medpak_shop

Anua Heartleaf Pore Control čistiaci olej 200 ml
89,75 €/1l
17,95 €
Predajca: Juui

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Neparfumované telové mlieko Denné hydratačné mlieko (Lotion) 300 ml
19 940,00 €/1l
19,94 €
Predajca: VISO

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Mixsoon Esencia z fazule 50 ml
0,35 €/1l
19,55 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,55 €
Predajca: Juui

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
506,33 €/1l
15,19 €
Predajca: medpak_shop

BRUBAKER Cosmetics - Danke Mama - 7-dielna luxusná súprava do kúpeľa a sprchy ku Dňu matiek - vôňa ruže a vanilky - darčeková súprava v dekoratívnej vaničke
50,83 €/1l
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
321,80 €/1l
16,09 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

ANUA HEARTLEAF SILKY MOISTURE SUNSCREEN 50ml - Ľahký krém s vysokou ochranou proti slnku
351,00 €/1l
17,55 €
Predajca: Juui

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
832 000,02 €/1kg
41,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Upokojujúce tonikum Anua Heartleaf
19,95 €
Predajca: Juui

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
60,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,00 €
Predajca: TodoTaladros

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%13% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
13%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 31. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Som veľmi spokojný
Hodnotenie z 15. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V súlade s webovou stránkou
Nový výrobok čaká na výsledky
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 11. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,88 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,33 €
Predajca: PerfumTraders
426,60 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
23,79 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,18 €
Predajca: PerfumTraders
1 545,33 €/1l

Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,94 €
Predajca: HAIRSALE
418,80 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
291,89 €
Predajca: PerfumTraders
4 864,83 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
241,08 €
-6,03 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
235,05 €
Predajca: PerfumTraders
4 701,00 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

Schwarzkopf Fibreplex 1 Booster 500ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
19,75 €
Predajca: MAGUHAAR
39,50 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,22 €
-3,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
121,97 €
Predajca: PerfumTraders
4 065,67 €/1l

Kozmetický nočný krém s mandľovými kvetmi - 50ml
8,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
165 200,00 €/1kg

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - 57 G - hydratačný - olej zo sladkých mandlí - odstraňovač chĺpkov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
54,90 €/1l