5,0



Na základe 5 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Isolbau Sanitárny silikón 1 x 300 ml, priehľadný – vysoko elastický silikónový tesniaci tmel na tesnenie a škárovanie – odolný voči plesniam, vodotesný – kartuša
43,54 €
145,13 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Silikón a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Delphi Tools aku vytláčacia pištoľ 600 ml – na kartuše aj vrecká, 10 dýz, pracovné rukavice99,98 €/1l
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iLogic

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml96,74 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tesniaca zmes 1500°C 310ml Teplote odolná silikónová rúra na kachle
40,32 €/1l
12,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Isolbau Sanitárny silikón 1 x 300 ml svetlosivý – vysoko elastický silikónový tesniaci tmel na tesnenie a škárovanie – odolný voči plesniam, vodotesný – kartuša
145,13 €/1l
43,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pattex RE NEW Silicone Renovator 80ml White Joint Sealer Kúpeľňa Kuchyňa
103,75 €/1l
8,30 €
Predajca: MasterBau

HAUSA Akváriové silikónové lepidlo HS050 Silikónové lepidlo na sklo Čierne 310 ml
161,65 €/1l
50,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

1x silikónová kartuša, S-Polybond® SILIKONprofi Transparent | Alkoxy-silikón, 310 ml, silikónová kartuša, tesniaci materiál pre interiérové a exteriérové sanitárne zariadenia, kuchyne, stavebný silikón a mnoho ďalšieho. Bez MEKO
142,32 €/1l
44,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HAUSA vysokoteplotný silikón HS250 trvalo elastické lepenie do 305°C 300ml
250,17 €/1l
75,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Isolbau Akvárium Silikón 300 ml, priehľadný, 1 kus. Trvalo pružný silikón určený na použitie v akváriách
170,53 €/1l
51,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akrylový tmel biely 310 ml biely
57,58 €/1l
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Soudal sanitárny silikón Silirub+ S8100 300 ml transparentná šedá 135729
79,83 €/1l
23,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

RUBSON Sanitárna octová silikónová tmelová hmota - 300 ml - priesvitná - 165173
120,60 €/1l
36,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Soudal Neutrálny silikónový Silirub+ S8800 transparentný 300 ml
89,83 €/1l
29,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Sanitárny silikón Pattex PREMIUM transparentný, 310ml
19,35 €/1l
6,00 €
Predajca: Intercom

Ceresit Sanitárny silikón CS20 280ml Bezfarebný Kúpeľňa Kuchyňa Odolný voči plesniam
41,07 €/1l
11,50 €
Predajca: MasterBau

Sanitárny silikón, kartuša, 280 ml, biela farba
27,11 €/1l
7,59 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Silikónová tmelová hmota Isolbau
Priehľadná silikónová tmelová hmota Isolbau je pripravená na okamžité použitie, má kyselinovú sieťovaciu technológiu a je trvalo pružná. Slúži na tesnenie a vytváranie spojov v kúpeľňách a kuchyniach. Táto silikónová hmota je vhodná na tesnenie spojov v kúpeľňových a kuchynských priestoroch. Ideálna na tesnenie obkladov, vaní, sprchovacích kútov, umývadiel, drezov a kuchynských nábytkov.
Silikónová hmota Isolbau určená pre kúpeľne sa nanáša rovnomerným spôsobom a bez vytvárania dutín do spoja pomocou aplikačnej pištole a počas času schnutia sa vyhladí. Špeciálne vlastnosti: ochrana pred tvorbou plesní, trvalo pružná, s kyselinovou sieťovacou technológiou, odolná voči UV žiazeniu a starnutiu, trvalo vodotesná, vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri.
- Objem
- 0.3 l
- EAN kód
- 4061608066214
- Výrobca
- Isolbau
- Objem
- 0.3 l
- EAN kód
- 4061608066214
- Výrobca
- Isolbau
Bez signálneho slova
Hodí sa k tomu

Lis na kazety KRAFTMANN 3507, dĺžka 300 mm
61,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nízka TV skrinka Lefyr v čiernej farbe s lesklými prednými stranami a LED osvetlením, 140 cm
169,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selsey

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Súprava sprchových hlavíc Vysokotlaková sprchová hlavica Úspora vody Univerzálne sprchové hlavice Vysokotlaková hlavová sprcha Ručná ručná sprcha Masážna funkcia s 1,5 m hadicou Retoo
8,59 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Držiak na TV Univerzálny držiak na stenu TV do 35 kg 13-42" palcov
10,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Eraser
16,43 €
Predajca: M_plus_L

Burberry Hero EDT 150 ml M
608,40 €/1l
91,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

F60 WiFi Beamer 3D hologramový projektor, WiFi 720 LED hologramový prehrávač 3D holografický dispaly Fan 2K HD s diaľkovým ovládaním na párty narodeniny vianočný darček
182,63 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Huawei P50 Pro, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, EMUI 12.0, Zlato
2 999,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
138,54 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,75 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Disco svetlo Party svetlo, hudbou ovládané DJ disco svetlá s diaľkovým ovládaním, mini prenosné 360° otočné RGB disco svetlá pódiové laserové svetlo,
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

kwb 485170, Pružné, Ručná brúska, Hnedá, 230 x 93 mm
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Blu-ray Robin Hood
20,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Turistický stan pre 2-4 osoby. Montana 23481
32,96 €
Predajca: Dareknaklik

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

nabbi Podstavec pod slnečník MPOR 10 l - antracit
9,44 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Kobolo závesná záclona Perlenvorhang DIAMONDS 90x200 cm – ochrana súkromia pre váš balkón/terasu – závesná záclona Ochrana súkromia Sieť proti hmyzu Domové dvere Ochrana proti hmyzu
19,98 €/1m
39,95 €
Predajca: Kobolo-Deutschland

Pumpa na bicykel Dunlop s manometrom Vzduchová pumpa na bicykel pre ventily Dunlop, Schrader a French - podlahová pumpa vrátane adaptéra na vodné hračky a lopty - pneumatiky kolobežiek a automobilov
23,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cestovn kanvica Navaris s objemom 0,5 l - 16 x 11 x 17 cm - Mal minikanvica s vkonom 1100 W na cesty, kempovanie, karavaning alebo na cesty - s
19,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Panasonic SC-UX100E-K, Domáci audio minisystém, Čierna, Malajzia, 300 W, 2-way, 13 cm
235,63 €
Predajca: Dragtek-com

EXDINGER Feuerlöschdecke 160x180 cm gemäß Din EN 1869:2001 (auch für Fettbrände)
26,21 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Wickelkommode Wickeltisch Baby Kommode aus Holz mit Wickelaufsatz, 3 Schubladen, 1 Tür, 100 cm Höhe in Weiß, Wickeltisch 113 x 100 cm
239,99 €
-32,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
207,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ecoMI

Philips 43PUS8079/12, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
909,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: LVS-Handel
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Silikón
Objem 0,3 l
super dobré v kúpeľni
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku, radi sa vrátime
Objem 0,3 l
V poriadku
Hodnotenie z 7. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Hodnotenie z 17. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,3 l
Hodnotenie z 10. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,6 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Delphi Tools aku vytláčacia pištoľ 600 ml – na kartuše aj vrecká, 10 dýz, pracovné rukavice



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,99 €
Predajca: iLogic
99,98 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex pre syntetické živice 1 kg 1000 ml
39,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,99 €
Predajca: SuperMerchant

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

SOPRO silikón (16) sivý j.310ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

FÖRCH Korrostop konvertor hrdze L296, 400 ml
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,74 €/1l

Sopro sanitárny silikón pergamon (27) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón Jasmín (28) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro sanitárny silikón hnedý (52) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Silikón pre RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
32,99 €
Predajca: SuperMerchant

Soudal Silikónový SILIRUB IG Black 600 ml
28,99 €
Predajca: SuperMerchant
48,32 €/1l

Profesionálny Silikón 310 Ml Vysokoteplotný Bezfarebný - Cx-297
26,57 €
Predajca: SuperMerchant
85,71 €/1l

Silikónový Titánový Hygienický Prípravok Ideal Home 280 Ml Biely - Sil Ns Il Bi
23,05 €
Predajca: SuperMerchant
82,32 €/1l

Neutrálny Biely Silikón 280 Ml - Sil N So Bi
22,06 €
Predajca: SuperMerchant
78,79 €/1l

Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,96 €/1kg

Silikon Sanitarny 280Ml Szary
20,83 €
Predajca: SuperMerchant
74,39 €/1l

Silikón Tytan Na Sklo A Akvárium 280 Ml Bezfarebný - Sil Z Ty Bez
21,39 €
Predajca: SuperMerchant
76,39 €/1l

Silikon Sanitarny 280Ml Beżowy
21,27 €
Predajca: SuperMerchant
75,96 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Czarny
22,04 €
Predajca: SuperMerchant
78,71 €/1l