Helan, Rosso d'Ambra – dámska vôňa s tónmi sladkých mandlí, ovocná, s náznakom ambry
53,36 €
53 360,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dámska parfumovaná voda MIRISSA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Dámska parfumovaná voda TUBEROSE1 180,00 €/1l
59,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dámske parfumy Yodeyma Seduccion 50ml431,40 €/1l
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Vôňa Pheromon - Dámska červená - 50 ml
760,60 €/1l
38,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Helan Dolce Muschio – Dámska vôňa s moschusovými, sladkými a orientálnymi tónmi
29 900,00 €/1l
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Parfém 33 ml – Kvetinová vôňa s ovocnými tónmi – Elegantná vôňa pre ženy
181,52 €/1l
5,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Alasrar Ghinwa Eau de Parfum – unisex vôňa: marakujová, ambrová, kardamomová, pačuli, vanilková, oudová, kožená
279,90 €/1l
27,99 €
Predajca: AromaVibe

Persica parfumový extrakt v spreji 100ml
1 015,90 €/1l
101,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

L'Erbolario Parfum MELOGRANO
839,80 €/1l
41,99 €
Predajca: MyParfumerie

Parfumy Yodeyma For You ovocné 100 ml
291,50 €/1l
29,15 €
Predajca: swee

Vôňa Pheromon - Dámska červená - 15 ml
1 804,67 €/1l
27,07 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Elegantná vôňa Korloff Ecorce D'Argent - parfumovaná voda, 100 ml
806,80 €/1l
93,35 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfémová voda 33 ml – Elegantná dámska vôňa – Dlhotrvajúca vôňa – Zvodné tóny
181,52 €/1l
5,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Florame Vanille Gourmande Eau de Parfum (Zmyselná vanilka)
902,80 €/1l
45,14 €
Predajca: MyParfumerie

PheroStrong Only - feromónový parfém pre ženy - 1ml
4 350,00 €/1l
4,35 €
Predajca: LBD

Feromón PheroStrong Len pre ženy - Zvodná vôňa, ktorá vzrušuje mužov (50ml)
398,00 €/1l
19,90 €
Predajca: MANADA

El Nabil – ovocný pižmový parfumový extrakt
720,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

El Nabil – Extrakt exotickej vône
720,00 €/1l
3,60 €
Predajca: CosmeChicFr

Yodeyma Ovocná parfumovaná voda pre ženy 15ml
548,67 €/1l
8,23 €
Predajca: swee
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu:
Vrchné tóny vytvárajú divoký a zmyselný olfaktorický dojem, v ktorom explozívny kontrast medzi kyslosťou a sladkosťou čiernej višne, typický pre červené ovocie, splynie s osviežujúcimi a aromatickými tónmi sladkého pomaranča. Túto kompozíciu dopĺňa čistá a vyvážená vôňa mandlí. Kvetné okvetné lístky padajú ako malé svetlé hviezdy v trblietavej záplave, ktorá očarí zmysly a odhaľuje dominantný tón ambra. Drevitá základňa je elegantná a trvalá, olfaktorická zmes známych vôní, pozostávajúca z cédrového dreva, majestátneho dubu a moschusových odtieňov z podlesia, ktoré dodávajú vôni nezameniteľné čaro. Ovocná, ambra, drevitá. Od začiatku bolo poslaním spoločnosti formulovať a vyrábať kozmetiku, ktorá je vyvinutá a vyrobená v súlade s fyziológiou pokožky, prírody, životného prostredia a živočíšneho sveta.
Návod na použitie:
Jemne nastriekajte na pulzné body, ako sú zápästia, krk a za uši.
- OBOPNÚCI, ŽENSKÝ VÔŇA SO SLADKÝMI A ZMYSELNÝMI VRCHNÝMI TÓNMI: Vrchné tóny vytvárajú divoký a zmyselný olfaktorický dojem, v ktorom explozívny kontrast medzi kyslosťou a sladkosťou čiernej višne, typický pre červené ovocie, splynie s osviežujúcimi a aromatickými tónmi sladkého pomaranča. Túto kompozíciu dopĺňa čistá a vyvážená vôňa mandlí.
- AMBROVÉ A KVIETKOVÉ SRDCE: Kvetné okvetné lístky padajú ako malé svetlé hviezdy v trblietavej záplave, ktorá očarí zmysly a odhaľuje dominantný tón ambra.
- TEPLÁ A DREVIDÁ ZÁKLADNÁ VÔŇA: Drevitá základňa je elegantná a trvalá, olfaktorická zmes známych vôní, pozostávajúca z cédrového dreva, majestátneho dubu a moschusových odtieňov z podlesia, ktoré dodávajú vôni nezameniteľné čaro.
- OLFAKTORICKÁ KATEGÓRIA: Ovocná, ambra, drevitá.
- HELAN MILUJE ĽUDÍ A PRÍRODU: Od začiatku bolo poslaním spoločnosti formulovať a vyrábať kozmetiku, ktorá je vyvinutá a vyrobená v súlade s fyziológiou pokožky, prírody, životného prostredia a živočíšneho sveta
- Hmotnosť
- 0.001 kg
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Biogo
- EAN kód
- 8058774309043
- Hmotnosť
- 0.001 kg
- Objem
- 1 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Biogo
- EAN kód
- 8058774309043
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,44 €/1l
100,30 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
798,67 €/1l
71,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 340,33 €/1l
130,21 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
924,17 €/1l
55,45 €
Predajca: Parfumtoi

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
2 142,71 €/1l
299,00 €
-149,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
252,20 €/1l
28,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,22 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,36 €/1l
101,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Parfums de Marly Althair parfumovaná voda pre mužov 125 ml
1 752,00 €/1l
219,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml
1 790,60 €/1l
179,06 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
1 079,80 €/1l
53,99 €
Predajca: CosmeChicFr

Sospiro Il Padrino Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 735,30 €/1l
173,53 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Rayhaan – Terra 100 ml
415,50 €/1l
41,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l