4,8



Na základe 52 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Marmara parfémovaná voda unisex 100 ml425,60 €/1l
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Gisada Ambassadora For Women Parfumovaná voda pre ženy 50 ml1 797,80 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
French Avenue Grecia parfémovaná voda pre ženy 100 ml383,00 €/1l
38,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Eclair Affair parfémovaná voda unisex 100 ml
297,00 €/1l
29,70 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Tropical Kiss parfumovaná voda pre ženy 80 ml
409,38 €/1l
32,75 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,80 €/1l
34,68 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Spectre Wraith EDP 80 ml M
393,75 €/1l
31,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Nero čistý parfém unisex 100 ml
309,00 €/1l
30,90 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Cocoa Morado parfémovaná voda unisex 100 ml
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
443,50 €/1l
44,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Diwani Rabat parfémovaná voda unisex 100 ml
477,80 €/1l
47,78 €
Predajca: NutraBestBG

French Avenue Mystic Leather parfémovaná voda unisex 100 ml
434,40 €/1l
43,44 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
"Sultry Woods" z kolekcie "French Avenue" od spoločnosti "Fragrance World". Táto vôňa spája sviežosť a hrejivosť pre elegantný, upokojujúci pocit. Spočiatku sa rozvíjajú citrusové a bylinné akordy, ktoré potom prechádzajú do hrejivej kombinácie dreva a sladkosti, ktorá nadobúda tajomný . V závere vôňa nadobúda zemitú hĺbku, zostáva teplá a zmyselná a zanecháva dlhotrvajúci dojem.
Pocit sviežosti a elegancie
Na začiatku vás privíta sviežosť čerstvého bergamotu, ktorý sa spája s jemnými akordmi šalvie a dodáva vôni jemný zelený nádych. Tóny ruže vytvárajú upokojujúci, elegantný tón pripomínajúci rozkvitnuté polia.
Tajomný stred
Stred vône je plný sofistikovanosti: Bohaté tóny cédrového dreva ukotvujú kompozíciu a jantár dodáva hrejivú sladkosť, ktorá zaujme jemnosťou. Šafran dodáva vôni jemne korenistú príchuť, ktorá jej prepožičiava tajomný pocit u.
Zemitá hĺbka
Základ vône zostáva hrejivý a hlboký, elegantný tón kože sa harmonicky mieša so zmyselným pižmom. Nádych pačuli obohacuje kompozíciu a dodáva vôni zemitú hĺbku a dlhovekosť.
Parfumovaná voda značky bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 80 ml vybranej vône.
- Model
- Sultry Woods
- Hmotnosť
- 0.915 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- French Avenue
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 6290360375656
- Číslo od výrobcu
- 2058809
- Model
- Sultry Woods
- Hmotnosť
- 0.915 kg
- Druh vône
- kvetinový
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- French Avenue
- Cieľové skupiny
- DámyDámyUnisex
- EAN kód
- 6290360375656
- Číslo od výrobcu
- 2058809
Hodí sa k tomu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Art Of Nature II, Ženy, 100 ml
303,50 €/1l
30,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Firestorm EDP 100 ml UNISEX
380,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Mythical Gryphon parfémovaná voda unisex 100 ml
361,90 €/1l
36,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Dubai, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Grapefruit, Citrón, Mango, Cédrové drevo, Jazmín, Fialový
235,00 €/1l
23,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Nectare Extradose parfémovaná voda unisex 90 ml
331,11 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
362,70 €/1l
36,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
373,90 €/1l
37,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
443,50 €/1l
44,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
393,00 €/1l
39,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Veneno EDP 100 ml UNISEX
430,80 €/1l
43,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
295,00 €/1l
29,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi La Yuqawam Homme parfémovaná voda pre mužov 75 ml
574,80 €/1l
43,11 €
Predajca: somnia24

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
490,00 €/1l
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Wraith EDP 80 ml M
393,75 €/1l
31,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Cocoa Morado parfémovaná voda unisex 100 ml
305,80 €/1l
30,58 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Levanduľa, Slivka mirabelka, Ružové korenie, kakao, Davana, Muškátový orech
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
85% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
85%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dokáže konkurovať originálu!
Objem 0,1 l
Superlatívy sú vždy taká vec, ale píšem tu svoj úprimný názor: Mám aj originál Angels' S. a môžem povedať, že tento sa mu sakra približuje! Originál je samozrejme o niečo kvalitnejší (aj čo sa týka flakónu) a tón škorice vyniká oveľa lepšie. Na druhej strane Royal Blend k známej vôňovej DNA ponúka navyše tón slivky. To sa k nej prekvapivo dobre hodí, a tak majú obe svoje klady aj zápory Záver: Royal Blend ponúka vôňový profil, aký inak poznáme len z drahého segmentu, a to za zlomok ceny. Je to takmer jasná voľba s potenciálom na nákup naslepo!
Hodnotenie z 30. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná vôňa
Objem 0,1 l
Príjemná vôňa, presne ako v popise, a dlho vydrží.
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,1 l
Špičková kvalita, milujem túto vôňu, je neuveriteľne blízka originálu AS. H/S sú veľmi dobré, mega pomer cena/výkon
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobré
Objem 0,1 l
Veľmi dobre
Hodnotenie z 15. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručenie išlo skvele človek to dostal rýchlo
Objem 0,1 l
Super parfém vonia celé dni som veľmi spokojná s týmto parfémom. Tento parfém budem kupovať aj teraz. Som nadšená.
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre známa DNA
Objem 0,1 l
Priaznivá verzia obľúbenej vône DNA. Pre fanúšikov tejto vône stojí za to si k nej pričuchnúť.
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Perfektné na zimu
Hodnotenie z 26. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kladivo
Objem 0,1 l
Rýchla expedícia.... Veľmi pekný parfum... TOP
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l