OrnitoVit Canary vitamíny pre kanáriky Dolfos 60g

10,54 €

105,40 € / 1kg

plus 6,90 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 1. – po 5. októbra
Naše najlepšieponuky
Maškrty pre vtáky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Papagájová káva - sušienky - sušienky pre všetky papagáje 100G
Papagájová káva - sušienky - sušienky pre všetky papagáje 100G
129,90 €/1kg
12,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Papagájová káva - farebné tyčinky - ovocné tyčinky pre všetky papagáje 100G
Papagájová káva - farebné tyčinky - ovocné tyčinky pre všetky papagáje 100G
12,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Proso žlté 1 kg
Proso žlté 1 kg
38,55 €/1kg
45,87 €
-15%
38,55 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre JR FARM proso žlté 1kg
JR FARM proso žlté 1kg
19,99 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre TIVO - Lanceolate plantain pre všetky papagáje 150g
TIVO - Lanceolate plantain pre všetky papagáje 150g
9,99 €
-60%
3,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Vitapol ZVP-2756, Semienka, 190 g, Papagáj, vitamín E, 190 g, Box
Vitapol ZVP-2756, Semienka, 190 g, Papagáj, vitamín E, 190 g, Box
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol - OVERVILLE Smacks pre NIMF 2ks 90g
Vitapol - OVERVILLE Smacks pre NIMF 2ks 90g
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Powerki Vitapol - lyofilizovaná repa pre papagáje a hlodavce 20G
Powerki Vitapol - lyofilizovaná repa pre papagáje a hlodavce 20G
183,17 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Maškrta pre papagáje Keksy Naturana/Tropical 150g
Maškrta pre papagáje Keksy Naturana/Tropical 150g
74,95 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol VITALINE - Banánové chrumky pre všetky papagáje 150g
Vitapol VITALINE - Banánové chrumky pre všetky papagáje 150g
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre JRFarm Schlemmer Nido 75 g
JRFarm Schlemmer Nido 75 g
161,13 €/1kg
12,89 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Vitakraft Vital Menu malé exotické 500g
Vitakraft Vital Menu malé exotické 500g
8,18 €/1kg
4,09 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Vitakraft Vital Menu andulka junior 500g
Vitakraft Vital Menu andulka junior 500g
9,02 €/1kg
4,51 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Vitapol | VITALINE Smakers Vege | Zdravé a chutné pochúťky | pre veľké papagáje
Vitapol | VITALINE Smakers Vege | Zdravé a chutné pochúťky | pre veľké papagáje
6,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Mrazom sušené čučoriedky pre papagáje, hlodavce a králiky - 20G Powerki Vitapol
Mrazom sušené čučoriedky pre papagáje, hlodavce a králiky - 20G Powerki Vitapol
99,83 €/1kg
5,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Šihy - prírodne sušené pre papagáje 300g
Šihy - prírodne sušené pre papagáje 300g
29,97 €/1kg
8,99 €
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre Najlepšie pre vtáky Pindakaas v Tuinmok Assorti
Najlepšie pre vtáky Pindakaas v Tuinmok Assorti
67,08 €/1kg
34,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre JR FARM Amarant v klasoch na chrumkanie pre všetky papagáje 30g
JR FARM Amarant v klasoch na chrumkanie pre všetky papagáje 30g
433,00 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol Powerki - Lesné poklady - pre všetky papagáje, hlodavce, králiky a exotické vtáky 20g
Vitapol Powerki - Lesné poklady - pre všetky papagáje, hlodavce, králiky a exotické vtáky 20g
99,83 €/1kg
5,99 €
Predajca: Parrot_Planet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

OrnitoVit Canaries kanáriky vitamíny Dolfos 60gDolfos 0,1 KANÁRKY - DOLFOS

Doplnkové krmivo pre kanáriky a iné vrabčiaky. Rozpustné vo vode.

Balenie: 60g

Určené použitie:

  • zebričky
  • hrdličky,
  • púpavy
  • čajky
  • amadíny

Vlastnosti:

OrnitoVit KANARKI je vo vode rozpustná zmes pre kanáriky a iné vtáky, ktorá sa skladá zo starostlivo vybraných vitamínov, minerálov a exogénnych aminokyselín.

Zloženie - prísady v 1 kg:

  • Vitamín A: 850 000 IU.
  • Vitamín D3: 78 500 IU.
  • Vitamín E: 3 000 mg
  • Vitamín C: 7 143 mg
  • Vitamín B1: 572 mg
  • Vitamín B2: 858 mg
  • Vitamín B6: 714 mg
  • Vitamín B12: 3 400 µg
  • Biotín: 5 720 µg
  • Niacín: 4 714 mg
  • Kyselina pantoténová: 1 214 mg
  • Meď (síran meďnatý * 5H2O) 145 mg, Jód (jodid draselný) 14,6 mg, Selén (seleničitan sodný (IV)) 10 mg; Aminokyseliny, ich soli a príbuzné produkty: 3c301 DL-metionín technicky čistý 3,88 g, 3.2.3 L-lyzín monohydrochlorid 4,14 g

Ďalšie informácie

L-Lyzín 4,1 g/kg, DL-Metionín 3,8 g/kg

Analytické zložky v 1 kg

Vápnik 0%, fosfor 0%, sodík 0%, hrubé bielkoviny 0%, hrubé oleje a tuky 0%, hrubá vláknina 0%, hrubý popol 4%

Zloženie:

  • laktóza, glukóza

Návod na použitie:

dávkovanie: 1 odmerka (0,7 g) na 50 ml vody. Podáva sa po rozpustení v pitnej vode a vtáky ho prijímajú podľa vlastnej potreby. Pri kŕmení s potravou 1 odmerka na 1 polievkovú lyžicu vaječnej zmesi (množstvo pre približne 15 dospelých kanárikov).

Odmerané množstvo môžete podať aj pri zmiešaní s mäkkým krmivom.

Pozrite si prosím naše ďalšie aukcie.

Rozmery
60 g
Hmotnosť
100 g
Model
Ornitovit Kanarek
Obsah vlhkosti
8.0%
Obchodný názov
OrnitoVit Canary vitamíny pre kanáriky Dolfos 60g
Typ krmiva
Doplnkové krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
Kanáriky
Prídavné látky
1
EAN kód
5902232648096
Číslo od výrobcu
OrnitoVit Kanarienvögel
Výrobca
Dolfos Dolvit
Registračné číslo
DE-RP-00364

Rozmery
60 g
Hmotnosť
100 g
Model
Ornitovit Kanarek
Obsah vlhkosti
8.0%
Obchodný názov
OrnitoVit Canary vitamíny pre kanáriky Dolfos 60g
Typ krmiva
Doplnkové krmivo
Vhodné pre druhy zvierat
Kanáriky
Prídavné látky
1
EAN kód
5902232648096
Číslo od výrobcu
OrnitoVit Kanarienvögel
Výrobca
Dolfos Dolvit
Registračné číslo
DE-RP-00364
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 106
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Oropharma Can-Tax - 500 g
Oropharma Can-Tax - 500 g
66,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Parrot_Planet
Obrázok produktu pre NutriBird Handmix - 500 g
NutriBird Handmix - 500 g
75,78 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
40,54 €
-6%
37,89 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 75
31,85 €
Predajca: boni-shop
Obrázok produktu pre Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 76
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre NutriBird A21 - 800 g
NutriBird A21 - 800 g
23,84 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
19,07 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Versele-Laga Prestige Canaries 1kg, Semienka, 1 kg, Papagáj, Vitamín A, Canary seed 53%, shelled oats 14%, rapeseed 13%, turnip rape 13%, linseed 5%, niger seed 2%, 1 kg
Versele-Laga Prestige Canaries 1kg, Semienka, 1 kg, Papagáj, Vitamín A, Canary seed 53%, shelled oats 14%, rapeseed 13%, turnip rape 13%, linseed 5%, niger seed 2%, 1 kg
6,41 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,49 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Nobby – veľké bambusové vtáčie hniezdo, Ø 13 × 6 cm
Nobby – veľké bambusové vtáčie hniezdo, Ø 13 × 6 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 22
9,02 €
-19%
7,30 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Bogena Intenzívna červená 10 g
Bogena Intenzívna červená 10 g
3 090,00 €/1kg
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Hniezdo Nobby Emperor 15 x 10 x 10 cm
Hniezdo Nobby Emperor 15 x 10 x 10 cm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 739
11,90 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Hniezdo pre kanárika Nobby vrátane držiaka Ø 9 cm
Hniezdo pre kanárika Nobby vrátane držiaka Ø 9 cm
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 13
9,59 €
-18%
7,84 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Nobby Nesteier Canarini, vrecúško s 100 kusmi
Nobby Nesteier Canarini, vrecúško s 100 kusmi
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
19,14 €
-11%
17,01 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 31
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep
Obrázok produktu pre Domček na kúpanie Nobby pre veľké sieťové dvere
Domček na kúpanie Nobby pre veľké sieťové dvere
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
23,03 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Yaheetech klietka pre vtáky XXL, klietka pre vtáky so stojanom, domček pre vtáky na kolieskach, pre andulky a kanáriky, čierna
Yaheetech klietka pre vtáky XXL, klietka pre vtáky so stojanom, domček pre vtáky na kolieskach, pre andulky a kanáriky, čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 49
125,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
Kuchynský robot AREBOS 1500 W čierny | 6 l nerezová misa s príslušenstvom
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 293
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre NutriBird A21 - 3 kg
NutriBird A21 - 3 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
42,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl
Obrázok produktu pre Vitapol zvp-2501, Semienka, 500 g, Kanárik, Vitamín A, vitamín B, vitamín C
Vitapol zvp-2501, Semienka, 500 g, Kanárik, Vitamín A, vitamín B, vitamín C
5,74 €/1kg
11,47 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo
Obrázok produktu pre NutriBird Gold Patee pre vtáky s červenou tvárou - 1 kg
NutriBird Gold Patee pre vtáky s červenou tvárou - 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,32 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Oropharma Omni-Vit - 25 g
Oropharma Omni-Vit - 25 g
14,08 €/1kg
14,08 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre NutriBird A19 - 250 g
NutriBird A19 - 250 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
9,35 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Thijbo Podložky pre kanáriky, 10 ks
Thijbo Podložky pre kanáriky, 10 ks
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
11,95 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5Počet hodnotení: 50
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Obrázok produktu pre Držiak na sépiovú kosť Nobby 1 ks
Držiak na sépiovú kosť Nobby 1 ks
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
2,83 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Mausertropfen vitamínové kvapky 50 ml
Mausertropfen vitamínové kvapky 50 ml
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 5
7,33 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Yaheetech klietka pre vtáky vtáčia búdka pre vtákov chovateľ 46 x 35 x 92,5 cm, s otváracou strechou a 4 hniezdami, pre papagája andulku, biela a svetlomodrá
Yaheetech klietka pre vtáky vtáčia búdka pre vtákov chovateľ 46 x 35 x 92,5 cm, s otváracou strechou a 4 hniezdami, pre papagája andulku, biela a svetlomodrá
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
82,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Vogeltränke-Beton
Esschert Design FB297, Voľne stojace, Biela, cement
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Oropharma Ferti-Vit - 25 g
Oropharma Ferti-Vit - 25 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,97 €
Predajca: VISO

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
všetko v poriadku
Hodnotenie z 22. septembra 2025 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Papagájová káva - sušienky - sušienky pre všetky papagáje 100G
Papagájová káva - sušienky - sušienky pre všetky papagáje 100G
12,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
129,90 €/1kg
Obrázok produktu pre Papagájová káva - farebné tyčinky - ovocné tyčinky pre všetky papagáje 100G
Papagájová káva - farebné tyčinky - ovocné tyčinky pre všetky papagáje 100G
12,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre JR FARM proso žlté 1kg
JR FARM proso žlté 1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
19,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Maškrta pre papagáje Keksy Naturana/Tropical 150g
Maškrta pre papagáje Keksy Naturana/Tropical 150g
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
74,95 €/1kg
Obrázok produktu pre JR Farm Birds Pick n Fun veľký papagáj a papagáj 185 g
JR Farm Birds Pick n Fun veľký papagáj a papagáj 185 g
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
83,28 €/1kg
Obrázok produktu pre Kŕmny podstavec pre vtáky s mušľou sépie a podsedákovým krmivom, vyrobený z medi
Kŕmny podstavec pre vtáky s mušľou sépie a podsedákovým krmivom, vyrobený z medi
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion
Obrázok produktu pre JR FARM Amarant v klasoch na chrumkanie pre všetky papagáje 30g
JR FARM Amarant v klasoch na chrumkanie pre všetky papagáje 30g
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
433,00 €/1kg
Obrázok produktu pre JRFarm Schlemmer Nido 75 g
JRFarm Schlemmer Nido 75 g
12,89 €
Predajca: e-zooo_com
161,13 €/1kg
Obrázok produktu pre Powerki Vitapol - lyofilizovaná repa pre papagáje a hlodavce 20G
Powerki Vitapol - lyofilizovaná repa pre papagáje a hlodavce 20G
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
183,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Vitapol VITALINE - Banánové chrumky pre všetky papagáje 150g
Vitapol VITALINE - Banánové chrumky pre všetky papagáje 150g
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol ZVP-2756, Semienka, 190 g, Papagáj, vitamín E, 190 g, Box
Vitapol ZVP-2756, Semienka, 190 g, Papagáj, vitamín E, 190 g, Box
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol - OVERVILLE Smacks pre NIMF 2ks 90g
Vitapol - OVERVILLE Smacks pre NIMF 2ks 90g
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Vitapol - Vápno pre vtáky s čiernou rascou 2 kusy
Vitapol - Vápno pre vtáky s čiernou rascou 2 kusy
6,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
174,75 €/1kg