5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aliver rozmarínový posilňujúci šampón na vlasy - 300 ml46,33 €/1l
13,90 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Šampon Priorin pre mastné vlasy, 200 ml88,30 €/1l
17,66 €
Predajca: Pharmacygreek

Ďalšie informácie o reklame
ENVIE KERATIN šampón na vlasy - 1000ml27,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Stapiz pre mužov33,30 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre mužov 12 ampuliek
137,93 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Šampon s obsahom biotínu, Rosmarin, 200 ml | CASIDA
71,00 €/1kg
14,20 €
Predajca: taleoo

Phyto Phytocyane Men posilňujúci šampón na vlasy, 100 ml
52,20 €/1l
5,22 €
Predajca: MANADA

Revitalizačný šampón s biotinom a kolagénom, 300 ml
33,33 €/1l
10,00 €
Predajca: ADONIS

Milva šampón kofeín 200ml
18,50 €/1l
3,70 €
Predajca: Milva

ALVA FOR HIM - Šampón s organickým kofeínom 200 ml
89,15 €/1l
17,83 €
Predajca: taleoo

Normálne vlasy - Šampón 200ml
36,65 €/1l
7,33 €
Predajca: taleoo

Šampón Eco Cosmetics na hydratáciu a lesk vlasov s extraktom z olivových listov a malvy, 200 ml
41,90 €/1l
8,38 €
Predajca: taleoo

Šampón s keratínom a kofeínom, 350 ml
14,30 €/1kg
5,72 €
Predajca: Tersorte

Balmain Revitalizačný šampón pre poškodené a lámavé vlasy, 300 ml
92 125,00 €/1kg
40,19 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Plantur 39 Šampón s kofeínom 250ml
40,24 €/1l
10,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Seboradin, Šampón pre mastné a vypadávajúce vlasy, 200 ml
63,30 €/1l
12,66 €
Predajca: MANADA

Arganový šampón na vlasy 250 ml
16,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Rosaimpex

Chantal Hair Biotic Šampón pre vlasy s tendenciou k vypadávaniu, 250ml
28,32 €/1l
13,34 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,08 €
Predajca: AllYour

Moroccanoil Hydratačný šampón 250ml
65,43 €/1kg
19,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Milva šampón propolis 200ml
19,00 €/1l
3,80 €
Predajca: Milva
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Energizujúci šampón pre ženy
Pre tenké, krepaté vlasy
S tricalgoxylom a extraktom z panaxginseng
Bez sulfátov, silikónov a parafínov
Dermatologicky testovaný
Foltene Šampón pre ženy posilňujúci na rednúce vlasy je posilňujúci šampón pre ženy, ktorý bol špeciálne vyvinutý na energie a vitality tenkým, lámavým a rednúcim vlasom.
Jeho zloženie je založené na týchto účinných látkach:
Tricalgoxyl: Pomáha posilňovať vlasy a obnovovať rovnováhu vlasovej pokožky.
Výťažok z Panax ginseng:dodáva vlasom energiu a objem a lesk. Jeho tonizujúce vlastnosti podporujú zdravie pokožky hlavy.
Šetrné zloženie bez sulfátov s jemnými povrchovo aktívnymi látkami robí vlasy jemnejšími, lesklejšími a ľahšie sa rozčesávajú.
Vhodné pre vlasy s keratínovou úpravou.
Návod na použitie
Šampón naneste na mokré vlasy a jemne vmasírujte.
Dobre opláchnite a v prípade potreby opakujte.
Vhodný pre lámavé a slabé vlasy, ktoré sú náchylné na vypadávanie.
Bezpečnostné opatrenia
Len na vonkajšie použitie.
Zabráňte kontaktu s očami.
- Hmotnosť
- 280 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Tricalgoxyl, extrakt Panax ginseng
- Výrobca
- Gerolymatos International
- EAN kód
- 8013134009308
- Hmotnosť
- 280 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Tricalgoxyl, extrakt Panax ginseng
- Výrobca
- Gerolymatos International
- EAN kód
- 8013134009308
Hodí sa k tomu

Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre mužov 12 ampuliek
137,93 €/1kg
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre ženy hodnotné balenie 24 ampuliek
200,00 €/1kg
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Ducray Anapase+, Doplnkový šampón proti vypadávaniu vlasov, 400 ml
64,62 €/1l
25,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

KORRES WHITE PINE Radiant Body Lift Cream, 200 ml
141,85 €/1l
28,37 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Carroten Gold Tanning Gel - urýchľovač opálenia s trblietavými perličkami - Mrkvový opaľovací gél pre rýchle opálenie, 150 ml
152,20 €/1l
22,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Lillet Rosé Aperitív | 17 % obj. | 0,75 l
26,65 €/1l
21,98 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: AllYouNeed

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Tassimo Kapseln Jacobs Typ Latte Macchiato Classico | 8 Kaffeekapseln
29,96 €/1kg
7,91 €
Predajca: CoffeeFriend

Korres Care Black Pine 4D, Ženy, 45+ rok / roky, Borovica, 30 ml
1 108,33 €/1l
46,62 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,25 €
Predajca: Pharmacygreek

Kočík pre bábiku LILI Willow Cream 48X28 H6/47 CM
139,00 €
Predajca: TheWickerStories

Möller's Omega-3 Kids roztok s ovocnou príchuťou, 250 ml roztok
66,80 €/1l
16,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ducray Sensinol Physio-Protective Treatment Shampoo ochranný šampón pre citlivú pokožku hlavy 200 ml
140,55 €/1l
28,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

SKIN1004 Hĺbková čistiaca pena Madagaskar Centella Poremizing (125 ml)
11,26 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,02 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Apothecary Wild Rose Brightening Expert Duo – denný rozjasňujúci krém 40 ml + darčekové sérum Flawless 15 ml
518,18 €/1l
31,56 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,50 €
Predajca: Pharmacygreek

Tommy Hilfiger Hodinky 1791788
86,96 €
Doprava zdarma
Predajca: EliteTime

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
504,80 €/1l
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pánske hodinky Tommy Hilfiger Daniel
78,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

3x Alpecin DOUBLE EFFECT COFFEIN SHAMPOO proti vypadávaniu vlasov a lupinám - 200ml
66,42 €/1l
39,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Klorane Junior Detangling Shampoo - Peac Oat
42,80 €/1l
21,40 €
Predajca: somnia24

Redist Arganové a keratínové sérum na vlasy 125ml
89,68 €/1l
11,21 €
Predajca: Royal_Gold_Care

KORRES Osviežujúci jogurt po opaľovaní 150ml
99,07 €/1l
18,00 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,86 €
Predajca: Pharmacygreek

Tommy Hilfiger Hodinky 1710448
84,28 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Klorane Blond Highlights šampón s cham.
12 770,00 €/1l
12,77 €
Predajca: Pharmacygreek

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Monique) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
10,26 €/1m
17,95 €
Predajca: Bestlivings

Kolagén Pro-active Liquid Total Health Solutions, Erdbeere, 500 ml + 100 ml
66,53 €/1l
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek

Klorane Polysianes Monoi a Tamanu Organický regeneračný olej po opaľovaní 150 ml
143,67 €/1l
21,55 €
Predajca: Pharmacygreek

FOLTENE PHARMA Šampón proti lupinám na suchú alebo mastnú šupinatú pokožku hlavy 200ml
53,57 €/1kg
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Tento šampón som mal pred rokmi. Vlasy sú po ňom hustejšie a ľahšie sa upravujú.
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
35,00 €
Predajca: MAGUHAAR
35,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
25,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
32,00 €
Predajca: MAGUHAAR
21,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l