4,6



Na základe 42 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml3 393,60 €/1l
169,68 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Ramon Monegal Faïsa EDP 100 ml UNISEX1 916,50 €/1l
191,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Orange Mauresque parfémovaná voda unisex 100 ml1 483,70 €/1l
148,37 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Ženy, 60 ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Niche Emarati Hayaam EDP 100ml
327,70 €/1l
32,77 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Qissati Vol. I Red parfumovaná voda pre ženy 50 ml
763,60 €/1l
38,18 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Liam Blue Shine Parfumovaná voda, 100 ml
449,50 €/1l
44,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Mashrabya, Ženy, 100 ml
249,00 €/1l
24,90 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Dubai, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Grapefruit, Citrón, Mango, Cédrové drevo, Jazmín, Fialový
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ponorte sa do kúzla marockej noci s vôňou Lail Maleki Moroccan Blue, ktorá stelesňuje zmyselnosť a exotiku Orientu. Otvára sa pikantným akordom šafranu, bergamotu a marockého korenia, ktoré vôni dodávajú hrejivú hĺbku a tajomnú príťažlivosť. V srdci rozkvitá očarujúci jazmín a pomarančový kvet, ktorých sofistikovaná sladkosť sa prelína s elegantnými tónmi cédrového dreva. Základ z jantáru, pačuli, santalového dreva a pižma dodáva vôni zmyselnosť a dlhotrvajúcu intenzitu. Lail Maleki Moroccan Blue je vôňa pre tých, ktorí sa neboja byť neodolateľní. Nechajte sa uniesť do sveta, kde noc nikdy nekončí a tajomstvo je ukryté v každej kvapke tohto magického elixíru. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2024.
Parfumovaná voda Lattafa Lail Maleki Moroccan Blue (100 ml) je fascinujúca vôňa s harmonickou kompozíciou korenistých, kvetinových a drevitých tónov:
Vrchné tóny: bergamot, korenie, citrusové plody
Srdcové tóny: ambra, pižmo, kvetinové tóny
Základné tóny: pačuli, santalové drevo, oud
Táto vôňa kombinuje svieže citrusové akcenty s teplými, orientálnymi tónmi a zmyselným drevitým základom - ideálna pre každého, kto hľadá elegantnú a dlhotrvajúcu vôňu!
Parfumovaná voda Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Rozmery
- 500
- Verzia
- unisex
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6290362342489
- Číslo od výrobcu
- MALEKI MOROCCO
- Rozmery
- 500
- Verzia
- unisex
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 6290362342489
- Číslo od výrobcu
- MALEKI MOROCCO
Hodí sa k tomu

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
347,20 €/1l
34,72 €
Predajca: Tersorte

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Liam Blue Shine Parfumovaná voda, 100 ml
449,50 €/1l
44,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
277,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
741,00 €/1l
74,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe Eau de Parfum 100ml
320,00 €/1l
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
363,10 €/1l
36,31 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%12% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
12%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%2% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
2%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lattafa Lail Maleki Morrocan Blue
Lattafa Lail Maleki Morrocan Blu - Za tú cenu vonia výborne. Vôňa vydrží na mojej pleti 7 hodín. BРplatzDE - Originálna parfuméria.
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najvyššia svieža vôňa ako svieža bielizeň a citrusový kokteil
Tento parfém je frechi pre každého muža sillage vyplní celý nákupný obchod a vydrží 9 hodín na pokožke 12+H na oblečení
Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa, nízka cena
Dlhotrvajúca vôňa. Skvelá cena za 100 ml. Rýchle dodanie bez poštovného. Všetko perfektné!
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Čerstvé
Veľmi dobrý, vonia sviežo a dobre na leto....veľmi mätový a svieži
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Freshie
To pravé po sprchovaní. Svieža, ľahká, jednoducho super.
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší parfum opäť rád
S parfémom som veľmi spokojná
Hodnotenie z 21. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Príjemná letná vôňa
Za túto cenu je to bezkonkurenčná voľba. Príjemná letná vôňa. Vodná, svieža, citrusová.
Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Dobrá kvalita za primeranú cenu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l