5,0



Na základe 2 hodnotení
Objem:
90 ml- 30 ml
- 50 ml
- 90 ml
Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum Ylang 90ml
108,90 €
1 210,00 € / 1l
plus 3,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml1 492,56 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Parfumovaná voda Giorgio Armani Si Eau de Parfum Intense Refill 100ml652,90 €/1l
65,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
EDP Armani My Way Nectar pre ženy, 90 ml.1 313,00 €/1l
118,17 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Si Passione Red Musk, toaletná voda, 100 ml1 168,40 €/1l
116,84 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Armani Si Edp Spray 100ml
1 221,60 €/1l
122,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Armani My Way Edp 50ml
1 621,60 €/1l
81,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani My Way Parfum 90ml
1 488,89 €/1l
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Armani My Way Floral Edp Spray
1 139,22 €/1l
102,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla, toaletná voda, 90 ml
1 214,44 €/1l
109,30 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla, parfémová voda – 50 ml
1 561,80 €/1l
80,17 €
-2,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,09 €
Predajca: PerfumTraders

Armani (Giorgio Armani) My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 688,00 €/1l
84,40 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Giorgio Armani Eau de Parfum She Eau de Parfum
1 694,00 €/1l
50,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gio Eau de Parfum Refillable
794,40 €/1l
99,30 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Parisienne Eau de Parfum 80ml
1 319,75 €/1l
105,58 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Privé Spray Rouge Makachite parfumovaná voda
3 291,00 €/1l
329,10 €
Predajca: Denpoli-Venda

Guerlain Homme Eau de Parfum Intense Spray 80ml
1 737,50 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
teraz Giorgio Armani Eau de Parfum Giorgio Armani My Way Eau de Parfum Ylang 90ml na Beauty Plaza.
- Model
- My Way Ylang
- Hmotnosť
- 0.407 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274192278
- Model
- My Way Ylang
- Hmotnosť
- 0.407 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 90 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614274192278
Hodí sa k tomu

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
1 441,10 €/1l
144,11 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Armani Si Edp Spray 100ml
1 221,60 €/1l
122,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Divine, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Meringa, Sprej
1 015,30 €/1l
101,53 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani Si Passione Parfumovaná Voda 100Ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Longwear Matte Foundation, 2C2, PALE ALMOND, Prírodný, 30 ml, Stredná, Water\Aqua\Eau, Methyl Trimethicone, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Niacinamide, Peg-10...
1 257,00 €/1l
38,68 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,71 €
Predajca: PerfumTraders

Armani - Sí Intense EDP 100ml
1 183,00 €/1l
118,30 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
368,00 €/1l
36,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum Ylang 50ml
1 589,40 €/1l
79,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum Ylang 30ml
2 323,00 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Armani My Way Edp 50ml
1 621,60 €/1l
81,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Dámsky parfum Giorgio Armani My Way Intense EDP 90 ml
1 492,56 €/1l
134,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 468,90 €/1l
146,89 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Giorgio Armani parfumovaná voda Giorgio Armani My Way Eau de Parfum 30ml
1 984,33 €/1l
59,53 €
Predajca: PerfumTraders

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
1 428,33 €/1l
128,55 €
Predajca: PerfumTraders

Armani My Way Edp Spray Refill
860,80 €/1l
88,33 €
-2,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
86,08 €
Predajca: PerfumTraders

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Dior (Christian Dior) J'adore L'Or čistý parfém pre ženy 80 ml
2 546,25 €/1l
203,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,56 €/1l
100,31 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Armani My Way Floral Edp Spray
1 139,22 €/1l
102,53 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Voní fantasticky
Objem 0,09 l
veľmi príjemná vôňa v krásnom flakóne
Hodnotenie z 13. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super, super, super
Objem 0,09 l
Super. Ďakujem
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l