5,0



Na základe 1 hodnotenia
Príchuť:
- Bez príchute
- Citrón
- Pomaranč
6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát bez príchute
12,09 €
24,18 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
6h 34m 18s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Kreatínové prášky a kapsuly a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka69,42 €/1l
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Ďalšie informácie o reklame
Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl140,38 €/1kg
19,99 €
Predajca: PolleoSport

Ďalšie informácie o reklame
Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Ďalšie informácie o reklame
Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G23,49 €
Predajca: medpak_shop

Scitec Nutrition 100% Creatine 300 g
30,80 €/1kg
23,66 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,24 €
Predajca: Katomix

ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: RealPharm

GymBeam - 100% kreatín monohydrát 250 g bez príchute
162,88 €/1l
40,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kreatín monohydrát (Creapure) 300g
89,17 €/1l
26,75 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Ostrovit kreatn monohydrt Creapure
25,92 €
Predajca: NutraBestBG

Activlab Creatine Tabs 300Tabs
51,47 €/1kg
20,59 €
Predajca: medpak_shop

QNT kreatín monohydrát (800g) bez príchute - Kreatin - Kreatin-Monohydrat
74,11 €/1kg
66,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

MUTANT | Kreatín monohydrát - mikronizovaný bez príchute
43,30 €/1l
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Optimum Nutrition mikronizovan kreatn v prku - 634 g bez prchute
59,56 €/1kg
54,65 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,76 €
Predajca: Katomix

100 % Kreatínový Monohydrát (300 G)
309,83 €/1l
92,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

ACTIVLAB kreatín monohydrát kreatín prášok, bez príchute, 300 g
59,93 €/1kg
20,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Rule1 | Kreatín monohydrát Caps
255,25 €/1l
30,63 €
Predajca: NutraBestBG

DYMATIZE Kreatn Kreatn monohydrt prok Aminokyseliny bez prchute 500 g
92,60 €/1kg
46,30 €
Predajca: NutraBestBG

Scitec Nutrition 100% kreatín monohydrát 500 g
202,16 €/1kg
101,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok jahoda malina, 300 g
33,63 €/1l
10,09 €
Predajca: medpak_shop

Creapure Creatine, 250 g
95,58 €/1l
28,77 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Značka 6PAK Nutrition dobyla trh s výživovými doplnkami vďaka vysokokvalitným produktom a osvedčeným, účinným zložkám. Doplnky sú špeciálne vyvinuté pre mladých športovcov a ambicióznych športovcov a každý športovec ocení výhody výživových doplnkov.
V 6PAK Nutrition jednoducho prekonávajú očakávania a v ich širokej ponuke produktov si každý nájde niečo pre seba bez ohľadu na svoje športové a zdravotné ciele.
spoločnosť 6PAK Nutrition je etablovaným výrobcom na európskom trhu, keďže jej výrobky sú dostupné v 9 krajinách západnej a strednej Európy. Výrobky sa vyrábajú vo vysokokvalitných zariadeniachom GMP & HACCP u najväčšieho výrobcu výživových doplnkov v Európe - v Poľsku - pod prísnou kontrolou kvality a majú všetky potreby vrátane registrácie v БАБХ (Bulharská agentúra pre bezpečnosť potravín), aby spĺňali špecifické požiadavky na distribúciu v Bulharsku.
Kreatín monohydrát je vynikajúcim zdrojom kreatín monohydrátu, ktorý je výbornou voľbou pre všetkých športovcov zameraných na rozvoj veľkosti a sily svojich svalov. Už s 3 g kreatínu denne môžete rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele. Vďaka vysokému stupňu mikronizácie sa tento kreatín vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou. K lepšej absorpcii navyše prispieva taurín. Doplnok neobsahuje žiadne nežiaduce zložky ani umelé plnidlá - obsahuje len vysokokvalitné účinné látky.
→ Klasický kreatín monohydrát
→ Výkonný posilňovač bez vedľajších účinkov
→ Zvyšuje silovú vytrvalosť
→ S dodatočným taurínom pre lepšie vstrebávanie
Odporúčané dávkovanie: 1 odmerku (5 g) rozmiešajte so 150 ml vody. Užívajte 1 dávku denne 30 minút pred tréningom.
6PAK CREATINE MONOHYDRATE 500g JAR NATURAL
- Výrobca
- 6Pak Nutrition
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Potravinársky podnik
- TREC NUTRITION Sp. z o.o. Inż. J. Śmidowicza 48, 81‑127 Gdynia
- Obchodný názov
- Kreatín monohydrát
- EAN kód
- 5902114062156
- Výrobca
- 6Pak Nutrition
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Pozrite si obal
- Výživové údaje
- Pozrite si obal
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozrite si obal
- Potravinársky podnik
- TREC NUTRITION Sp. z o.o. Inż. J. Śmidowicza 48, 81‑127 Gdynia
- Obchodný názov
- Kreatín monohydrát
- EAN kód
- 5902114062156
Hodí sa k tomu

6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát Lemon
24,18 €/1l
12,09 €
Predajca: medpak_shop

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

6PAK Nutrition | Kreatín monohydrát bez príchute
47,10 €/1l
14,13 €
Predajca: NutraBestBG

WPC srvátkový proteínový doplnok vitamín C B koláč ProActive 700g
12,84 €/1kg
8,99 €
Predajca: RealPharm

ProActive Kreatín monohydrát 500 g prášok s vitamínom B6 príchuť: mango 100 porcií silový tréning
19,98 €/1kg
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: RealPharm

Goobay 45345, Typ A, Typ C (Európska koncovka), 10 A, Biela, CE, WEEE
1,89 €
Predajca: eu-bay_de

Inteligentné hodinky Smart Watch 45 mm náramkové dotykovým displejom športové pásmo Fitness náramok čierne darčekové volanie Android iOS Retoo
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kuchynská polica VASAGLE so 6 S-háčikmi, stojan na korenie, tmavohnedá
133,97 €
Predajca: Lumarko

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatín monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatín monohydrát v prášku
57,96 €/1l
28,98 €
Predajca: NutraBestBG

Scitec Nutrition 100% Creatine 300 g
30,80 €/1kg
23,66 €
-60%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,24 €
Predajca: Katomix

Mass Up jahodový príchuť 1200g
10 104,42 €/1kg
12,58 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatn monohydrt / Vedecky overen najistej mikronizovan kreatn monohydrt
92,50 €/1kg
27,75 €
Predajca: NutraBestBG

Delgeo cestovný batoh pre mužov a ženy, veľký batoh na príručnú batožinu, rozšíriteľná taška na príručnú batožinu, 17-palcový batoh na notebook na cesty, béžová farba
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Delgeo

Pánsky školský športový batoh Zagatto ZG700
38,47 €
Predajca: Allexo

Tv Box Android 13 Set Smart Media Player Quad Core Streaming 4k Bluetooth 5 4x1.5Ghz H.265 WiFi Ethernet Full HD HDMI s diaľkovým ovládaním 2/16GB Retoo
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

GymBeam - 100% kreatín monohydrát 250 g bez príchute
162,88 €/1l
40,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
50,45 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
84,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vanilkový srvátkový proteín, 500g
14,59 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g, 60 porci
32,17 €/1l
9,65 €
Predajca: Katomix

Automatická krepovacia žehlička na vlasy (2 nastavenia teploty), Žehličky na vlasy - CRIMMASTER
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

APPLE AirPods (3. generácia)
130,38 €
Predajca: evomag

Brašňa na bicykel FISCHER Kurier, biela/čierna z odolnej, nepremokavej plachty - 1 kus (86264)
35,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Čierna
Generálne opravený
477,77 €
Predajca: NESATEC

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Myslím, že je to veľmi dobré, môžem to len odporučiť ostatným
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Polleo Sport Creatine Monohydrate, 160 kapsúl
19,99 €
Predajca: PolleoSport
140,38 €/1kg

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
18,51 €
Predajca: PEAK
37,02 €/1kg

Kreatín monohydrát | 120 žuvačiek | vysoká dávka 5000 MG | príchuť čučoriedka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
69,42 €/1l

Activlab Creatine Tabs 300Tabs



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,59 €
Predajca: medpak_shop
51,47 €/1kg

Crea Shot 2.0 predtréningovka s kreatínom a beta-alanínom príchuť pomaranč Activlab



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,07 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
33,80 €/1kg

Activlab Creavita 300 g kreatín monohydrát taurín vitamín B - citrónová limetka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,69 €
Predajca: Activlab_Official_Store
55,63 €/1kg

Creative Monohydrát Kolový, 500 g
19,99 €
Predajca: Activlab_Official_Store
32,77 €/1l

ACTIVLAB kreatín monohydrát kreatín prášok, bez príchute, 300 g
20,92 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,98 €
Predajca: Activlab_Official_Store
59,93 €/1kg

Olimp Nutrition Creatine Mega Caps, Športový nápoj, Koncentrát, Tabletky, 1 kusov, 359 kcal, 1501 kJ



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
32,69 €
Predajca: medpak_shop
326,90 €/1kg

Karnitín - 100 kapsúl I aminokyselina I energia - metabolizmus tukov I diéta I chudnutie I spaľovač tukov I redukcia tuku
19,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,51 €
Predajca: PEAK
185,10 €/1l

Kreatín monohydrát 120 tabliet s obsahom 3000 mg čistého kreatínu na dávku. Kreatín monohydrát pre svalovú hmotu a energetický boost. Kreatín pred a po tréningu.
18,90 €
Predajca: LAGA_PHARMA

Kreatínový prášok Super, 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1l

Regis Creatine Powder Super Orange 500g - Dlhá trvanlivosť do roku 2027!



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
22,82 €/1l

Kreatínový prášok Super, citrón, 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,69 €
Predajca: medpak_shop
27,38 €/1kg

ActivLab Pharma Crea Gummies citrón - limetka, 60 gélov
14,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
29,80 €/1l

Olimp Creatine Monohydrate Powder (Creatine Monohydrate) 550G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,49 €
Predajca: medpak_shop

Kreatín (kreatín) Alkaline - 150 kapsúl I s pufrom I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
12,93 €
Predajca: PEAK
58,77 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok Čierna ríbezľa, 500 g
24,76 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok neutrálny, 500 g
24,87 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,69 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,38 €/1l

Activlab Kreatín monohydrát s taurínom – kreatínový prášok s príchuťou pomaranča, 500 g
24,89 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,90 €
Predajca: Activlab_Official_Store
39,80 €/1l