5,0



Na základe 20 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Daisy Edt Spray 100 ml824,60 €/1l
84,88 €
-2,42 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Bottled Toaletná Voda, 200ml408,55 €/1l
81,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT plnitelný 125 ml W672,00 €/1l
86,32 €
-2,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
84,00 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Brisa Cubana Edt Spray Limited Edition
848,00 €/1l
42,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
372,40 €/1l
18,62 €
Predajca: MANADA

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: NutraBestBG

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
310,30 €/1l
31,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ESCADA Bali Paradise toaletná voda 10ml
1 865,00 €/1l
18,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
264,40 €/1l
26,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada - Brisa Cubana EDT Miniature 10ml
1 568,00 €/1l
15,68 €
Predajca: somnia24

DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze toaletná voda pre ženy 50 ml
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Banderas The Secret EDT 200 ml M
172,55 €/1l
34,51 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Penhaligon's Luna Edt Spray
1 878,60 €/1l
187,86 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia Edt Spray
996,00 €/1l
77,17 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,70 €
Predajca: Parfumtoi

Floris No. 89 toaletná voda 10ml sprej
3 232,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Tonic Edt Spray
399,10 €/1l
41,04 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,91 €
Predajca: PerfumTraders

Boucheron Place Vendôme toaletná voda v spreji (100 ml)
890,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Escada Bali Paradise Edt Spray
- Hmotnosť
- 0.14 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, LIMONÉN, BENZYLSALICYLÁT, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL CITRAL, CITRONELLOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305187918
- Číslo od výrobcu
- 99350196569
- Hmotnosť
- 0.14 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, AQUA/VODA/VODA, PARFUM/VOŇAVKA, LIMONÉN, BENZYLSALICYLÁT, LINALOOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL CITRAL, CITRONELLOL
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616305187918
- Číslo od výrobcu
- 99350196569
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Escada Bali Paradise toaletná voda v spreji 100ml limitovaná edícia
325,50 €/1l
32,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Flor Del Sol toaletná voda pre ženy 100 ml
340,10 €/1l
34,01 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: NutraBestBG

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
270,00 €/1l
27,00 €
Predajca: BRASTYGroup

ESCADA Bali Paradise toaletná voda 50ml
439,00 €/1l
21,95 €
Predajca: Glamperfeu

Escada Brisa Cubana Edt Spray Limited Edition
848,00 €/1l
42,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
372,40 €/1l
18,62 €
Predajca: MANADA

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
264,40 €/1l
26,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
310,30 €/1l
31,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Escada Brisa Cubana Edt Spray Ed Lim 30ml
1 435,00 €/1l
43,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSTWAY Drevený domček pre bábiky, domček pre bábiky s nábytkom a príslušenstvom, vila pre bábiky 3 poschodia, domček pre bábiky pre dievčatá
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Juicy Couture Viva La Juicy Petals Please Woda perfumowana, 50 ml
1 232,40 €/1l
61,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,14 €
Predajca: Tradior

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

Escada, Summer Limited Edition - Sorbetto Rosso, Hydrating, Body Lotion, 50 ml
120,00 €/1l
6,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Salvatore Ferragamo Signorina Woda perfumowana, 30ml
1 114,67 €/1l
33,44 €
Predajca: Denpoli-Venda

Michael Kors Wonderlust, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
867,80 €/1l
43,39 €
Predajca: FragrancesBg

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
1 758,80 €/1l
131,91 €
Predajca: PerfumTraders

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
296,00 €/1l
23,68 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada - Magnetism EDP 25ml
1 045,20 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
339,60 €/1l
33,96 €
Predajca: BRASTYGroup

DKNY Women Energizing, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
349,60 €/1l
34,96 €
Predajca: Denpoli-Venda

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
962,80 €/1l
48,14 €
Predajca: somnia24

60 očných vankúšikov, zlaté kolagénové gélové očné vankúšiky na vrásky, jemné linky, tmavé kruhy, znižuje opuchy, zmierňuje únavu
58,00 €/1kg
17,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
115,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Paris Corner - Khair Fusion EDP 100ml
180,90 €/1l
18,09 €
Predajca: MANADA

Zimaya - Fatima Extrait de Parfum 100ml
206,10 €/1l
20,61 €
Predajca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
822,00 €/1l
41,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
95% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
95%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastické
Objem 0,1 l
Najlepší produkt, najlepšia vôňa, jedna z mojich obľúbených vôní. Som rada, že som ju ešte stihla kúpiť online a za takú výhodnú cenu, ďakujem!
Hodnotenie z 12. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fantastické
Objem 0,1 l
Skvelá vôňa na leto.
Hodnotenie z 11. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super spokojný
Objem 0,1 l
Jedna z mojich najobľúbenejších vôní, ďakujem
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Dobrá cena
Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 21. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,03 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,30 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(587)Počet hodnotení: 587
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,49 €
Predajca: PerfumTraders
1 224,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,01 €
Predajca: PerfumTraders
520,05 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
93,88 €
-2,35 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,53 €
Predajca: PerfumTraders
610,20 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,29 €
Predajca: PerfumTraders
872,90 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,91 €
Predajca: PerfumTraders
399,55 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l