5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Činka Bowflex „SelectTech“, 2–24 kg350,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Polyuretanové jednoručky HMS HPT10 2 x 10 kg143,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
HOMCOM Hexagon – liatinové činky s rýhovaným úchopom 1 x 15 kg48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Ďalšie informácie o reklame
Hex Rubber Dumbell činka 10 kg40,40 €
Predajca: e-sportshop

HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

2 x 10 kg šesťhranná činka pár, šesťhranná činka guma, šesťhranná činka
48,00 €
Predajca: Maskare

RE:SPORT 2-dielna sada činiek s nastaviteľnou hmotnosťou 15 kg | Sada činiek s 2 činkami | Činka so závažím a 4 hviezdičkami | Fitness činka na budovanie svalov, tréning a doma
35,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Rebel RBA-2325-02.5 Pogumované litinové činky HEX 2 x 2,5 kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Jednoručná šesťhranná činka HEX 5 kg pogumovaná
13,50 €
Predajca: KUBISPORT

inSPORTline Hexagonálna činka Hexsteel, 20 kg
56,54 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Gorilla Sports Šesťhranná pogumovaná činka, 10 kg
38,99 €
Predajca: Kokiska

Gorilla Sports Šesťhranná pogumovaná činka, 2 kg
14,49 €
Predajca: Kokiska

6kg sada šesťhranných činiek, protišmyková rukoväť, domáca posilňovňa
64,99 €
Predajca: Netsilla

Šesťhranná činka 8 kg - pogumovaná, protišmyková rukoväť
61,99 €
Predajca: Netsilla

30 kg šesťhranná činka - pogumovaná, protišmyková rukoväť
230,99 €
Predajca: Netsilla

Jednoruká šesťhranná činka HEX 22,5 kg, pogumovaná
58,60 €
Predajca: KUBISPORT

Činka Pvc Hex - Hexagon Sedco 1
3,22 €
Predajca: Sedco

Tunturi 14TUSCL276, Olympic, Pogumované závažie, 15 kg, Čierna, 15 kg, 5 cm
86,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tunturi závažie na činku, 30 mm, závažie na činku a činku, 20 kg
124,81 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hexagonálna jednoručka THUNDER® 10 kg je ideálnou voľbou pre efektívny silový tréning doma, vo fitness centre alebo v tréningovom štúdiu. Vďaka šesťhrannému tvaru sa činka nekotúľa po podlahe, čo zvyšuje bezpečnosť počas cvičenia a chráni okolie pred poškodením.
Je vhodná na širokú škálu cvikov, vrátane drepov, výpadov, mŕtveho ťahu, ako aj cvičení na hrudník, chrbát, ramená a ruky.
Výhody hexagonálnej jednoručky THUNDER®:
Všestranné využitie pri tréningu celého tela
Šesťhranný tvar zabraňuje kotúľaniu
Pogumovaný povrch chráni podlahu pred poškodením
Tlmenie hluku pri odložení činky
Ergonomická vrúbkovaná rukoväť pre pevný úchop
Odolná konštrukcia s dlhou životnosťou
Jasné označenie hmotnosti pre rýchlu identifikáciu
Ideálna na domáci aj profesionálny tréning
Činka je vyrobená z ocele a pokrytá odolnou vrstvou gumy. Táto kombinácia zabezpečuje vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a zároveň zvyšuje komfort používania.
Ergonomická vrúbkovaná rukoväť poskytuje bezpečný a stabilný úchop aj počas intenzívnych tréningov.
Technické parametre:
Značka: THUNDER®
Typ: Hexagonálna jednoručka / Hex činka
Hmotnosť: 10 kg
Materiál: oceľ s gumovým povrchom
Rozmery: 32,5 × 12 cm
Dĺžka úchopovej časti: 12,5 cm
Priemer úchopovej časti: 3,5 cm
Tvar: šesťhranný
Rukoväť: ergonomická, vrúbkovaná
S hexagonálnou jednoručkou THUNDER® 10 kg môžete efektívne budovať silu, zlepšovať kondíciu a vykonávať širokú škálu cvikov v pohodlí domova alebo fitness centra.
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Thunder
- Model
- HEXAGONAL-DUMBBELLS-10KG
- Rozmery
- 32,5 cm × 12 cm × 12 cm
- Dĺžka
- 0.325 m
- Hmotnosť
- 10 kg
- EAN kód
- 5906765561037
- Počet dielov
- 1
- Číslo od výrobcu
- HEXAGONAL-DUMBBELLS-10KG
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Thunder
- Model
- HEXAGONAL-DUMBBELLS-10KG
- Rozmery
- 32,5 cm × 12 cm × 12 cm
- Dĺžka
- 0.325 m
- Hmotnosť
- 10 kg
- EAN kód
- 5906765561037
- Počet dielov
- 1
- Číslo od výrobcu
- HEXAGONAL-DUMBBELLS-10KG
Hodí sa k tomu

HOMCOM Hexagonové krátke činky z liatej železnej hmoty, s drážkovanou rukoväťou, 2 ks po 4 kg
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

THUNDER® Hexagonálna Jednoručka 12,5 kg Pogumovaná Činka HEX s Protišmykovou Rukoväťou na Silový Tréning
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: sellBEST

THUNDER® Hexagonálna Jednoručka 15 kg Pogumovaná Činka HEX s Protišmykovou Rukoväťou na Silový Tréning
44,00 €
Doprava zdarma
Predajca: sellBEST

HOMCOM Hexagon – liatinové činky s rýhovaným úchopom 1 x 15 kg
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Činky A91-016V01, 2 ks liatinových činiek, vrúbkovaná rukoväť, závažia, kovová guma, čierne, 2 x 5 kg
39,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

HOMCOM, hexagonálne krátke činky z liatej železnej hmoty, rukoväte s drážkami, 2 ks po 10 kg
55,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

2 x 5 kg šesťhranná kompaktná činka, šesťhranná gumová činka, šesťhranná kompaktná činka
30,00 €
Predajca: Maskare

Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
86,69 €
Predajca: Lumarko

SONGMICS Sada činiek 2 v 1, 2x10 kg, pre domácnosť, 1 pár
63,99 €
Predajca: Lumarko

HOMCOM Hexagon – liatinové činky s rýhovaným úchopom 2 x 8 kg
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

HOMCOM Hexagon – liatinové činky s rýhovaným úchopom 1 x 20 kg
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Body & Mind Neoprénové činky, sada 2 ks, 1–5 kg (10 činiek) vrátane stojanu na činky s 5 policami – činky na silový tréning a fitness, čierne
99,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
936,90 €/1l
93,69 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

HOMCOM Hexagonové činky z liateho železa s vroubkovaným úchopom 2 x 6 kg
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Kettlebell Sedco Rubber-chrome Profi 4
16,67 €
Predajca: Sedco

MOVIT Šesťhranné činky sada 2 2kg, sada činiek
18,98 €
Predajca: Kokiska

ATHLER Lion | Sada činiek 20 kg | Nastaviteľná sada činiek | 12 kotúčov na činky 2 tyče na činky | Činka na činky | Hviezdicové zámky | Hviezdicové zámky
50,45 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Čínsky A91-020V01, 12,6 kg
44,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
902,40 €/1l
90,24 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

PHYSIONICS multifunkčná posilňovacia lavica, 120 x 47 cm
127,19 €
Predajca: Kokiska

Physionics multifunkčná posilňovacia lavica, nosnosť 200 kg
115,89 €
-10,20 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
105,69 €
Predajca: Kokiska

Hop-Sport 40kg platne s činkami 30 mm - sady činiek 4x10kg
1,38 €/1kg
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Posilňovacia stanica Hop-Sport HS-1044K pre domácnosť - multifunkčná posilňovacia stanica s lanom a stolom na sťahovanie a krútenie latiek a motýlik, vrátane 66 kg závažia
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Sada činiek Hop-Sport 36 kg činky činky SZ tyč záťažové dosky 30 mm, 2x5 kg, 4x2,5 kg, 6x1,25 kg
85,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ

Sada vinylových činek MOVIT 2 x 2 kg fialové
21,89 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,32 €
Predajca: Kokiska

HOP SPORT Power Tower hrazda a dipová stanica, výškovo nastaviteľná, voľne stojaca, fitness zariadenia pre domáce použitie, domáca posilňovňa, zariadenia na kalisteniku
76,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ

Posilňovacia veža - THUNDER FORCE - 87 kg záťažový blok, horná kladka, butterfly, Scottova lavica, nastaviteľné sedadlo
619,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sellBEST
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle a efektívne
Úplne splnil moje očakávania
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RE:SPORT® Sada činiek z liatiny 30 kg činky sada činiek činky dosky



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(23)Počet hodnotení: 23
87,99 €
Predajca: DWD-Company

JustValue Nastaviteľná činka 25 kg – 5 v 1 – 2,5–25 kg – otočná rukoväť
96,45 €
Predajca: JustValue

Body & Mind Neoprénové činky, sada 2 ks, 1–5 kg (10 činiek) vrátane stojanu na činky s 5 policami – činky na silový tréning a fitness, čierne



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
99,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Beco 12 párov vodných činiek veľkosti M



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
336,99 €
Predajca: Sportlaedchen

Beco 10 párov vodných činiek veľkosti M



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
282,99 €
Predajca: Sportlaedchen

Oliver chrómová činka 2 x 10,0 kg
167,99 €
Predajca: Sportlaedchen

Outsunny 3-dielna sada balkónového nábytku, sedenie, ratanová záhradná sada, polyratan, sivá



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
193,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Select nastaviteľná činka, 1 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
92,90 €
Predajca: e-sportshop

Činka MASTER Spin jednoručná nastaviteľná 2 - 20 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
157,99 €
Predajca: SuperMerchant

Kawanyo 3 páry vinylových násad, 3,0 kg - schwarz
85,99 €
Predajca: Sportlaedchen

Beco 6 párov vodných činiek veľkosti M



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
175,99 €
Predajca: Sportlaedchen

Nastaviteľné činky Rebel ACTIVE Chrome v kufríku, 20 kg, s činkovou tyčou
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Činky Hop-Sport z plastu, sada 2 činiek 2x1 kg, šesťuholníkový tvar, praktické a funkčné, ideálne na domáci a fitnes tréning



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
14,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ

Nastaviteľné činky Relaxdays, sada 2, nastaviteľné závažia 1kg, 1,5kg, 2kg, pogumované, činky pre ženy, ružová



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
39,99 €
Predajca: Relaxdays

Body & Mind® – sada 2 ks neoprénových činkových závaží v šesťhrannom dizajne, ktoré sa neprevracajú | Protisklzové fitness činky pre silový tréning a cvičenie doma



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Geheimshop-de

HMS CHD09 9 kg Silver Jednoručná činka
92,14 €
Predajca: SuperMerchant

Beco 6 párov vodných činiek veľkosti S



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
136,99 €
Predajca: Sportlaedchen

HMS CHD08 8 kg Silver Jednoručná činka
84,34 €
Predajca: SuperMerchant

HOMCOM Sada činkových závaží 2 v 1, 20 kg, na posilňovanie a cvičenie s váhami, vhodná na domáce použitie



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
86,90 €
Predajca: AOSOM-DE

CHD07 CHROMOVANÁ ČINKA (2 ks) HMS
76,11 €
Predajca: SuperMerchant