4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Rebelhorn Bundy PB277840, Veľkosť: 163197,99 €
Predajca: ERCO

Ďalšie informácie o reklame
Shima Bundy Drift, SHIMADRIFTMENRED, Größe: 175140,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Under Armour Tech Utility Woven Jacket Black 2XL / Regular Man Black 2XL
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sport_and_Fashion

Furygan Jacket Challenger Black
368,08 €
Predajca: TTW-Offroad

Scott Adventure Terrain Dryo Jacket Black M M
306,46 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Bunda Leatt 4.5 Hydradri Black XL Man Black XL
276,00 €
Doprava zdarma
Predajca: BRIXIAMOTO

Furygan Jacket Evald Black
259,90 €
Predajca: TTW-Offroad

iXS Venture-Air 1.0 Jacket black S
499,95 €
-14,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
485,46 €
Predajca: TTW-Offroad

Alpinestars Isla Wr Jacket Black S Woman Black S
213,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Cyklistická vesta Alé - GUSCIO VENTO 2 LADY - Black M
61,99 €
Predajca: Holokolo

Bunda Alpinestars Techdura Black/Silv
314,90 €
Predajca: TTW-Offroad

Dainese Gullfoss D-dry® Jacket Black 50 Pánske Black 50
324,70 €
-24,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
300,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

iXS Venture-BigAir 1.0 Jacket black L
247,46 €
Predajca: TTW-Offroad

Bunda Under Armour Cloudstrike, čierna, veľkosť L, pánska, čierna, veľkosť L
101,25 €
-9,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
91,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bunda do dažďa Alpinestars Kascade Black M Man Black M
141,46 €
-21,46 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
120,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Furygan JACKETS MONTROC Black
299,46 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Thirtytwo Grasser Jacket Black L Men Black L
273,00 €
-43,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
229,60 €
Predajca: Snowboardel

Alpinestars T-gp R V3 Drystar Jacket Black S Man Black S
301,08 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Revit Neptune 3 GTX Touring Jacket Black S
599,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FC-Moto

Bunda DUSK, ALPINESTARS (čierna, veľkosť 62)
611,40 €
Doprava zdarma
Predajca: GTSTORE_Hukvaldy
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Under Armour pánska športová bunda Sportstyle Windbreaker (vetrovka)
Existuje dôvod, prečo je kvalitná vetrovka neodmysliteľnou súčasťou šatníka každého športovca. Pánska športová bunda Under Armour Sportstyle Windbreaker je definitívnou odpoveďou na túto potrebu, navrhnutá pre výkon, ochranu a bezkonkurenčný komfort. Táto bunda s kapucňou je dokonalou syntézou ľahkého dizajnu a odolnej ochrany, vytvorená tak, aby vás chránila pred poveternostnými vplyvmi, a to bez toho, aby vás obmedzovala alebo spôsobovala prehriatie. Je to ideálna vonkajšia vrstva pre tých, ktorí sú neustále v pohybe.
Vďaka charakteristickej technológii UA Storm môžete s istotou čeliť nepriaznivému počasiu. Táto inovatívna povrchová úprava účinne odpudzuje vodu, takže vlhkosť steká a okamžite odvodzuje z povrchu, a to bez obetovania ani gramu priedušnosti. To znamená, že aj pri ľahkom daždi zostanete suchí a chránení pred vetrom, pričom zároveň teplo a pot môžu odchádzať, čo vám zabezpečí pohodlie počas náročnejších aktivít. Vetruodolné materiály a precízna konštrukcia bundy vytvárajú silnú bariéru, ktorá vás chráni pred chladným vetrom, takže si môžete udržať optimálnu teplotu a sústrediť sa na svoj výkon.
Športová bunda Sportstyle je navrhnutá pre dlhú životnosť a voľnosť pohybu a je vyrobená z ľahkej, trvanlivej tkaniny. Tento syntetický materiál je neuveriteľne odolný a výdržný, pripravený vydržať náročné podmienky aktívneho životného štýlu, a zároveň zostáva jemný a pohodlný na celodennej nosenie. Vnútri výrazne zlepšuje priedušnosť celoplošná sieťovina, ktorá podporuje neustály prúd vzduchu, čím zabraňuje pocitu vlhkosti a zabezpečuje, že zostanete v pohode, keď sa vaše tréningy stanú intenzívnejšími. Táto kombinácia odolného vonkajšieho materiálu a priedušnej vnútornej vrstvy z nej robí ideálnu bundu na prechod medzi ročnými obdobiami alebo ako spoľahlivú zahrievaciu vrstvu.
Každý detail je navrhnutý s ohľadom na športovca. Bunda má bezpečné vrecká na zips, ktoré poskytujú bezpečné a pohodlné miesto na uloženie telefónu, kľúčov alebo peňaženky a zabezpečujú, že vaše najdôležitejšie veci sú počas tréningu chránené. Elastické manžety pomáhajú udržiavať rukávy na mieste a zabraňujú ich skĺzavaniu, čím vytvárajú aerodynamický a neobmedzujúci zážitok. Táto pánska bunda má tiež dobre navrhnutú kapucňu, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu hlavy a krku, keď sa odfúkne vietor alebo začne jemne mrholiť. Okrem toho tento odev predstavuje moderný prístup k odevom, pretože hlavná tkanina bundy obsahuje minimálne 90 % recyklovaného polyesteru, s výnimkou podšívok a ozdobných prvkov.
Vlastnosti:
- Technológia UA Storm odpudzuje vodu, pričom ne priedušnosť.
- Odolné voči vetru materiály a konštrukcia vás chránia pred poveternostnými vplyvmi.
- Ľahká, trvanlivá tkanina je odolná, ale zároveň pohodlná.
- Sieťovina na podšívke zvyšuje priedušnosť.
- Bezpečné vrecká na zips.
- Elastické manžety pomáhajú udržiavať rukávy na mieste.
- Hlavná tkanina bundy obsahuje minimálne 90 % recyklovaného polyesteru, s výnimkou podšívok a ozdobných prvkov.
Strih a údržba:
- Odev by mal byť úplne zapnutý a prať sa naruby.
- Prať v práčke v studenej vode s podobnými farbami.
- Nepoužívať aviváž.
- V prípade potreby použiť iba bieliaci prostriedok bez chlóru.
- Sušiť v sušičke na nízku teplotu.
- Nežehliť.
- Nechávať chemicky čistiť.
Špecifikácie:
- 100 % polyester.
- Importované.
Zloženie:
- COMP1: 100 % polyester
- COMP2: 100 % polyester
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Konfekčná veľkosť
- L
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 1986321157320198632115732
- Číslo od výrobcu
- 1361621-005-LG
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Materiálové zloženie
- 100% polyester
- Konfekčná veľkosť
- L
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 1986321157320198632115732
- Číslo od výrobcu
- 1361621-005-LG
Hodí sa k tomu

Under Armour Coupe-vent športová bunda, čierna, XL / Regular, pánska, čierna, XL
59,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Under Armour Stretch Woven Windbreaker Jacket Pánske
78,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Under Armour Ua Stretch Wvn Windbreakereu - čierna, Veľkosť:XXL
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Sport_and_Fashion

Rohová pohovka Mango s funkciou spania a úložným priestorom v zoom 3 MINK
300,00 €
Predajca: PRMEBLE

Under Armour Ua Stretch Wvn Windbreakereu - castlerock, Veľkosť:L
65,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

ASICS 1201A789.020_9.5, Samec, Dospelý, Módne tenisky, Čierna, Šedá, Graphite Grey, Black
223,63 €
-73,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,00 €
Doprava zdarma
Predajca: iFaly

Čalúnená posteľ ProximaX 140x190 cm s funkciou nakladania, LED a výškovo nastaviteľným čelom, manželská posteľ s lamelovým roštom a 4 zásuvkami, úložný priestor na posteľnú bielizeň, sivá
233,70 €
Doprava zdarma
Predajca: UnboxGermany

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Emporio Armani AR11360, potápkové hodinky, čierny ciferník, priemer 43 mm
104,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

New Balance Obuv M2002RDB
221,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Whirlpool Bestway čierny nafukovací bazén 180x66cm vrátane filtračného krytu čerpadla vyhrievanie masážna funkcia vonkajší bazén
493,99 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
469,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LUNOIRStudio

Pánska vetrovka Under Armour UA Rival WVN
70,80 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,60 €
Predajca: Gangstagroup

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, Microsd (transflash), 32 GB
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Trendyplants - Citrónovník - Záhradná rastlina - Výška 140-160 cm - Veľkosť kvetináča Ø24cm - Citrus Lemon
114,94 €
Predajca: Trendyplants

Under Armour Ua Stretch Wvn Windbreakereu - čierna, veľkosť:S
78,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Under Armour Ua Stretch Wvn Windbreakereu - čierna, Veľkosť:L
77,56 €
Predajca: Gangstagroup

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
153,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Hugo Boss Hodinky ty559100
81,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palcový bicykel pre dievčatá mužov a ženy 21 rýchlosť (6 rýchlosť pre 20 palcov) Holland mestský bicykel
289,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Estilo

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
311,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, položka podľa očakávania
Táto bunda skvele sedí! Je ideálna ako prechodná bunda. Mohla by sa zlepšiť pridaním elastického pásu na bokoch, ale to je vec vkusu.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Perforovaná kožená motocyklová bunda Merlin Icon D3O, čierna/zlatá, 52
455,95 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Merlin Torsten TFL D3O, čierna, S
430,46 €
-45,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
385,46 €
Predajca: FC-Moto

Merlin Torsten TFL D3O motocyklová kožená bunda, hnedá, M
430,46 €
-45,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
385,46 €
Predajca: FC-Moto

Merlin Bristol D3O Cafe dámska kožená bunda na motorku, čierna, M
413,46 €
-43,21 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
370,25 €
Predajca: FC-Moto

Textilná bunda na motorku Merlin Jagger Urban Utility D3O, tmavomodrá, S
387,96 €
-40,49 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,47 €
Predajca: FC-Moto

Merlin Buxton II dámska voskovaná bunda na motorku, čierna, 2XL
325,44 €
Predajca: FC-Moto

Merlin Barton II motocyklová voskovaná bunda, čierna, XL
309,46 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Bogotto B-Nimble, čierna, 52
295,49 €
-87,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
208,48 €
Predajca: FC-Moto

Dámska textilná bunda na motorku Merlin Shenstone Air, čierna, L
302,96 €
-31,50 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
271,46 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Bogotto Quick-R, čierna, 48
275,49 €
-81,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,48 €
Predajca: FC-Moto

Mikina na motorku Merlin Stealth Pro D3O, čierna, M
299,95 €
-54,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
245,48 €
Predajca: FC-Moto

Mikina na motorku Merlin Stealth Pro D3O, čierna, 2XL
299,95 €
-54,47 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
245,48 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Berik Zakura, čierna/biela/červená/žltá, 52
240,69 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Berik Zakura, čierna/biela/žltá, 54
240,69 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Merlin Stockton, čierna, S
413,46 €
-208,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
205,44 €
Predajca: FC-Moto

Textilná bunda na motorku Merlin Sayan D3O, zelená/čierna, XL
404,96 €
-199,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
205,44 €
Predajca: FC-Moto

Dámska voskovaná bunda na motorku Merlin Harriet, čierna, XL
430,46 €
-225,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
205,44 €
Predajca: FC-Moto

Motocyklová voskovaná bunda Merlin Perton, čierna, M
413,46 €
-208,02 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
205,44 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Bogotto Frisco, čierna, M
195,49 €
-57,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,48 €
Predajca: FC-Moto

Kožená bunda na motorku Bogotto Bristol, čierna, 50
195,49 €
-57,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
138,48 €
Predajca: FC-Moto