5,0



Na základe 4 hodnotení
Kapacita pamäte:
512 GB- 256 GBZobraziť dostupné možnosti
- 512 GB
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Ružovo zlatá
1 823,01 €
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Mobily a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 072,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna
1 375,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 Edge, 17 cm (6.7"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Čierna
611,68 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Samsung Galaxy S25 Edge, 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Modrá
2 249,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Breros_

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 342,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Strieborná, Titán, Biela
1 420,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 1 TB, 200 MP, Android 15, Zelená
1 606,73 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Green_Country

Samsung Galaxy S22+ SM-S906B, 16,8 cm (6.6"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Ružovo zlatá
Použité
328,00 €
Doprava zdarma
Predajca: UltraTec

Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 16.0, Ružovo zlatá
1 307,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S26 Ultra SM-S948B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 16.0, Ružovo zlatá
1 730,91 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Green_Country

Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Čierna
785,24 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Nali

Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 854,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: E-System

Samsung Galaxy S26 SM-S942B/DS, 16 cm (6.3"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 16.0, Ružovo zlatá
1 077,65 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S25+ SM-S936B/DS, 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Zlato, Ružová
Generálne opravený
603,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Samsung Galaxy S22 SM-S901B, 15,5 cm (6.1"), 2340 x 1080 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Fialová
890,00 €
Predajca: G-Electronics

Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Strieborná
804,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy Z Flip4 SM-F721B, 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Ružovo zlatá
990,00 €
Predajca: G-Electronics

Samsung Galaxy Z Flip4 , 17 cm (6.7"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 12, Ružovo zlatá
1 190,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics

Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Čierna
893,96 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag
Popis produktu a údaje o produkte
Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS. Uhlopriečka displeja: 17,5 cm (6,9"), rozlíšenie displeja: 3120 x 1440 pixelov. Rodina procesorov: Qualcomm Snapdragon, procesor: 8 Elite. Kapacita RAM: 12 GB, interná pamäťová kapacita: 512 GB. Rozlíšenie zadného fotoaparátu (číselné): 200 MP, typ zadného fotoaparátu: štvoritý fotoaparát. Sloty na SIM karty: Dual-SIM. Nainštalovaný operačný systém: Android 15. Kapacita akumulátora: 5000 mAh. Farba produktu: ružovo-zlatá. Hmotnosť: 218 g
Všeobecne
Uhlopriečka obrazovky
17,5 cm
Rozlíšenie displeja
3120 x 1440 pixelov
Procesor
8 Elite
Rodina procesorov
Qualcomm Snapdragon
Kapacita RAM
12 GB
Kapacita internej pamäte
512 GB
Rozlíšenie zadného fotoaparátu (číselné)
200 MP
Typ zadného fotoaparátu
Štvorkamera
Sloty na SIM karty
Dual-SIM
Inštalovaný operačný systém
Android 15
Kapacita batérie
5000 mAh
Farba produktu
Ružovo-zlatá
Hmotnosť
218 g
Displej
Uhlopriečka obrazovky
17,5 cm
Rozlíšenie displeja
3120 x 1440 pixelov
Tvar obrazovky
Plochý
Marketingový názov Technológia displeja
Dynamic AMOLED 2X
Typ panelu
AMOLED
Počet farieb displeja
16 miliónov farieb
Maximálna obnovovacia frekvencia
120 Hz
Jas
1500 cd/m²
Hustota pixelov
500 ppi
Technológie špecifické pre značku
Displej, ktorý je vždy zapnutý
Zaoblené rohy displeja
Áno
Softvér
Platforma
Android
Inštalovaný operačný systém
Android 15
Verzia operačného systému
One UI 7.0
Sieť
Sloty pre SIM karty
Dual-SIM
Generácia mobilnej siete
5G
Typ SIM karty
NanoSIM + eSIM
Štandardy 3G
UMTS, WCDMA
Štandardy 4G
LTE-TDD a LTE-FDD
Štandard 5G
Sub6 FDD, Sub6 SDL, Sub6 TDD
Špičkový štandard Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
WLAN
Áno
Štandardy Wi-Fi
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
Áno
Verzia Bluetooth
5.4
Podporované 3G pásma
850, 900, 1900, 2100 MHz
Podporované 4G pásma
700, 800, 850, 900, 1500, 1800, 1900, 2100, 2300, 2500, 2600 MHz
Podporované pásma 5G
700, 800, 850, 900, 1500, 1800, 1900, 2100, 2300, 2500, 2600, 3500, 3700 MHz
Rýchlosť prenosu dát 4G (max.)
2000 Mbit/s
Rýchlosť prenosu dát 5G (max.)
4,66 Gbit/s
Wi-Fi Direct
Áno
MIMO
Áno
Modulácia
4096-QAM
Komunikácia v blízkosti poľa (NFC)
Áno
Fotoaparát
Typ zadnej kamery
Štvorkamerový systém
Veľkosť senzora zadného fotoaparátu
1/1,3"
Veľkosť snímača druhého zadného fotoaparátu
1/2,52"
Veľkosť snímača tretej zadnej kamery
1/2,52"
Rozlíšenie zadnej kamery (číselné)
200 MP
Rozlíšenie druhého zadného fotoaparátu (číselné)
50 MP
Rozlíšenie tretej zadnej kamery (číselné)
50 MP
Rozlíšenie štvrtého zadného fotoaparátu (číselné)
10 MP
Clonové číslo zadnej kamery
1,7
Clonové číslo druhého zadného fotoaparátu
3,4
Clonové číslo tretej zadnej kamery
1,9
Clonové číslo štvrtej zadnej kamery
2,4
Veľkosť pixelu zadnej kamery
0,6 µm
Veľkosť pixelu druhej zadnej kamery
0,7 µm
Veľkosť pixelu tretej zadnej kamery
0,7 µm
Veľkosť pixelu štvrtej zadnej kamery
1,12 µm
Uhol zorného poľa (FOV) zadnej kamery
85 °
Uhol zorného poľa (FOV) druhej zadnej kamery
22 °
Uhol zorného poľa (FOV) tretej zadnej kamery
120 °
Optický zoom
10 x
Digitálny zoom
100 x
Typ predného fotoaparátu
Jedna kamera
Veľkosť snímača predného fotoaparátu
1/3,2"
Rozlíšenie prednej kamery (číselné)
12 MP
Clonové číslo prednej kamery
2,2
Veľkosť pixelu prednej kamery
1,12 µm
Uhol záberu (FOV) prednej kamery
80 °
Blesk zadnej kamery
Áno
Typ blesku
LED
Rozlíšenie videa
4320 x 7680 pixelov
Maximálna snímková frekvencia
240 fps
Rozlíšenie pri rýchlosti snímania
1280x720@30fps, 1920x1080@30fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 3840x2160@60 fps
Režimy nahrávania videa
720p, 1080p, 2160p, 4320p
Automatické zaostrovanie
Áno
Stabilizátor obrazu
Áno
Typ stabilizátora obrazu
Optická stabilizácia obrazu (OIS)
Nočný režim
Áno
Panoráma
Áno
Vertikálny formát
Áno
Režim spomaleného záberu
Áno
Rýchlosť záberov v spomalenom režime
240 fps v rozlíšení FHD, 120 fps v rozlíšení UHD
Podporované formáty obrazu fotoaparátu
DNG, HEIF, JPEG
Dizajn
Tvar
Tyč
Farba produktu
Ružovo-zlatá
Názov farby
Titanium Pinkgold
Pamäťové médium
Kapacita RAM
12 GB
Kapacita internej pamäte
512 GB
Používateľská pamäť
474,2 GB
Kompatibilné pamäťové karty
Nepodporované
Akumulátor/batéria
Kapacita akumulátora/batérie
5000 mAh
Hmotnosť a rozmery
Hmotnosť
218 g
Šírka
77,6 mm
Hĺbka
8,2 mm
Výška
162,8 mm
Navigácia
Poloha
Áno
GPS
Áno
GLONASS
Áno
BeiDou
Áno
Galileo
Áno
Systém satelitov Quasi-Zenith (QZSS)
Áno
Napájanie
Nabíjací port USB typu C
Áno
Požadovaný nabíjací výkon (min.)
10 W
Požadovaný nabíjací výkon (max.)
45 W
USB Power
Áno
Procesor
Rodina procesorov
Qualcomm Snapdragon
Procesor
8 Elite
Počet jadier procesora
8
Frekvencia procesora v režime Boost
4,47 GHz
Rodina procesorov pre umelú inteligenciu
Qualcomm
Pripojenia a rozhrania
USB konektor
Áno
USB konektor
USB typu C
Verzia USB
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Konektor pre slúchadlá
USB typu C
Výkon
Rýchle nabíjanie
Áno
Bezdrôtové nabíjanie
Áno
Snímač odtlačkov prstov
Áno
Rozpoznávanie tváre
Áno
Výdrž
Trieda energetickej účinnosti
B
Škála energetickej účinnosti
A až G
Výdrž batérie na jeden cyklus
2694 min
Životnosť batérie v cykloch
2000
Trieda spoľahlivosti pri opakovanom voľnom páde
A
Trieda opraviteľnosti
C
Medzinárodný stupeň krytia (kód IP)
IP68
Senzory
Senzor priblíženia
Áno
Akcelerometer
Áno
Senzor okolitého osvetlenia
Áno
Gyroskop
Áno
Barometer
Áno
Geomagnetický senzor
Áno
Hallov senzor
Áno
Obsah balenia
Sieťový adaptér AC
Nie
Ďalšie funkcie
Index opraviteľnosti
3,2
Multimédiá
Podporované audio formáty
3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Mid, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF
Podporované video formáty
3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM
Jednoduché. Šokujúce
Zaoblený dizajn nového Galaxy S25 Ultra vyjadruje jednotnú identitu radu Galaxy S. Vďaka tenkému, robustnému titánovému rámu a integrovanému peru S Pen predstavuje ultramodernú víziu odvážneho dizajnu.
Galaxy S25 Ultra je chránený robustným titánovým rámom, vďaka ktorému je váš Galaxy S25 Ultra vždy chránený.
Posilnený naším odolným sklom na obrazovku Corning® Gorilla® Armor 2, ktoré chráni váš Galaxy.
Vďaka stupňu krytia IP68 a odolnosti voči vode a prachu môžete s týmto Galaxy robiť viac, než ste si mysleli, že je možné.
Galaxy AI
Vstúpte do ďalšej éry mobilnej umelej inteligencie so spoločníkom s umelou inteligenciou, ktorý je vždy o krok vpred pred všetkými vašimi potrebami. Jednoducho sa nechajte viesť prirodzenou konverzáciou a bez námahy dokončite každodenné úlohy.
Dokončite svoje úlohy jednoducho bez toho, aby ste museli prepínať medzi rôznymi aplikáciami. Jednoducho stlačte a podržte bočné tlačidlo a povedzte Google Gemini, čo potrebujete v prirodzenom jazyku, a on sa o všetko okamžite postará.
Začnite ráno súhrnom svojho dňa, napríklad skontrolovaním posledného energetického skóre a pripomenutím svojho nabitého diára. Večer potom zhrňte udalosti dňa pomocou informácií o denných aktivitách.
Najpokročilejší motor ProVisual s umelou inteligenciou
Naša nová generácia ProVisual Engine je teraz poháňaná naším výkonným procesorom, ktorý vám umožňuje snímať, prezerať a upravovať, aby ste získali náš doteraz najlepší zážitok z kamery a úprav.
- 200 MP: širokouhlý záber, 2-násobné optické priblíženie v kvalite
- 50 MP: ultraširokouhlý záber
- 50 MP: teleobjektív, 5-násobný optický zoom a 10-násobný kvalitný optický zoom
- 10 MP: teleobjektív, 3x optický zoom
- 12 MP: selfie kamera
Teraz môžete nahrávať vo vylepšenom 10-bitovom HDR pre ešte pohlcujúcejší zážitok z videa. Náš pokročilý AP je tiež vybavený presnejším potláčaním šumu, takže sa už nikdy nebudete musieť obávať nočného šumu.
Najvýkonnejší procesor prispôsobený pre Galaxy
Predstavujeme náš najvýkonnejší procesor prispôsobený pre Galaxy. Teraz sa ponorte do akcie vďaka vylepšenému ray tracingu v reálnom čase a optimalizácii sopiek s mimoriadne plynulou grafikou založenou na mobilnej platforme Snapdragon® 8 Elite pre Galaxy.
Zvýšte dokonalosť, pocíťte rozdiel
ProScaler zvyšuje rozlíšenie pomocou pokročilého spracovania algoritmov umelej inteligencie, ktoré poskytujú zážitok zo sledovania vo vysokom rozlíšení bez potreby upravovať nastavenia displeja.
Bezkonkurenčná autonómia
batéria s kapacitou 5000 mAh s rýchlym nabíjaním 45 W. Naša prelomová technológia mDNIe bola integrovaná do vlastného AP a softvérová optimalizácia zlepšuje výdrž batérie, takže môžete sledovať mnoho hodín videa.
Všetky naše výrobky Samsung sú európske. Z dôvodu geografických obmedzení stanovených spoločnosťou Samsung nemusí byť funkcia Samsung Pay dostupná. Namiesto toho môžete na platenie zariadením prostredníctvom NFC používať iné aplikácie, napríklad Google Play. Z bezpečnostných dôvodov si tieto podmienky pred nákupom skontrolujte.
Nečakajte, objednajte si už dnes a zažite silu inovácií! Kúpte si teraz a objavte budúcnosť mobility!
- Operačná pamäť
- 12 GB
- Model
- Samsung Galaxy S25 Ultra
- Produktový rad
- Galaxy
- Výrobca
- Operačný systém
- Android 15
- Štandard pre mobilnú komunikáciu
- 5G
- Farba
- Ružová
- Veľkosť obrazovky
- 6.9 Palcov
- Hmotnosť
- 218 g
- Vodotesné
- Áno
- Kapacita pamäte
- 512 GB
- Klasifikácia SIM kariet
- Duálna SIMeSIM
- Číslo od výrobcu
- SM-S938BZDGEUE
- EAN kód
- 8806097075912
- EPREL ID
- 2339789
- Operačná pamäť
- 12 GB
- Model
- Samsung Galaxy S25 Ultra
- Produktový rad
- Galaxy
- Výrobca
- Operačný systém
- Android 15
- Štandard pre mobilnú komunikáciu
- 5G
- Farba
- Ružová
- Veľkosť obrazovky
- 6.9 Palcov
- Hmotnosť
- 218 g
- Vodotesné
- Áno
- Kapacita pamäte
- 512 GB
- Klasifikácia SIM kariet
- Duálna SIMeSIM
- Číslo od výrobcu
- SM-S938BZDGEUE
- EAN kód
- 8806097075912
- EPREL ID
- 2339789
Stiahnuté súbory a informácie
Informačný list produktu (PDF)
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

Trotec Ohrievač s ventilátorom TFH 22 E
44,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Philips EP3329/70, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
360,84 €
Predajca: Digiexpert

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Šedá, Titán
1 270,50 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: GaladorEU

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 13, Levanduľa
1 131,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Modrá, Strieborná
1 224,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 342,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 101,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán
1 072,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO

Samsung Galaxy S25 SM-S931B/DS, 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Koral
893,96 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Zelená
1 202,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Modrá, Strieborná, Titán
1 371,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 Ultra SM-S938B/DS, 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna
1 375,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Námorná
852,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Šedá, Titán
1 149,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Modrá, Strieborná, Titán
1 191,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S25+ , 17 cm (6.7"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Námorná
1 415,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: velmontask

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
926,35 €
-190,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 256 GB, 200 MP, Android 15, Strieborná, Biela
1 160,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Čierna, Strieborná, Biela
1 406,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: AO-Projekt-GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 512 GB, 200 MP, Android 15, Šedá, Titán
1 203,01 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: evomag

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 1 TB, 200 MP, Android 15, Modrá, Strieborná
2 602,40 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: FlatPrime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba ModráKapacita pamäte 256 GB
Hodnotenie z 21. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba ModráKapacita pamäte 256 GB
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba RužováKapacita pamäte 512 GB
Hodnotenie z 20. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba RužováKapacita pamäte 512 GB
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Motorola ThinkPhone25 , 16,1 cm (6.36"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 14, Čierna



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(76)Počet hodnotení: 76
501,10 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Macservice

Samsung Galaxy Z Fold8 Ultra , 20,3 cm (8"), 2504 x 2256 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Fialová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2 019,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Atrapa - Blackview BL7000 schwarz Outdoor Smartphone Rugged - 6,78" FHD+ displej, 7500 mAh akumulátor, 120 Hz, 5G, 50 MP kamera, Android 15, NFC, 8+256 GB, Dual SIM, IP68/IP69K



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
239,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BVODEShop

Apple iPhone 16 Plus , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(49)Počet hodnotení: 49
1 586,37 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Samsung Galaxy S25 Ultra , 17,5 cm (6.9"), 12 GB, 1 TB, 200 MP, Android 15, Čierna, Titán



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(494)Počet hodnotení: 494
1 565,45 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Google Pixel 9 , 16 cm (6.3"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Čierna



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(84)Počet hodnotení: 84
669,70 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Ulefone Armor 27T Pro+, 17,2 cm (6.78"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Čierna



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
599,98 €
Predajca: Macservice

Google Pixel 6 Pro , 17 cm (6.7"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 12, Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
Použité
205,69 €
Predajca: preiswertePC

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Šalvia
959,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: EVELATUS

Ulefone Armor 28 Ultra, 16,9 cm (6.67"), 16 GB, 1 TB, 50 MP, Android 14, Čierna



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
1 107,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Smartphone Blackview WAVE 10 bez zmluvy, Android 16, 32+128 GB, Dual SIM, 120 Hz, 6,88", 32 MP, Live Photos, 5000 mAh, Face ID, Wi-Fi 5G, Doke OS 5.0



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(61)Počet hodnotení: 61
139,99 €
Predajca: BVODEShop

Samsung Galaxy S25 , 15,8 cm (6.2"), 12 GB, 128 GB, 50 MP, Android 15, Modrá



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(322)Počet hodnotení: 322
625,53 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Shopmobile

Google Pixel 10a , 16 cm (6.3"), 8 GB, 128 GB, 48 MP, Android 16.0, Levanduľa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(27)Počet hodnotení: 27
462,65 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Modrá



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(206)Počet hodnotení: 206
834,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Motorola edge 60 Neo , 16,1 cm (6.36"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Šedá



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
370,40 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S26 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 17, Grafit
839,45 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy S25 FE , 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 16.0, Biela



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(206)Počet hodnotení: 206
755,30 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies