5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
50 ml- 50 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml56,50 €/1l
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml48,50 €/1l
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml
78,92 €/1l
19,73 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Treatment Cream Mask, 150 ml
118,27 €/1l
18,34 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,74 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oréal Mask Série Expert Absolute Repair Mask
85,76 €/1l
22,02 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,44 €
Predajca: PerfumTraders

Intenzívna regeneračná maska pre poškodené vlasy od Welli. 150 ml.
135,07 €/1l
20,26 €
Predajca: PerfumTraders

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 095 333,36 €/1kg
65,72 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
129,68 €/1l
32,42 €
Predajca: Parfumtoi

Lazartigue Repair Intenzívna regeneračná maska na vlasy 50ml
219,20 €/1l
10,96 €
Predajca: somnia24

Maska L'Oreal Professionnel Serie Expert Inforcer - Jemná starostlivosť o vaše vlasy
145,24 €/1l
36,31 €
Predajca: Katomix

Loreal Elseve Total Repair 5 regeneračná maska
52,14 €/1kg
18,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sebastian Penetraitt Rescue Repair Mask 500 ml
111,10 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

Ziaja Kuracja Ceramidowa Odbudowa Maska włosy zniszczone, 200 ml
34,20 €/1l
6,84 €
Predajca: MANADA

Inebrya Shecare Repair Mask 250 ml
31,20 €/1l
7,80 €
Predajca: Tersorte

Wella Professionals Ultimate Repair Mask 75 ml
296,27 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Blondifier Mask vyživujúca maska pre blond vlasy 250 ml
89,20 €/1l
22,30 €
Predajca: PerfumTraders

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
88,50 €/1l
17,70 €
Predajca: NutraBestBG

Fanola - Botugen Mask 1000ml
9 791,67 €/1kg
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Keď sú vlasy poškodené, ich molekulárna štruktúra zložená z peptidov je oslabená. Vlasy sa lámu, sú slabé a menej odolné. Väčšina peptidov je však príliš veľká na to, aby sa opäť vrátila do vlasovej kutikuly, čím sa poškodenie stáva takmer nezvratným. Produkty Absolut Repair Molecular dokážu regenerovať silne poškodené vlasy už po jednej aplikácii.
Bezoplachová maska na poškodené vlasy. Obsahuje peptidové väzby a 5 aminokyselín, ktoré obnovujú makromolekulárnu štruktúru vlasov. Ľahké zloženie masky rýchlo preniká do vlasov a obnovuje ich silu. Zlepšuje ich pružnosť a ohybnosť. Vlasy sa stávajú lesklé, hladké a chránené pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.
Aktívne zložky:
Peptidové väzby - obnovujú molekulárnu štruktúru vlasov
5 aminokyselín - pomáhajú obnoviť molekulárnu štruktúru vlasov
Výhody:
- dokáže regenerovať veľmi poškodené vlasy už po jednej aplikácii
- obnovuje molekulárnu štruktúru vlasov
- obnovuje pružnosť a prirodzený pohyb vlasov
- posilňuje a obnovuje vlasy
- o 97 % viac posilnených vlasov*
- rýchlo preniká do vlasov
- ochrana pred teplom do 230 °C
*Prístrojový test po použití Absolut Repair Molecular masky.
Ako používať: Naneste na uterákom vysušené vlasy. Rozdeľte vlasy na dve časti, do každej časti naneste jednu pumpičku. V prípade potreby naneste viac prípravku. Prečešte vlasy, aby sa produkt optimálne rozdelil. Neoplachujte. Potom vlasy vysušte fénom alebo nechajte uschnúť.
- Model
- Absolut Repair Molecular Leave-in
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Starostlivosť > Vlasy > Masky na vlasy
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474637220648
- Model
- Absolut Repair Molecular Leave-in
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Starostlivosť > Vlasy > Masky na vlasy
- Výrobca
- L'Oréal
- EAN kód
- 3474637220648
Hodí sa k tomu

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml
82,00 €/1l
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 300 ml
62,93 €/1l
20,50 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,88 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, 100 ml
341,50 €/1l
34,15 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Rinse-Off Mask 250ml
129,68 €/1l
32,42 €
Predajca: Parfumtoi

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 1500 ml
32,93 €/1l
49,40 €
Predajca: Parfumtoi

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
691,00 €/1l
20,73 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 500ml
74,72 €/1l
37,36 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionálny kondicionér na vlasy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Zmäkčovadlo, 100 ml
208,10 €/1l
20,81 €
Predajca: Denpoli-Venda

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhladzujúca a obnovujúca starostlivosť pre poškodené vlasy No.0 155 ml
11,64 €/1l
18,04 €
Predajca: BIEN-COSMETICS

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Spray Treatment, 190 ml
240,26 €/1l
45,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

Sérum na vlasy L'Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular, 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex 4 v 1 hydratačná maska 370 ml
127,62 €/1l
47,22 €
Predajca: Glamperfeu

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Leave-In Mask 50ml
365,40 €/1l
19,54 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,27 €
Predajca: PerfumTraders

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 300 ml
75,27 €/1l
22,58 €
Predajca: BRASTYGroup

Olaplex Traveling Stylist Set sada 100 ml
759,90 €/1l
75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Olaplex Best Of Bond Builders Intensive At-Home Repair Set sada pre veľmi poškodené vlasy 155 ml + 100 ml + 2 x 30 ml
147,78 €/1l
51,51 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,55 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml
78,92 €/1l
19,73 €
Predajca: MAGUHAAR

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml
22,00 €/1l
33,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Olaplex Broad Spectrum Chelating Treatment hĺbkové chelatačné ošetrenie 370 ml
123,59 €/1l
45,73 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostriedok na vyhladenie vlasov, 100 ml, Unisex, Kučeravé vlasy, Krepovité vlasy, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou
268,00 €/1l
26,80 €
Predajca: VISO

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 095 333,36 €/1kg
65,72 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
635,33 €/1l
38,12 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,58 €/1l
55,58 €
Predajca: PerfumTraders

L'Oréal maska L'Oréal Série Expert Absolut Repair Moleculair Mask 500ml
93,74 €/1l
46,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Shampoo vyživujúci šampón pre posilnenie vlasov 500 ml
74,42 €/1kg
40,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

L'Oréal Mask Série Expert Absolute Repair Mask
85,76 €/1l
22,02 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,44 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Matrix Intensywnie nawilżająca maska do włosów suchych, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
28,25 €
Predajca: MAGUHAAR
56,50 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
-15,88 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
161,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 471,64 €/1kg

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
50,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
72,50 €/1kg

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,50 €/1l

Kérastase Blond Absolu Masque Cicaextreme pre platinové blond a šedivé vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
68,56 €
Predajca: YourFragrance
342,80 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,73 €
Predajca: MAGUHAAR
78,92 €/1l