Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota

1,18 €

1,15 € / 1kg

plus 14,99 € poštovné

Naše najlepšieponuky
Múky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
0,00 €/1kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
34,00 €/1kg
8,50 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
0,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
1,00 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora ražná múka T1150 1000g
Aurora ražná múka T1150 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
3,39 €/1kg
3,72 €
-5%
3,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 5kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 5kg - Tota
1,01 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,32 €
-5%
5,05 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1 kg
Celozrnná pšeničná múka 1 kg
3,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1 kg
Celozrnná pšeničná múka 1 kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1 kg
Celozrnná špaldová múka 1 kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Celozrnná múka Tota 1 kg je ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov zdravého a prírodného chleba a celozrnných jedál. Tento výrobok bol vyrobený s ohľadom na najvyššiu kvalitu a zdravé zloženie, vďaka čomu má celozrnný chlieb jedinečnú chuť a množstvo živín. Táto múka je ideálna na pečenie chleba a rožkov, ale aj na prípravu celozrnného pečiva a domácich cestovín. Keďže všetky živiny, ako napríklad vláknina, zostávajú zachované, múka Tota podporuje bezproblémové fungovanie tráviaceho systému a prispieva tak k lepšej každodennej pohode. Keď si vyberiete celozrnnú múku Tota, robíte vedomú voľbu pre seba a svojich blízkych.
Zloženie
Zloženie: Obsahuje pšeničný lepok Čistá hmotnosť: 1kg Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1436kj/ 340kcal Tuky 2,5g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,5g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,1g Vláknina 10,7g Bielkoviny 13,2g Soľ <0,1g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1030 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996361045

Zloženie
Zloženie: Obsahuje pšeničný lepok Čistá hmotnosť: 1kg Nutričné hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1436kj/ 340kcal Tuky 2,5g vrátane nasýtených mastných kyselín 0,5g Sacharidy 72g vrátane cukru 0,1g Vláknina 10,7g Bielkoviny 13,2g Soľ <0,1g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, chránené pred slnečným žiarením Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1030 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996361045
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,15 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,09 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora ražná múka T1150 1000g
Aurora ražná múka T1150 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
2,07 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krátke cestoviny, 500 g, 12 min, Taliansko
22,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
11,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
Obrázok produktu pre Svetlá špaldová múka Aurora typ 630
Svetlá špaldová múka Aurora typ 630
4,13 €/1kg
4,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 260
32,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
2,63 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
3,39 €/1kg
3,72 €
-5%
3,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Aurora - Pšeničná múka typ 1050 - 1kg
Aurora - Pšeničná múka typ 1050 - 1kg
2,64 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
2,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA TYP 7501 kg -PLANÉTA
PŠENIČNÁ CHLEBOVÁ MÚKA TYP 7501 kg -PLANÉTA
4,23 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,23 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pizzamehl Typ 00
Pizzamehl Typ 00
1,67 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Celozrnná múka z lieskového orieška 500g
Celozrnná múka z lieskového orieška 500g
8,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
3,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,70 €
Predajca: superbrandshop

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sójová múka 500g Brat.pl
Sójová múka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 1 kg
Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 1kg Brat.pl
Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg
Obrázok produktu pre LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg
Obrázok produktu pre T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 500g Brat.pl
Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupinová múka 1kg Brat.pl
Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Konopná múka, odtučnená 500g
Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg