Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota

1,09 €

1,06 € / 1kg

plus 3,50 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Múky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
34,00 €/1kg
8,50 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
Pšeničná chlebová múka T-750 5kg
0,99 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
1,00 €/1kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
16,84 €/1kg
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
1,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 5 kg - Tota
0,89 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,49 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
3,39 €/1kg
3,72 €
-5%
3,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1 kg
Celozrnná pšeničná múka 1 kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 405 1kg
Pšeničná múka typ 405 1kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 1050 1kg
Pšeničná múka typ 1050 1kg
3,13 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1 kg
Celozrnná špaldová múka 1 kg
7,33 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pšeničná múka Krupczatka od spoločnosti Tota je vysoko, ktorý je ideálny pre vašu kuchyňu. Ponúkame ju v praktickom 1kg balení, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí pečú príležitostne, aj pre tých, ktorí často pripravujú domáce pečivo. Múka Krupczatka sa vyznačuje výnimočnou veľkosťou zrna a výborným mletím, vďaka čomu je nenahraditeľná pri výrobe jemných koláčov, krehkého pečiva a iných cukrárskych výrobkov. Jej jedinečné vlastnosti umožňujú dosiahnuť nadýchanú štruktúru cesta a jemnú chuť pečiva. Múka Tota pochádza od osvedčeného výrobcu, ktorý dbá na najvyššiu kvalitu svojich výrobkov, takže si môžete byť istí, že siahate po múke, ktorá spĺňa vaše kulinárske očakávania. Je ideálna na domáce použitie a pomôže vám vytvoriť pokrmy, ktoré svojou chuťou potešia celú rodinu. Uistite sa, že vaše pokrmy sú vždy pripravené z tých najlepších surovín. Vyberte si pšeničnú múku Mąka Krupczatka Tota a vychutnajte si dokonalé výsledky svojich kulinárskych experimentov.
Zloženie
Zloženie: Nutričné informácie na 100g: Energetická hodnota 1453kj/ 342kcal Tuky 1g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2g Sacharidy 71g, z toho cukor 0,5g Vláknina 2,9g Bielkoviny 10,5g Soľ 0,01g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1030 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996360840

Zloženie
Zloženie: Nutričné informácie na 100g: Energetická hodnota 1453kj/ 342kcal Tuky 1g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2g Sacharidy 71g, z toho cukor 0,5g Vláknina 2,9g Bielkoviny 10,5g Soľ 0,01g Krajina pôvodu: Poľsko Skladovanie: Skladujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Výživové údaje
Obsahuje zoznam zložiek
Hmotnosť
1030 g
Potravinársky podnik
Tota
Obchodný názov
Pšeničná múka Krupczatka 1kg - Tota
Výrobca
TOTA!
EAN kód
5907996360840
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
1,15 €
-5%
1,09 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
Ražný pyrethrum múčka typ 980 1 kg - Tota
0,98 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka typ 1850 1kg - Tota
1,22 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota
0,99 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
Celozrnná ražná múka 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,15 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
Univerzálna pšeničná múka typ 650 1kg - Tota
0,88 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
0,89 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
Ražná celozrnná múka typ 2000 1kg - Tota
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,19 €
-5%
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
Włoskie drożdże suszone Caputo 100 g
49,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 25
4,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 1 kg
1,13 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
1,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
Celozrnná pšeničná múka 1kg - Tota
1,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,18 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
Tento! Žitná múka Typ 720 5 kg
1,06 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,00 €
-51%
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
Pšeničná múka na pizzu typ 00 1kg - Tota
0,99 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
0,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
Celozrnná špaldová múka 1kg - Tota
3,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 14
3,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
Kłodawa nejodizovaná kamenná soľ, 1,1 kg
1,02 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 39
1,12 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pšeničná múka typ 450 koláčová múka 5kg - Tota
Pšeničná múka typ 450 koláčová múka 5kg - Tota
1,06 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
5,32 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 17
9,88 €
-70%
2,89 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
14,53 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
Svetlá špaldovo-pšeničná múka 1 kg – Tota
3,39 €/1kg
3,72 €
-5%
3,53 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Celozrnná múka z lieskového orieška 500g
Celozrnná múka z lieskového orieška 500g
8,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,18 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 380
39,79 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre RUF Rasp Chocolate Milk
RUF Rasp Chocolate Milk
24,20 €/1kg
2,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre BBQ-Toro liatinový cocotte, 2,7 l, Ø 20 cm, okrúhly, pekáč s vekom
BBQ-Toro liatinový cocotte, 2,7 l, Ø 20 cm, okrúhly, pekáč s vekom
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 174
25,95 €
Predajca: CS-Trading
Obrázok produktu pre 6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,97 €
Predajca: BEBELUC
Obrázok produktu pre CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
10,19 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 54
10,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Zenker 6520, Pekáč na chlieb, Oválny, 230 °C, Čierna, Nemecko, 265 mm
Zenker 6520, Pekáč na chlieb, Oválny, 230 °C, Čierna, Nemecko, 265 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 33
45,38 €
-56%
19,81 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
15,00 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,35 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre VEVOR hnetací stroj, kuchynský robot na pečenie, 1500 W mixér na cesto s miskou z nehrdzavejúcej ocele (4,2 l) a hákom na cesto a šľahačom a metlou, 10-rýchlostný nastaviteľný naklápací stojanový mixér
VEVOR hnetací stroj, kuchynský robot na pečenie, 1500 W mixér na cesto s miskou z nehrdzavejúcej ocele (4,2 l) a hákom na cesto a šľahačom a metlou, 10-rýchlostný nastaviteľný naklápací stojanový mixér
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Arm & Hammer Baking Soda 454g
Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 18
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 1 hodnotenia
Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrá kvalita.
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Sójová múka 500g Brat.pl
Sójová múka 500g Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg
Obrázok produktu pre ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 1 kg
Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná špaldová múka 5 kg
Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 1kg Brat.pl
Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
Pšeničná múka Farina na pizzu, typ 00, 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
5,87 €/1kg
Obrázok produktu pre LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%
8,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg
Obrázok produktu pre Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg
Obrázok produktu pre TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg
Obrázok produktu pre MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg
Obrázok produktu pre PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg
Obrázok produktu pre Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg
Obrázok produktu pre T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
T-2000 celozrnná ražná múka 5 kg
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Mandľová múka 500g
Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg
Obrázok produktu pre Gaštanová múka 500g Brat.pl
Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Lupinová múka 1kg Brat.pl
Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Konopná múka, odtučnená 500g
Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg