5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G16,91 €/1l
10,99 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G38,76 €/1kg
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Kuracie polievkové pasty22,77 €/1kg
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Zupa tajska JemyJemy 400 g44,45 €/1kg
17,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Yopokki Topokki Jjajang ryžový koláčik v poháriku 120 g
53,00 €/1kg
6,36 €
Predajca: Pantry_Intl

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen (5 x 140g) 700g
22,83 €/1kg
17,87 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,98 €
Predajca: AllYouNeed

Nong Shim Shin Ramyun ramen rezance, pikantné 120g
29,17 €/1kg
3,50 €
Predajca: Pantry_Intl

Ryžové koláčiky Samyang s pikantnou kuracou príchuťou Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
39,14 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

JemyJemy Jarzynowa z mięsem wieprzowym 450g
5,51 €/1kg
3,14 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

Winiary Spaghetti po Bolońsku danie gotowe 61 g
38,17 €/1kg
3,27 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
Predajca: Katomix

Knorr Makaron z sosem o smaku gulaszu 60 g
35,43 €/1kg
2,48 €
Predajca: Katomix

Winiary Żur tradycyjny smak 800 g
27,30 €/1kg
29,07 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,84 €
Predajca: Megasam24PL

Winiary - Žurek 49g
21,20 €/1kg
1,06 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon Pięć Smaków 70 g
12,43 €/1kg
1,90 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,87 €
Predajca: Katomix

Zupa instant Vifon chińska 70 g
12,71 €/1kg
1,90 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,89 €
Predajca: Katomix

JemyJemy Żurek z kiełbasą wieprzową 450g
5,51 €/1kg
3,11 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

WINIARY Zupa instant pieczarkowa 44 g
28,20 €/1kg
2,68 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,41 €
Predajca: Katomix

Winiary Zupa Fasolowa 63 g
18,00 €/1kg
2,28 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,08 €
Predajca: Katomix

Jemyjemy Krupnik Z Mięsem Wieprzem 450 G
5,51 €/1kg
3,11 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

Samyang Hot Chicken Carbonara 40x130g
17,31 €/1kg
89,99 €
Predajca: Candyspot
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Samyang Tangle Bulgogi Alfredo 432 g (4 x 108 g) - krémové instantné rezance s kórejsko-talianskym nádychom
So Samyang Tangle Bulgogi Alfredo 432 g (4 x 108 g) si môžete domov priniesť výnimočný instantný rezancový výtvor, ktorý kombinuje kórejské korenie bulgogi so smotanovou omáčkou Alfredo. Toto spojenie ázijského korenia a talianskeho pocitu z cestovín vytvára neporovnateľný chuťový zážitok, ktorý je ideálny pre každého, kto miluje rýchle jedlá s intenzívnymi chuťami.
Jedinečné spojenie Kórey a Talianska
Rad Samyang Tangle je známy svojimi špeciálnymi chuťovými kombináciami, ktoré z instantných rezancov robia skutočný gurmánsky zážitok. V tomto variante sa pikantno-sladký nádych bulgogi (kórejské BBQ ) stretáva s krémovou omáčkou Alfredo, ktorá obaľuje rezance a dodáva im pikantnú, jemne korenistú chuť. S praktickým multibalením (4 x 108 g) máte dostatok na niekoľko jedál - ideálne do domácnosti, kancelárie alebo ako zásoba pre fanúšikov ázijských hotových jedál.
Prečo vyskúšať Samyang Tangle Bulgogi Alfredo?
Spojenie bulgogi a alfredo - kórejské grilovacie korenie sa stretáva s krémovou omáčkou na cestoviny
⏱ Rýchla a jednoduchá príprava - pripravené na podávanie už za pár minút
432 g rodinné balenie (4 x 108 g) - ideálne na niekoľko porcií
Originál z Kórey - autentická chuť, v Nemecku zriedka dostupná
Pre fanúšikov ázijských instantných rezancov a fusion kuchyne - výnimočné a chutné
Pre koho sú tieto instantné rezance vhodné?
Tieto rezance Samyang Tangle Bulgogi Alfredo sú ideálne pre každého, kto rovnako miluje ázijskú kuchyňu a krémové cestovinové jedlá. Či už ako rýchly obed, výdatné občerstvenie alebo vrchol večera s kórejskou kuchyňou - ponúkajú výnimočný chuťový zážitok, ktorý prináša rozmanitosť na tanier.
Kúpte si teraz Samyang Tangle Bulgogi Alfredo 432 g (4 x 108 g) a vyskúšajte, ako chuť kórejského BBQ a krémová omáčka Alfredo posunú vaše instantné rezance na novú úroveň. Objednajte si teraz online a vychutnajte si dokonalé spojenie Ázie a Talianska!
Zloženie: Nudle (63,9 %): Obohatená pšeničná múka (lepok), modifikovaný škrob (zemiakový), emulgátor olej (emulgátory E422, E322, E475), obsahuje sóju), soľ, cibuľové korenie, zvýrazňovač chuti (E635), emulgátor (E471)), sójový olej(emulgátory (E422, E322, E471), antioxidant (E306)), regulátory kyslosti (E501, E500, E339), zahusťovadlo (E412), tokoferolový olej (emulgátory E422, E475), antioxidant (E306), obsahuje sóju), farbivo (E101)
Tekutá omáčka (22 %): Voda, kukuričný sirup, sójová omáčka (voda. Sója, pšenica (lepok)), soľ, fruktóza, zvýrazňovač chuti (E635), cesnak, aróma, prášok z extraktu juky, sladidlo (E960a)), cukor, aróma (obsahuje pšenicu, lepok, sóju, lepok).(obsahuje pšenicu, lepok, sóju), kuracia aróma (obsahuje pšenicu, lepok, sóju), korenie s výťažkom z kvasníc (zvýrazňovač chuti (E635, E621)), cibuľa, umami prášok (zvýrazňovač chuti (E635)).(zvýrazňovač chuti (E635)), drožďový extrakt v prášku, cesnak, zvýrazňovač chuti (E621), zahusťovadlo (E1420), karamelový prášok (farbivo (E150c)), korenie do sójovej omáčky (zvýrazňovač chuti E621, E635), obsahuje zeler), korenie do omáčky shiitaki (zvýrazňovač chuti E621, E635).zeler), prášok z húb shiitake, mleté čierne korenie, zvýrazňovač chuti (E620), korenie chilli (zvlhčovadlo (E420(i)), regulátor kyslosti (E330)), zázvor v prášku, extrakt z juky v prášku
Prášok do omáčky (10,6 %): (obsahuje sóju), rastlinný olej v prášku (emulgátor (E1450), regulátory kyslosti (E339, E452), protihrudkujúca látka (E551), antioxidant (E306), obsahuje sóju), cukor, mleté čierne korenie
Vločky s príchuťou Bulgogi (3,5 %): Rastlinné bielkovinové vločky s príchuťou bulgogi (pšeničná bielkovina, sójová omáčka, cukor, cibuľový olej, aróma, soľ, cesnak, kvasnicový extrakt, zvýrazňovač chuti (E365), regulátor kyslosti (E330), obsahuje horčicu, lepok), sušená mrkva, sušený chlapček
Môže obsahovať kôrovce, vajcia, ryby, arašidy, mlieko, orechy, sezam a mäkkýše.
| Energetická hodnota: | 1531 kJ / 366 kcal |
| Tuk: | 6 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 2 g |
| Sacharidy: | 70 g |
| z toho cukor: | 8 g |
| Bielkoviny: | 3 g |
| Soľ: | 2 g |
| Krajina pôvodu: | Kórea |
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 432 g
- Potravinársky podnik
- Samyang
- Obchodný názov
- Samyang tangle Bulgogi Alfredo Flavor Tangluccine 432g Samyang
- Výrobca
- EAN kód
- 8801073144453
- Zloženie
- Pozri popis
- Výživové údaje
- pozri popis
- Hmotnosť
- 432 g
- Potravinársky podnik
- Samyang
- Obchodný názov
- Samyang tangle Bulgogi Alfredo Flavor Tangluccine 432g Samyang
- Výrobca
- EAN kód
- 8801073144453
Hodí sa k tomu

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
16,91 €/1l
10,99 €
Predajca: Heartforcards

Kuracie polievkové pasty
22,77 €/1kg
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary - Žurek 49g
21,20 €/1kg
1,06 €
Predajca: Katomix

Yama rybí vývar dashi no moto 1 kg
39,80 €/1kg
39,80 €
Predajca: Pantry_Intl

Zeleninový vývar - Klasické plnené vrecko 500g
25,56 €/1kg
12,78 €
Predajca: taleoo

Nong Shim Shin Ramyun ramen rezance, pikantné 120g
29,17 €/1kg
3,50 €
Predajca: Pantry_Intl

NONGSHIM Kimchi Ramyeon 120g 5-pack
27,47 €/1kg
16,48 €
Predajca: Pantry_Intl

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka
11,10 €/1l
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

VENESSA VCS 1 Hubová polievka 1kg - krémová hubová polievka - jemná krémová polievka do automatov - prírodná chuť - rozpustná, bez hrudiek - vhodná do automatov
11,00 €/1kg
11,00 €
Predajca: Euroshare

Krakus Žurek koncentrát 300 ml
8,27 €/1l
3,47 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,48 €
Predajca: Katomix

Instantná polievka s príchuťou kimchi, 120 g
19,73 €/1kg
3,50 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,96 €
Predajca: Katomix

Vermicelli Suppe
8,45 €/1l
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,02 €/1kg
1,87 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,72 €
Predajca: Katomix

Gazpacho (Španielská Zeleninová Polievka)1 L - Biosabor
6,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Biogo

Nissin Demae Ramen, Instantná rezancová polievka, 100 g, 100 g, Hovädzie mäso, CE, Plastový sáčok
2,84 €
Predajca: Pantry_Intl

Indomie kuracie instantné rezance 350 g – rýchle, chutné kuracie rezance
20,69 €/1kg
7,24 €
Predajca: Pantry_Intl

Zeleninový vývar - bez tuku 162g
39,38 €/1kg
6,38 €
Predajca: taleoo

Zupa instant Vifon Złota o smaku kurczaka 70 g
10,13 €/1kg
1,90 €
-57%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,81 €
Predajca: Katomix

JARMINO Hovädzí vývar z kostí (6x 350 ml)
99,97 €/1l
34,99 €
Predajca: JARMINO

Zupa instant rosół Vifon 65 g
12,14 €/1kg
2,03 €
-58%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,85 €
Predajca: Katomix

Zeleninový vývar - bez kvasníc s prvoslanou soľou 264g
13,30 €/1kg
3,51 €
Predajca: taleoo

Krémová zemiaková polievka 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Nong Shim Capagetti kórejské klasické instantné rezance 140g
29,07 €/1kg
4,07 €
Predajca: Pantry_Intl

Krémová zemiaková polievka 48 g | CENOVIS
65,60 €/1kg
3,28 €
Predajca: taleoo

Hrachová polievka s klobásou JemyJemy 450 g
5,67 €/1kg
3,11 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,55 €
Predajca: Katomix

Sušené morské riasy Wakame 30 g
86,75 €/1kg
4,75 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,47 €
Predajca: Katomix

Amino Rosol instantná rezancová polievka s kuracou príchuťou 59 g
16,95 €/1kg
1,00 €
Predajca: Katomix

Mama Bezlepková instantná polievka s ryžovými rezancami s príchuťou duseného hovädzieho mäsa (55g), 102152
25,27 €/1l
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Amino Zupa błyskawiczna barszcz czerwony z majerankiem 66 g x 6 ks
15,00 €/1kg
0,99 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Všetko je perfektné, všetko je v poriadku
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,99 €
Predajca: Heartforcards
16,91 €/1l

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1kg

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,29 €/1kg

Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,44 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,76 €/1kg

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,83 €/1kg

Unif Instantné rezance s príchuťou praženého hovädzieho mäsa 110 g BOWL
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
181,73 €/1kg

Maggi Magic Asia Noodle Cup Chicken Snack mit Huhngeschmack 63g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg

Polievkové kocky z homára Langbein



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
1,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,40 €/1kg

Kuracie polievkové pasty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1l

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,05 €/1l

Cibuľová polievka Menzi na francúzsky spôsob (400 ml plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,72 €/1l

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zeleninové polievkové pasty



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
7,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,10 €/1kg

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1l

Vermicelli Suppe



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1l