5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack7,26 €/1kg
20,33 €
Predajca: Heartforcards

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka Knorr na pečené mäso16,04 €/1kg
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Omáčka na špagety Makłowicz a synovia 400 g19,97 €/1l
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Maggi fix Špagety Bolognese30,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g
4,50 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Puree 4 syry s krutónmi 50 g
40,29 €/1kg
2,82 €
Predajca: Katomix

Ravioly s ricottou a špenátom, 670 g | DANIVAL
10,94 €/1kg
7,33 €
Predajca: taleoo

Knorr Teriyaki rezance s omáčkou 65 g
20,14 €/1kg
1,41 €
Predajca: Katomix

Cícer v paradajkovej omáčke 350g
8,26 €/1kg
4,85 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: taleoo

Bolognese vegetariánske 360g
8,69 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Knorr Makaron z sosem bolońskim 60 g
31,29 €/1kg
2,19 €
Predajca: Katomix

Makaron Winiary z serem 28 g
47,67 €/1kg
2,65 €
-46%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,43 €
Predajca: Katomix

Knorr Bolognese cestoviny 160 g
26,88 €/1kg
5,70 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: Katomix

Paradajková omáčka - Parmigiana 340g | PPURA
12,29 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

HempProtein Bolognese - Paprika-Pepperoni 250g
33,52 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Knorr® 365800006 Knorr® Feinkost Bratensauce 1,0 kg
16,85 €/1kg
29,01 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,85 €
Predajca: somnia24

Żurek Knorr z grzankami 17 g
40,00 €/1kg
0,80 €
Predajca: Katomix

Švábske syrové špecle
19,15 €/1kg
2,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Carbonara cestoviny so slaninou 153 g
27,13 €/1kg
5,73 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,34 €
Predajca: Katomix

Knorr Fix Bolognese Mieszanka Przyprawowa 41 g
48,00 €/1kg
2,81 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,92 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zemiakové plátky Grocholl 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g
Zemiakové plátky Grocholl sjednotnou hrúbkou 6 mm sú už olúpané, predvarené a pripravené na použitie. Ideálne na rýchlu a rovnomernú prípravu pečených zemiakov, gratinovaných zemiakov, zapekaných pokrmov alebo hranolčekov - nie je potrebné ich lúpať ani krájať.
Vlastnosti výrobku:
Praktické a rovnomerne nakrájané:
Predvarené, ošúpané zemiaky v rovnomerných plátkoch s hrúbkou 6 mm
Odolné voči rezu a rozmerovo stabilné - ideálne na panvicu, do rúry a na zapekanie
Neutrálna chuť - univerzálne v kombinácii s korením a omáčkami
Možno použiť na rôzne spôsoby:
Ideálne na pečené zemiaky, gratinované zemiaky, zapekané jedlá, dusené jedlá a polievky
Šetrí čas počas prípravy - žiadne predvarenie, žiadne krájanie
Ideálne pre catering, komerčné kuchyne alebo súkromné kuchyne s vysokými štandardmi
Efektívne a hygienické balenie:
2 kg vrece - pripravené na použitie, hygienické a ľahko porciovateľné
Dlhá trvanlivosť pri skladovaní v chlade
Stála kvalita pri každom použití
Použitie:
Otvorte vrecko a odoberte požadované množstvo
Spracujte priamo na panvici, v rúre alebo v omáčke
Dochuťte podľa chuti a spojte - hotovo!
Výhody:
Pripravené na použitie - olúpané, uvarené, nakrájané na plátky
Rovnomerné plátky (6 mm) na rovnomerné varenie
Všestranné použitie na teplé a slané jedlá
Spoľahlivá kvalita Grocholl - jednoduché, rýchle, dobré
O zemiakových plátkoch Grocholl:
Zemiakové plátky Grocholl umožňujú mimoriadne efektívne varenie: žiadne šúpanie, žiadne krájanie, žiadne predvarenie - jednoducho pripravujte kreatívne. Ideálne pre každého, kto chce ušetriť čas a pritom variť čerstvé.
Elbtaler GmbH & Co KGParkstrasse 121514 BüchenE-mail: [email protected]- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Zemiaky, antioxidant NATRIUMMETABISULFIT
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 72 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 306 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 14,9 g Sacharidy, z toho cukor: 0,7 g Tuky: 0,1 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: -g Bielkoviny: 1,9 g Soľ: 0 g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- Elbtaler GmbH & Co. KGParkstrasse 1 21514 Büchen
- Obchodný názov
- Zemiakové plátky 6 mm
- Výrobca
- Grocholl GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 861804
- EAN kód
- 4007951053624
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Zemiaky, antioxidant NATRIUMMETABISULFIT
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 72 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 306 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 14,9 g Sacharidy, z toho cukor: 0,7 g Tuky: 0,1 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: -g Bielkoviny: 1,9 g Soľ: 0 g
- Alergény
- Oxid siričitý a sulfity
- Hmotnosť
- 2000 g
- Potravinársky podnik
- Elbtaler GmbH & Co. KGParkstrasse 1 21514 Büchen
- Obchodný názov
- Zemiakové plátky 6 mm
- Výrobca
- Grocholl GmbH & Co. KG
- Číslo od výrobcu
- 861804
- EAN kód
- 4007951053624
Hodí sa k tomu

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g
2,76 €/1kg
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst vo vlastnej koži 5 kusov 380g
16,68 €/1kg
4,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kaiserova rolka 285g
16,72 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Rustikálna žemľa 360g
9,92 €/1kg
3,57 €
Predajca: taleoo

Celozrnné špaldové rožky 300 g
17,43 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Zemiaky Grocholl kocky 10x10mm pripravené na varenie 2000g
2,76 €/1kg
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasický celozrnný ražný chlieb bez kôrky 500g
4,28 €/1kg
2,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové rožky s makom (2 ks) 190 g - INCOLA
0,03 €/1kg
4,86 €
Predajca: Biogo

Bens Original Basmati ryža 10 minút praktické vrecko na varenie 500g
10,42 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess červená kapusta klasika pripravená na konzumáciu v pohári 720ml
2,28 €/1l
1,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g
2,76 €/1kg
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kuracie karí s ryžou (hotové jedlo) 420 g
25,78 €/1kg
12,63 €
Predajca: LAVONIO

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g
4,50 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ReadyWise núdzové zásoby – mäso a ryža – 80 porcií
515,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,52 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: Katomix

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Jayseuw stropný ventilátor Ø 50cm LED stropné svetlo s osvetlením a diaľkovým ovládaním Stropné svetlo
83,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SA-WLONG

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath jemné krehké tartaletky pečené na miniatúrnom základe 200g
10,15 €/1kg
2,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ProfiCook PC-FR 1287 H, Teplovzdušná fritéza, 8 L, 50 °C, 200 °C, Dvojitý, Čierna, Nerezová oceľ
104,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem odporučiť
Kvalita a cena/výkon sú v poriadku
Hodnotenie z 2. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NONGSHIM - Instantné rezance Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,33 €
Predajca: Heartforcards
7,26 €/1kg

Maggi Pürell zemiaková kaša s odtučneným mliekom a maslom Poznámka 4000g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
51,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,75 €/1kg

Omáčka Knorr na pečené mäso
48,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,04 €/1kg

Maggi delikatesná omáčka na pečené mäso tmavá omáčka na mäso 277g balenie 6



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,55 €/1kg

Pfanni zemiakové knedle vo varnom vrecku 40 kusov 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
36,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,02 €/1kg

Mondamin zahusťovač tmavých omáčok ideálny na mäsové jedlá 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,16 €/1kg

Mildessa Genießer červená kapusta s kúskami jabĺk v sáčku 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,07 €/1kg

Knorr Fix na sekanú zmes korenia s prírodnými prísadami 70g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 €/1kg

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
13,49 €
Predajca: AllYouNeed
19,27 €/1kg

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instantné nápoje



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
14,17 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: AllYouNeed
17,54 €/1kg

Buldak Hot Chicken Carbonara Flavour Ramen Noodles 5 ks 650g
16,48 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,99 €
Predajca: AllYouNeed
19,24 €/1kg

Instantná rezancová polievka One Asia s kačacou príchuťou a pikantným korením 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,78 €/1kg

Lacroix kráľovské paštéty 4 kusy



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,10 €/1kg

Kaiserpalast Kroepoek Original Krevetové krekry natur Krabbenchips 80g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,56 €/1kg

Leimer krupicové knedličky obľúbená polievková príloha na 8 porcií 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
2,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,20 €/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balenie 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,10 €/1kg

Miracoli makaróny paradajková omáčka prírodné a lahodné cestoviny 360g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,69 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 20-30mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg

Zemiaky Grocholl plátky 6 mm predvarené pripravené na varenie 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,18 €/1kg

Grocholl lahôdkové zemiaky 30 až 50 mm predvarené vrecko 2000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
5,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2,76 €/1kg