Farba:

Čierna

Logitech Pro X Superlight 2 SE, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna

111,05 €

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

št 8. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Myši k PC a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Razer DeathAdder V4 Pro, Pravoruké, Optický, RF Wireless + USB Type-A, 45000 DPI, Čierna
Razer DeathAdder V4 Pro, Pravoruké, Optický, RF Wireless + USB Type-A, 45000 DPI, Čierna
174,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Logitech G G309, RF Wireless + Bluetooth, Čierna
Logitech G G309, RF Wireless + Bluetooth, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
64,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006631, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
Logitech G 910-006631, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
132,48 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006147, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 25600 DPI, Biela
Logitech G 910-006147, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 25600 DPI, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
93,35 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006630, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
Logitech G 910-006630, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
131,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech G 910-007295, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-007295, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
110,09 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, zadná časť, RF Wireless, 25400 DPI, 1 ms, čierna
Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, zadná časť, RF Wireless, 25400 DPI, 1 ms, čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
124,89 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c, Všestranný, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c, Všestranný, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
156,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005881, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005881, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
125,18 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Logitech G 910-007358, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-007358, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
185,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Obrázok produktu pre Logitech PRO X Superlight 2 SE, Laser, 44000 DPI
Logitech PRO X Superlight 2 SE, Laser, 44000 DPI
114,41 €
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005640, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005640, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
200,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005568, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005568, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 57
286,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005567, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005567, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
314,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005641, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005641, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
390,00 €
Doprava zdarma
Predajca: mbosmart
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005283, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 12000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005283, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 12000 DPI, 1 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
42,15 €
Predajca: Remedial
Obrázok produktu pre Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
140,24 €
-3,44 €
136,80 €
Predajca: GaladorEU
Obrázok produktu pre Logitech PRO X Superlight 2 SE, Laser, 44000 DPI
Logitech PRO X Superlight 2 SE, Laser, 44000 DPI
159,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Octopia
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006162, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, Čierna
Logitech G 910-006162, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
125,10 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech G G305 LIGHTSPEED, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 12000 DPI, 400 fps, Čierna
Logitech G G305 LIGHTSPEED, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 12000 DPI, 400 fps, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
47,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Účel:
Hranie
Technológia prepojenia:
Bezdrôtový
Rozhranie zariadenia:
RF Wireless
Technológia detekcie pohybu:
Optický
Rozlíšenie pohybu:
44000 DPI
Typ závitu:
Koleso
Počet tlačidiel:
5
Počet posuvných koliesok:
1
Posúvacie smery:
Zvislý
Typ tlačidiel:
Stlačené tlačidlá
Myš s programovateľnými tlačidlami:
Áno
Snímacia frekvencia myši:
888 palec za sekundu
Prispôsobiteľná citlivosť snímania:
Áno
Zrýchlenie (max):
88 G
Odozva:
1 ms
Rýchlosť snímania:
1000 Hz
Vstavaná pamäť:
Áno
Typ senzora:
HERO 2
Formát:
Pravoruké
Farba:
Čierna
Napájací zdroj:
Batérie
Nabíjací port USB Type-C:
Áno
Nabíjateľný:
Áno
Typ batérie:
Zabudovaná batéria
Životnosť batérie (max.):
88 h
USB Power (revízia 2.0):
Nie
Podporované operačné systémy Windows:
Windows 10, Windows 11
Šírka:
63,5 mm
Hĺbka:
40 mm
Výška:
125 mm
Hmotnosť:
60 g
Množstvo v balení:
1 kusov
Pribalený AC adaptér:
Nie
Dodávané káble:
USB Type-A až USB Type-C
Prijímač v cene:
Áno
Rozhranie bezdrôtového prijímača:
USB Typ-A
Návod na obsluhu:
Áno
Osvedčenia o udržateľnosti:
Forest Stewardship Council (FSC)
Product post-consumer recycled plastic:
61%


Základné informácie
Typ zariadenia
Myš
Bezdrôtový prijímač
USB prijímač Logitech LIGHTSPEED
Určená pre hry
Áno
Šírka
6,35 cm
Hĺbka
12,5 cm
Výška
4 cm
Hmotnosť
60 g
Materiál
Plast
Farba
Čierna
Vstupné zariadenie
Technológia pripojenia
Bezdrôtové
Rozhranie
2,4 GHz
Technológia detekcie pohybu
Optická
Počet tlačidiel
5
Rozlíšenie pohybu
44 000 dpi
Výkon
Režim citlivosti v reálnom čase 100 - 44 000 dpi, frekvencia: 8000 Hz
Kľúčové vlastnosti
Optické/mechanické tlačidlá LIGHTFORCE, technológia LIGHTSYNC, vnútorná pamäť, senzor HERO 2, technológia LIGHTSPEED, 32-bitový procesor ARM, mechanické spínače, PTFE klzáky (polytetrafluoretylén)
Rozšírenie/Konektivita
Rozhrania
1 x USB 2.0 - 4-kolíkový USB Typ A
Ostatné
Obsah balenia
Kábel USB-C na USB-A
Informácie o udržateľnosti
Obsah recyklovaných materiálov
70 % - vyrobené z recyklovaného plastu (získaného od spotrebiteľov)
Batéria
Výdrž batérie (až)
95 hodín
Softvér / Systémové požiadavky
Požadovaný operačný systém
Windows 10 alebo novšia verzia
Servis a podpora


Pripojenie: Bezdrôtové, 2,4 GHz LIGHTSPEED
Senzor: HERO 2 optický
Rozlíšenie: 100 – 44 000 DPI
Maximálna rýchlosť: 888 IPS
Maximálne zrýchlenie: 80 G
Polling Rate: 1000 Hz (1 ms)
Tlačidlá: 5
Typ tlačidiel: LIGHTFORCE opticko-mechanické
Vstavaná pamäť: Áno
Batéria: Li-ion nabíjateľná
Životnosť batérie: Až 95 hodín
Rozhranie na nabíjanie: USB-C
Rozmery: 125 × 63,5 × 40 mm
Hmotnosť: 60 g



Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 SE – myš – herná – Logitech

Všeobecné informácie
Produktová rada
Séria Logitech PRO
Typ
Myš
Bezdrôtová technológia
Bezdrôtová
Snímanie
Optická
Počet tlačidiel
5 tlačidiel


Hľadáte hernú myš, ktorá kombinuje ľahkosť, presnosť a spoľahlivosť? Logitech Pro X Superlight 2 SE je profesionálny nástroj vytvorený v spolupráci s najlepšími hráčmi e-športu. Vďaka pokročilému senzoru Hero 2, bezdrôtovej technológii Lightspeed a spínačom Lightforce vám poskytuje výhodu v každej hre. Výhody: - Ultraľahký dizajn – iba 60 g: rýchle pohyby bez záťaže, ideálne pre dlhé herné sedenia. - Snímač Hero 2 – až 44 000 DPI: bezkonkurenčná presnosť snímania a odozva, a to aj pri dynamických pohyboch. - Maximálna rýchlosť 888 IPS a zrýchlenie 88G: sebavedomý výkon v najnáročnejších situáciách. - Technológia Lightspeed: bezdrôtové pripojenie s obnovovacou frekvenciou 1 kHz, s možnosťou upgradu na 8 kHz. - Opticko-mechanické spínače Lightforce: nízka latencia, vysoká odolnosť a uspokojivé kliknutia. - Výdrž batérie až 95 hodín: nie je potrebné časté nabíjanie. - PTFE nožičky bez prísad: plynulý kĺzavý pohyb a plná kontrola na akomkoľvek povrchu. - Udržateľný dizajn: puzdro vyrobené z recyklovaného plastu (až do 70 % v závislosti od farby). Logitech Pro X Superlight 2 SE – Výkon a presnosť Spoločnosť Logitech vybavila myš Pro X Superlight 2 SE naším najpokročilejším senzorom Hero 2. Ponúka rozlíšenie 100 až 44 000 DPI, takže si môžete prispôsobiť nastavenia podľa svojho herného štýlu – od presných záberov v FPS až po rýchle manévre v hrách MOBA. Senzor zvláda rýchlosti viac ako 888 IPS a zrýchlenie viac ako 88 G, čím zabezpečuje, že nikdy nezmeškáte žiadny pohyb. Bezdrôtové pripojenie Lightspeed – spoľahlivé v každej hre. Technológia Lightspeed v myši Logitech Pro X Superlight 2 SE poskytuje stabilné a responzívne pripojenie s obnovovacou frekvenciou 1 ms. Pre najnáročnejších hráčov je k dispozícii možnosť zvýšenia frekvencie na 8 kHz pomocou prídavného prijímača PRO Lightspeed. Toto riešenie robí bezdrôtovú myš rovnako rýchlou ako káblové modely. Dizajn Pro X Superlight 2 SE – Ľahký a ergonomický. Myš váži iba 60 g, čo z nej robí jeden z najľahších dizajnov vo svojej triede. Kompaktné rozmery (125 x 63,5 x 40 mm) a PTFE nožičky myši zaisťujú úplnú slobodu pohybu a pohodlie počas dlhých herných sedení. Spoločnosť Logitech sa tiež zamerala na udržateľnú výrobu – puzdro je vyrobené z recyklovaného plastu a balenie bolo navrhnuté s ohľadom na životné prostredie. Pre koho je myš Logitech Pro X Superlight 2 SE určená? Táto myš bola vytvorená pre hráčov e-športu a herných nadšencov, ktorí požadujú najvyššiu presnosť a pohodlie. Je ideálna pre rýchle strieľačky aj strategické tituly, ktoré vyžadujú trvalú koncentráciu. Vďaka výdrži batérie až 95 hodín a softvérovej podpore Logitech G Hub je Pro X Superlight 2 SE všestranným nástrojom pre súťaženie na najvyššej úrovni.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 SE - myš - herná - optická - 5 tlačidiel - bezdrôtová - 2,4 GHz - USB prijímač Logitech LIGHTSPEED - čierna

Herná myš - bezdrôtová, symetrická, optická, pripojenie Lightspeed a USB-C, citlivosť 44000 DPI, snímač Logitech Hero 2, doba odozvy 0,5 ms, 5 tlačidiel, klasické rolovacie koliesko, prepínač Logitech Lightforce, bezdrôtový prijímač USB súčasťou balenia, rozmery 4 × 6,35 × 12,5 cm (V × Š × H), hmotnosť 60 g
Výrobca
Bezdrôtové pripojenie
Áno
Farba
Čierna
Hmotnosť
0.06 kg
Číslo od výrobcu
910-007554
EAN kód
5099206129931

Výrobca
Bezdrôtové pripojenie
Áno
Farba
Čierna
Hmotnosť
0.06 kg
Číslo od výrobcu
910-007554
EAN kód
5099206129931
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre VIST Ryzen 7 5700X RTX 5060 32GB SSD 1TB WIFI W11
VIST Ryzen 7 5700X RTX 5060 32GB SSD 1TB WIFI W11
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 23
1 343,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Vist
Obrázok produktu pre VENOM White Gaming PC, vodné chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 500 GB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
VENOM White Gaming PC, vodné chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 500 GB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 88
779,00 €
Predajca: Avalon-Gaming
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005881, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-005881, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
125,18 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
Armaf - Odyssey Mandarin Sky EDP 100ml
200,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 129
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Cloud III – herná náhlavná súprava (čierna/červená), Kábel, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna, Červená
Cloud III – herná náhlavná súprava (čierna/červená), Kábel, Hranie, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna, Červená
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 12
81,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
Cheffinger, indukčný hrniec s nepriľnavým mramorovým efektom 28 cm s pokrievkou, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 163
87,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
328,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 388
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre ZOWIE XL2566X+, 62,2 cm (24.5"), 1920 x 1080 px, Full HD, Čierna
ZOWIE XL2566X+, 62,2 cm (24.5"), 1920 x 1080 px, Full HD, Čierna
681,11 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: evomag
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006631, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
Logitech G 910-006631, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
132,48 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
gril na drevené uhlie tepro Toronto Click grilovací vozík, grilovacia plocha: cca 56 x 41,5 cm
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 301
190,71 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Televízor Hisense QLED 50E78HQ
Televízor Hisense QLED 50E78HQ
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 147
2 250,63 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
356,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 971
35,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Logitech Pro X Superlight 2 SE, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Biela
Logitech Pro X Superlight 2 SE, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
111,05 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech Pro X Superlight 2 SE, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Červená
Logitech Pro X Superlight 2 SE, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Červená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
145,10 €
Predajca: GaladorEU
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006630, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
Logitech G 910-006630, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 0,5 ms, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
131,17 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006147, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 25600 DPI, Biela
Logitech G 910-006147, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 25600 DPI, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
93,35 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, zadná časť, RF Wireless, 25400 DPI, 1 ms, čierna
Logitech G PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse, zadná časť, RF Wireless, 25400 DPI, 1 ms, čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
124,89 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Logitech G 910-007295, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G 910-007295, Všestranný, Optický, RF Wireless, 32000 DPI, 1 ms, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
110,09 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre VENOM White Gaming PC, vodné chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
VENOM White Gaming PC, vodné chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 88
829,00 €
Predajca: Avalon-Gaming
Obrázok produktu pre VENOM BLACK Herný počítač, vzduchové chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX™ 5060, Win 11 Pro
VENOM BLACK Herný počítač, vzduchové chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX™ 5060, Win 11 Pro
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 88
1 099,00 €
Predajca: Avalon-Gaming
Obrázok produktu pre BEASTCOM Q5 | Profesionálny herný počítač | AMD Ryzen 7 8700F 6X 5GHz 16 vlákien | NVIDIA RTX 5060 8GB | 16GB RAM | 1TB NVMe SSD | WiFi 5 | Windows 11 Pro
BEASTCOM Q5 | Profesionálny herný počítač | AMD Ryzen 7 8700F 6X 5GHz 16 vlákien | NVIDIA RTX 5060 8GB | 16GB RAM | 1TB NVMe SSD | WiFi 5 | Windows 11 Pro
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
1 249,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BEASTCOM
Obrázok produktu pre Logitech G 910-005943, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Biela
Logitech G 910-005943, Pravoruké, RF Wireless, 25600 DPI, 1 ms, Biela
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
124,40 €
Predajca: GaladorEU
Obrázok produktu pre Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, Čierna
Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 120
241,03 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre VENOM BLACK Herný počítač, vzduchové chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 500 GB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
VENOM BLACK Herný počítač, vzduchové chladenie, ARGB, WLAN + Bluetooth, s Intel®, 64 GB RAM, 500 GB SSD, NVIDIA RTX™ 3050, Win 11 Pro
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 88
779,00 €
Predajca: Avalon-Gaming
Obrázok produktu pre Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c, Všestranný, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2c, Všestranný, RF Wireless, 44000 DPI, 1 ms, Čierna
156,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Logitech PRO X SUPERLIGHT WIRELESS GAMING MOUSE WHITE EER - Počítačové príslušenstvo
Logitech PRO X SUPERLIGHT WIRELESS GAMING MOUSE WHITE EER - Počítačové príslušenstvo
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
164,94 €
Predajca: geniuzcom
Obrázok produktu pre Gorenje GV642C65, Plne vstavaný, Úplná veľkosť (60 cm), Dotyk, Zásuvka, Nerezová oceľ, 14 miest
Gorenje GV642C65, Plne vstavaný, Úplná veľkosť (60 cm), Dotyk, Zásuvka, Nerezová oceľ, 14 miest
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
451,81 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je C.
Predajca: Teshop
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2033
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Farba Čierna
Hodnotenie z 2. apríla 2026 na
Overený nákup
Farba Čierna
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Logitech 910-006556, Pravoruké, Laser, Bluetooth, 8000 DPI, Čierna
Logitech 910-006556, Pravoruké, Laser, Bluetooth, 8000 DPI, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
267,58 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre Logitech MX Master 4, Pravoruké, Laser, RF Wireless + Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
Logitech MX Master 4, Pravoruké, Laser, RF Wireless + Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
142,01 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Súprava klávesnice, myši a podložky pod myš Titanwolf, herná mechanická klávesnica, myš a podložka pod myš RGB
Súprava klávesnice, myši a podložky pod myš Titanwolf, herná mechanická klávesnica, myš a podložka pod myš RGB
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
125,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre LOGITECH Logitech MX 910-007225 - Maus
LOGITECH Logitech MX 910-007225 - Maus
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
129,27 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre Titanwolf Set klávesnice, myši a podložky pod myš, mechanická klávesnica, myš a podložka pod myš
Titanwolf Set klávesnice, myši a podložky pod myš, mechanická klávesnica, myš a podložka pod myš
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
115,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Logitech LGT-M500, Pravoruké, Laser, USB Typ-A, 1000 DPI, Čierna
Logitech LGT-M500, Pravoruké, Laser, USB Typ-A, 1000 DPI, Čierna
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
125,26 €
Predajca: Teosmart
Obrázok produktu pre GoGEN Bluetooth audio súprava MSC472BTDAB
GoGEN Bluetooth audio súprava MSC472BTDAB
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
114,04 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Logitech G 910-006180, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, Čierna
Logitech G 910-006180, Pravoruké, Optický, RF Wireless, 25600 DPI, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
116,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Turtle Beach Burst Pro, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 16000 DPI, Biela
Turtle Beach Burst Pro, Pravoruké, Optický, USB Typ-A, 16000 DPI, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
67,98 €
Predajca: Macservice
Obrázok produktu pre ENDORFY EY6A016, Pravoruké, Optický, Bluetooth, 26000 DPI, Čierna
ENDORFY EY6A016, Pravoruké, Optický, Bluetooth, 26000 DPI, Čierna
92,52 €
Predajca: TisknuLevneCZ
Obrázok produktu pre Logitech MX Master 3S for Business, Pravoruké, Laser, Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
Logitech MX Master 3S for Business, Pravoruké, Laser, Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Titanwolf Set klávesnice, myši a podložky pod myš, mechanická herná klávesnica, myš a podložka pod myš
Titanwolf Set klávesnice, myši a podložky pod myš, mechanická herná klávesnica, myš a podložka pod myš
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
115,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Logitech MX Anywhere 3S, Pravoruké, Laser, RF Wireless + Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
Logitech MX Anywhere 3S, Pravoruké, Laser, RF Wireless + Bluetooth, 8000 DPI, Grafit
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Titanwolf, herná myš pre profesionálov, káblová, s 12 programovateľnými tlačidlami, laserový senzor do 10 800 dpi, 5 profilov, 6 závaží (každé po 4 g), RGB podsvietenie, čierna
Titanwolf, herná myš pre profesionálov, káblová, s 12 programovateľnými tlačidlami, laserový senzor do 10 800 dpi, 5 profilov, 6 závaží (každé po 4 g), RGB podsvietenie, čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 8
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Bluetooth skladacia bezdrôtová ergonomická oblúková dotyková počítačová myš Silent PC Mouse
Bluetooth skladacia bezdrôtová ergonomická oblúková dotyková počítačová myš Silent PC Mouse
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24
Obrázok produktu pre Titanwolf Herná myš drôtová 1000 dpi, USB MMO myš s 16400 dpi, 18 programovateľných tlačidiel, závažia
Titanwolf Herná myš drôtová 1000 dpi, USB MMO myš s 16400 dpi, 18 programovateľných tlačidiel, závažia
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre CSL - Bezdrôtová vertikálna myš Bluetooth - bezdrôtová vertikálna myš - ergonomický dizajn - ochrana pred ramenom myši - obzvlášť vhodná pre ruky - pre notebooky PC
CSL - Bezdrôtová vertikálna myš Bluetooth - bezdrôtová vertikálna myš - ergonomický dizajn - ochrana pred ramenom myši - obzvlášť vhodná pre ruky - pre notebooky PC
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Bezdrôtová myš CSL Optical Wireless - Bluetooth + rádio 2,4 Ghz - vertikálne prevedenie - ergonomický dizajn - prevencia tenisového lakťa ramena myši - obzvlášť vhodná pre ruky - 5 tlačidiel
Bezdrôtová myš CSL Optical Wireless - Bluetooth + rádio 2,4 Ghz - vertikálne prevedenie - ergonomický dizajn - prevencia tenisového lakťa ramena myši - obzvlášť vhodná pre ruky - 5 tlačidiel
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
33,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach
Obrázok produktu pre Pohyblivá myš, 2 režimy, udržiavanie aktívnej obrazovky, plug-and-play, automatický, veľmi tichý pohyb myši pre hry, stretnutia, prezentácie
Pohyblivá myš, 2 režimy, udržiavanie aktívnej obrazovky, plug-and-play, automatický, veľmi tichý pohyb myši pre hry, stretnutia, prezentácie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24