4,5



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Jacobs rozpustná káva 3 v 1 Milka 10 ks 180 g49,94 €/1kg
10,50 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: AllYouNeed

Instantná káva – balíčky s lupínami, 2,5 g, balenie 6 kusov
160,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo

Naturata čakanková káva, instantná, náplň vrecko220g
83,91 €/1kg
18,46 €
Predajca: taleoo

Instantná špaldová káva - náplňové balenie 175g
80,88 €/1kg
13,75 €
Predajca: taleoo

Instantná káva Bohnenkaffee Arabica, 100 g, balenie 6 kusov
96,90 €/1kg
58,14 €
Predajca: taleoo

Instantná káva Bohnenkaffee – obilninový nápoj, 100 g, balenie 12 kusov
99,90 €/1kg
119,88 €
Predajca: taleoo

Instantná káva – Lupine, kakaová príchuť, balenie 175 g, 3 kusy
48,51 €/1kg
25,47 €
Predajca: taleoo

Instantná káva Nektárinka 500g
67,98 €/1l
39,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Crownseller

Instantná káva z obilnín – Cappuccino, 175 g, balenie 6 kusov
48,51 €/1kg
50,94 €
Predajca: taleoo

Malzkaffee - Chocolino instantný, 175 g, balenie 2 kusov
50,23 €/1kg
17,58 €
Predajca: taleoo

Káva z lupiny – bezlepková na prekvapkávanie, 500 g, balenie po 6 ks
18,36 €/1kg
165,23 €
Predajca: taleoo

Instantná kávová náhrada z obilnín – Klasické balenie na dopĺňanie, 200 g | NATURATA
38,65 €/1kg
7,73 €
Predajca: taleoo

Broskyňová instantná káva 200g
99,95 €/1l
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Citrónová instantná káva 200g
99,95 €/1l
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Citrónová instantná káva 500g
67,98 €/1l
39,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Crownseller

Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g
18,74 €/1kg
9,37 €
Predajca: taleoo

Broskyňová instantná káva 10 kg
39,60 €/1l
419,98 €
-23,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
395,99 €
Predajca: Crownseller

Čakanková káva na filtrovanie - plniace vrecko 500g
21,28 €/1kg
10,64 €
Predajca: taleoo

Limetková instantná káva 200g
99,95 €/1l
25,18 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Crownseller

Instantná káva Gooseberry 500g
67,98 €/1l
39,88 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: Crownseller
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lahodný pôžitok bez kofeínu: lupinová káva Naturata poskytuje upokojujúce chvíle pôžitku. Harmonická zmes lupiny, raže a čakanky po zaliatí horúcou vodou rozvinie svoju silnú, plnú chuť a jemnú penu. Keďže lupinová káva neobsahuje kofeín, môžete ju bez obáv konzumovať kedykoľvek počas dňa a je vhodná aj pre tehotné a dojčiace matky, ako aj pre deti školského veku a staršie. Mimochodom, lupina je cenenou plodinou v ekologickom poľnohospodárstve, pretože dodáva živiny do pôdy.
Špeciálne vlastnosti
Naturata lupinová káva sa vyrába vo Švajčiarsku šetrnými remeselnými metódami z najlepších nemeckých organických lupín. Neobsahuje kofeín. Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu instantná káva neobsahuje lepok. Najprv sa jednotlivé zložky čiastočne sladujú, pražia, hrubo melú a miešajú. Následne sa pražené a drvené prísady sparia, čím vznikne silný kávový extrakt. Prášok vrátane lepkových bielkovín prolamínov a glutelínov (ktoré spolu tvoria lepok) zodpovedných za neznášanlivosť nie je rozpustný vo vode a zostáva vo filtri. Zrnková káva je preto už bezlepková. V ďalšom kroku spracovania sa ešte tekutý extrakt instantizuje, t. j. suší sa sprejom na jemný prášok, ktorý sa potom plní do fliaš. Aby sa zabezpečilo, že instantné výrobky neobsahujú žiadny lepok ani jeho zvyšky, spoločnosť Naturata pravidelne vykonáva analýzy - obsah lepku je vždy pod detekčným limitom.
Použitie
Kávu Naturata lupin si môžete vychutnať nielen ako horúci nápoj alebo ľadovú kávu. Dodáva tiež sofistikovanú chuť dezertom a mnohým ďalším pokrmom.
Výroba
Káva Naturata lupin sa vždy vyrábala v remeselnom rodinnom podniku vo švajčiarskom Emmentale. Suroviny sa najprv individuálne pražia. Len tak sa môže naplno rozvinúť chuť každej zložky. Teplota praženia sa pohybuje od 150 °C do 200 °C. Nájdenie optimálneho času praženia pred spálením surovín je výsledkom dlhoročných skúseností pražiara. Hrubo nasekané a opražené suroviny sa potom zmiešajú podľa osvedčeného receptu. Potom sa uskutoční extrakcia: prísady sa jemne zalejú horúcou vodou na princípe protiprúdu, čím sa vytvorí kávový extrakt. Táto surová hmota s obsahom 25 % sušiny sa rozprašuje ako jemná hmla z vrcholu niekoľko metrov vysokej rozprašovacej veže. Kvapky padajú prúdom horúceho vzduchu, ktorý z nich odstraňuje tekutý obsah. To, čo sa dostane dnu, je už suchý instantný prášok. Tento proces sušenia rozprašovaním dáva káve jemnú penu. Nepoužívajú sa žiadne prísady.
- Zloženie
- LÚPINY* 50 %, ŽITNÁ múka*, ĎATELINA*obsahuje nasledujúce alergény: Lúpin*certifikovaná organická produkcia
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- NATURATA
- Obchodný názov
- Instantná káva – náplňové vrecká s lupínami, 200 g, balenie 2 kusov
- Výrobca
- Naturata
- EAN kód
- 4069199299752
- Zloženie
- LÚPINY* 50 %, ŽITNÁ múka*, ĎATELINA*obsahuje nasledujúce alergény: Lúpin*certifikovaná organická produkcia
- Hmotnosť
- 400 g
- Potravinársky podnik
- NATURATA
- Obchodný názov
- Instantná káva – náplňové vrecká s lupínami, 200 g, balenie 2 kusov
- Výrobca
- Naturata
- EAN kód
- 4069199299752
Hodí sa k tomu

MAXWELL HOUSE Classic 6 x 200 g pohárov instantnej rozpustnej kávy
75,23 €/1kg
90,28 €
Predajca: Store-Germany

Jacobs Gold – 500 g instantnej kávy pre automaty
51,36 €/1kg
26,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,68 €
Predajca: Megasam24PL

Krüger Cappuccino Fein & Cremig 350g
5,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DXN Lingzhi Coffee 3 in 1, 20x21 g
64,48 €/1l
30,95 €
Predajca: HerbsHelp

HEARTS Cappuccino s jemným nádychom kakaa 10 x 1kg balenie, čokoládová príchuť s jemnou penou
5,50 €/1kg
55,00 €
Predajca: Euroshare

Dallmayr Gold instantná zrnková káva aromatická jemná v nádobe 200g
72,35 €/1kg
14,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ORGANO Instant Gourmet Čierna káva s pridaním Ganoderma Lucidum
304,67 €/1kg
31,99 €
Predajca: OrganoEurope

Nescafe Cappuccino rozpustná káva bez kofeínu 10 x 12,5 g
36,56 €/1kg
4,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Rodina Tchibo – 6 x 200 gramov
66,83 €/1l
80,20 €
Predajca: Katomix

Instantná káva GOURMET CAFÉ od Eilles, 100g
45,10 €/1kg
4,51 €
Predajca: Zyrafka

Káva Inka zrná 200 g
3,24 €/1kg
5,46 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,89 €
Predajca: Katomix

HEARTS Cappuccino Caramel 1 kg instantnej kávy v prášku
7,54 €/1kg
7,54 €
Predajca: Katomix

SCO No 306 Cappuccino Original s jemným nádychom kakaa 1000g
7,06 €/1kg
7,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta 7215 Gastro Topping – smotana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
18,52 €/1kg
18,52 €
Predajca: somnia24

Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
50,32 €/1kg
9,21 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,29 €
Predajca: taleoo

Cafè Hag Classic Mild, balenie 6 ks, plná chuť, bez kofeínu, instantná káva, 100g
139,73 €/1kg
83,84 €
Predajca: Store-Germany

Nescafe Gold Espresso Intense Aroma rozpustná káva Arabica 100g
87,10 €/1kg
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
12 570,00 €/1kg
12,57 €
Predajca: superbrandshop

KRÜGER Family Cappuccino Karamelizované pistácie (1x500g.)
27,16 €/1kg
14,28 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,58 €
Predajca: AllYouNeed

Niederegger Mliečna káva s príchuťou marcipánu 10 sáčkov 200g
29,15 €/1kg
5,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Idea Coffee Gold Express
67,45 €/1kg
13,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Instant Cappuccino - Vegan Dose 225g | MOUNT HAGEN
26,62 €/1kg
9,91 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: taleoo

Jacobs Crema Instantná káva 200 g x 2 kusy
19,85 €/1kg
14,09 €
Predajca: Katomix

JACOBS Kaffeeplus bielidlo do kávy 4031683 1kg
61,76 €/1kg
61,76 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
25,90 €
Predajca: Exporgin

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Venessa Coffee Creamer VCC 35 - 1 kg instantnej kávovej smotany
5,39 €/1kg
5,39 €
Predajca: Euroshare

Krüger Family White Cappuccino 6-pack (6x 500 g vrecko) + usy blok
12,38 €/1kg
44,68 €
Predajca: AllYouNeed

Instantná káva G7 (Coffeemix 3 v 1)
29,75 €/1kg
9,52 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžem to s čistým svedomím odporučiť
Hmotnosť 0,2 kg
Som veľmi spokojný a som rád, že som objavil lupínovú kávu
Hodnotenie z 25. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
veľmi rýchlo
Hmotnosť 0,2 kg
Káva Lupin je skvelou alternatívou kávy.
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nepáči sa mi to
Hmotnosť 0,1 kg
Dal som ho preč... ten z plechovky chutí lepšie
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 4. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,2 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg

Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
Predajca: Exporgin

Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg

Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,50 €
Predajca: Serica
92,50 €/1kg

Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(8)Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed

Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg

KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg

ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg

OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(20)Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l

Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg

Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg

KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg