Hmotnosť:

100 g

Instantná káva - Lupine plechovka 100g

10,07 €

100,70 € / 1kg

plus 12,90 € poštovné

Doprava k vám domov

št 1. – ut 6. októbra
Naše najlepšieponuky
Instantné kávy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
89,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g
Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g
47,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
9,47 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g
Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g
18,74 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Instantná káva z pchlíka – balenie 110 g | NATURATA
Instantná káva z pchlíka – balenie 110 g | NATURATA
70,82 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
7,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Čakanková káva na filtrovanie - plniace vrecko 500g
Čakanková káva na filtrovanie - plniace vrecko 500g
21,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
10,64 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
66,63 €/1kg
11,66 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lupin káva guarana, instantná, plechovka, 150 g
Lupin káva guarana, instantná, plechovka, 150 g
51,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,05 €
-35%
7,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
50,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,21 €
-31%
6,29 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Instantná zrnková káva - demeter sáčok 2,5g
Instantná zrnková káva - demeter sáčok 2,5g
3 116,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
7,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Instantná špaldová káva - Classic v plechovke 75g
Instantná špaldová káva - Classic v plechovke 75g
125,71 €/1kg
8,80 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre ŠPALOVÁ KÁVA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
ŠPALOVÁ KÁVA DEMETER100 g - MOUNT HAGEN
65,70 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
6,57 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Instantná zrnková káva - sáčok so škoricou a kardamónom 8g
Instantná zrnková káva - sáčok so škoricou a kardamónom 8g
103,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sladová káva - Chocolino instantná 175g
Sladová káva - Chocolino instantná 175g
61,94 €/1kg
10,84 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Instantná káva z obilnín – Cappuccino 175g | NATURATA
Instantná káva z obilnín – Cappuccino 175g | NATURATA
48,51 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,49 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre LIMA 41445000, 500 g, Káva, Jemné praženie, 6, 1, Roasted BARLEY, roasted RYE, roasted WHEAT, chicory, roasted chick peas, organically grown, Gluten, Wheat, Rye & Barley
LIMA 41445000, 500 g, Káva, Jemné praženie, 6, 1, Roasted BARLEY, roasted RYE, roasted WHEAT, chicory, roasted chick peas, organically grown, Gluten, Wheat, Rye & Barley
10,26 €/1kg
5,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Káva z lupiny – bezlepková na prekvapkávanie, 500 g, balenie po 6 ks
Káva z lupiny – bezlepková na prekvapkávanie, 500 g, balenie po 6 ks
18,36 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
165,23 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sonnentor 00401, 50 g, Špaldová káva, 1 kusov, 362 kcal, 1538 kJ, 0,5 g
Sonnentor 00401, 50 g, Špaldová káva, 1 kusov, 362 kcal, 1538 kJ, 0,5 g
166,00 €/1kg
8,30 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Country coffee Cereálna káva - instantná 100g
Country coffee Cereálna káva - instantná 100g
92,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,27 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Sonnentor 02906, 54 g, Zelená káva, 3 g, 379 kcal, 1603 kJ, 11,98 g
Sonnentor 02906, 54 g, Zelená káva, 3 g, 379 kcal, 1603 kJ, 11,98 g
149,26 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,06 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Všeobecné informácie

Lahodný pôžitok bez kofeínu: lupinová káva Naturata poskytuje skutočné chvíle potešenia. Harmonická zmes lupiny, raže a čakanky po zaliatí horúcou vodou rozvinie svoju silnú, plnú chuť a jemnú penu. Keďže lupinová káva neobsahuje kofeín, môžete ju bez váhania konzumovať kedykoľvek počas dňa. Mimochodom, lupina je cenenou plodinou v ekologickom poľnohospodárstve, pretože dodáva živiny do pôdy.

Špeciálne vlastnosti

Lupinová káva Naturata sa starostlivo vyrába vo Švajčiarsku z najlepších európskych organických lupín.

Vďaka špeciálnemu výrobnému procesu instantná káva neobsahuje lepok. Najprv sa jednotlivé zložky čiastočne sladujú, pražia, hrubo melú a miešajú. Následne sa pražené a drvené zložky sparia, čím sa získa silný kávový extrakt. Prášok vrátane lepkových bielkovín prolamínov a glutelínov (ktoré spolu tvoria lepok) zodpovedných za neznášanlivosť nie je rozpustný vo vode a zostáva vo filtri. Zrnková káva je preto už bezlepková. V ďalšom kroku spracovania sa ešte tekutý extrakt instantizuje, t. j. suší sa sprejom na jemný prášok, ktorý sa potom plní do fliaš. Aby sa zabezpečilo, že instantné výrobky neobsahujú žiadny lepok ani jeho zvyšky, spoločnosť Naturata pravidelne vykonáva analýzy - obsah lepku je vždy pod detekčným limitom.

Použitie

Lupinovú kávu Naturata si môžete vychutnať nielen ako horúci nápoj alebo ľadovú kávu. Dodáva tiež sofistikovanú chuť dezertom a mnohým ďalším pokrmom.

Výroba

Káva Naturata lupin sa s láskou vyrába v malom švajčiarskom rodinnom podniku s dlhou históriou.

Suroviny sa najprv pražia jednotlivo. Len tak sa môže naplno rozvinúť chuť každej zložky. Teplota praženia sa pohybuje od 150 °C do 200 °C. Nájdenie optimálneho času praženia pred spálením surovín je výsledkom dlhoročných skúseností pražiara.

Hrubo nasekané a opražené suroviny sa potom zmiešajú podľa osvedčeného receptu. Potom sa uskutoční extrakcia: prísady sa jemne zalejú horúcou vodou na princípe protiprúdu, čím sa vytvorí kávový extrakt. Táto surová hmota s obsahom 25 % sušiny sa rozprašuje ako jemná hmla z vrcholu niekoľko metrov vysokej rozprašovacej veže. Kvapky padajú prúdom horúceho vzduchu, ktorý z nich odstraňuje tekutý obsah. To, čo sa dostane dnu, je už suchý instantný prášok. Tento proces sušenia rozprašovaním dáva káve jemnú penu. Nepoužívajú sa žiadne prísady.



Lahodný pôžitok bez kofeínu: lupinová káva Naturata poskytuje skutočné chvíle pôžitku. Harmonická zmes lupiny, raže a čakanky po zaliatí horúcou vodou rozvinie svoju silnú, plnú chuť a jemnú penu. Keďže lupinová káva neobsahuje kofeín, môžete ju bez váhania konzumovať kedykoľvek počas dňa. Mimochodom, lupina je cenenou plodinou v ekologickom poľnohospodárstve, pretože dodáva živiny do pôdy.

Príprava: 1 - 2 čajové lyžičky (približne 2,5 g) na šálku zalejte 200 ml (horúcej) vody. Krátko premiešajte - hotovo!

Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Naturata lupinovú kávu si môžete vychutnať nielen ako horúci nápoj alebo ľadovú kávu. Dodáva tiež sofistikovanú chuť dezertom a mnohým ďalším pokrmom.

Skladujte na suchom mieste mimo dosahu tepla.



Naturata lupinová instantná káva 250 g

Lupinová káva Naturata neobsahuje kofeín, a preto je ideálna pre všetkých, ktorí sa potrebujú alebo chcú vyhnúť kofeínu. Káva lupina má plnú chuť. Po zaliatí horúcou vodou sa vytvorí jemná krémová pena. Vďaka špeciálnemu procesu praženia a výroby káva neobsahuje lepok.

Organická lupinová káva je vegánska, bez kofeínu, bez lepku a neobsahuje žiadne prísady ani aditíva.

Vždy ju chráňte pred teplom a skladujte na suchom mieste.

Zloženie:

Zloženie: lupina 50 %, raž, čakanka.

DE-ÖKO-006 A- B - CERT

Skladovanie a použitie
Kávu Naturata lupin si môžete vychutnať nielen ako horúci nápoj alebo ľadovú kávu. Dodáva tiež sofistikovanú chuť dezertom a mnohým ďalším pokrmom.
Objem
0.1 l
Zloženie
LUPINKY* 50 %, raž*, čakanka*obsahuje tieto alergénne zložky: Lupina*z certifikovanej ekologickej produkcie
Výživové údaje
na 100 g: Energia 1464 kJ / 347 kcal Tuk <0,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 73 g z toho cukor 6,6 g Bielkoviny 3,7 g Soľ 0,14 g
Alergény
Vlčí bôb a výrobky z neho
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
NATURATA
Obchodný názov
Organická lupinová káva, instantná, kávový náhradný extrakt, bez kofeínu
Výrobca
Naturata
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
KW-IN1R-NKCJ
EAN kód
4024297016137

Skladovanie a použitie
Kávu Naturata lupin si môžete vychutnať nielen ako horúci nápoj alebo ľadovú kávu. Dodáva tiež sofistikovanú chuť dezertom a mnohým ďalším pokrmom.
Objem
0.1 l
Zloženie
LUPINKY* 50 %, raž*, čakanka*obsahuje tieto alergénne zložky: Lupina*z certifikovanej ekologickej produkcie
Výživové údaje
na 100 g: Energia 1464 kJ / 347 kcal Tuk <0,5 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,2 g Sacharidy 73 g z toho cukor 6,6 g Bielkoviny 3,7 g Soľ 0,14 g
Alergény
Vlčí bôb a výrobky z neho
Mlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
Hmotnosť
100 g
Potravinársky podnik
NATURATA
Obchodný názov
Organická lupinová káva, instantná, kávový náhradný extrakt, bez kofeínu
Výrobca
Naturata
Počet kusov
1
Číslo od výrobcu
KW-IN1R-NKCJ
EAN kód
4024297016137
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Instantná káva z pchlíka – balenie 110 g | NATURATA
Instantná káva z pchlíka – balenie 110 g | NATURATA
70,82 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
7,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 128
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Obrázok produktu pre Instantná káva - Lupine náplňové vrecko 200g
Instantná káva - Lupine náplňové vrecko 200g
81,60 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
16,32 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
89,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
Instantná káva z obilnín – škorica a kardamóm, 125 g | NATURATA
50,32 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,21 €
-31%
6,29 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
Open Food 4024297018612, 370 kcal, 76 g, 1,4 g, 2,2 g, 0,08 g, 6,1 g
66,63 €/1kg
11,66 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
12 570,00 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
Obrázok produktu pre Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
Versace - Eros Eau de Parfum EDP 50ml
1 164,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 516
58,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky Škatuľka na tabletky 7 dní farebná
2,7Priemerné hodnotenie: 2,7 z 5Počet hodnotení: 29
8,89 €
Predajca: Westerwald-Shop
Obrázok produktu pre Infračervený ohrievač TRESKO 2000W s krytom | Elektrický ohrievač terasy s 3 stupňami ohrevu | Ohrievač terasy pre vnútorné a vonkajšie použitie | Infračervený ohrievač s LED displejom
Infračervený ohrievač TRESKO 2000W s krytom | Elektrický ohrievač terasy s 3 stupňami ohrevu | Ohrievač terasy pre vnútorné a vonkajšie použitie | Infračervený ohrievač s LED displejom
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 44
76,99 €
-5%
72,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
17,89 €
5% od 2 ks
Predajca: Nutrisslim
Obrázok produktu pre Vianočný kalendár – Súprava "Dverička elfov" | Kompletná sada pozostávajúca z 9 častí, vrátane zbierky nápadov | Vyrobené z dreva a plastu | Darčeková krabička
Vianočný kalendár – Súprava "Dverička elfov" | Kompletná sada pozostávajúca z 9 častí, vrátane zbierky nápadov | Vyrobené z dreva a plastu | Darčeková krabička
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,89 €
-25%
16,95 €
Predajca: artbook-service
Obrázok produktu pre HI Vtáčie kŕmidlo s Ranklefe Brown
HI Vtáčie kŕmidlo s Ranklefe Brown
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 27
19,67 €
Predajca: Tradior
Obrázok produktu pre Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 188
174,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre SoBuy Svorka na posteľ s vodiacim káblom - bambusový nočný stolík na knihy, smartfóny a okuliare, 36x25x9cm, biela NKD01-W
SoBuy Svorka na posteľ s vodiacim káblom - bambusový nočný stolík na knihy, smartfóny a okuliare, 36x25x9cm, biela NKD01-W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 63
56,95 €
-14%
48,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g
Lupin káva - bezlepková na filtrovanie 500g
18,74 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
9,37 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 l
Alpro Napój Migdałowy Bez Cukru 1 lJednorazový obal
19,28 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
4,82 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Senseo CSA210/10, Kávovar na pody, 0,7 L, kávový sáčok, 1450 W
Senseo CSA210/10, Kávovar na pody, 0,7 L, kávový sáčok, 1450 W
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 404
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Sladová káva - Chocolino instantná 175g
Sladová káva - Chocolino instantná 175g
61,94 €/1kg
10,84 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Kompletný stanový sporák Mil-Tec
Kompletný stanový sporák Mil-Tec
321,70 €
-22,52 €
299,18 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Instantná špaldová káva - Classic v plechovke 75g
Instantná špaldová káva - Classic v plechovke 75g
125,71 €/1kg
8,80 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
15,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Instantná zrnková káva - sáčok so škoricou a kardamónom 8g
Instantná zrnková káva - sáčok so škoricou a kardamónom 8g
103,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,03 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Eurotondisplay stropný ventilátor s LED osvetlením D3305 stropné svietidlo Ø 50cm 96W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný LED stropné svietidlo stropný ventilátor (D3305)
Eurotondisplay stropný ventilátor s LED osvetlením D3305 stropné svietidlo Ø 50cm 96W diaľkové ovládanie farba svetla/jas nastaviteľný stmievateľný LED stropné svietidlo stropný ventilátor (D3305)
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 51
99,99 €
10€ poukaz
Predajca: Eurotondisplay
Obrázok produktu pre Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 471
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Čakanková káva na filtrovanie - plniace vrecko 500g
Čakanková káva na filtrovanie - plniace vrecko 500g
21,28 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
10,64 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g
Nestlé Caro Landkaffee rozpustná Landkaffee bez kofeínu 200g
47,35 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
9,47 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Naturata čakanková káva, instantná, náplň vrecko220g
Naturata čakanková káva, instantná, náplň vrecko220g
83,91 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
18,46 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Lupin káva guarana, instantná, plechovka, 150 g
Lupin káva guarana, instantná, plechovka, 150 g
51,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
12,05 €
-35%
7,73 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Instantná zrnková káva - demeter sáčok 2,5g
Instantná zrnková káva - demeter sáčok 2,5g
3 116,00 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
7,79 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 6 hodnotení
Hodnotenie z 25. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Môžem to s čistým svedomím odporučiť
Hmotnosť 0,2 kg
Hodnotenie z 25. augusta 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
veľmi rýchlo
Hmotnosť 0,2 kg
Hodnotenie z 24. októbra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Nepáči sa mi to
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 4. septembra 2023 na
Overený nákup
Hmotnosť 0,2 kg
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack
Nescafe Typ Cappuccino Menej sladké rozpustné v sáčku 4-pack
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
Krüger Chai Latte Classic India sušený mliečny čaj v plechovke 4 balenia
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
24,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)
Zrnková káva Segafredo Intermezzo Espresso 1 kg - silná a korenistá (balenie 2 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
147,16 €
-21,29 €
125,87 €
Predajca: AllYouNeed
62,94 €/1kg
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
Mahmood Coffee 2 v 1 instantná káva v tyčinkách 48 x 10 g – rozpustná káva bez cukru
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
25,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
Mahmood Coffee 3 v 1 Instantná káva Original, káva s kávovou smotanou a cukrom, 48 tyčiniek x 18 g
25,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
Mahmood Coffee Instant Turecká káva bez cukru, 12 tyčiniek x 6 g
17,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
Mahmood Coffee Instant Turecká káva, stredne sladená, 12 tyčiniek x 8 g
17,90 €
35% poukaz
Predajca: Exporgin
Obrázok produktu pre Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok
Nescafe Gold Type Cappuccino Creamy Delicate Nápoj v prášku 12x140g balenie (120x14g tyčinky) + usy blok
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
68,18 €
-3%
65,85 €
Predajca: AllYouNeed
27,32 €/1kg
Obrázok produktu pre Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba
Jacobs Kronung, 200 g, Káva, 1 kusov, Nádoba
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
18,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica
92,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
Satro klasické cappuccino s jemnou kakaovou príchuťou 500g 5-pack
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 7
38,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack
Nescafe frappe ľadová káva osviežujúca kávová zmes 275g 8-pack
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
47,03 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)
Nescafé ľadová káva typu frappé 275g - Nápojový prášok s instantnou kávou (balenie 8 ks)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
49,99 €
Predajca: AllYouNeed
22,72 €/1kg
Obrázok produktu pre KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY
KÁVA KOREŇ BEZ PÚPAVKY, 200 g - DARY NATURY
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,49 €
Predajca: Biogo
52,45 €/1kg
Obrázok produktu pre ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
ČAKÓRIA NA VARENIE500 g - LIMA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
12,57 €
Predajca: superbrandshop
12 570,00 €/1kg
Obrázok produktu pre OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
OKAMŽITÁ BEZLEPKOVÁ ČAKANKA100 g - LIMA
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 20
8,91 €
Predajca: superbrandshop
89,10 €/1l
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
Krüger Chai Latte Classic India Vanilla Cinnamon Coffee Powder 450g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
5,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note 4er Pack
25,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)
MASSIMO 2v1 instantná káva s bieliacim prípravkom (10 tyčiniek instantnej kávy à 14g)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 34
9,59 €
Predajca: AllYouNeed
68,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g
Krüger Chai Latte biela čokoláda s pistáciami 10x25g balenie 250g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
11,84 €
-21%
9,33 €
Predajca: AllYouNeed
37,32 €/1kg
Obrázok produktu pre KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
KRÜGER YOU Chai Latte 10029024 Karamell 10St
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 4
14,42 €
Predajca: AllYouNeed
57,68 €/1kg