5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Veľkosť topánok:
36- 36
- 41
Podobné produkty

Nike Obuv DX3070100
127,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv CZ0774300
544,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv P-6000, BV1021109
183,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Stateside

Nike Obuv DZ2777700
125,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv IQ3430476
248,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv DD1873105
113,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv CQ9182105
106,00 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv DV5477006
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv IB2746101
79,89 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv IH2128500
133,30 €
-4,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv HM7133200
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv HM9734402
127,00 €
-14,12 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,88 €
Doprava zdarma
Predajca: V2shop-store

Nike Obuv da1349014
59,98 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv DZ2617800
157,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv 378341017
286,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv IB2281700
195,00 €
Predajca: KasperCollectables

Nike Obuv FQ8183100
132,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nike Obuv FN0314002
95,09 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
72,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Nike Obuv HJ5228001
86,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nike Obuv AR3566103
182,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Farba: Biela, Bordó. Hlavná farba: Biela. Sezóna: Celoročné. Tvar: Poltopánky. Typ užívateľa: pre ženu. Zapínanie: šnúrky.
Topánky Nike Wmns Air Force 1 '07 SE (DV7584-100) - známe aj ako edícia "Just Do It" alebo "Sisterhood" - kombinujú ikonický dizajn série Air Force 1 s láskyplnými detailmi a prémiovými materiálmi. Čistý biely kožený zvršok zaujme svojím kvalitným pocitom a odolnosťou, zatiaľ čo vnútorná podšívka v sýtej červenej farbe Team Red poskytuje kontrast a jasné akcenty . Osobitnou ozdobou je minca na visačke v zlatej farbe a farebne zladené dubraee s vyrazeným nápisom "AF1" - zlaté detaily, ktoré dodávajú teniskám elegantný vzhľad . Na nášľape na päte sa nachádza aj zlatá potlač korunky a reliéf s rímskymi číslicami ("Just Do It MMXXIII") - jemná pocta výročiu
Nike Air Force 1 Low '07 SE "Just Do It" – biela (Summit White) a červená (Team Red) (dámska)
Topánky Nike Wmns Air Force 1 '07 SE (DV7584-100) - známe aj ako edícia "Just Do It" alebo "Sisterhood" - kombinujú ikonický dizajn série Air Force 1 s láskyplnými detailmi a prémiovými materiálmi. Čistý biely kožený zvršok zaujme svojím kvalitným pocitom a odolnosťou, zatiaľ čo vnútorná podšívka v sýtej červenej farbe Team Red poskytuje kontrast a jasné akcenty . Osobitnou ozdobou je minca na visačke v zlatej farbe a farebne zladené dubraee s vyrazeným nápisom "AF1" - zlaté detaily, ktoré dodávajú teniskám elegantný vzhľad . Na nášľape na päte sa nachádza aj zlatá potlač korunky a reliéf s rímskymi číslicami ("Just Do It MMXXIII") - jemná pocta výročiu
Nike Air Force 1 Low '07 SE "Just Do It" – biela (Summit White) a červená (Team Red) (dámska)
Hodí sa k tomu

Nike Obuv DV7584100
193,37 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Max 90 Ltr, CZ5594100
185,45 €
Predajca: Katomix

Albatros záhradné stoličky sada 4 Kuba - stohovateľné záhradné stoličky s robustným kovovým rámom a vysokou nosnosťou - pohodlné stohovateľné stoličky aj ako stoličky na terasu alebo balkón
139,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
104,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Verdunstungskühler Windo | Luftkühler mit Wasser | Luftbefeuchter
184,99 €
Predajca: Crownseller

Detský bicykel Volare Mystic - 24 palcov - ružový
298,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

okwish Čalúnená posteľ 90×200 cm, jednolôžko s čelom a roštom, posteľ potiahnutá zamatom s gombíkovým prešívaním a nitovaním, sivá, bez matraca
205,99 €
Predajca: OKWISH

Nike Obuv Air Max Command, 397690018
155,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Parný generátor Philips Series 6000 PerfectCare PSG6064/80
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop

Dámske hodinky Tommy Hilfiger Jenna
79,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Ninja AF300, Teplovzdušná fritéza, 7,6 L, 6,7 kg, 40 °C, 240 °C, Dvojitý
157,25 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Ninja AF400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, Dvojitý, Čierna, Otočné, Dotyk, Samostatný
249,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Nike Obuv Air Force 1 07, CZ0326100
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Šatníková skriňa Fortuna Lai, prenosný policový systém, 8 kociek z plastu s 1 tyčou na šaty, šatníková skriňa do spálne Biela, 136 x 69 x 50 cm
107,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

WISFOR Heavy Duty Coat Rail Industrial Coat Rack Wall Mounted 90/135/180cm Adjustable with 3 Hooks, Gold
28,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Nike Air Force 1 '07 LX CN Sail Gold Mini Swooshes - EU: 39
215,00 €
-60,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SneakerTherapist

Šatníková skriňa so zrkadlom do detskej izby OFELIA - 196 cm, ružová
560,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Flieks rohová šatníková skriňa s dverami a 4 zásuvkami, šatníková skriňa s otvoreným vešiakovým priestorom, šatníková skriňa 70x40x170cm, biela
363,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Elektrické bicykel Zündapp Z802, 28-palcové trekingové koleso, farba: sivá/zelená
999,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Veľkosť topánok 36Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SKECHERS SHIMMER AWAY Čierna



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
67,97 €
Predajca: StreetBrands

Skechers Sneakers 185232WBK in White color size 37
50,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,02 €
Predajca: StreetBrands

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(29)Počet hodnotení: 29
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133139



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
188,94 €
Predajca: Street-Sport

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(112)Počet hodnotení: 112
192,51 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv AR3566100



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(160)Počet hodnotení: 160
155,14 €
Predajca: Kick_House

New Balance M1000BBV Tenisky Čierna
180,00 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus, 604133050



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(123)Počet hodnotení: 123
129,99 €
Predajca: Kick_House

Nike Sneakers CW2288-111 in White color size 42



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(367)Počet hodnotení: 367
99,99 €
Predajca: Kick_House

Nike - Tenisky - CN8490-003 - Pánske - EU 42.5



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(37)Počet hodnotení: 37
134,73 €
Predajca: Street-Sport

On Sneakers 3MF10071043 in Black color size 42



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10
178,05 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Obuv Superstar, JH9977



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
109,99 €
Predajca: Kick_House

On Sneakers 3MF10071200 in White color size 46



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
168,45 €
Predajca: Street-Sport

Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro white 40



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(26)Počet hodnotení: 26
79,95 €
Predajca: sport-versand24

Bežecká obuv On Running 3MF1006 pre Pánske



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
163,83 €
Predajca: Street-Sport

Dámska Športová Obuv Nike M2k Tekno



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
119,83 €
Predajca: Kixpoint

Nike Obuv Air Force 1 Low Sp, CZ8065100
119,90 €
Predajca: Street-Sport

Nike Obuv Air Max Plus GS, IF6169010
147,63 €
-35,55 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
112,08 €
Predajca: Street-Sport

Nike Sneakers DH2987-100 in White color size 46



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(41)Počet hodnotení: 41
90,25 €
Predajca: Street-Sport

Adidas Obuv Handball Spezial, IF7087



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
110,31 €
Predajca: Street-Sport