5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Declare Cosmetics 16075000, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml1 010,00 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Rodial 5060027067252, Ženy, Univerzálna pleť, 31 ml1 367,74 €/1l
42,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dior Micelárna voda 200 ml237,35 €/1l
48,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sesderma ACGLICOLIC, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml1 158,33 €/1l
34,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Weleda 009654, 75 ml
175,07 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda 6224DC, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
873,67 €/1l
26,21 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Zwitsal Wascreme (400 ml)
47,80 €/1l
24,65 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50 ml
185,20 €/1kg
9,26 €
Predajca: Pharmacygreek

Ruticelit, 50 ml
419,00 €/1l
20,95 €
Predajca: HerbsHelp

Cytovital, 50 ml
359,40 €/1l
17,97 €
Predajca: VISO

StriVectin 810907027105, Ženy, 30 ml
1 683,33 €/1l
50,50 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda 009508, 50 ml, 1 kusov
242,40 €/1l
12,12 €
Predajca: PerfumTraders

Holika Holika 20013341, Ženy, 150 ml
113,67 €/1l
17,05 €
Predajca: NutraBestBG

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Upokojujúce tonikum 200 ml
79,00 €/1l
15,80 €
Predajca: VISO

AHAVA 82915066, Ženy, Normálna pleť, 30 ml
1 699,00 €/1l
50,97 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

ARTDECO 4052136056655, Ženy, 30 ml
769,67 €/1l
23,09 €
Predajca: VISO

Nechtíková Masť
124,80 €/1l
6,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Herrencreme Intim Pflegecreme 75 ml
299,47 €/1l
22,46 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Pleťové sérum
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Starostlivosť o pleť:
- Proti tmavým škvrnám, Proti jazvám, Proti vráskam
- Vonné:
- Áno
- Pomocná zložka:
- Aloe vera, Horec, Plesnivec
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Zloženie:
- Water glycerin denatured alcohol olive oil Aloe Vera Gel Sunflower oil Lysolecithin Inca nut oil Fatty acid glyceride Silica Blue gentian extract Edelweiss extract Barley sprout extract castor oil Olive leaf extract Marshmallow root extract Extract of Centella Asiatica / Cica Betaine Xanthan Vitamin E citric acid Pentylene glycol Mica titanium dioxide Fragrance Benzyl benzoate Beta-Caryophyllene Ylang-Ylang Oil/Extract Carvon Citral Orange oil Lime oil Geraniol Geranyl Acetate Lavender oil/extract Lemons Linalool Linalyl acetate Pinene Santalol Sandalwood oil Terpineol Terpinoles Vanillin
- Vitamíny a minerály:
- Vitamin E
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Box
91% Erfolgsrate bei der Reduktion von PigmentfleckenBei 88% reduzierte Faltentiefe nach 2 Wochen
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- pozri štítok
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 400163859072304001638590723
- Číslo od výrobcu
- 005446DC
- Hmotnosť
- 0.1 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- pozri štítok
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 400163859072304001638590723
- Číslo od výrobcu
- 005446DC
Hodí sa k tomu

Weleda 6820CH, Denný krém, Ženy, Tvár, Hydratačný, 40 ml, Nádoba
606,00 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda Anti-Falten Serum Blauer Enzian & Edelweiß, Ženy, 30 ml
875,33 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
232 342,87 €/1kg
40,66 €
Predajca: MANADA

Eucerin Urearepair Plus Intensivpflege 30% Creme 75 ml
25 250,00 €/1kg
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Panasonic KX-TGC420, DECT telefón, Bezdrôtový handset, Hlasitý odposluch, 120 položky, ID volajúceho, Biela
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

EFFACLAR čistiaci penový gél, náplň, 400 ml
22,21 €
Predajca: NutraBestBG

Alpecin Hybrid Coffein šampón 250ml
31,32 €/1l
7,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Žuvacie tablety na pálenie záhy Tetesept Sodbrennen, 20 ks
22,33 €/1kg
6,70 €
Predajca: AbisZ-Markt

Weleda Oat Replenishing, 190 ml, Šampón, Neprofesionálne, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Vyhladenie, Posilnenie, CEDAR, Tonka
69,11 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Avène Eau Thermale Vitamin Activ Cg Radiance Intensive Cream redukuje vrásky, zvyšuje žiarivosť pleti a redukuje pigmentové škvrny, 50 ml krém
751,60 €/1l
37,58 €
Predajca: VISO

MyBIOTIK Balance RDS denné dávky prášok + kapsula, 40 dávok
263,46 €/1kg
47,95 €
Predajca: AbisZ-Markt

Roche-Posay Lipikar Baume light AP+M 200 ml
16 360,00 €/1l
16,36 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vichy Mineral 89 Light Cream Lekki krem nawilżająco-odbudowujący, 50 ml
615,00 €/1l
30,75 €
Predajca: MANADA

Sebamed Šampón proti vypadávaniu vlasov, 200 ml Šampón
49,75 €/1l
9,95 €
Predajca: Store-Germany

Primavera 18507 esenciálny olej "Pocity šťastia", 5 ml
1 542,00 €/1l
7,71 €
Predajca: taleoo

Beiersdorf Eucerin telov starostlivos 50ml
28 280,00 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin SEH Anti-Rötungen Beruhigende Pflege (50ml)
425,60 €/1l
21,28 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Kapsule Thromboflow pre zdravý prietok krvi, 20 kapsúl
2 358,46 €/1kg
15,33 €
Predajca: AbisZ-Markt

Warmies Cuddle Friends Lamy
33,05 €
Predajca: M_plus_L

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Cream 50 ml
621,80 €/1l
31,09 €
Predajca: AbisZ-Markt

Locobase Repair Cream na veľmi suchú, poškodenú pokožku so sklonom k atopii, 30 g krému
177,17 €/1kg
8,15 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vagisan Intimate Wash Lotion 500 ml
37,95 €/1kg
21,25 €
Predajca: AbisZ-Markt

LauraStar 607.7830.750, Filter na vodovodný kohútik, Čierna
52,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eucerin - Dermocapillaire 5% UREA - (dry skin) - Shampoo 250ml
23,23 €/1kg
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

ISDIN Fotoprotector Fusion Water LSF 50, 50 ml krém
386,52 €/1kg
25,51 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche Serozinc roztok síranu zinočnatého
11 430,00 €/1l
11,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

Baby MED, biela malina – 3 v 1, krém na ochranu a hojenie rán, 50 ml | WELEDA
262,60 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Restaxil UMP B-komplex kapsuly pre normálnu činnosť nervového systému, 30 kapsúl
547,29 €/1kg
26,27 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome, Krem nawilżający, 40 ml
388 600,01 €/1kg
19,43 €
Predajca: somnia24

SCHNECKEN GEL, 125 ml GEL
23,63 €/1kg
6,31 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé sérum!
Som nadšená
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 670,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l