Flint Grenki Pikantné paradajky 70 g

17,99 €

257,00 € / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

st 7. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Krekry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
21,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Chutné snacky pražené 190g
Wasa Chutné snacky pražené 190g
20,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
19,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Mohn & Meersalz 245g
Wasa Mohn & Meersalz 245g
15,63 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Flint Grenki Cesnak 70 g
Flint Grenki Cesnak 70 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Chlieb so škoricou – celozrnný pšeničný s makom, 200 g | BOHLSENER MÜHLE
Chlieb so škoricou – celozrnný pšeničný s makom, 200 g | BOHLSENER MÜHLE
14,10 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,82 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Celozrnný chlieb - ražný Naturland 200g
Celozrnný chlieb - ražný Naturland 200g
12,00 €/1kg
2,40 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Smaakt Knäckers Pohanka175 g – Bezlepkový, chrumkavý chrumkavý chlieb
Smaakt Knäckers Pohanka175 g – Bezlepkový, chrumkavý chrumkavý chlieb
50,17 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Crusty - Chia, 200 g | PURAL
Crusty - Chia, 200 g | PURAL
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Švédsky celozrnný chlieb 200g
Švédsky celozrnný chlieb 200g
16,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Křupavé pečivo – šošovica a hrášok s bylinkami, 100 g | NATURATA
Křupavé pečivo – šošovica a hrášok s bylinkami, 100 g | NATURATA
27,90 €/1kg
2,79 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
15,72 €/1kg
3,93 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Melvit Crispy – chrumkavé ražné pečivo s paradajkami a bazalkou 130 g
Melvit Crispy – chrumkavé ražné pečivo s paradajkami a bazalkou 130 g
147 230,77 €/1kg
19,14 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
41,12 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Proteínový chrumkavý chlieb bez lepku100 g Ekowital
Proteínový chrumkavý chlieb bez lepku100 g Ekowital
1 900,00 €/1kg
1,90 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Silnejší chrumkavý chlieb - pohánkový 230g
Silnejší chrumkavý chlieb - pohánkový 230g
23 608,70 €/1kg
5,43 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Peijnenburg Ontbijtkoek Volkoren nakrájaný na plátky 345 g – celozrnný raňajkový koláč
Peijnenburg Ontbijtkoek Volkoren nakrájaný na plátky 345 g – celozrnný raňajkový koláč
17,16 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
12,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Ražovo-pšeničný chlieb 1 x 450 g
Ražovo-pšeničný chlieb 1 x 450 g
6,89 €/1kg
3,10 €
Predajca: ADI_Global_Store

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Vychutnajte si intenzívnu chuť pikantných paradajok Flint Grenki – chrumkavého snacku s dokonalou rovnováhou ovocnej paradajkovej chuti a pikantnej ostrosti. Ideálne pre všetkých, ktorí milujú pikantné jedlá! Tento snack zaujme svojou pikantnou a korenistou kombináciou chutí zrelých paradajok a ostrých korenín s príjemne chrumkavou a pevnou textúrou.

Zloženie
Zloženie: Chlieb (ржаná múka 40 %, voda, pšeničná múka 17 %, glukózový sirup, sladový extrakt, soľ, sušené droždie, koriander), rafinovaný deodorovaný slnečnicový olej, pikantná koreninová zmes s príchuťou paradajky 3 % (cukor, soľ, zosilňovače chuti (monosodná glutamát, dinatriumguanylát, dinatriuminosinát), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, paradajka, proti spekaniu: oxid kremičitý), paradajková a chilli aróma 3 % (soľ, maltodextrín, cukor, paradajkový prášok, koreniny: cibuľový prášok, zosilňovače chuti (monosodná glutamát, dinatriuminukleotidy), aróma, cesnakový prášok, protihrúdkové látky: oxid kremičitý, hydrogenuhličitan horečnatý), olivový olej, slnečnicový olej, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, škrob, ryžové vlákna, antioxidant: extrakt z rozmarínu. Skladujte v chladnom a suchom mieste.
Výživové údaje
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energia: 1635 kJ/391 kcal Tuk: 5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 76 g, z toho cukry: 12,8 g Bielkoviny: 9,3 g Soľ: 2,7 g
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne raž a výrobky z nej
Hmotnosť
70 g
Potravinársky podnik
Mastermedia sp, z.o.o., ul. Gesia 3, 20-719 Lublin, Polen
Obchodný názov
Flint Grenki Pikantné paradajky
Výrobca
Sonstige
EAN kód
4820182746932

Zloženie
Zloženie: Chlieb (ржаná múka 40 %, voda, pšeničná múka 17 %, glukózový sirup, sladový extrakt, soľ, sušené droždie, koriander), rafinovaný deodorovaný slnečnicový olej, pikantná koreninová zmes s príchuťou paradajky 3 % (cukor, soľ, zosilňovače chuti (monosodná glutamát, dinatriumguanylát, dinatriuminosinát), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, paradajka, proti spekaniu: oxid kremičitý), paradajková a chilli aróma 3 % (soľ, maltodextrín, cukor, paradajkový prášok, koreniny: cibuľový prášok, zosilňovače chuti (monosodná glutamát, dinatriuminukleotidy), aróma, cesnakový prášok, protihrúdkové látky: oxid kremičitý, hydrogenuhličitan horečnatý), olivový olej, slnečnicový olej, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, škrob, ryžové vlákna, antioxidant: extrakt z rozmarínu. Skladujte v chladnom a suchom mieste.
Výživové údaje
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g: Energia: 1635 kJ/391 kcal Tuk: 5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 76 g, z toho cukry: 12,8 g Bielkoviny: 9,3 g Soľ: 2,7 g
Alergény
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne pšenicu a výrobky z nej
Obilniny obsahujúce glutén, konkrétne raž a výrobky z nej
Hmotnosť
70 g
Potravinársky podnik
Mastermedia sp, z.o.o., ul. Gesia 3, 20-719 Lublin, Polen
Obchodný názov
Flint Grenki Pikantné paradajky
Výrobca
Sonstige
EAN kód
4820182746932
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
21,17 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Schär Crispies Oats 215g
Schär Crispies Oats 215g
40,84 €/1kg
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Švédsky celozrnný chlieb 200g
Švédsky celozrnný chlieb 200g
16,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa chrumkavý chlieb Delicate Crisp Rozmarín a soľ extra tenký 190g
Wasa chrumkavý chlieb Delicate Crisp Rozmarín a soľ extra tenký 190g
19,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Žitný chlieb Light&Cross crispbread
Žitný chlieb Light&Cross crispbread
12,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nízkosacharidové chrumky - rozmarín 200g
Nízkosacharidové chrumky - rozmarín 200g
21,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Flint Grenki Cesnak 70 g
Flint Grenki Cesnak 70 g
257,00 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Chlieb so škoricovými semienkami, čiernym kmínom a syrom, 200g | BOHLSENER MÜHLE
Chlieb so škoricovými semienkami, čiernym kmínom a syrom, 200g | BOHLSENER MÜHLE
14,35 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,87 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
18,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
28,33 €/1kg
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Sandwich Pažítka so syrom a pažítkou 3 celozrnné chrumky 111g
Wasa Sandwich Pažítka so syrom a pažítkou 3 celozrnné chrumky 111g
29,37 €/1kg
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa sendvič chrumkavý syr jemné bylinky Francúzske bylinky 3er 90g
Wasa sendvič chrumkavý syr jemné bylinky Francúzske bylinky 3er 90g
30,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Sandwich Mild Cheese 3er Volkorn Crispbread Bar 90g
Wasa Sandwich Mild Cheese 3er Volkorn Crispbread Bar 90g
37,78 €/1kg
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Tenký chrumkavý chlieb so sezamom a morskou soľou, 190 g - chrumkavý chlieb, vysoký obsah vlákniny, zdravá desiata
Wasa Delicate Tenký chrumkavý chlieb so sezamom a morskou soľou, 190 g - chrumkavý chlieb, vysoký obsah vlákniny, zdravá desiata
25,37 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
19,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
19,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
Mulino Bianco Granetti Classici 280 g – Chrumkavé talianske pečivové plátky s olivovým olejom
10,97 €/1kg
3,95 €
Predajca: Spielgeist
Obrázok produktu pre Wasa Chutné snacky pražené 190g
Wasa Chutné snacky pražené 190g
20,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nízkosacharidové chrumky - slnečnicové semienka 200g
Nízkosacharidové chrumky - slnečnicové semienka 200g
21,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre wasa® 7337 wasa® Sesam & Vollkorn Knäckebrot 200,0 g, 1 St.
wasa® 7337 wasa® Sesam & Vollkorn Knäckebrot 200,0 g, 1 St.
32,04 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
9,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Leksands Knäckebrot ľanové semienka a morská soľ trojuholníkové 200 g
Leksands Knäckebrot ľanové semienka a morská soľ trojuholníkové 200 g
28,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
16,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Sezamový chrumkavý chlieb 250 g – chrumkavý sezamový chrumkavý chlieb s vysokým obsahom vlákniny
Wasa Sezamový chrumkavý chlieb 250 g – chrumkavý sezamový chrumkavý chlieb s vysokým obsahom vlákniny
15,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
13,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Rustikal chrumkavý chlieb s celozrnnou múkou a bohatou vlákninou 275g
Wasa Rustikal chrumkavý chlieb s celozrnnou múkou a bohatou vlákninou 275g
10,95 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
13,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
17,40 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Flint Grenki Cesnak 70 g
Flint Grenki Cesnak 70 g
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
257,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
41,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Sonko Light celozrnný chlieb 170 G (32 kusov)
Sonko Light celozrnný chlieb 170 G (32 kusov)
19,99 €
-70%
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
35,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Žitný chlieb Light&Cross crispbread
Žitný chlieb Light&Cross crispbread
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Chutné snacky pražené 190g
Wasa Chutné snacky pražené 190g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,79 €/1kg
Obrázok produktu pre VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
3,93 €
Predajca: Biogo
15,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Milch & Joghurt 230g
Wasa Milch & Joghurt 230g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,22 €/1kg
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Mohn & Meersalz 245g
Wasa Mohn & Meersalz 245g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,33 €/1kg