5,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Velorum, Unisex, Parfumový extrakt, 100 ml4 959,10 €/1l
495,91 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml3 002,90 €/1l
300,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Electimuss, Consort Collection - Persephone's Patchouli, Parfum, Unisex, 100 ml1 508,90 €/1l
154,88 €
-3,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Gritti, Violet Venom, parfumový extrakt, unisex, 100 ml1 411,30 €/1l
144,76 €
-3,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
141,13 €
Predajca: PerfumTraders

Súkromná kolekcia – Barakat – Unisexová parfémová voda
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Kolekcia Privée - Sauvage - Extrakčná parfumovaná voda pre mužov
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Súkromná kolekcia – Podobná Creed Aventus – Unisexová parfémová voda
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Súkromná kolekcia – Aventus – Unisexová parfémová esencia
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Súkromná kolekcia Bois Intense Parfumovaná voda pre mužov a ženy 50 ml
310,60 €/1l
15,53 €
Predajca: Sykz

Súkromná edícia - Baccarat Rouge Bourgogne - Zmiešaný parfumový extrakt
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Signature Privilège - Bakara - Zmiešaný parfumový extrakt
399,80 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Súkromná kolekcia – Baccarat Rouge – Unisexová parfémová voda
39,98 €/1l
19,99 €
Predajca: Sykz

Collection Privée Oud Satin parfumovaná voda 50ml
310,60 €/1l
15,53 €
Predajca: Sykz

Givenchy Eau de Parfum Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Roll On 20ml
2 310,00 €/1l
46,20 €
Predajca: somnia24

Gritti White Collection Chantilly Parfumový extrakt v spreji (100 ml)
1 599,20 €/1l
159,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Personnelle Collection Molinard 75ml
1 062,67 €/1l
79,70 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Collection Privée - Aïcha - Zmiešaný parfumový extrakt 50ml+50ml
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, limonén, linalool, citral, kumarín, geraniol
- Výrobca
- Collection Privée Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6608170403010660817040301
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, parfum, voda, limonén, linalool, citral, kumarín, geraniol
- Výrobca
- Collection Privée Paris
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6608170403010660817040301
Hodí sa k tomu

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Versace Eros Woda perfumowana, 100ml
400,00 €/1l
40,00 €
Predajca: Novada-Shop

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
1 000,00 €/1l
100,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,56 €/1l
100,31 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Sospiro Vibrato EDP 100 ml UNISEX
2 574,00 €/1l
257,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,60 €/1l
100,36 €
Predajca: Sykz

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
1 116,11 €/1l
100,45 €
Predajca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 kusov
4 596,67 €/1l
137,90 €
Predajca: PerfumTraders

Nová vôňa Arabiyat Prestige Marwa – Extrait de Parfum, 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, Ženy, 70 ml, Sprej, ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
1 999,86 €/1l
299,00 €
-159,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Scentiva

Nusuk Ateeq čistý parfém unisex 100 ml
289,00 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Carolina Herrera Good Girl Parfémovaná Voda, 80ml - Luxusná, ženská vôňa v charakteristickom flakóne s pekným, čierno-bielym dizajnom. Dámska parfémovaná voda 80ml, teraz k dispozícii.
1 211,88 €/1l
96,95 €
Predajca: PerfumTraders

Collection Prestige SULTAN No 9 Eau de Parfum: 50 ml Vyberte veľkosť: 50 ml
947,80 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

ZarkoPerfume The Muse EDP 100 ml W
876,20 €/1l
87,62 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Tonka, Benzoin
813,76 €/1l
101,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Rayhaan – Terra 100 ml
342,00 €/1l
34,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Asrar – Vanguard Eau de Parfum
67,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(27)Počet hodnotení: 27
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l